چاپ کد خبر: 99787
23 آذر 1401

۱۴ دلیل جالب که دختران باهوش مجرد می مانند

چرا دختران باهوش مجرد می مانند: دختران رویاپرداز هستند. در واقع آن ها رویاپردازان احساساتی هستند. دیگران احتمالا آن را انکار می کنند اما دختران به نوعی می خواهند کلمات شیرین را بشنوند و در قلب خود بال زدن پروانه ها را احساس کنند.

دختران شاغل

اما ما در مورد این صحبت نمی‌کنیم که دختران چگونه می‌خواهند این چیزها را احساس کنند، بلکه می‌خواهیم به شما بگویم که دختران با وجود نداشتن به اصطلاح “نیمه دیگر” چگونه با آن زندگی می‌کنند. با این حال همیشه این سوال کلیشه ای برای آن ها مطرح می شود که “پس چرا هنوز مجردی؟”

دلایل زیادی برای مجرد ماندن یک دختر وجود دارد. اما اجازه دهید این را به شما بگوییم، این به نوع نگاه، صحبت یا راه رفتن او ربط ندارد. به این دلیل نیست که او از مردان یا زندگی مشترک متنفر است. و اینطور نیست که مردها اسیر زیبایی او نشوند و علاقه ای به قرار ملاقات با او نداشته باشند. این فقط به این دلیل است که او یک دختر باهوش است.  دختران باهوش می توانند مجرد باشند اما هنوز خوشبختی را سر راه خود بیابند.

در بخش خانواده و زناشویی ۱۴ دلیل جالب مجرد ماندن دختران باهوش بررسی شده است.

۱.اولویت او مردها نیست

چرا دختران باهوش مجرد می مانند، چه انتظاری دارید؟ آنها باهوش هستند! دانستن این که آنها چه هستند و چه چیزی می تواند به آنها در جهت درست کمک کند چیزی است که آنها نیاز دارند. آنها اولویت های خود را می دانند و پسرها یکی از آنها نیستند.

۲.بیش از حد مشغول بودن

آنها کارهای زیادی برای انجام دادن دارند. آنها بیش از حد درس می خوانند یا کار می کنند و مشکلات زیادی برای فکر کردن دارند که گاهی آنها را گیج می کند و به خود می گویند: صبر کن! حالا وقتش است که باید با کسی قرار بگذارم، اما نه، قرار گذاشتن فقط مرا مشغول می‌کند.

۳.ترجیح روابط دوستانه

ماهی های زیادی در دریا وجود دارد، اما نمی توانید به راحتی نمو و مارلین را پیدا کنید. دخترها می توانند هر زمان که بخواهند مردی را برای ازدواج پیدا کنند اما به راحتی نمی توانند دوستان واقعی پیدا کنند. به همین خاطر فکر می کنند که ارزش دوستان همجنس  بیشتر از هزار شریک عاطفی برای او است.

۴.تسویه حساب در فرهنگ لغت آنها نیست

چرا دختران باهوش مجرد می مانند، این دختران می خواهند زندگی خود را آنطور که می خواهند زندگی کنند و آن را با افرادی پر کنند که روح آنها را به آتش می کشند. آنها اجازه نمی دهند انتظارات جامعه آنها را به سمت روابط یا چیزهایی که قلبشان را به آواز نمی اندازد سوق دهد. آنها به چیزی کمتر راضی نمی شوند.

۵. تحت تاثیر قرار دادن دختران باهوش آسان نیست

به این دختران شکلات، گل یا هر چیز مادی بدهید، اما آنها به راحتی درگیر آن نخواهند شد. باز هم آنها باهوش هستند! آنها مردان و حقه های کوچک کثیف آنها را می شناسند.

۶.مردان آن ها را عمدا نادیده می گیرند

چرا دختران باهوش مجرد می مانند، برای مجرد بودن خیلی زیباست روشی که موهای تان را برمی‌گردانید و با اعتماد به نفس زیبا هستید، باعث می‌شود مردها به شما دهن کجی کنند و عمدا شما را نادیده بگیرند. بنابراین مهم نیست که چقدر جذاب به نظر می‌رسید، مردان سعی می‌کنند شما را نادیده بگیرند و یک دختر جالب دیگر پیدا کنند.

۷.به خواسته های مردان نه می گویند

دختران باهوش می دانند که اگر اول خودت را دوست داشته باشی همیشه دوست داشته می شوی. مردان زیادی وجود دارند که این دختران به آن ها اهمیت نمی دهند و همواره پاسخ منفی می دهند. زیرا آنها چیزی معنادار می خواهند و به رابطه های سطحی نمی توانند اکتفا کنند.

۸.استانداردهای بالایی دارند

چرا دختران باهوش مجرد می مانند، پس اگر استانداردهای شما خیلی بالا باشد چه؟ داشتن استانداردهای بالا به این معنی نیست که بیش از حد به خود افتخار می کنید. یعنی شما یک زن قوی هستید. هر مردی نباید معیارهای شما را برآورده کند. شما می دانید چه می خواهید و این بخشی از یافتن مرد مناسب است.

۹.مردان مرعوب هستند

چرا دختران باهوش مجرد می مانند، مردان ضعیف توسط هوش زن تهدید می شوند. فقط با نگاه کردن به اینکه چقدر باهوش و قوی هستید می توانید کل شخصیت یک مرد ضعیف را در هم بشکنید. هر چه باهوش تر باشید، مردان بی لیاقت بیشتری را از لیگ خود دور می کنید.

۱۰.از زندگی خود راضی هستند

چرا دختران باهوش مجرد می مانند، آنها مجرد هستند نه به این دلیل که نمی توانند مردی پیدا کنند، بلکه به این دلیل که به یک مرد نیاز ندارند. آنها خانواده ای عالی و دوستان عالی دارند. چه چیز دیگری می توانستند آرزو کنند؟

۱۱- در جستجوی فرصت های پیشرفت فردی هستند

دختران باهوش در طول دروان زندگی در جستجوی فرصت های بیشتر وبهتری برای رشد و شکوفایی شخصی هستند .

۱۲- خواستگاران خود را متناسب شرایط خود نمی بینند.

دخترانی که از ضریب هوشی بالا برخوردار هستند براحتی می تواننند به ابعاد متفاوت شخصیتی افراد و خصوصا خواستگاران خود پی ببرند و چون استانداردهای خاصی نیز دارند لذا بر اساس آنالیزهای خود خواستگاران خود را جواب می کنند.

۱۳- دختران باهوش به ظاهر خود توجه زیادی ندارند

یکی از دلایل مجرد ماندن دختران باهوش بی توجهی آنان به مسائلی است که ممکن است برای دختران دیگر دارای اهمیت زیادی باشد.

آنان کمتر میهمانی میروند ، به نوع لباس ، رنگ ، آرایش و ظاهر شیک و… اهمیت زیادی نمی دهند و ممکن است کمتر مورد توجه مردان واقع شوند.

۱۴- به کیفیت زندگی زناشویی بیشتر توجه دارند 

این افراد معمولا نگاه متفاوتی به زندگی زناشویی و ازدواج دارند و دوست دارند از زندگی با کیفیفت و استاندارد بهتری برخوردار شوند و اسیر روابط احساسی و عاطفی نمی شوند.

سخن آخر

چرا دختران باهوش مجرد می مانند، زنی باش که میخواهی باشی نه آن زنی که دیگران از تو انتظار دارند. هرگز فراموش نکنید که شما زن خوبی هستید. همیشه به خاطر داشته باشید که زیبا و باهوش هستید. شما لیاقت شاد بودن را دارید. صبور باشید و مرد مناسب شما را پیدا خواهد کرد.

شما هم نظرتان را برای ما بنویسید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار