• 21 / خرداد 1401 / 17:27
  • شناسه خبر : 86294
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها:

یارانه ۳۰۰ هزار تومانی امشب قابل برداشت می‌شود

براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، مبالغ واریزی یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۳۶ برای یارانه بگیران امشب قابل برداشت می‌شود.

 مبالغ واریزی یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۳۶ برای یارانه‌بگیران امشب قابل برداشت می‌شود.

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از قابلیت برداشت مبالغ پرداختی مرحله ۱۳۶ مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۱ که در ماه گذشته و همزمان با مرحله ۱۳۵ به حساب مشمولان واریز شده بود، خبر داد.

به گزارش  اول فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، مبالغ واریزی یارانه نقدی مرحله یکصد و سی و ششمین کمک معیشتی به حساب سرپرستان خانوار، از ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ قابل برداشت شد.

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و همزمان با مرحله ۱۳۵، مبالغ مرحله ۱۳۶ مربوط به خرداد ۱۴۰۱ را به حساب سرپرستان خانوارهایی که مشمول یارانه بودند واریز کرد. اما امکان برداشت مبالغ واریزی را منوط به رسیدن زمان مقرر و در اطلاعیه بعدی اعلام کرد.

مرحله ۱۳۶ نیز مانند اردیبهشت ماه و براساس دهک‌بندی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برای سرپرستان خانوارهای دهک اول تا سوم ۴۰۰ هزارتومان و برای دهک‌های چهارم تا نهم به ازای هر نفر، ۳۰۰ هزارتومان خواهد بود.

همچنین برحسب اطلاع‌رسانی‌های قبلی صورت گرفته، اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی کمک معیشت نقدی و کرونا از سرپرستان خانواری که این تسهیلات را دریافت کرده‌اند، کسر شده است.

تاکید می‌شود سرپرستانی که نسبت به دهک‌بندی و قطع دریافتی خود در اردیبهشت ۱۴۰۱ درخواست بازبینی داده‌اند همچنان جهت پیگیری و نتیجه به سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه نمایند.

ضمنا کار بررسی  ثبت‌نام‌کنندگان و متقاضیان جدید یارانه تا اتمام فرایند ثبت‌نام و انجام دهک‌بندی توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه دارد. متقاضیان جدیدی که هنوز موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند به آدرس الکترونیکی my.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام نمایند.

براساس دستور رئیس‌جمهور متقاضیانی که به هر دلیلی از یارانه دوره‌های قبل محروم و یا از ثبت‌نام جامانده‌اند بعد از طی مراحل ثبت‌نام و بررسی شرایط متقاضی در صورت واجد شرایط بودن مانند سایر مشمولین یارانه جدید نیز از این دو نوبت از یارانه بهرمند خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

پرداخت ۱۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی به این افراد از امروز+نحوه استعلام واریز
شرط واریز یارانه ۵۲۰ هزار تومانی اعلام شد
یارانه این افراد ۲۰ درصد افزایش می یابد

ثبت دیدگاه

  • ماهان

    تاریخ : ۲۱ - خرداد - ۱۴۰۱

    یارانه فقط نقدی بدین کالا بدرد ما نمی خوره ما مریض داریم پول بهتر نیاز داریم