۸ کشته و مصدوم در ۲ حادثه رانندگی خونین در محور لار

۸ کشته و مصدوم در ۲ حادثه رانندگی خونین در محور لار

رئیس اورژانس لارستان گفت: بر اثر سانحه رانندگی در محور لار، یک نفر کشته و ۷ نفر مصدوم شدند. به گزارش اول فارس ، دکتر محمد صباغی رئیس اورژانس لارستان امروز اظهار کرد: با اعلام گزارش واژگونی خودرو در ۱۰ کیلومتری بعد از کهنه به سمت درز و سایبان یک دستگاه آمبولانس پایگاه اورژانس جاده‌ای چهاربرکه به محل […]

رئیس اورژانس لارستان گفت: بر اثر سانحه رانندگی در محور لار، یک نفر کشته و ۷ نفر مصدوم شدند.
به گزارش اول فارس ، دکتر محمد صباغی رئیس اورژانس لارستان امروز اظهار کرد: با اعلام گزارش واژگونی خودرو در ۱۰ کیلومتری بعد از کهنه به سمت درز و سایبان یک دستگاه آمبولانس پایگاه اورژانس جاده‌ای چهاربرکه به محل اعزام شد.

او با بیان اینکه یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده، فوت شده بود و تلاش‌ها برای احیای او بی‌اثر ماند، گفت: مصدوم دیگر این سانحه نیز برای ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اورژانس لارستان تصریح کرد: همچنین با اعلام گزارش واژگونی خودرو ۴۰۵ در ۵ کیلومتری بعد از بریز، به واحد ارتباطات اورژانس ۱۱۵ لارستان، ۳ دستگاه آمبولانس پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای کورده، دهکویه، شرفویه و یک دستگاه آمبولانس پایگاه اورژانس شهری کمربندی لار – بندرعباس به محل حادثه اعزام شدند.

او ادامه داد: این حادثه ۵ مصدوم به همراه داشت که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط نیرو‌های اعزامی به محل، جهت انجام اقدامات درمانی تخصصی به بیمارستان امام رضا (ع) لارستان منتقل شدند.

مطالب مرتبط

درگیری مرگبار اعضای دو طائفه افغانستانی در نیمه شب سیدخندان تهران

خبر خوش کشف روشی جدید برای افزایش ۲۵ درصدی طول عمر

مجروح شدن ۲ سرنشین خودروی شیشه‌ دودی پس از شلیک گشت پلیس

نظرات