چاپ کد خبر: 92785
31 مرداد 1401

یک صبحانه انگلیسی که باید آن را امتحان کنید+طرز تهیه

صبحانه انگلیسی 1

تنوع صبحانه‌ها، اما آن‌قدر زیاد است که با صرف کمی زمان بیشتر می‌توانیم یک وعده کامل با انواع مکمل‌ها را جذب کنیم و در طول روز سیر بمانیم.

صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی است که اگر نادیده‌اش بگیریم حتما در رژیم غذایی و سلامت ما تاثیر می‌گذارد.

تنوع صبحانه‌ها، اما آن‌قدر زیاد است که با صرف کمی زمان بیشتر می‌توانیم یک وعده کامل با انواع مکمل‌ها را جذب کنیم و در طول روز سیر بمانیم. پیشنهاد ما این بار صبحانه انگلیسی است.

مواد لازم

تخم مرغ ۲ عدد
بیکن: ۴ برش
قارچ: ۱۰۰ گرم
گوجه فرنگی: دو عدد
نان تست: به میزان لازم
نمک و فلفل: به میزان لازم
کنسرو لوبیا: به میزان دلخواه
سوسیس: یک تا دو عدد

صبحانه انگلیسی 2

طرز تهیه و دستور پخت

۱. ابتدا یک تابه برداشته مقداری روغن داخل آن بریزید و سوسیس‌ها را با حرارت متوسط پخته و سرخ کنید. در همین حین بیکن‌ها را هم اضافه کنید و منتظر بمانید تا برای ۴ تا ۵ دقیقه کامل سرخ شوند.

۲. در یک تابه جداگانه قارچ‌ها را با مقدار بسیار کمی روغن بپزید و سرخ کنید. وقتی سوسیس‌ها، بیکن‌ها و قارچ‌ها سرخ شدند، آن‌ها را داخل یک ظرف ریخته و روی‌شان را با فویل بپوشانید تا سرد نشوند.

۳. یک قابلمه کوچک بردارید و لوبیا‌ها را با دمای متوسط گرم کنید. گوجه فرنگی‌ها را هم به دو قسمت تقسیم کنید و مقداری نمک روی آن بریزید سپس کاملا بپزید.

۴. نان‌های تست را با روغن سرخ کنید تا به رنگ قهوه‌ای دربیایند. سپس روی یک پارچه قرار دهید تا روغن آن‌ها گرفته شود.

۵. تخم مرغ‌ها را هم به صورت نیمرو آماده کنید. سوسیس، قارچ و گوجه‌ها را به همراه بیکن و لوبیا در بشقابی مناسب بچینید. نان تست را داخل بشقاب بگذارید و تخم مرغ‌ها را روی آن بچینید. بشقاب انگلیسی صبحانه شما آماده است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار