• 08 / شهریور 1402 / 17:40
  • شناسه خبر : 119786

لحظه باطل شدن طلسم ۲ دعانویس مشهور در خانه ای مبله در مرودشت

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از دستگیری زوجی که با شیوه و شگرد رمالی و دعانویسی از شهروندان کلاهبرداری می‌کردند خبر داد.

دعا نویس

به گزارش اول فارس، سرهنگ فرشید زینلی اظهارداشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه در فضای مجازی زوجی رمال، فالگیر و دعانویس با نام فال مرودشت و استخاره قرآنی پس از جلب اعتماد و سوء استفاده از سادگی قربانیان با دادن وعده‌های دروغین و امید واهی، اقدام به کلاهبرداری می‌کنند که موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های اولیه و تحقیقات مقدماتی توسط کارشناسان پلیس فتا مشخص شد این زوج جوان با عضوگیری در شبکه‌های اجتماعی از طریق رمالی، دعا نویسی و شکستن طلسم در مرودشت، در سایر شهرستان‌های کشور نیز از کاربران کلاهبرداری می‌کنند.

فرمانده انتظامی مرودشت ادامه داد: ماموران پلیس فتا با انجام تحقیقات تخصصی محل زندگی و کسب و کار این زوج را در یکی از محلات شهرستان که منزل مبله اجاره کرده بودند، شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضایی نسبت به دستگیری آنان اقدام کردند.

سرهنگ زینلی با بیان این که این زوج روزانه با وعده رفع مشکلات شهروندان با دعا‌نویسی و رمالی از هر مشتری در فضای مجازی از یک میلیون ریال بابت سر کتاب و استخاره تا ۱۰۰ میلیون ریال جهت دعا، طلسم و دارو دریافت می‌کردند، گفت: در بازرسی از منزل متهمین، چندین جلد کتاب و آلات و ادوات رمالی، تجهیزات الکترونیکی، تعداد زیادی دعای دست‌نویس و سلاح سرد شامل شوکر و چاقو نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان این که متهمان تاکنون به ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان اقرار کردند، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

دعانویس

0102

دعانویس

سحر دعا طلسم

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

حمله خونین ۱ خرس به چوپان روستایی در کوههای درودزَن
کشف ۱ دستگاه گنج‌یاب و ۴ شیء عتیقه دوران هخامنشی در مرودشت
چقدر کود شیمیایی تقلبی زیاد شده! کشف یک کارگاه با دو مارک تقلبی در کامفیروز !

ثبت دیدگاه

  • گیتی قهرمانی

    تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

    هرچی دعانویسه بگیرید آتیش بزنید کل ایران پراز دعانویسه اینها زندگیهای زوجهای جوان را به هم میزنند تا یکی دیگه جایگزین اون زوج کنند خدالعناشون کنه . همه جا دعانویس هست . یاسوج نورآباد آباده .شیراز کل ایران دعانویس داره پلیس محترم بزرگترین کشفیات شما باید دست قطع کردن دعانویس ها باشه .