• 27 / خرداد 1402 / 16:45
  • شناسه خبر : 114606

عکس | ۳ «سواری پژو» که در فارس خون بپا کردند !

در دو حادثه جداگانه برای سه خودرو سواری پژو در محورهای استان فارس ۹ نفر کشته وزخمی شدند

به گزارش گروه اخبارحوادث اول فارس ، رئیس پلیس راه شمال استان گفت: در برخورد ۲ سواری پژو در محور روستایی “کوشک بیدک- شیراز”، یک نفر بر اثر شدت جراحات وارده فوت و ۵ نفر نیز مجروح شدند.

سرهنگ “عبدالهاشم دهقانی” در گفت‌وگو با اول فارس اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور روستایی “کوشک بیدک- شیراز”، بلافاصله ماموران به همراه عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند سواری پژو با ۷ سرنشین با یک خودرو پژو دیگر با ۳ سرنشین به شدت برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه شمال استان با بیان اینکه در این حادثه یکی از سرنشینان بر اثر شدت جراحات وارده فوت و ۵ نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند، گفت: کارشناسان عدم رعایت حق تقدم از جانب یکی از رانندگان را علت این تصادف اعلام کردند.

۲ کشته و یک مجروح حاصل واژگونی پژو

رئیس پلیس راه جنوب استان گفت: در پی واژگونی سواری پژو در محور مواصلاتی “قیروکارزین-خنج” ، ۲ نفر فوت و یک سرنشین نیز مجروح و روانه بیمارستان شد.

به گزارش گروه اخبارحوادث اول فارس سرهنگ “مهران احمدی” با اعلام این خبر داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی منجر به فوت در محور مواصلاتی “قیروکارزین-خنج”، بلافاصله ماموران پلیس‌راه به همراه عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی عنوان داشت: در بررسی صورت گرفته مشخص شد یک سواری پژو ۴۰۵ حامل ۳ سرنشین به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه از جاده منحرف و واژگون شده است.

رئیس پلیس راه جنوب استان با بیان اینکه در این حادثه راننده و یکی نفر از سرنشینان به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت و دیگر سرنشین نیز مجروح و روانه بیمارستان شد، از شهروندان خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از وقوع چنین حوادث ناگواری جلوگیری کنید.

 سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله 

مطالب مرتبط

واکنش رئیس ستاد پزشکیان در فارس به پیشنهاد انتصاب برخی افراد بعنوان مدیر

تغییر ساعت بازدید از بناهای تاریخی ـ فرهنگی استان فارس

باغشهرهای غیرمجاز استان فارس چگونه و چه زمانی تخریب خواهند شد؟

نظرات

  • علی قائدی

    تاریخ : ۲ - تیر - ۱۴۰۲

    سلام چراماشیناتون وجاده خاتون هیچ وقت عامل تصادف نیستن