آماده باش راه و شهرسازی برای پلمپ ۵۱۷ مشاور املاک بدون جواز در شیراز

نماینده مدیرکل راه و شهرسازی فارس و عضو کارگروه تنظیم بازار املاک و مستغلات استان فارس گفت: تاکنون ۵۱۷ واحد صنفی مشاور املاک فاقد مجوز قانونی در شیراز شناسایی شده‌ است.

محمد مهدی عبدالهی

به گزارش اول فارس ، محمدمهدی عبداللهی امروز چهارشنبه ۱۴ تیر در شیراز گفت: براساس مصوبات شورای‌عالی مسکن کشور پلمب مشاوران املاک فاقد مجوز در دستور کار است.

او همچنین در خصوص دریافت کمیسیون‌های نامتعارف متذکر شد: مشاورین املاکی که خارج از تعرفه کمیسیون دریافت کنند، به پرداخت جرائم سنگین، محکوم خواهند شد.

عبداللهی ادامه داد: شهروندان می‌توانند مشاوران املاک متخلف که کمیسیون اضافه دریافت می‌کنند را به تعزیرات یا راه و شهرسازی معرفی کنند.

او اضافه کرد: وزارت راه و شهرسازی در راستای مبارزه با دلالان سودجو و سوداگران بازار مسکن که بازار خرید و فروش و اجاره بهاء مسکن را تحت تاثیر گرانی قرار داده‌اند مشاوران املاکی که فاقد مجوز کسب و کار هستند را پلمب خواهد کرد.

عبداللهی همچنین از تشکیل کارگروه تنظیم بازار املاک و مستغلات در استان فارس خبر داد و گفت: یک کارگروه با عنوان کارگروه تنظیم بازار املاک و مستغلات در فارس به ریاست استاندار و دبیر شورای راه و شهرسازی تشکیل شده است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

محمد جمعه , ۱۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۴

در جنوب غربی شیراز والفجر. کوی امام حسبن علیه السلام طلاعیه صدها بنگاه بدون مجوز وجود دارد

آخرین اخبار