چاپ      کد خبر: 146959
31 خرداد 1403

۱۱ زیورآلات و اکسسوری تابستانی که ترند ۲۰۲۴ هستند

با گرم شدن هوا همه به لباسهای خنک و سبک رو می آورند که سادگی و ظرافت بیشتری نسبت به سایر لباسها دارند.در این میان استفاده از زیورآلات و اکسسوری های مناسب می تواند باعث زیباتر شدن استایل شما شود و سادگی استایل شما را جبران کند.در ادامه با ما همراه باشید تا به شما اکسسوری و زیورآلات ترند ۲۰۲۴ را معرفی کنیم.

زیورآلات ترند 2024

۱-کاف و بنگل بزرگ 

تابستان امسال کاف‌های بزرگ و النگوهای بنگل پهن و به‌طور کل Arm Candy ها در کانون توجهات قرار دارند. هرچه جسورانه‌تر و تندیسی‌شکل‌تر باشند بهتر. یک کاف چشمگیر بپوشید و چند دستبند نازک‌تر را پشت آن بیندازید یا یک بازوبند بزرگ را امتحان کنید. این‌ها را با نیم‌تنه، حلقه‌ای یا لباس‌های لینن به راحتی ست کنید تا استایل قدرتمندی داشته باشید.

۲-النگو فلزی

النگو یک جواهر ساده، ارزشمند و قدرتمند برای تغییر استایل است. شما می‌توانید یک لباس فرسوده یا از مد افتاده مانند ژاکت و شلوار جین انتخاب کنید و ظاهر آن‌ها را با کمک یک یا دو النگو کاملا تغییر دهید. برای استفاده از این جواهرات ترند ۲۰۲۴، باید آستین‌های خود را بالا بزنید و النگوها را به‌تنهایی یا در کنار یکدیگر به کار ببرید.

۳-گردنبند مهره‌ای بزرگ

مهره‌های بزرگ در رنگ‌های زنده و شاداب در این فصل همه‌جا خواهند بود. چه شیشه را ترجیح بدهید چه چوب، سنگ یا ترکیبی از مواد، این مهره‌های الهام‌گرفته از دوران قدیم به استایل شما احساس سرزندگی می‌دهند.

۴-مروارید

در چند سال اخیر مروارید دوباره برگشته‌ است و در اشکال منحصر به فردی ظاهر می‌شود. گردنبند مروارید یک انتخاب برازنده برای ست کردن با لباس شب است اما می‌تواند با لباس‌های غیررسمی هم به همان اندازه زیبا باشد.

زیورآلات ترند 2024

۵-نقوش حیوانات

زیورآلات با تم حیوانات جذاب و خاص هستند. شما با یک اکسسوری تابستانی می‌توانید به حیوان مورد علاقه یا حیوان خانگی‌تان ادای احترام کنید. برای این کار، جنگلی از گزینه‌ها، از پرندگان شیشه‌ای گرفته تا قورباغه‌های میناکاری‌شده را در اختیار دارید.

۶-زنجیر بزرگ

زنجیر بزرگ و براق یکی از ضروریات این فصل است. این زیورآلات همه‌کاره برای استفاده روزمره عالی است و می‌تواند تضاد جالبی با یک لباس تابستانی خنک و سبک ایجاد کند.

۷-انگشتر کوکتل

حلقه کوکتل یک حلقه بسیار بزرگ است که اغلب با یک سنگ قیمتی رنگی در طرحی پیچیده یا با الماس احاطه شده است. این حلقه که اولین بار در دهه ۱۹۲۰ طراحی شد، باز هم به صحنه مد بازگشته است. این اکسسوری جسورانه چه به تنهایی و چه با انگشترهای دیگر مطمئناً توجهات را به خود جلب می‌کند.

۸-گنجینه‌های دریا

زیورآلات الهام‌گرفته از اقیانوس این روزها مد هستند و صدف‌ها و موجودات دریایی را به نمایش می‌گذارند. این قطعات تابستانی آرامشبخش و همه‌کاره‌اند و به خوبی با همه‌چیز از لباس جین گرفته تا پیراهن مشکی ست می‌شوند.

زیورآلات ترند 2024

۹-گوشواره‌ی فلزی با طرح هندسی

سال گذشته، گوشواره‌های قطره‌ای ساخته شده از جنس طلا و نقره که طرح بزرگتری داشته‌اند به معنای واقعی کلمه غوغا کردند. در بهار و تابستان گذشته، طراحان این روند را ادامه دادند تا سرانجام، گوشواره‌های بزرگ متالیک به محبوبیت برسند. گوشواره‌های نقره‌ای در جشنواره‌های مد مطرح جهان ظاهری فرازمینی دارند. این گوشواره‌ها با ظاهری کلاسیک به ترند جواهرات ۲۰۲۴ پیوسته‌اند.

۱۰-قدرت گلبرگ‌ها

جواهراتی که با الهام از گل‌ها ساخته می‌شوند برای مهمانی‌های تابستانی مناسب هستند. قطعاتی که با گلبرگ‌های زیبا، انگورهای پیچ در پیچ و برگ‌ها تزئین شده‌اند می‌توانند حال و هوای رمانتیکی به لباس‌های شما بدهند.

۱۱-زیورآلات چوبی

زیورآلات چوبی با دانه‌های طبیعی و رنگ‌های تیره، پیچیدگی و ظرافت را به استایل شما اضافه می‌کنند. این اکسسوری‌ها هنگامی که با سنگ‌های قیمتی و فلزات یک‌جا جمع می‌شوند بسیار چشمگیر هستند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار