چاپ کد خبر: 141285
6 اردیبهشت 1403

۲ نفر اراذل و اوباش در شهرستان شیراز دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری ۲ نفر اراذل و اوباش خبر داد که اقدام به تخریب خودرو شهروندان کرده بودند.

عبدالرضا ضربت امروز، ۵ اردیبهشت در تشریح این خبر بیان کرد: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فحاشی، درگیری و تخریب خودرو شهروندان توسط ۲ نفر اراذل و اوباش در یکی از محلات شهرستان شیراز، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل مذکور اعزام شدند.

اراذل و اوباش شیراز

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک خودرو وانت پراید پلاک مخدوش با ۲ سرنشین ضمن قدرت نمایی، یک سواری پراید را نیز تخریب کرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی شیراز تصریح کرد: اراذل و اوباشان که هنوز در صحنه حضور داشته بودند، با مشاهده پلیس، به سمت ماموران حمله‌ور و با پرتاپ شیء سخت خودروی پاسگاه را تخریب کردند.

ضربت با بیان اینکه ماموران انتظامی آنان را به آرامش دعوت ولی متاسفانه هیچ توجهی نکردند، گفت: متهمین اقدام به فرار کردند و پس از حدود ۲۰ دقیقه تعقیب و گریز، ماموران انتظامی موفق شدند آنان را دستگیر و یک قبضه قمه را نیز کشف کنند.

وی با اشاره به اینکه در سوابق متهمین جرائمی از قبیل کیف قاپی، نزاع و درگیری، حمل مواد مخدر و سرقت موتورسیکلت به چشم می‌خورد، تصریح کرد: اراذل و اوباش برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس پنجشنبه , ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۸

.چند روز دیگه تبدیل میشوند به قهرمان اپوزیسیون خارج نشین

آخرین اخبار