چاپ کد خبر: 121485
29 شهریور 1402

۱۴ نکته طلایی که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند

14 نکته مهم که هر راننده اسنپ باید هنگام سفر رعایت کند

حفظ وضعیت بدنی مناسب، برای ما که هر روز زمان قابل‌توجهی را پشت فرمان خودرو می‌گذرانیم، یک از مهم‌ترین نکاتی است که باید هنگام رانندگی رعایت کنیم. کمردرد، گردن درد و پادرد از رایج‌ترین شکایات افرادی است که برای مدت طولانی روی صندلی خودرو می‌نشینند. رعایت روش صحیح نشستن پشت فرمان خودرو، از آسیب‌های احتمالی به کمر و ستون فقرات پیشگیری می‌کند.

به گزارش اول فارس به نقل از اسنپ ، رانندگی در جاده‌های خارج شهر تفاوت زیادی با سفرهای درون‌شهری دارد و اطلاع از نکات مهم رانندگی در جاده باعث می‌شود سفرهای باکیفیت‌تری را تجربه کنیم و از وقوع حوادث احتمالی به میزان زیادی پیشگیری کنیم.

مخصوصاً حالا که شما کاربران راننده اسنپ علاوه بر سفرهای عادی درون‌شهری، سفرهای بین‌استانی هم دریافت می‌کنید لازم است برخی نکات ضروری درباره سفر را بیشتر از همیشه رعایت کنید و مطمئن شوید قبل از شروع سفر آمادگی‌های لازم را دارید. در ادامه همراه ما باشید تا نکات کاربردی رانندگی در جاده و سفر را یک‌بار دیگر با هم مرور کنیم همچنین در این مطلب با نکات مهم صحیح نشستن پشت فرمان خودرو آشنا می‌شویم.

در سفرهای جاده‌ای که زمان قابل‌توجهی را پشت فرمان خودرو می‌گذرانید بهتر است به وضعیت نشستن خود بیشتر توجه کنید. رعایت روش درست

14 نکته مهم که هر راننده اسنپ باید هنگام سفر رعایت کند

۱-تنظیم پشتی و ارتفاع صندلی

نشستن پشت فرمان خودرو، از آسیب‌های احتمالی به کمر و ستون فقرات پیشگیری می‌کند.

تنظیم صحیح پشتی صندلی و همچنین ارتفاع صندلی باعث می‌شود که کل قوس کمر پر شود و ستون فقرات در وضعیت بهتری قرار بگیرد. اگر صندلی خودرو شما این قابلیت را ندارد از یک بالشت در قسمت کمر استفاده کنید. تنظیم فرمان خودرو را به‌ نحوی انجام دهید که دست‌های شما بدون کشش روی فرمان قرار بگیرد و آرنج‌ها کمی خم باشند.

تنظیم صحیح پشتی و ارتفاع صندلی باعث می‌شود کل قوس کمر پر شود و ستون فقرات در وضعیت بهتری قرار بگیرد. اگر صندلی خودرو شما این قابلیت را ندارد از یک بالشت در قسمت کمر استفاده کنید.

در حالتی که صندلی خودرو به‌درستی تنظیم شده باشد، فشار کمتری به ران‌ها و لگن وارد می‌شود و به‌راحتی به پدال‌ها دسترسی دارید.

۲-تنظیم فاصله مناسب از فرمان

فرمان خودرو را به نحوی تنظیم کنید که دست‌ها بدون کشش روی آن قرار گیرند و آرنج‌ها کمی خم باشند. فاصله مناسب از فرمان خودرو باعث می‌شود در صورت وقوع حادثه، کیسه هوا، فضای کافی برای بازشدن داشته باشد و در حالت عادی هم کمربند ایمنی به‌راحتی باز و بسته شود.

03

۳-تنظیم بالشتک پشت سر صندلی

برای پیشگیری از آسیب‌های وارده به گردن، بهتر است از بالشتک پشت صندلی استفاده کنید و ارتفاع آن را طوری تنظیم کنید که پشت سرتان درست در وسط بالشتک قرار بگیرد. در حالت ایدئال، بالای سر شما باید هم‌سطح بالای بالشتک باشد.

۴-اطمینان درست بستن کمربند ایمنی

کمربند ایمنی را طوری ببندید که تسمه آن از روی استخوان لگن عبور کند. کمربند ایمنی را در پشت یا زیربغل خود قرار ندهید. همچنین از قراردادن بند کمربند روی شکمتان پرهیز کنید، وظیفه اصلی کمربند ایمنی مراقبت از استخوان لگن است نه شکمتان. استفاده صحیح از کمربند ایمنی یکی از نکات حیاتی صحیح نشستن پشت فرمان خودرو است.

۵-پرهیز از نگه‌داشتن پا روی کلاچ

اگر با خودروی دنده‌ای رانندگی می‌کنید، فقط هنگام گرفتن پدال کلاچ، از پای چپ خود استفاده کنید و در غیر این صورت پای خود را کف خودرو قرار دهید. قرارگیری دائمی پای چپ روی پدال کلاچ باعث آسیب رسیدن به کمر و لگن می‌شود. اگر فضای کافی برای قراردادن پای چپتان در کف خودرو ندارید احتمالاً فاصله مناسب از پدال‌ها را رعایت نکرده‌اید. صندلی خود را طوری تنظیم کنید که فضای کافی برای جابه‌جاکردن پا و جلوگیری از لمس پدال داشته باشید.

صحیح نشستن پشت فرمان خودرو باعث می‌شود کمتر دچار خستگی و بدن‌درد شوید. اگر روزانه مدت زیادی پشت فرمان خودرو هستید یا هرچند وقت یکبار رانندگی می‌کنید تفاوتی ندارد، رعایت وضعیت صحیح رانندگی برای سلامتی و ایمنی خودتان یک نکته اساسی است.

۶-بررسی سلامت فنی خودرو پیش از آغاز سفر

قبل از شروع سفر، خودروتان را به لحاظ فنی بررسی کنید و از تنظیم‌بودن باد تایرها و سطح مایعات خودرو و سایر قسمت‌ها مطمئن شوید تا در جاده درگیر مشکلات خودرو نشوید و در راه نمانید. اطمینان از سلامت خودرو مخصوصاً در شرایط جوی ناپایدار و محورهای کوهستانی یکی از نکات مهم رانندگی در جاده است و به شما کمک می‌کند با خیال راحت سفر کنید.

۷-رعایت فاصله طولی مناسب با خودروی جلویی

رعایت فاصله مناسب با خودروی جلویی یکی از مهم‌ترین عوامل کاهش احتمال وقوع تصادف هنگام رانندگی است. اگر فاصله مناسب با خودروی جلویی را رعایت نکنید در صورت ترمز ناگهانی فرصت کافی برای عکس‌العمل مناسب را از دست خواهید داد و حتما تصادف رخ خواهد داد.

۸-رعایت سرعت مجاز

حرکت با سرعت مطمئن احتمال وقوع تصادف را به‌صورت چشم‌گیری کاهش می‌دهد. سرعت مطمئن سرعتی است که در زمان خطر راننده بتواند کاملا خودرو را کنترل کند و از بروز سانحه جلوگیری کند. سرعت مطمئن مقداری از سرعت مجاز کمتر است.

14 نکته مهم که هر راننده اسنپ باید هنگام سفر رعایت کند

۹-تهویه مناسب هوای داخل کابین خودرو

سعی کنید دمای داخل خودرو را در شرایط پایدار و مناسب قرار دهید. هوای خیلی گرم شما را خواب‌آلوده می‌کند و هوای سرد تمرکز شما را بهم می‌ریزد. با توجه به شرایط آب‌و‌هوایی از تنظیم‌ بخاری و کولر خودرو اطمینان حاصل کنید و اگر نیازی به روشن‌کردن کولر یا بخاری نیست پنجره‌ها را باز کنید تا هوای مطبوع داخل خودرو جریان داشته باشد.

۱۰-رها‌نکردن اشیاء روی داشبورد یا زیر صندلی

قبل از شروع رانندگی، مطمئن شوید وسایل داخل خودرو در جای خودشان قرار گرفته‌اند و هنگام رانندگی جابه‌جا نمی‌شوند. بسیاری اوقات پیش می‌آید که هنگام رانندگی وسیله‌ای مثل بطری آب، کیف، خوراکی یا وسایل داخل داشبورد، دائم حرکت می‌کنند یا زیر پای راننده می‌افتند و حواس او را پرت می‌کنند. برای جلوگیری از این وضعیت هر چیزی را در جای خود محکم کنید. یکی از این وسایل که معمولا مشکل ایجاد می‌کند موبایل است. پیش از شروع حرکت موبایلتان را در جای امنی ثابت نگه‌دارید که به‌راحتی تکان نخورد.

وسایلی مانند قفل‌ فرمان، فلاسک‌ چای، بطری‌ آب و وسایل مشابه زیر صندلی راننده قرار ندهید. ممکن است این وسایل زیر پدال ترمز گیر کرده و مانع عملکرد صحیح آن شوند.

۱۱-حرکت با دنده‌سبک در جاده‌های کفی

کاهش مصرف سوخت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های همیشگی رانندگان است. رعایت برخی نکات ساده هنگام مسافرت جاده‌ای مصرف سوخت را به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. حرکت با دنده‌سبک در جاده‌های کفی یکی از این موارد است. رانندگی در جاده‌های کفی خلوت نیازی به دور موتور بالا ندارد و با سبک کردن فشار وارد بر موتور خودرو، میزان مصرف سوخت کم می‌شود.

۱۲-رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی

علائم راهنمایی رانندگی، شرایط جاده و خطرات احتمالی پیش‌رو را به شما یادآوری می‌کند. توجه به این علائم و خطوط کشیده شده در کناره‌ها و وسط جاده ایمنی سفر شما را افزایش خواهد داد.

۱۳-پرهیز از رانندگی در شرایط خواب‌آلودگی

اگر خواب‌آلوده هستید حتما توقف کنید و پس از استراحت به سفر خود ادامه دهید. آمارها نشان می‌دهد درصد بالایی از تصادفات جاده‌ای مخصوصاً در ساعت‌های اولیه صبح به‌ دلیل خواب آلودگی راننده اتفاق می افتد. همچنین برخی داروها مثل بعضی مسکن‌ها یا داروهای اعصاب، خاصیت خواب‌آوری دارند و باعث پایین آمدن سطح هوشیاری می‌شوند. اگر قبل از شروع رانندگی به هر دلیلی دارویی مصرف می‌کنید بروشور آن را حتماً بخوانید و از عوارض دارو مطلع شوید.

۱۴-عدم مصرف دخانیات

همه ما از اثرات مخرب سیگار باخبریم. عوارض سیگار طیف وسیعی از بیماری‌ها و مشکلات جسمی را دربر می‌گیرد. سیگار‌کشیدن هنگام رانندگی علاوه بر همه این مشکلات، امکان عکس‌العمل فوری و به‌موقع را از راننده می‌گیرد. همیشه سعی کنید فرمان را دودستی بگیرید تا هنگام بروز حادثه، بتوانید خودرو را کنترل کنید.

شما هم نظر بدهید

راننده های اسنپ باید از مسافران اسنپ این ۴ مدال را بگیرند

نشانه های ۱ بیماری عجیب پاییزی که آدم فکرش را هم نمی کند !

کله‌ پاچه خوشمزه خانگی دوست داری اینطوری درست کن!

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

کانال بله

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

اسکندری پنجشنبه , ۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۲۵

سلام
اکثریت مسافران انسانهای با شخصیت و با مرامی هستن
اما یک عده ای
در صورت درخواست سیگار کشیدن و جواب رد دادن
یا مسافری دیگر را خارج از مبدا بدون درخواست قبلی
یا ایستادن های بی مورد بدون توقف
و خیلی از موارد دیگر
در صورتی که به آنها جواب رد بدهیم
باعث نمی‌شود که موارد کثیف بودن خودرو یا رانندگی بد در گزارشهایسان ثبت کنند
لطفا توضیح دهید
با این مسافران چه برخوردی بکنیم
یا

امید حسنیان پنجشنبه , ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳

سلام.راننده اسنپ هستم.از راهنمایی شما سپاسگذارم.یه نکاتی هست که مسافر باید بهش یاد بدید که شما یاد نمی‌دید.یه خورده به مسافرها هم تذکر بدید .باتشکر

یه مجبور پنجشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰:۴۲

ما با ماشین مسافر میبریم کمسیون به کی میرسه حیف یک درصد با این خدمات

حمال صدقه بگیر پنجشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰:۳۶

پول گدایی را بیشتر کنید یه شیشه پاک کن پشت چراغ قرمز با۵۰ هزار سرمایه ۵ برابر من که۵۰۰ملیون سرمایه کف جاده انداختم درامد داره

Davood چهارشنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲

سلام آقایی که غور میزنی میگی کرایه کم کمسیون زیاد چرا کار می‌کنی آنهایی که غور می زنند از همه بیشتر کار می‌کنند یک بار برای همیشه از این کار دست بکش و برای خودتان کار کنید قبل از اینکه ماشینت خودت از بین بروی این دو شرکت اسنپ وتپسی را تحریم کنید تا قدر راننده را بدانند هیچ کس بدون روزی نمانده اگه برای خودت کار کنی بیشتر از کارکردن برای این شرکت‌ها اسنپ وتپسی درآمد داری پول کارکردن این دو شرکت اسنپ وتپسی اصلا برکت نداره چون همیشه نارضایتی توکارهست چه مسافر چه راننده فکری به حال خود تان کنید من خودم سالها برای این دو شرکت کار کردم اصلاً به صرفه نیست

سعید چهارشنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۸:۱۶

هرچی سرمون بیارند حقمونه خودمون مقصریم خودمون میخواهیم الکی هم غر غر نکنید لیاقت مردم همین است، با کار کردن دارید با این کرایه های خنده دار ،تا کی می خواهید بردگی کنید ،حقتونه

حمید چهارشنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲:۰۳

سلام راننده اسنپ هستم ماشینم موتورش اب وروغن قاطی کرده۲۵میلیون هزینش شده.ماشین روداخل پارکینگ خابوندم.پولی ندارم یه سرسیلند۵میلیون و……نه حمایتی نهپشتوانه ایی کلا اسنپ حالت برده داری هست.تاخودتوماشینت سرحالن استفاده میکنن ازت درغیراین صورت مثل دستمال استفاده شده دیده نمیشی خدایا کمکمون کن

آسمان دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳

فعلا اسنپ هر لحظه موقعیت را نشون میده یکبار اول شهر یکبار آخر شهر و
حتی توی بیابان هم موقعیت را جابجا میکند
بخصوص در شیراز

ناشناس چهارشنبه , ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۴

وای بخال راننده گان که حفشان اینجوری ضایع میشه هیچ کس هواشو ندارد

ناشناس سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸

سلام وخداقوت به کلیه رانندگان
روش،مبلغ کرایه درسفربین شهری براساس،کیلومتر وتعداددرخواست ها تعیین میگردد،که دراصل برای اسنپ حکم آیه رادارد!! درصورتیکه درابتدا زمان
رسیدن به مقصد نیز برای راننده ومسافر
قابل رویت است .ولی میزان ترافیک وحوادث جاده ایی قابل پیش بینی نبوده وبعضا بخصوص در مسیر شمال بالای ۵۰درصد زمان رسیدن به ساعت رانندگان اضافه ومیزان سوخت واصطحلاک هم دررفت وهم برگشت سریز رانندگان شده وبارها مورد رابصورت کتبی وشفاهی به پشتیبانی اعلام ولی کو گوش شنوا وحل این معضل
خوشبختانه باثبت دیدگاه وعدم ارائه در نظرها گاهی باید کمی به اینگونه رسانه با کمی تامل نظر نگاه کرد

ناشناس سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳

سلام وخداقوت به کلیه رانندگان
روش،مبلغ کرایه درسفربین شهری براساس،کیلومتر وتعداددرخواست ها تعیین میگردد،که دراصل برای اسنپ حکم آیه رادارد!! درصورتیکه درابتدا زمان
رسیدن به مقصد نیز برای راننده ومسافر
قابل رویت است .ولی میزان ترافیک وحوادث جاده ایی قابل پیش بینی نبوده وبعضا بخصوص در مسیر شمال بالای ۵۰درصد زمان رسیدن به ساعت رانندگان اضافه ومیزان سوخت واصطحلاک هم دررفت وهم برگشت سریز رانندگان شده وبارها مورد رابصورت کتبی وشفاهی به پشتیبانی اعلام ولی کو گوش شنوا وحل این معضل

علی سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۹:۲۹

در تمام دنیا شرکت های تاکسی اینترنتی خودشون ماشین در اختیار راننده قرار میدن .
اینجا مثل بقیه چیزهای مملکت برعکس ماشین مال خودمونه اونوقت شرکت اسنپ بدون هیچ هزینه ای ۲۰ درصد کمیسیون میگیره

هژدر دوشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۹

نمیدونم سلام بدم یا نه
اما ما راننده اسنپ ۳۰۰ملیون ماشین میاندازیم تو خیابون با جونمون بازی میکنیم از مجبوری یه خرج خونه در بیاریم و شما
یه بار فکر مردم بدبخت کردین ک پیش زن بچه چقدر خفت میکشه بخاطر کرایه های ک شما در نظر گرفتین الان ماشین من خرج اورده کی جواب بده یه فکر به حال مردم بکنین

رسول یکشنبه , ۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۰

خجالت بکشید بجای این خزعبلات برید یه فکری برای قیمتها بکنید
که ما وقتی میرم خونه شرمنده زن و بچه نباشیم

رسول یکشنبه , ۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۸

واقعا که ، یه جوری آداب رانندگی را یکی یکی برای اسنپی ها تو ضیح میده
که انگار ما بیچاره ها را اسنپ ماشین دار کرده
و رانندگی یادمون داده

ناشناس شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۳

اسنپ یعنی … که پشت این قظیه هستن خودشون میدونن منظورم چیه اونی که پشت اتاق فکر نشسته و فقط به نفع خودش ومسافرش برنامه ریزی میکنه اما خدایی هست این روزا هم یه روز به سر میرسه چه دیر چه زود باید جوابگو این همه خانواده وراننده بدبخت باشید
فک نکنید قصر در میرید امید وارم از حلقوم تون بزنه بیرون تیم دستندارکا

شهرام شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶

با عرض سلام. خاهشاااا. ی فکری در مورد لغو سفر مسافرین بکنین

ناشناس شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷

سلام حیف آدم که یک دقیقه بخواهد وقت برای اسنپ بگذارد

علی عبدلی ه شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳

به جای این حرفها پول بنزین رو بریزید

امید شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۷:۲۱

هروقت جیب اقایون از دولت ومسئولین واسنپ پر شد که البته میدونم ته نداره لطف کنن ۸ماه سهمیه بنزین ما رانندهای بیچاره اسنپ رو بریزن، ای که خدا تک تکتون.. کنه

David شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱:۲۳

کار کردن داخل این از ناچاری و بدبختی هست. همین جمله یک کتاب است اگر کسی چیزی حالیش باشه!

<

پویامنش شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰:۴۳

کارکردن در تاکسی های اینترنتی با توجه به قیمت بالای لوازم یدکی ، دستمزد زیاد خدمات خودرو ، نداشتن سهمیه بنزین و … اصلا مقرون به صرفه و اقتصادی نیست ! راننده ها از اصطحلاک خودرو خودشان ! امرارمعاش می کنند ! هزینه سفرها باید تغییر کنه ! ۲۰ درصد کمیسیون هم زیاده !

آقایی شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰:۳۴

سلام بعضی از مسافرهای عزیز برای اینکه کرایه کم بدن مسافت نزدیک میزنن بعد که میرسی به مقصد میگن ی کم جلوتر پیاده میشم بعد که میگی کرایه رو آنلاین پرداخت کن میگه به هر دلیلی امکانش نیست لطفا راهنمایی کنید

پیمان جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۸

کرایه رو درست کنید این چ وضعشه اخه

محمد جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰

بنده راننده اسنپ هستم معلولیت هم دارم هنوزکرایه ۱۰هزاری هست خوب بابا یه جلوبندی ماشین شده ۱۰میلیون بدچقدخاکی میری بدخانم به اندازه یه وانت هم بارسواری میکنه واسه ۱۰تومان واقعا ظلم هست .
مثال دقیقن اون شب بالای ۱۰کلیومتررفتم مسافرسوارشده بدبالای ۲۰کلیومتررفتم واسه ۱۰تومان وچقدرهم وسیله گذاشت توماشینم .
بدهزارفحش دادم به خودم که واسه ۱۰تومان ماچقدربدبخت شدیم

گمال پور جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۵

اکثر راننده ها سلامت روانی ندارند سرعت های غیر مجاز نشان از مشکلات روحی طرف دانست

حمید جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
رضا جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۸

تو ثبت آدرس مقصد، دقت کنید خواهشا،،، آدرسش تو خیابون یکطرفه س، یا مقصد و تعیین کرده ولی خودش اونور چهارراه، وایساده، بعد خیلی مطمئن‌، میگه درست زدم، بیچاره راننده تو اوج ترافیک رفته به مبدأ رسیده، بعد مسافر اونطرف چهارراه س، حالا راننده یه بلوار و تو ترافیک بره تا به دور برگردان برسه که برگرده بعد مسافر، خیلی راحت سفر کنسل میکنه، این زمانی که راننده بخاطر شما به سمت مبدأ شما تو ترافیک بوده،،، دین ی هست که به گردن مسافر هست و اسنپ یا تپسی هم برای این مورد هیچ هزینه ایی نمیدن، اذیت و آزار،، همینه،، لطفا دقت کنین،،

M.s جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹

کرایه ۱۲ هزارتومنی خنده داره تازه مسافر فکر میکنه چه هزینه زیادی داره میده طلبکار هم هست سفر کم باش به حال اسنپ فرقی نداره کرایه را پایین میاره اما حق کمیسیون خودشو کم نمیکنه . از طرفی اگر کرایه ها براساس زمان نرخ بندی میشه وای بحال شهرستانها چون ترافیک چندانی نیست بعد یک مسیر طولانی و کرایه مفت

اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید

محمد جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰

لینک زیر را در قسمت سرچ گوگل وارد کنید و از کمپین طرح مسکن حمایت کنید

حسینی جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۷

مدت ۸ ماه است که اسنپ سهمیه بنزین مرا پرداخت نکرده بیش از بیست بار زنگ زدم ولی نتیجه ای حاصل نشد

خرمی جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲

در فاصله ۱۱تا ۱۷ شهریور ماه ۴۸ سفر موفق انجام دادم لکن تاکنون تشویقی ام را که مبلغ ۹۸۰ هزار تومان می باشد اسنپ پرداخت نکرده است بیش از ده بار هست که زنگ زدم ولی نتیجه ای حاصل نشد

محمد جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

چراطبق قانون نباید یه سازوکار دررابطه با بیمه راننده استپ و تپ سی ارائه شود نگرانیها آدم نیستند مسئولان فقط به فکر منافع جیب خودشون هستند دزدی و غارت بیت المال

محمد جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹

کمیسیون بالا است و نرخ کرایه پایین بیمه شخص ثالث رو هم که خود راننده باید پرداخت کنه اگه ماشین به دلیل استهلاک خراب شد راننده باید از جیبش بدهد. خود راننده هم که بیمه تامین اجتماعی نیست. تازه همه این موارد به شرطی است که اصلا تصادفی هم رخ ندهد‌. یه راننده ای بنده خدا شب وسط جاده توقف کرد و چراغ راهنما گردش به چپ زد و گردش کرد و یهو یه موتوری که چراغ جلو نداشت و گواهینامه هم نداشت در حال سبقت و در لاین مخالف زد تو درب راننده بیچاره پلیس راه اومد بدون اینکه وضعیت چراغ جلوی موتور رو چک کنه و از گواهینامه موتور سوالی حتی بپرسه گفت راننده ماشین بخاطر گردش به چپ مقصره خب این قانون های مزخرف و یکطرفه هم اضافه کنید به همه موارد فوق.

لیلا جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۵۳

دیشب ساعت ۱۰ شب دو تا دزد شوهرم رو خفت کردن تو خیابون قلهک خدا لعنتشون کنه خوب بیشرف ها
شما هم برید کار کنید
با دزدی از مردهای باشرفی مثل شوهر من نون حروم در میارید

ر جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۰۶

حالا که تمام جوانان تحصیل کرده رو مسافر کش کردین لااقل سهمیه بنزین رو بدین و کرایه ها رو بالا ببرین و مسافرینی که قوانین اسنپ رو رعایت نمیکنن و راننده رو اذیت میکنن جریمه کنین،نسل سوخته ما هستیم

ر جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۰۵

حالا که تمام جوانان تحصیل کرده رو مسافر کش کردین لااقل سهمیه بنزین رو بدین و کرایه ها رو بالا ببرین و مسافرینی که قوانین اسنپ رو رعایت نمیکنن و راننده رو اذیت میکنن جریمه کنین،

علی جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۰۵

فصل مدارس و سرویس شروع شد
معلمین حقوق بگیر بیکار در تابستان که بفکر چهارتا جوان که شغل و درآمدی ندارند و دلشون خوش به مسافرکشی هست، نیستند راهی کلاس درس می‌شوند
بزودی اسنپ باید راننده گدایی کنه با این کرایه کم و کارمزد زیاد
هیچ راننده‌ای حاضر نیست با مخارج و اصطحلاک بالا ماشینش بزاره توی اسنپ که نابود بشه اما دریغ از اینکه اسنپ هزینه‌ها رو متقبل بشه

جمشید جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۷:۲۸

قوانین یکطرفه، کرایه پایین، مسافران وقیح

سید جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۷:۰۶

سلام بیمه تامین اجتماعی طبق قانون اساسی ماده ۲۷ حق مسلم مسافرکشهاهستش بدنبال حق وحقوقتون باشید

X جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۶:۴۱

سهمیه بنزین….قطع
کسر امتیاز بهر بهانه ای…آنی
پیش خودم مسافران امتیاز دادند،هنگام شروع بکار در فردای همان روز دیدم ۵امتیاز از من کسر شده!
قطع هزینه های لغو سفر
عدم توجه به درخواست رانندگان

علیرضا نیکبخت جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۵:۳۱

از هر روشی واسه تبلیغ شرکت اسنپ استفاده می‌کنید کرایه افتضاح کارمزد وحشتناک استهلاک ماشین وحشتناک کمپین ….

ناشناس جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۴:۱۶

ب خانم لیلا و سایر خانم های کاسب ک میگن درو برای ما باز کنید…

توانا جمعه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۳:۰۲

بهره کشی و استثمار راننده تمرکز راننده را در بدترین شرایط روحی قرار میدهد بهتر است علاوه بر این موارذ با بهبود کرایه ها تمرکز راننده را بهم نزنید . راننده ای که از اجبار پشت فرمان می نشیند همیشه بی حوصله و کسل خواهد بود و عواقب آن معلوم است

آخرین اخبار