چاپ کد خبر: 69281
8 مهر 1400

یک ویژگی عالی واتساپ برای فعالیت همزمان در دو گوشی موبایل

شبکه اجتماعی واتساپ در حال کار بر روی ویژگی است که از طریق آن می‌توانید به شکل همزمان در چند دستگاه از واتساپ استفاده کنید.

به گزارش اول فارس به نقل از wabetainfo، شبکه اجتماعی WhatsApp در حال کار بر روی بهبود فعالیت همزمان چند دستگاهی است. روش چند دستگاهی نحوه استفاده از واتساپ را تغییر داده است؛ تلفن شما نیازی به اتصال به اینترنت ندارد و همچنان می‌توانید از WhatsApp Web، WhatsApp Desktop Portal استفاده کنید. در حال حاضر ممکن است حساب WhatsApp خود را به ۴ دستگاه و ۱ تلفن همراه متصل کنید، اما در آینده همه چیز تغییر خواهد کرد.

اگر به برنامه بتا چند دستگاهی ملحق شده اید، صفحه‌ای هنگام بازکردن WhatsApp Web/Desktop ظاهر می‌شود. در نهایت قادر خواهید بود از WhatsApp در یک دستگاه تلفن همراه دوم نیز استفاده کنید. وقتی واتساپ را در گوشی هوشمند دوم بعد از مدتی باز می‌کنید، همه پیام‌ها را از سرور بارگیری می‌کند و این امر نیازی به اتصال تلفن اصلی شما به اینترنت ندارد. هنگامی که دومین دستگاه تلفن همراه خود را برای اولین بار متصل می‌کنید، WhatsApp تاریخچه چت را همگام می‌کند و بدیهی است که این فرآیند رمزگذاری سرتاسری است.

هنوز مشخص نیست که آیا WhatsApp این ویژگی را فقط برای رایانه‌های لوحی (WhatsApp برای iPad و Android) ارائه می‌دهد یا تلفن‌های همراه را نیز شامل می‌شود، اما هیچ مدرکی مبنی بر حذف گوشی‌ها وجود ندارد. این ویژگی در نسخه بتا WhatsApp برای iOS در حال توسعه است، اما واتساپ برای Android نیز روی آن کار می‌کند. متاسفانه، تاریخ انتشار مشخصی برای این ویژگی وجود ندارد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار