چاپ کد خبر: 36838
1 آبان 1399

احتمال کاندیداتوری شهردار سابق تهران در انتخابات۱۴۰۰

محمد علی افشانی 2

به گزارش اول فارس، سخنگوی حزب اعتماد ملی، درباره فعالیت این حزب در انتخابات ریاست‌ جمهوری سال ۱۴۰۰ گفت: بحث ریاست جمهوری در حزب اعتماد ملی نیز همانند سایر همه احزاب بررسی و در جلسه دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی مصوب شده که این حزب به‌رغم گلایه‌ها و دلخوری‌هایی که نسبت به ردصلاحیت‌های انتخابات مجلس دارد اما در جهت حفظ منافع ملی و تاکیدبر حفظ و پاسداری از جمهوریت نظام، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دنبال خواهد کرد.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: ما کاندیدایی را معرفی خواهیم کرد که بتواند در صحنه‌ رقابت حضور داشته باشد و بعد از آن با دیگر احزاب اصلاح‌طلب هم گفت و گو خواهیم کرد که اصلاح‌طلبان به اجماع دست یابند و تمام تلاش‌مان بر این است که با اصلاح‌طلبان بر روی فردی که صلاحیت‌های لازم و اقبال عمومی دارد به عنوان نامزد واحد به اجماع برسیم.

گرامی مقدم در ادامه افزود: دفاتر حزب اعتماد ملی شامل دفتر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مسئول تدوین برنامه رئیس‌‌جمهوری آینده هستند و برنامه ما تا سه ماه آینده کامل خواهد شد.

به نظر می‌رسد یکی از گزینه‌هایی که بتواند در شرایط کنونی، کشور را به خوبی اداره کند و ظرفیت تمام جریان‌ها و جناح‌های سیاسی را در جهت شکوفایی اقتصاد کشور به کار گیرد مهندس سید محمد علی افشانی، شهردار سابق تهران است.

با یک جست و جوی کوتاه در سوابق این سیاستمدار عملگرا می‌توان به این حقیقت دست یافت که او در هر یک از پست‌ها و مناصبی که حضور داشته از وزرات آموزش و پرورش گرفته تا استانداری فارس، وزرات کشور و شهرداری تهران، عملکرد قابل قبولی داشته و کارنامه خوب و درخشانی از خود به جای گذاشته است.

افشانی مردی عملگرا و کارکشته است که از جمله سوابق اجرایی او می‌توان به معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، معاونت استانداری استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و سمنان، استاندار فارس، معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و شهردار تهران اشاره کرد.

سید محمد علی افشانی در هر مقام و منصبی که قرار گرفته نشان داده که مدیری برنامه محور، شجاع، وقت‌شناس، دقیق، منظم، پاکدست و برخوردار از سلامت اخلاقی است که با سخت کوشی و پشتکار اهداف و برنامه‌های خود را تا حصول نتیجه با جدیت دنبال می‌کند.

حضور این سیاستمدار با اخلاق و مدیر شجاع، مدبر و مردمی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، قطعا با توجه به سوابق درخشانی که از خود به جای گذاشته می‌تواند به ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و گرم شدن تنور انتخابات کمک کند و موفقیت و پیروزی او در این انتخابات نوید بخش آینده‌ای روشن در عرصه‌های مختلف برای کشور باشد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار