چاپ کد خبر: 91587
15 مرداد 1401

۱۰ نشانه که مردی شما را دوست دارد

مردان زمانی که عاشق زنی می شوند در ابتدا تلاش می کنند، علاقه خود را آشکار نکنند. زیرا آن ها در ابتدای یک رابطه دوست ندارند خودشان را خیلی مشتاق نشان بدهند. یا شاید از عمق إحساس خود هنوز مطمئن نیستند. یا ممکن است، زن مورد نظر خود را هنوز به درستی نشناخته باشد و مطمئن نباشد که او شریک خوبی برایش خواهد بود یا نه. به هر حال به دلایل مختلف ممکن است مردی علاقه خود را آشکارا نسبت به زن مورد علاقه اش ابراز نکند.

عشق مرد به زن

اما نشانه های وجود دارد که به راحتی می توانید، علاقه مردی را نسبت به خود تان کشف کنید. در واقع بحث در مورد نشانه های علاقه مرد به زن، یک بحث جدی است.  شما با دنبال کردن این نشانه ها به راحتی به احساس مرد مورد نظر تان پی می برید.زندگی مدرن امروزی سبب شده است که ما نتوانیم چندان به روابط اجتماعی توجه کنیم. سبک زندگی امروز ما بسیار تغییر یافته است. نوعی زندگی که با کار فراوان و دغدغه های ذهنی فراوان گره خورده است. لذا گاهی لازم است به مقالات و نوشته هایی مراجعه کنیم که توصیه هایی برای زندگی اجتماعی بهتر برای ما دارند. این مقالات گفتنی های فراوان برای ما دارند. دانستنی هایی که هر چه قدر درباره آن گفته شود، باز هم کم است.

۱۰ نشانه که مردی شما را دوست دارد

۱.نشانه های علاقه مرد به زن، هر وقت در مورد مردان دیگر صحبت می کنید، او عصبانی می شود

هرگاه در مورد مردان دیگر صحبت می کنید یا هر نوع علاقه ای به آن ها نشان می دهید، او عصبانی می شود. این عصبانیت نشان دهنده نوع حسادت او است. زیرا او به شما علاقه دارد و دوست ندارد به غیر از او مرد دیگری را ببینید.  دقت کنید، اگر می بینید که هر زمان که در مورد دوست داشتن پسر دیگری صحبت می کنید. صورت او خشمگین می شود، بدانید که تصور شما با شخص دیگری برای او ناراحت کننده است.

او ممکن است وانمود کند که اهمیتی نمی‌دهد، اما احساساتش مثل روز روی صورتش واضح است. زبان بدنش همیشه احساسات واقعی‌اش را برملا می کند. اگر پسری به شما احساسی نداشته باشد، بدیهی است که صحبت کردن در مورد مردان دیگر او را کوچکترین آزاری نمی دهد. عصبانی شدن و نشان دادن حسادت نشانه اصلی این است که او شما را دوست دارد و می خواهد با شما باشد.

۲. هر زمانی که در اطراف او هستید، دوستانش سر به سرش می گذارد

اگر این اتفاق بیفتد، مطمئن شوید که او شما را دوست دارد. مردان معمولاً هر زمان که یکی از آن ها به زنی علاقه پیدا می کند، بیشتر از همه سر به سر هم می گذارند. بنابراین اگر متوجه شدید که دوستانش هر وقت که در اطراف او هستید، سر به سرش می گذارد، بدانید که او به شدت شما را دوست دارد.علاوه بر این، اگر شوخی های آن ها متوجه او شود و او رفتار ناخوشایندی داشته باشد، این واقعیت را بیشتر آشکار می کند.

۳. نشانه های علاقه مرد به زن، او به حرف های شما بسیار اهمیت می دهد

وقتی صحبت می کنید، او به جای این که وانمود کند که گوش می دهد، با دقت به تک تک کلمات شما گوش می دهد. او همیشه مشتاق است که شما را بیشتر و عمیق تر بشناسد. به لحاظ شخصیتی چه کسی هستید، چگونه فکر می کنید و جهان را چگونه می بینید. برخلاف برخی دیگر از مردان که کمتر به حرف شما اهمیت می‌دهند، هر زمان که چیزی برای گفتن دارید، او همیشه در کنار شماست.

مهم نیست در مورد چه چیزی صحبت می کنید، او حتی کوچکترین جزئیات صحبت های شما را به خاطر می آورد. آیا سفارش شما یک فراپوچینوی کارامل نمکی در استارباکس است؟ او دقیق این را می داند. آیا کتاب مورد علاقه شما “هفت شوهر اولین هوگو” است؟ مطمئن باشید او این را به خوبی می داند. پس او شما را بسیار دوست دارد و این گواه کافی از احساسات او نسبت به شما است.

۴.هر زمان که در مورد علاقمندی های تان حرف می زنید، او سعی می کند آن را عملی کند

این یکی از بهترین راه‌ها برای بیان احساساتش نسبت به شماست. در واقع یکی از بزرگترین نشانه‌هایی است که او شما را بسیار دوست دارد. وقتی در مورد چیزهایی که در مردی جذاب به نظر می‌رسید صحبت می‌کنید، او سعی می‌کند با شما اینطور رفتار کند. زیرا او نه تنها می‌خواهد که شما عاشق او شوید، بلکه تأیید شما را نیز می‌خواهد. حتی اگر فرد ایده آل شما نباشد، سعی می کند خود را ایده آل جلوه بدهد. برای مثال، اگر بگویید دوست دارید، مردی آستین هایش را تا آرنج بالا بزند. دفعه بعد که شما او را می بنید، آستین ها او تا آرنج بالا است. اگر به او بگویید از پسرهایی خوشتان می آید که حس شوخ طبعی خوبی دارند. او هر فرصتی که به دست می آورد سعی می کند شما را بخنداند.

۵.نشانه های علاقه مرد به زن، او می خواهد در هر زمان ممکن شما را ملاقات کند

او همیشه به دنبال دلایلی برای دیدن شماست. مهم نیست که دلایل او چقدر منطقی باشد. آیا از او یک قاشق قرض گرفتی؟ او به خانه شما خواهد آمد تا آن را “برگرداند”. حتی با وجود این که او در آن طرف شهر زندگی می کند. با شما تماس می گیرد و می خواهد با شما بیشتر معاشرت کند. دیدن شما برای او بسیار مهم است.  حتی اگر او برای این کارش، دلایل احمقانه ی حیرت انگیزی بیاورد. او انواع و اقسام بهانه‌ها را برای دیدن شما و گذراندن وقت با شما می‌آورد. زیرا او کاملاً عاشق و مجنون شده است. پس هر وقت فرصتی پیدا می کند به دیدن چهره زیبای شما می شتابد.

۶.اگر از او بپرسید که شما را دوست دارد یا نه، سرخ و سفید می شود

مردها در مورد روابط و معاشرت با دخترا به این راحتی احساس خجالت نمی کنند، مگر این که عاشق کسی باشند. اگر مستقیماً از او بپرسید که نسبت به شما احساسی دارد یا نه، او نه تنها سرخ و سفید می شود. بلکه مانند گوجه فرنگی قرمز می شود و کمی عرق می کند. با این سوال، چهره او همه چیز را فاش می کند. بنابراین دفعه بعد که می خواهید بدانید

آیا پسری شما را دوست دارد یا نه، از او بپرسید. او خیلی چیزها را بدون این که بگوید، فاش می کند.

۷.او در هر فرصتی می خواهد، توجه شما را به خود جلب کند

اگر او شما را دوست داشته باشد، در هر فرصتی که به دست می آورد، می خواهد توجه شما را به خود جلب کند. او کسی است که از رفتن به باشگاه متنفر است. اما ناگهان هر روز ورزش می کند زیرا می خواهد بدنی گرم و خوش فرم داشته باشد. او هر کاری که از دستش بر می آید انجام می دهد، تا احساس خاصی به شما بدهد. یکی از نشانه های مهمی که او شما را دوست دارد، این است که هر کاری انجام می دهد تا شما را مجذوب خود کند. او تمام تلاش خود را می کند تا به شما بفهماند که چقدر شما را دوست دارد.

۸.نشانه های علاقه مرد به زن، او تا جایی که می تواند به شما کمک می کند

هر زمان که در موقعیت سختی قرار گرفتید یا برای چیزی به کمک نیاز داشتید، او همیشه در کنار شماست. او هرگز از کمک به شما طفره نمی رود، و در مورد حل مشکل شما هرگز خودخواهانه رفتار نمی کند. او شما را از خود می داند و هرگز اجازه نمی دهد که به تنهایی از هیچ چیز منفی عبور کنید. روز بدی داشتی؟ او کاپ کیک های مورد علاقه شما را به شما خواهد داد. با بهترین دوستت دعوا کردی؟ او به عنوان یک تکیه گاه در کنار شما خواهد بود. از آنجا که او شما را دوست دارد، تمام تلاش خود را می کند تا مطمئن شود که شما احساس بهتری دارید.

۹.او همیشه شما را مسخره می کند

این ممکن است متناقض و ریاکارانه به نظر برسد، اما یکی از ظریف‌ترین نشانه‌هایی است که او شما را دوست دارد.  مردان تمایل دارند زنانی را که واقعاً دوست دارند، مسخره کنند، زیرا از ابراز احساسات واقعی خود می ترسند. بنابراین این روش آن ها برای بودن بیشتر با شما است. اما در عین حال احساساتی که نسبت به شما دارند را آشکار نمی کنند. مهم نیست که چقدر ناپخته به نظر می رسد، ولی این یک حقیقت است.  البته دفعه بعد که شما او را می بینید و او سر به سر ما می گذارد، می دانید که چه خبر است. اما به او نگویید که می‌دانید. بگذارید او فکر کند که شما هنوز نمی دانید.

۱۰.نشانه های علاقه مرد به زن، شما می دانید که او شما را دوست دارد

احساسات درونی به ندرت اشتباه است، بنابراین اگر در قلب خود احساس می کنید که او شما را دوست دارد، آن را باور کنید. وقتی روح تان با شما صحبت می کند، سعی کنید آن را رد نکنید. ممکن است متوجه شده باشید که او انواع کارهای متفکرانه را برای شما انجام می دهد.  نمی توانید فکر نکنید این همه تلاش او بی برنامه است. مطمئناً، او ممکن است یک پسر خوب باشد، اما در اعماق قلب شما، می دانید که این همه ماجرا نیست. شما هم می دانید که او شما را دوست دارد.

وقتی چنین احساسی دارید، مراقب کارهای بیشتری باشید که او برای شما انجام می دهد. کارهایی که هیچ مرد دیگری انجام نمی دهد. به قلب خود اعتماد کنید و ببینید که شما را با خود به کجا می برد. شما هرگز نمی دانید، ممکن است فقط یک سفر زیبا باشد.

مردانی وجود دارند که قادر به عشق ورزیدن هستند، این را به شما قول می دهیم.  شما حتما مورد مناسب خود را پیدا خواهید کرد. اما دقت کنید که نشانه ها را دنبال کنید. این گونه خواهید فهمید کسی که مقابل شما ایستاده آیا شما را دوست دارد یا خیر.

سخن آخر

اگر بیشتر یا همه این نشانه ها را در مردی می بینید، مطمئن باشید که او واقعاً شما را دوست دارد. اگرچه ممکن است این علائم گیج کننده به نظر برسند، اما این یک واقعیت است. او علاقه زیادی به شما دارد و آرزوی داشتن آینده ای با شما را در سر می پروراند.

نظر بدهید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

مریم چهارشنبه , ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶

شوهر من همه خوصوصیات روداره جز کمک کردن

ابراهیم سلیمانی سه شنبه , ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰

کلا درست بود،تمام خصوصیات را من دارا بودم،نیت وهدف هم دقیقا دوست داشتن بی نهایت طرف مقابلم است.

ابراهیم سلیمانی سه شنبه , ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸

کلا دست بود،تمام خصوصیات را من دارا بودم،نیت وهدف هم دقیقا دوست داشتن بینهیت طرف مقابلم است.

ناشناس دوشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸

همسرمن هیچکدام از نشانه های شما را بجز مسخره کردن من ندارد.اما بعداز ۲۰ سال زندگی مشترک چه کنم؟

ناشناس دوشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱

مرداهمه شون دوراز جون بعضی ها شون که فهمیدن و جنتلمن و با خانواده و با شخصیت هستن باید یکجا بریزشون تودریا

...نیکوخرد... دوشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰

من حتی بیشتر از یک همراه و تکیه گاه واقعی به مدت ۲سال برای یه خانومی بودم.‌ قلبا و صمیمانه و از اعماق وجودم دوسش داشتم. توی این مدت هیچگونه رابطه فیزیکی بین ما نبود. چون دور از خانواده ش بود دلم نمیخواست احساس تنهایی و کمبودی داشته باشه.
ولی وقتی مشکلاتی که داشت به نوعی حل و فصل شد و کار تقریبا مناسبی پیدا کرد در کمتر از یکماه کلا رفتارش عوض شد و فهمیدم منو برای رفع گرفتاریها و گره های مالیش خواسته بوده.
زمین گرده و بعد از یکسال به مشگل بدی دچار شد و ایندفعه نه از روی عشق و دوستی بلکه بخاطر رضای خداوند کمکش کردم و بازم همون اتفاق تکرار شد و میدونم بازم به مشکل میخوره و میاد سراغم.نکته جالب اینکه وقتی کارش حل میشه با یه بهانه بیخودی اول بامن جروبحث رو شروع و بعد میگه تو مشگل داری و باید بری به روانشناس مراجعه کنی?
توی یکسال سه تا کار عوض کرده و به همه اون صاحبان مشاغل هم چنین موارد مشابهی رو نسبت داده.
مثلا اون دکتر بیماری وسواس داره یا اون آقا مشکل خودبزرگ بینی داره و منم که باید برم پیش روانشناس?

خاله ریزه دوشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷

تمام این نشانه ها رو داره، فقط مسخره نمی کنه گاهی سر به سرم میزاره

زابل. دوشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷

هعی. چی بگم والا.

حسینی یکشنبه , ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶

دقیقا
درسته??

سمیره سرخاب یکشنبه , ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۲

برایم چیز مبهمی است مانند یک توهم یک خواب

مینو یکشنبه , ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵

مهمترین خصوصیت مرداکه برای خانمهاخیلی اهمیت داره اینه که حس کنندآقایون همیشه درکنارشون هستند

مینو یکشنبه , ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴

کاملاصحیح هست

Khazan یکشنبه , ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰

دم شما گرم حال کردم ❤

مسیحا یکشنبه , ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰:۵۸

خداروشاکرم ک همسرم همه این نشانه هارا دارد بغیرازمسخره کردنم چون خودش بشدت ازین قضیه متنفره-مطالب جالبی بود سپاس

آخرین اخبار