چاپ کد خبر: 99280
14 آذر 1401

این کارها را انجام دهید شوهرتان دیوانه وار عاشق تان می شود

روش های عشق ورزیدن 1
راه های دوست داشتن شوهر که به شما کمک می کند احساس خود بیشتر و بهتر از پیش به او ابراز کنید. بله، ما می گوییم “بهتر” زیرا می دانیم که شما از قبل شوهرتان را دوست دارید و می خواهید این احساس را بیشتر تقویت کنید. بنابراین، آیا می خواهید بدانید چگونه شوهر خود را بیشتر دوست داشته باشید؟ در اینجا ما چند راهکار آسان و کاربردی را به شما معرفی می کنیم.

راه های دوست داشتن شوهر

به خود اعتماد داشته باشید:

درست خواندید، مطمئن باشید که شما فرد مناسبی برای همسرتان هستید. و شوهرتان شما را بیشتر از هر کس دیگری دوست دارد. این به شما شهامت می دهد که نه تنها به شوهرتان عشق بورزید بلکه از احساس خود با او صحبت کنید.

راه های دوست داشتن شوهر؛ او را بدون قید و شرط دوست داشته باشید:

عشق مبتنی بر ظاهر و رفتار دو طرف نیست و نباید مبتنی بر خواسته های مادی باشد. عشق یک ماشین ورودی-خروجی نیست. شما نمی توانید صبر کنید تا او برای شما یک سرویس الماس بخرد یا شما را به یک سفر تفریحی ببرد تا شما عاشق او شوید. بدون توجه به این که او انتظارات شما را برآورده می کند یا خیر، می توانید همسر خود را غرق عشق کنید. زیرا عشق احساسی است که نمی توان آن را کنترل کرد.

زمان با کیفیتی را با هم بگذرانید:

وقتی برای هم وقت بگذارید و بدانید که عشق شما در اولویت است، رابطه شما عمیق تر خواهد بود. مطمئن شوید که هر روز حداقل یک ساعت را با هم سپری می کنید. زمانی را برای او اختصاص دهید، از همسر خود بپرسید که روز او چگونه گذشته و از روزی که سپری کرده اید با او صحبت کنید. در مورد شایعات با او صحبت کنید یا در یک گفتگوی ساده درباره اخبار گفتگو کنید. کارهایی که جز علایق مشترک تان می باشد را انجام دهید. هر کاری دوست دارید انجام دهید، زیرا هدف صرف کردن وقت شما کنار یکدیگر است.

راه های دوست داشتن شوهر؛ از او نظر بخواهید:

شما دو پیشنهاد کاری دارید. شاید کاملا واضح است که می خواهید کدام را انتخاب کنید، اما قبل از شنیدن نظر شوهرتان، تصمیم نگیرید. به آن چه او می گوید گوش کنید زیرا ممکن است این دو پیشنهاد را تجزیه و تحلیل کرده باشد و بینش جدیدی از آن ها به شما بدهد. برای نظر او ارزش قائل شوید. اگر هنوز هم می‌خواهید تصمیم خود را عملی کنید، پس نظر خود را با او در میان بگذارید و به یک توافق مشترک برسید.

به او توجه نشان دهید:

لازم نیست منتظر بمانید تا بیمار شود تا به او نشان دهید که برایتان اهمیت دارد. هر صبح با یک لیوان قهوه آماده او را از خواب بیدار کنید. با خوشرویی از او در خانه استقبال کنید. همه این حرکات نشان می دهد که شما به او اهمیت می دهید.

لحظات صمیمی بین خود ایجاد کنید:

چگونه عاشقانه به شوهر خود عشق بورزید؟ به او نشان دهید چه کاری می توانید انجام دهید تا او را راضی نگه دارید. با حرکات خود او را غافلگیر کنید. شوهرتان را وادار به درخواست رابطه بیشتر کنید و بگذارید وقتی از شما دور است آرزوی کند زودتر کنار شما برگردد. جسور باشید، اولین حرکت را شما انجام دهید، سپس ببینید که چطور از با شما بودن لذت می برد. تنها به این هم اکتفا نکنید. به او بگویید از او چه می خواهید، او را تشویق کنید که با شما بازد کند تا شما هم مانند او از رابطه جنسی لذت ببرید.

راه های دوست داشتن شوهر؛ به او گوش دهید:

به همسر خود اجازه دهید صحبت کند و به آنچه می گوید گوش دهید. زود نتیجه گیری نکنید، دیدگاه او را درک کنید. به این ترتیب، حتی بزرگترین اختلافات بین شما می تواند دوستانه حل شود.

او را در اولویت قرار دهید:

این بدان معنا نیست که تکه پیتزا خود را نیز به او بدهید. بلکه به این معنی است که قبل از تصمیم گیری یا انجام هر کاری ابتدا به او فکر می کنید. یک مثال ساده می تواند آماده کردن غذا باشد. قبل از آشپزی، فکر کنید که آیا او نیز دوست دارد کلم بروکلی یا اسفناج بخورد. هنگام خرید یک لباس، فکر کنید که آیا شوهرتان از آن لباس خوشش خواهد آمد یا خیر.

از دوست داشتن خود حرف بزنید:

بگذارید دنیا بداند که او را دوست دارید. با دیگران در مورد خوبی های همسرتان صحبت کنید. به دوستان و خانواده خود در مورد دستاوردها و استعدادهای او بگویید. وقتی با شوهرتان بیرون می روید از گرفتن دست او یا نگاه کردن به او و لبخندی دلپذیر غافل نشوید. این حرکات کوچک سبب می شود که او نسبت به عشق شما مطمئن باشد و احساس غرور کند.

به حریم خصوصی اش احترام بگذارید:

از روی کنجکاوی با خواندن پیام ها یا گوش دادن به مکالماتش فضولی نکنید. وقتی با دوستانش بیرون می رود، خیلی کنجکاو نباشید تا بفهمید دوستانش چه کسانی هستند. به او اجازه دهید، حتما همسرتان شما را در مورد چیزهایی که ممکن است به شما مربوط باشد، با خبر می کند. حتما در مورد دوستانش با شما صحبت می کند. با این حال، اگر مشکوک هستید که در حال خیانت به شما است یا پنهان کاری است، ممکن است مجبور شوید که این قانون را تغییر دهید.

بهترین دوست او باشید:

اگر بهترین دوست او هستید، لازم نیست نگران نکته بالا باشید. او می‌داند در هر زمان که نیاز به صحبت یا مشورت گرفتن داشته باشد، شما فرد مطمئنی هستید که می تواند با او صحبت کند. شما می توانید با جلب اعتماد همسرتان، با حمایت و انتقاد نکردن از او، با بودن در کنارش زمانی که تلاش می کند به اهدافش برسد، دوست او شوید.

راه های دوست داشتن شوهر؛ به خندیدن ادامه دهید:

با هم بخندید. حس شوخ طبعی را بین خود را بیشتر کنید. چند فیلم خنده دار تماشا کنید و از لحظات کنار هم بودن لذت ببرید. گاهی نیز ممکن است چیزهایی وجود داشته باشد که فقط شما دو نفر می فهمید و به آن می خندید. به یاد داشته باشید، زوجی که با هم می خندند، با هم می مانند.

میان ناراحتی ها نیز دوستش داشته باشید:

همه لحظات زندگی با شادی و خنده سپری نمی شود. در هر رابطه ای فراز و نشیب هایی وجود دارد و ازدواج نیز از این قاعده مستثنی نیست. مجموعه ای از اختلافات، مشاجرات وجود خواهد داشت. اما اگر گرفتار چنین مسائل کوچکی نشوید، باز هم می توانید شوهرتان را دوست داشته باشید.

تا کنون کدام یکی از این موارد را عملی کرده اید؟ آیا شوهرتان می داند که شما او را بی نهایت دوست دارید؟ اگر هنوز مطمئن نیستید، راهکارهای بالا را امتحان کنید.

۷ کاری که انجام آن همسرتان را دیوانه می کند

روش های عشق ورزیدن 2
احساسات همسران تان خیلی مهم است. در واقع عملکرد شما در مقابل او نشان دهنده عواطف شما است. زیرا زنان معتقد اند ازدواج یک امر مقدس است. به هر اندازه که توجه کنید به همان اندازه توجه می بینید. باید خیلی دقت کنید زیرا این ارتباط دو طرفه است. اگر شما دوست دارید که همسر تان به شما توجه کند او نیز همین را از شما می خواهد. از آنچه سبب عصبانیت همسر تان می شود، دوری کنید. سعی کنید از کار هایی که او را عصبانی می کند، اجتناب کنید. بنابراین اگر راجع به مواردی که آن ها را عصبی می کند، نمی دانید با ما در این مطلب از سری مطالب سبک زندگی همراه باشید.

عصبانیت همسر؛ سکوت کنید و فقط گوش کنید

به نظر شما وقتی همسرتان مشکلی دارد، ساده ترین راه این است که وارد عمل شوید و سعی کنید راه حلی برای آن پیدا کنید. با این حال، بارها و بارها از زنان شنیده اید که می گویند نمی خواهند شوهرشان دست به انجام کاری بزند. گاهی آن ها به شوهرشان می گویند که فقط به حرف هایشان گوش کنند. حتما گاهی چنین تجربه ای را داشته اید که وقتی همسرتان در مورد مشکلات و احساسات خود صحبت می کنند، گیچ می شوید و نمی دانید که چه بگویید. بنابراین سکوت می کنید. همین امر سبب می شود که او فکر کند شما به حرف های او اهمیت نمی دهید و اوضاع از آن چه هست بدتر می شود.

عصبانیت همسر؛ از نظر احساسی ارتباط برقرار نمی کنید

تجربه نشان داده است که برای یک زن هیچ چیزی لذت بخش تر از ارتباط عاطفی او با شوهرش نیست. با این حال، مطمئنا این کار ساده هم نیست. تماشای گروهی از زنان که با یکدیگر همدلی می کنند بسیار جذاب است. همه آن ها با گریه دور شخص آسیب دیده جمع می شوند و او را دلداری می دهند. همسر شما نیز دقیقا همین عکس العمل از شما انتظار دارد. وقتی خانم تان در مورد شادی یا ناراحتی هایش صحبت می کند، می خواهد چنین واکنشی از شما ببیند. در واقع می خواهد احساسات خود را با احساسات شما وصل کند. و وقتی این اتفاق نیفتد احساس ناامیدی و تنهایی خواهد کرد.

بدون توجه به احساس آن ها، منتظر رابطه جنسی باشید

مردان وقتی به رختخواب می ‌روند، امیدوار هستند که با همسرشان رابطه جنسی داشته باشند. اما او ابتدا باید از نظر عاطفی ارتباط برقرار کند و اگر این اتفاق از ساعاتی قبل از رفتن به رخت خواب شروع نشود، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. همسر شما نیاز به گرم شدن دارد و اگر این کار را نکنید زمانی که بخواهید با او ارتباط برقرار کنید حتما جملاتی مانند این را خواهید شنید: “حالا من را می خواهی؟ وقتی می خواستم با تو صحبت کنم کجا بودی؟” اگر می خواهید با او رابطه جنسی داشته باشید، ابتدا از حال او با خبر شوید، حرف هایش را بشنوید، نوازشش کنید. این گونه او شما را با آغوش باز می پذیرد.

ناتوانی در انجام چندین کار با هم

مارک گونگور، نویسنده مسائل ازدواج، با طنز در مورد تفاوت مغز مردان و زنان صحبت می کند. او می گوید مغز زنان مانند یک توپ بزرگ از سیم است، در حالی که مغز مردان مانند مجموعه ای از جعبه ها است. در داخل هر یک از آن جعبه ها یک موضوع وجود دارد و این جا است که آن ها با رو به رو شدن با یک جعبه، تنها یک موضوع را حل می کنند. در حالی که زنان این توانایی را دارند که هم زمان به همه چیز فکر کنند. آن ها هر موضوعی را پیوسته بهم می بینند. حجم جزئیاتی که در مغز آن ها می چرخد، ​​بسیار زیاد است. بیشتر زوج ها زمانی دچار مشکل می شود که زن می خواهد برخی از همین جزئیات را به شوهرشان منتقل کنند. اما متاسفانه مردان نمی توانند به جز یک موضوع را در ذهن خود تحلیل و تجزیه کنند.

سردرگمی مردان

مردان جعبه ای در مغز دارند که توخالی است، یعنی هیچ چیزی درون آن جعبه نمی بینید. در واقع این جعبه خالی، جعبه مورد علاقه آن ها است. زیرا این توانایی را به آن ها می دهند که گاهی هیچ چیز فکر نکنند. در حالی که مغز زنان برعکس این موضوع عمل می کنند. مردان عاشق نشستن هستند بدون این که مجبور به فکر کردن باشند. این کار مردان زنان را دیوانه می کند، زیرا نمی توانند چنین چیزی را درک کنند. در واقع به نوعی حسادت می کنند. با این حال، زمانی که مردان با همسر خود شروع به صحبت می کنند، از این محدوده خارج می شوند. خارج شده از این محدوده ذهن مردان دچار سردرگمی می شود، همین واکنش آن ها را دچار مشکل می کند.

عصبانیت همسر؛ نداشتن ابتکار عمل

بعد از یک روز طولانی، آمدن به خانه و رها شدن روی مبل آسان است. این در حالی است که دقیقا همان لحظه همسرتان از فکر زیاد در حال دیوانه شدن است و از بیخیالی شما عصبانی می شود. فکر کردن زیاد آن ها را خسته می کند و همسر شما این نکته را کاملا درک می کند. همین جا است که همسر تان از شما می خواهد با او هم فکری کنید. در واقع می خواهد با او به آینده و کارهایی که باید انجام دهید فکر کنید و هم زمان حرکت کنید.

عدم برنامه ریزی و نداشتن برنامه

شاید متوجه شده باشید وقتی همسرتان بچه ها را به پارک می برد، برای همه چیز برنامه ریزی می کنید. از دعوت دوستان بگیر تا پیگیری آب و هوا. یا لباس ‌های اضافی، تنقلات، نوشیدنی‌ ها، اسباب ‌بازی‌ ها و تجهیزات ورزشی، و حتی مدت زمانی که قرار است آن جا باشید. او در مورد همه چیز فکر می کند. در حالی که مردها فقط به این فکر می کنند آیا بچه ها لباس پوشیده و کفش به پا دارند یا خیر، بعد خیلی در مسیر رسیدن به پارک هستند. حالا شما تصور کنید این تعطیلات می تواند چگونه باشد. در حالی که خانم شما دائما در حال برنامه ریزی برای برآورده کردن نیازهای فرزندان تان هستند، و در این راه از شما نیز کمک می خواهند. خواه این تمایل طبیعی مردها باشد یا نه باید به آن ها کمک کنید.

شما هم نظرتان را برای ما بنویسید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار