چاپ کد خبر: 73295
9 بهمن 1400

۳ ویژگی‌ جدید واتساپ برای تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های ویندوزی

واتساپ سه ویژگی جدید بازیابی چت‌های گروهی غیر فعال شده، منوی انتخابگر رسانه جدید و انیمیشن‌های جدید برای برنامه دسکتاپ را به نسخه جدید خود اضافه می کند.

 واتساپ اخیرا در حال توسعه و ارائه ویژگی‌های جدید برای تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های ویندوزی می‌باشد.

واتساپ در حال آزمایش توانایی بازیابی چت‌های گروهی در صورتی که به اشتباه توسط واتساپ غیرفعال شده باشند، می‌باشد. اپلیکیشن پیام رسان متا در صورتی که متوجه شود چت‌های گروهی قوانین خاصی را نقض می‌کنند، آن‌ها را غیرفعال می‌کند.با این حال، واتس‌اپ به دلیل رمزگذاری سراسری نمی‌تواند محتوای گروه را ببیند، اما هنگامی که چندین گزارش از کاربران مختلف دریافت می‌کند، اقدام به غیر فعال کردن گروه می‌کند.

این پیام رسان در صورت داشتن نام و توضیحات مشکوک ممکن است گروه‌ها را غیرفعال کند. هنگامی که یک چت گروهی غیر فعال شود، کاربران نمی‌توانند پیام ارسال کنند یا دیگران را برای پیوستن به گروه دعوت کنند. لینک دعوت به گروه نیز در این حال غیر فعال می‌شود. در صورتی که گروه به اشتباه غیرفعال شده باشد، واتس اپ می‌تواند دوباره گروه را فعال کرده و لینک دعوت به گروه را نیز مجدد فعال کند. این ویژگی با بروزرسانی WhatApp for Android یه نسخه بتای ۲.۲۲.۴.۵ در دسترس خواهد بود.

گزارش دیگری که توسط WABetaInfo منتشر شده، نشان می‌دهد که واتساپ در حال آزمایش منوی انتخابگر رسانه جدید است. این منوی بازطراحی شده دارای دو تب Recent و Gallery می‌باشد. این طراحی جدید فقط زمانی ظاهر می‌شود که کاربران در حال ارسال تصاویر، GIF و ویدیو‌ها از طریق دوربین درون برنامه باشند. از آنجایی که این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش است، انتظار می‌رود در آینده منتشر شود.

WABetaInfo همچنین گزارش می‌دهد که واتساپ در حال آزمایش انیمیشن‌های جدید برای برنامه دسکتاپ خود می‌باشد. انیمیشن‌های جدید واتساپ دسکتاپ در نسخه UWP ۲.۲۲۰۳.۳.۰ در دسترس است. از آنجایی که واتس‌اپ با بروزرسانی بتا در حال معرفی انیمیشن‌های کوچک می‌باشد، به‌روزرسانی‌های آینده نیز ممکن است شامل انیمیشن‌های جدید باشد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار