چاپ کد خبر: 90849
5 مرداد 1401

۵ چای تقویت کننده قوای جنسی + بهترین چای برای میل جنسی مردان

بسیاری از افراد، چه مرد و چه زن، در مقطعی از زندگی خود کاهش میل جنسی را تجربه می کنند. گاهی نیز میل جنسی آن در زمان های مختلف به اوج می رسد. باید گفت برخی افراد نیز به صورت کاملا طبیعی میل جنسی پایینی دارند. اما بهتر است اجازه ندهید که بر سلامت روانی یا جسمی فرد تاثیر منفی بگذارد. عوامل بالقوه ای مانند مشکلات در رابطه، استرس، مشکلات پزشکی یا سطوح پایین هورمون تنها برخی از عواملی هستند که می توانند در میل جنسی طبیعی شما اختلال ایجاد کنند. راه های زیادی برای تقویت میل جنسی وجود دارد، از جمله استفاده از مواد طبیعی مانند چای. چای تقویت کننده قوای جنسی است.

آیا چای تقویت کننده میل جنسی است؟
چای به دلیل خاصیت تقویت کننده خلق و خو و انرژی زا خود، اغلب برای کسانی که به دنبال افزایش میل جنسی خود هستند توصیه می شود. آنتی اکسیدان های موجود در چای یکی دیگر از مزایای سلامتی است. آنتی اکسیدان های کاتچین چای می توانند به افزایش میل جنسی کمک کنند. مطالعات نشان داده اند که این کاتچین ها به بهبود گردش خون در سراسر بدن، از جمله میل جنسی کمک می کنند.

برای بهره مندی از مزایای کامل این چای ها، انجام تحقیقات مناسب و مشورت با یک متخصص مراقبت های بهداشتی قبل از مصرف ضروری است.

بهترین چای برای میل جنسی مردان
اگر از دمنوش‌های گیاهی لذت می‌برید، می‌دانید که علاوه بر فواید دیگر، چقدر می‌توانند آرامش بخش باشند. با این حال آیا می دانستید که گیاهان خاص می توانند به طور قابل توجهی و به طور طبیعی میل جنسی شما را افزایش دهند؟

چای جینسینگ
اگر میل جنسی پایینی دارید، ممکن است بخواهید یکی از دو نوع چای جینسینگ را امتحان کنید. هر دو سبب افزایش انگیزه و سطح فعالیت میل جنسی می شوند. برای شروع، جینسینگ چینایی یا آسیایی بهترین گزینه است. این گیاه دارای سابقه طولانی استفاده سنتی در چین و کره برای افزایش میل جنسی مردان است. عصاره جینسنگ چینی همچنین شامل جینسینگ قرمز کره ای است که به مردان کمک می کند نعوظ طولانی تری داشته باشند – که توسط تحقیقات تایید شده است.

در همین حال، چای جینسینگ آمریکایی می تواند به مردان در حفظ نعوظ و احیای سطح انرژی کمک کند. حدس و گمان هایی وجود دارد که جین سنوزید موجود در ریشه های جینسینگ می تواند میل جنسی افراد را افزایش دهد، اما این موضوع هنوز به صورت علمی تایید نشده است.

چای سبز
اگر بدانید یک فنجان چای سبز می تواند به شما در رسیدن به حالت ذن ” تمرکز روی تنفس و فکر کردن به زمان حال است.” کمک کند، تعجب خواهید کرد. چای سبز حاوی مقدار زیادی تیانین است و به دلیل اثرات آرام بخش آن شناخته شده است. اگر علائم اختلال نعوظ را تجربه می کنید، این ماده ممکن است به کاهش آن ها کمک کند. در حالی که استراحت می کنید و خواب با کیفیت تری داشته باشید.

اگر چای سبز کافی بنوشید، فلاونوئیدی به نام اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) می تواند سطح تستوسترون شما را کاهش دهد. با این حال، مصرف متوسط ​​چای سبز ممکن است به دلیل ترکیبی به نام کاتچین، فواید سلامتی بیشتری داشته باشد. خواص آنتی اکسیدانی کاتچین به از بین بردن رادیکال های آزاد کمک می کند. که در غیر این صورت به پوشش عروق خونی آسیب می رساند و جریان خون را به خطر می اندازد.

چای تقویت کننده قوای جنسی؛ جینکو بیلوبا
علاوه بر کاهش فشار خون و افزایش سطح انرژی، عصاره جینکو بیلوبا برای کمک به مشکلات حافظه مرتبط با زوال عقل مورد مطالعه قرار گرفته است. نوشیدن چای جینکو بیلوبا ممکن است با شل کردن ماهیچه های صاف آلت تناسلی، افزایش جریان خون در ناحیه و تحریک تولید نعوظ به مردان کمک کند. تا نعوظ طولانی تری را تجربه کنند. با این حال، تنها تعداد انگشت شماری از مطالعات انسانی بر روی جینکو بیلوبا انجام شده است. بنابراین نمی توان گفت که چقدر به نیازهای انسان پاسخ می دهد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار