چاپ کد خبر: 100077
یکشنبه 27 آذر 1401

زنان عاشق مردانی با این ۳۴ ویژگی هستند:مرد مورد علاقه زنان کیست؟

مردان مورد علاقه زنان

پول زیاد، ماشین شاسی بلند، بدن شش تکه و… ! اگر شما هم تصور می‌کنید مرد مورد علاقه زنان کسی است که این چیزها را داشته باشد…. اما مرد مورد علاقه خانم ها مردی است که بتواند از نظر همسرش و دیگران جذاب باشد.اما جذاب بودن همه ماجرا نیست ویژگی های مختلفی می تواند یک مرد را مرد واقعی و ایده آل جلوه کند.

ویژگی های خاصی در مردان وجود دارد که زنان بیشتر می‌پسندند. این ویژگی‌ها فقط قد بلند، زیبا یا خوش تیپ بودن نیستند. ویژگی‌های «مردانه» خاصی در مردان وجود دارد که می‌تواند دل هر زنی را بلرزاند. و در حالی که ممکن است فکر کنید همه چیز به ظاهر مربوط می‌شود، واقعیت کمی متفاوت است! مرد مورد علاقه زنان ترکیبی قوی از دو جنبه دارد، ویژگی‌های فیزیکی و البته، خصوصیات روحی و رفتاری. در این نوشتار، ما شش ویژگی مردانه را با شما در میان خواهیم گذاشت که زنان در مردان می‌پسندند. با ما همراه باشید!

۱. مرد آراسته و تر و تمیز، مرد مورد علاقه زنان است!

بله، ما گفتیم قد بلند، اما واقعیت این است که قد واقعاً به اندازه نحوه ارائه خودتان اهمیت ندارد. درست مانند مردان که زنانی را دوست دارند که تمیز و آراسته هستند، زنان نیز مردانی را می پسندند که در حد درست و مناسب به خودشان و سر و وضع‌شان رسیدگی می‌کنند؛ به سبک لئوناردو دی کاپریو!‌ چیزی که زنان به آن اعتقاد دارند این است که اگر شما به اندازه کافی مراقب خودتان باشید، می‌توانند به شما اعتماد کنند تا از آنها نیز مراقبت کنید. بنابراین، به یاد داشته باشید که لباس‌های شلخته، موهای شانه نشده، ناخن‌های کثیف، جوراب‌های بدبو، پیراهن‌های لکه‌دار یا شلوار جین و مواردی از این دست، کاملاً ممنوع است. آن هم وقتی می‌خواهید تأثیر مهمی روی فردی از جنس مخالف داشته باشد!

۲. کمی استایل داشتن و خوش تیپی هم بد نیست

خانم‌ها ترجیح می‌دهند که شما به جای پوشیدن لباس‌های برند با قیمت‌های نجومی، برای آنها کمی ولخرجی کنید. بنابراین، حتی اگر یک خرید معمولی کنار خیابانی ظاهری باکلاس و شیک به شما می‌دهد، آن را حفظ کنید. زنان واقعاً از شما انتظار ندارند که کپی پیرس برازنان یا دیوید بکهام باشید، اما تلاش برای تقلید از سبک آنها مطمئناً میزان محبوبیت شما را افزایش می‌دهد. خود را در جریان آخرین مدها و ترندها نگه دارید.

۳. شوخ طبعی درست و به جا هر آدمی را جذاب می‌کند

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که زنان دوست دارند، شوخ طبعی است. بسیاری از زنان سختی‌ها و مشکلاتی دارند که باید با آن‌ها کنار بیایند و حقیقتا به همراه شدن با یک روح افسرده دیگر نیازی ندارند. بله، شما روزهای بد خود را سپری می‌کنید، اما اگر حس شوخ طبعی خوبی داشته باشید و در عین حال جا و زمان مناسب هر شوخی و حرفی را بدانید، در دسته مرد مورد علاقه زنان قرار می‌گیرید. مراقب باشید، زیاده‌روی کردن و تمسخر دیگرا واقعاً برای زنان سرگرم کننده نیست. و البته هر چقدر هم بگوییم باز هم کافی نیست که زنان عاشق افرادی هستند که می‌توانند به خود و اشتباهات‌شان بخندند.

۴. مرد مورد علاقه زنان نشان می‌دهد که چقدر این زن برایش  اهمیت دارد

زنان باید دائماً این اطمینان را داشته باشند که مورد علاقه و مورد حمایت هستند. کارهایی مانند گرفتن دست آنها در حین راه رفتن در جاده، تماشای غروب خورشید، گاه گاهی در آغوش گرفتن و نوازش کردن یا حتی این جمله ساده که مراقب خودت باش، نشان می‌دهد که او برای شما اهمیت دارد. به یاد داشته باشید، عدم ابراز محبت به صورت آشکار، نشانه آن است که بابت کسی که با او هستید شرم دارید.

۵. مردانی که لبخند و چشمک جذاب دارند

دلیلی وجود دارد که زنان ریچارد گیر یا هیو جکمن را می‌پرستند و این دلیل به طرز لبخند آنها یا درخشش در چشمان‌شان مربوط می‌شود. باور کنید وقتی به شما می‌گوییم که اگر به زن مورد علاقه تان نگاه کنید و از آن لبخندهای جذاب بزنید، احساس خاص بودن به آنها دست خواهد دا، مثل اینکه یک در یک میلیون هستند!‌ اینقدر متفاوت و جذاب!

۶. مردی که متانت و آرامش خود را حفظ کند، مرد مورد علاقه زنان است

زن به پرشور بودن و دیوانگی معروف است. بله، آن‌ها به‌راحتی جوش می‌آورند و دقیقا به همین دلیل است که باید عامل آرامش‌بخش زندگی آن‌ها باشید. اگر شما هم در اثر هر اتفاق و رویدادی دچار استرس شوید یا کنترل‌تان را از دست بدهید که نتیجه مثبت نخواهد بود. جذابیت شما به همان اندازه که در ظاهر شما نهفته است، در نگرش شما نیز نهفته است. زنان به دنبال مردان خونسرد و آرام هستند، کسی که قادر است آنها را آرام کند و به آنها اطمینان دهد که همه چیز خوب است!‌ شما چنین توانایی دارید؟

فواید نوازش همسر

ویژگی های مرد ایده آل از نظر خانم ها

۷.مردی که زیاد ورزش کند

اکثر خانم ها ، عاشق مردانی می شوند که اهل ورزش می باشند و به سلامت جسمی خود اهمیت می دهند . این مردان اهل ورزش از نظر خانم ها جذاب و دوست داشتنی هستند.

۸.قد بلند داشته باشد

خانم ها عاشق مردان قد بلند هستند و ترجیح می دهند قد مرد زندگی شان از خودشان بلندتر باشد.آنها مردانی که کاملا صاف می ایستند و شانه ها را بالا برده تا کشیده تر به نظر برسند ، را دوست دارند.

۹.مردی که از نظر جنسی نیرومند باشد

خانم ها معتقدند یک مرد ایده آل توانایی جنسی بالایی دارد و از نظر جنسی نیرومند است و این مرد می تواند برای او شریک جنسی خوبی باشد . برخلاف آنچه به نظر می رسد خانم ها به توانایی جنسی نیز در ازدواج فکر می کنند و برای داشتن یک ازدواج موفق ترجیح می دهند با مردی ازدواج نمایند که از این نظر قدرتمند باشد.

۱۰.مثبت نگر باشد

خانم ها مردی را می پسندند که در مواقع استرس زا زندگی ، نگرش مثبت خود را حفظ کرده و بتواند خود را کنترل کند . مردی که مانند ستون پشت او باشد و به مشکلات لبخند زده و به سمت جلو حرکت کند.

۱۱.کم رو باشد

زنان همیشه جذب مردانی می شوند که صدای رسا و محکمی داشته باشند اما در عین حال دوست ندارند همسر آینده شان در همه مجالس توجه ها را به خود جلب کند و دوست دارند او گاهی تنها شنونده یا بیننده باشد.

۱۲.معاش و زندگی آنان را تامین کند

مردی که بتواند یک زندگی موفق برای همسر خود بسازد و از پس مخارج خانواده خود بر آید ، از نظر خانم ها مردی ایده آل است . اگر این مرد به جز تامین نیاز خانواده ، درآمدش از هزینه هایش بیشتر باشد و یک حساب بانکی عالی هم داشته باشد، از نظر خانم ها از دیگر مردان بهتر است.

۱۳.تناسب اندام داشته باشد

خانم ها ، آقایانی که به تناسب اندامشان توجه می کنند و چربی اضافه ندارند را مردی ایده آل می دانند.

۱۴.عضله ای باشد

شاید شنیده باشید که خانم ها عاشق آقایانی هستند که سیکس پک دارند . بله درست است زیرا بسیاری از زنان ، نیاز دارند که حس امنیت و اطمینان داشته باشند پس عاشق مردانی که قوی و محافظت کننده به نظر میرسند ، خواهند شد . پس اگر می خواهید ، خانمی را عاشق خود کنید به اندام خود اهمیت دهید و سینه ای عضلانی و بازوهای بزرگ داشته باشید.

۱۵.خرید کردن را دوست داشته باشد

بیشتر خانم ها ، مردی را دوست دارند که برای آنها وقت بگذارد و با آنها به خرید رود و نظر خود را هنگام خرید عنوان کند چرا که زنان ترجیح می دهند با شوهرشان به خرید بروند.

۱۶.کار مناسب و تحصیلات عالیه داشته باشد

مردانی از نظر خانم ها ایده آل هستند که دارای تحصیلات بالا و کار مناسب باشند . داشتن تحصیلات و شغل سبب افزایش درآمد فرد خواهد شد . همچنین کار جوهر مرد است و مرد بیکار از نظر خانم ها ، به درد زندگی مشترک نمی خورد.

۱۷.استعداد فنی – تکنیکی داشته باشد

اکثر زنان آقایانی را دوست دارند که دارای مهارت ویژه ای بوده و استعداد فنی – تکنیکی داشته باشد.

۱۸.شریف و انسان دوست باشد

شرافت و انسان دوستی از ویژگی های مهمی هستند که خانم ها به آن اهمیت می دهند و دوست دارند همسرشان از این دو ویژگی مطلوب برخوردار باشند.

۱۹.به فکر همسرش باشد

خانم ها مردی را ایده آل می دانند که اوقات خود را با آنها بگذراند و پایه تفریح باشد . آنها دوست دارند اولویت اول زندگی همسرشان باشند و برای او مانند یک دوست باشند . از نظر خانم ها یک مرد واقعی باید از هر نظر به فکر همسرش باشد و به او خدمت کند.

۲۰.برای او هدیه بخرد

برخی از زنان ، مردی را دوست دارند که رویایی باشد و آنها را بدون مناسبت و یا در مناسبت های مختلف سورپرایز کند و برایشان هدیه های هر چند کوچک بخرد اما متاسفانه برخی از آقایان اهمیتی به هدیه خریدن نمی دهند زیرا نمی دانند هدیه خریدن آنها سبب ایجاد حس عاشقانه در خانم ها می شود.

۲۱.بچه دوست باشد

زنان معتقدند که مرد واقعی باید بچه دوست باشد و به بچه دار شدن علاقه داشته باشد و اگر دارای فرزند شد، او را دوست بدارد و به خوبی پرورش دهد و در امر تعلیم و تربیت او کوشا باشد. از نظر خانم ها یک مرد واقعی یک پدر واقعی هم می باشد.

۲۲.در کارهای خانه به زنش کمک کند

یک مرد واقعی باید در کارهای خانه به همسرش کمک کند و اوقاتی که همسرش به هر دلیلی کسل و خسته بود ، او را در انجام کارهای خانه یاری رساند . یک مرد خوب از نظر خانم ها ، کار خانه را تنها مختص زنان نمی داند و در هر فرصت به همسر خود کمک می کند.

۲۳.همسرش را  عاشقانه دوست بدارد

از نظر خانم ها ، مردی ایده آل است که همسرش را دوست بدارد و حتی در صورت بچه دار شدن ، اول همسرش و بعد فرزندانش را دوست بدارد.

۲۴.مرد پیروز، نه شکست خورده
اگر دقت کرده باشید مخصوصاً در شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از جوانان و مرد‌ها اقدام به انتشار محتوا‌های ناراحت‌کننده می‌کنند که آن‌ها را به عنوان یک مرد شکست‌خورده نشان می‌دهد. محتواهایی که مربوط به شکست عشقی، تنهایی، بیچارگی و… است. جالب اینجاست که بسیاری از آن‌ها تصور می‌کنند با انتشار چنین محتوایی قرار است زنانی که برای‌شان دل می‌سوزانند را پیدا کرده و با آن‌ها رابطه برقرار کنند.

اما نکته اینجاست که زنان از افرادی که به عنوان یک شکست‌خورده دیده می‌شوند خوش‌شان نمی‌آید! در بهترین حالت ممکن هم احتمال دارد زنی برای مدتی و صرفاً از سر دلسوزی به سراغ چنین مردی رفته و بعد هم با او قطع رابطه کند. بنابراین از امروز تلاش کنید هر چیزی که در زندگی شما به عنوان نشانه یک مرد شکست‌خورده است را از بین ببرید.

دقت کنید، علاوه بر موضوعاتی مثل پست‌های‌تان در شبکه‌های اجتماعی، گفت‌وگو و صحبت‌هایی که با طرف مقابل می‌کنید هم اهمیت دارد و اگر خانم متوجه شود قرار است در رابطه هم دائم او را با درد و دل ناراحت کنید، احتمالاً شما را ترک می‌کند.

۲۵.مردی که شهامت جلو آمدن دارد

یکی دیگر از ویژگی‌های مردان مورد علاقه زنان، شهامت در برقراری ارتباط است. در واقع خانم‌ها اصلاً دوست ندارند با کسی رابطه برقرار کنند که شهامت جلو آمدن و گفتن حرف دلش را ندارد.

۲۶.مردی که اهل ریسک کردن است
البته هستند خانم‌هایی که به شدت از ریسک کردن ترس دارند و می‌خواهند یک زندگی آرامش‌بخش و عادی داشته باشند. اما اغلب خانم‌ها مردی را دوست دارند که می‌تواند ریسک کند و شجاعت و شهامت انجام کار‌های خارق‌العاده و بزرگ را دارد. (منبع)

۲۷.مردی که مسئولیت‌پذیر است
مسئولیت‌پذیری یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک انسان سالم است که در مقالاتی مثل معیار‌های ازدواج موفق و معیار‌های ازدواج برای دختر هم به آن اشاره کردم. به زبان ساده اگر انسانی هستید که ترجیح می‌دهید تمامی مشکلات و مسئله‌های زندگی را بر گردن دیگران انداخته، به خاطر مشکلاتی که در رابطه به وجود می‌آید شریک‌تان را سرزنش کنید و به طور کلی مسئولیت هیچ چیزی را قبول نکنید، بدانید که شما که انسان مسئولیت‌پذیری نیستید! در ادامه جدای از اینکه احتمالاً صلاحیت کافی برای ورود به یک رابطه جدی را ندارید برای زنان هم جذاب نخواهید بود.

۲۸. مردی که اهل زیاده‌روی نیست
زیاده‌روی را در خیلی موقعیت‌ها می‌شود تعریف کرد. از زیاده‌روی در خورد و خوراک گرفته تا زیاده‌روی در صحبت و شوخی کردن و… . به زبان دیگر بهتر است بگویم مرد مورد علاقه زنان کسی است که “آداب معاشرت” را به درستی بلد است.

۲۹. مردی که می‌تواند با بقیه ارتباط برقرار کند
بسیاری از زنان دوست دارند با مردی در رابطه باشند که توانایی برقراری ارتباط با دیگران را دارد. کسی که به خوبی می‌تواند با هم‌جنس و جنس مخالف خود ارتباط گرفته و اعتماد به نفس دارد.

۳۰.مردی که واکنش‌های شدید احساسی نشان نمی‌دهد
نشان دادن واکنش احساسی شدید در اغلب مواقع نشان از عدم توانایی در کنترل احساسات و عملاً ضعف دارد. اما منظور از واکنش احساسی چیست؟ منظور واکنش‌های شدیدی هستند که در اثر یک احساس مثل خشم یا حتی شادی نشان می‌دهید.

مثلا کسی که بعد از ناراحت شدن شروع به داد و بیداد می‌کند، کسی که در جمع در اثر هیجان‌زدگی زیاد، رفتار‌های بدی از خودش نشان می‌دهد و… . این‌ها واکنش‌های احساسی هستند و به شدت دختران و دیگر افراد را از شما می‌رنجانند.

۳۱. مردی که به آن‌ها توجه کند
این موضوع باز هم یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مرد مورد علاقه زنان است. شاید اگر ۱۰ سال پیش در حال نوشتن این مقاله بودم صرفاً به این اشاره می‌کردم که زنان دوست دارند مردشان برای‌شان گل بخرد و این، نشانی از توجه کردن مرد به زن است.

اما امروز کمی باید دقیق‌تر به این موضوع اشاره کرده و بگویم که زنان دوست دارند فرد مورد نظر بیشتر از این‌ها از آنها اطلاع داشته باشد و توجه زیادی نشان بدهد. مثلاً زن مورد علاقه شما شاید دوست داشته باشد بدانید که او چه گلی را دوست دارد و دقیقاً همان گل را برایش بخرید. یا اینکه بدانید از چه کاری بیشتر خوشحال می‌شود، چه مکانی را برای تفریح دوست دارد و…. بنابراین اگر می‌خواهید محبوب دل زن مورد علاقه‌تان باشید باید بیش از این‌ها به او توجه کنید.

۳۲. مردی که کنترل‌گری نمی‌کند

یک زن سالم، کسی که از نظر روانی و رفتاری سالم بوده و مشکل خاصی ندارد، به هیچ عنوان نمی‌تواند “کنترل‌گری” طرف مقابلش را تحمل کند! البته احتمالاً بار‌ها زنانی را مشاهده کرده‌اید که پارتنر‌شان به شدت کنترل‌گر بوده و به آن‌ها دستور می‌دهد، اما باز هم خانم رابطه با آقا را ادامه می‌دهد. ولی همانطور که گفتم صحبت اینجا در مورد زنان سالم است و اصولاً یک زن سالم نمی‌تواند زمان زیادی را با یک انسان کنترل‌گر در رابطه باقی بماند.

۳۴. مرد موفق یا حداقل تلاشگر
بیایید روراست باشیم، قطعاً بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند با مردی در رابطه باشند که از همین حالا از نظر مالی وضعیت خوبی داشته و انسان موفقی است. حتی اگر این موفقیت در اثر کمک‌های پدر و خانواده او باشد!

اما در عین حال بسیاری از زن‌ها هم هستند که بیشتر از موفقیت به میزان تلاش فرد مورد نظر توجه کرده و اینکه متوجه شوند او انسان تلاشگری است و برای رسیدن به موفقیت سختی‌ها را تحمل می‌کند، باعث جذب شدن‌شان به او می‌شود.

در این مقاله اول فارس با مهم‌ ترین ویژگی‌ های مرد مورد علاقه زنان آشنا شدیم. در آخر اگر چیز دیگری در مورد ویژگی های مرد مورد علاقه زنان به ذهن‌تان می‌رسد، در بخش نظرات آن را بنویسید.

تیپ جالب دختر شیرازی در ۱۳۰ سال پیش+عکس


فال حافظ امروز ۱۶ دی با تفسیر دقیق و زیبا

 

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس پنجشنبه , ۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳

به طور کلی مردی که از لحاظ جسمی و جنسی قوی باشه و تمیز باشه اوضاع مالی نسبتا خوبی داشته باشه و از خانومش حمایت عاطفی داشته باشه و با شرف باشه کافیه بقیه اش چرت و پرته

لیندا پنجشنبه , ۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷

خیلی ممنون که به آقایان هم یاد می‌دهید موارد ۱ و ۴ و ۹ و ۱۲ و ۱۸ و ۱۹ و ۲۱ و ۲۲ ۲۳ و۲۷ و ۲۹ و ۳۱ درسته .

ساره سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۳

به نظرم خیلی مسخره بود

بنده خدا سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳

اگه پیداش کردین مارو هم خبر کنین

رادوین سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۱

برو بابا اگه تو همچین کسیو پیدا کردی یه منم خبر بده

سعید سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷

من درخدمتم
همه این چیزایی که گفتی
۰۹۹—۶۷۱۸۵

ناشناس سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۵:۵۶

پول خوب داشته باشه کافیه

علی سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰:۱۹

سلام
به تعداد کل خانمها نظرات آنان متفاوت میباشد و این فرضیه ها که شما برشمردید نظر تمام زنها نیست .اگر شما برای خرید لباس و تجملات ظاهری یک خانم توانستید رضایت یک زن را جلب کنید ، آنوقت مشخصا پارامترهائیکه برشمردید صحیح است. و اگر تمام کارخانه های پارچه بافی سه شیفت برای انواع پارچه در رنگهای مختلف کار کنند ، نمیتوانند پارچه ی مورد علاقه یک زن را تهیه کنند . اگر در ۲۴ ساعت هزار دست لباس بپوشند یکی را نمی پسندند . همانطور که مردها برای خانمها تنوع طلب هستند ، خانمها هم بعد از مدتی از مرد خود هرچند خوب و آراسته باشد سیر میشوند . بنابراین ازدواج خانمهائیکه خارجی هستند و خیلی زود و راحت از هم جدا میشوند چه زن و چه مرد کار درستی انجام میدهند ، یعنی همدیگر را تحمل بی جا نمیکنند و این روش درستی است .

ناشناااس سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰:۱۲

مردی ک از خانوادش اجازه نگیره
برای زندگی شخصیش تصمیم نگیرن

یوسف سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰:۰۸

تمام این اوصاف راپیامبر اکرم(ص)در،دوکلمه خلاصه فرمودنداگرکسی،دارای اخلاق،ودین،به خواستگاری،آمد،به او زن بدهید..اازین دوکلمه.میتوان.ایثار.نجابت.آراستگی..عطوفت.سخت کوشی.متانت.ووو…رااستخراج کرد.

یوسف سه شنبه , ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰:۰۶

تمام این اوصاف راپیامبر اکرم(ص)در،دوکلمه خلاصه فرمودنداگرکسی،دارای اخلاق،ودین،به خواستگاری،آمد،به او زن بدهید..اازین دوکلمه.میتوان.ایثار.نجابت.آراستگی..عطوفت.سخت کوشی.متانت.ووو…رااستخراج کرد.

ناشناس دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳

زنانیکه دنبال چنین مردی هستندبه دستورات اسلام عمل کنندتادربهشت راهشان دهند

مجید قدیری دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و کارشناس محترم … آه چی بگیم … به نظر من اخلاق خوب … انسانیت … قدرشناس بودن … دین و ایمان و اعتقادات محکم و قوی … اینکه به طرفت اگه ذره ای خوبی کردی یادش بمونه و مرام و معرفت داشته باشه … روزگار بدی شده … هرچقدر بیشتر خوبی میکنی طرف مقابلت متاسفانه انگار که نه انگار و چی بگم دوستان … در کل دل من یکی که خون از دست یه بنده خدایی و سپردم و شدیدا واگذارش کردم به خدا … یا حسین فاطمه و التماس دعای شهادت … ??

حجت دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۰

بزار یه فیلم درست کنم همچین مردی میارم۰۰۰۰

ناشناس دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۳

من اینجوری هستم

ایران دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷

خوابشو هم نمیبینی

ناشناس دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴

مردها باید مثل خروس باشن دلربا

ایرانی دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۷

هروقت مردا دستشون به حوری رسید زنها هم ی همچین مردی رو پیدا میکنن

ناشناس دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹

همه مردها وزنها مثل هم نیستند افکار وعقاید فرق میکنه واینطور مسایل همش فیلم ورویا و ……است.

نادر دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷

از بیکاری بی شویی ماین بروخو برن باز چی نوشتن

فاضل دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷

اگه همچین مردی پیدا بشه ما مردا خودمون زنش میشیم

جمشید دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶

باید هفت خان رستم طی بشه ۰۰۰

ناشناس دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۳

تنها مرد وزنی که تو روزهای بیکسی وبیپولی پیدا شود وبخاطر انسانیت شما رو بخواهد از نظر من این چنین شخصی خیلی مهمه ؟بدون هیچ چشم داشتی ومال دنیا درکنارتو بماند میشه بگی ان مرد وزن زندگی هسته?✌??‍♂️☝??

رضا دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸

محبوبه جان
خودم غلامتم

محبوبه دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰

خب اینا همه درست ولی اصل کاری رو نگفتید به نظرم!
به عنوان یه دختر عرض میکنم که مردی که در طول زندگی چشم پاک داشته باشه و طهارت نفس، از همه جذاب تره! از صد فرسخی هم معلومه! من که تا حالا پیدا نکردم! ان شاء الله خدا قسمت کنه…

علی دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹

توبهشت دنبال بگرد البته اگه باشه

احمد دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹

یه مشت چرت و پرت

ساسان دوشنبه , ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱

همچین مردی تو کره زمین پیدا نمیشه بنابر این لطفا برای پر کردن صفحتون چرت و پرت ننویسید.

فال حافظ