• 20 / شهریور 1402 / 18:38
 • شناسه خبر : 120697
با حکم شهردار شیراز انجام گرفت؛

شهرداران جدید ۴ منطقه شهر شیراز منصوب شدند

شهردار شیراز طی احکام جداگانه‌ای سرپرست مناطق ۱، ۳، ۷ و ۹، مشاور شهردار در امور ارتباطات مردمی و مدیر پروژه بهره‌برداری و راه‌اندازی پروژه‌های اقتصادی و دارائی سرمایه‌ای را منصوب کرد.

به گزارش اول فارس ، محمدحسن اسدی شهردار شیراز طی احکام جداگانه‌ای سرپرست مناطق ۱، ۳، ۷ و ۹، مشاور شهردار در امور ارتباطات مردمی و مدیر پروژه بهره‌برداری و راه‌اندازی پروژه‌های اقتصادی و دارائی سرمایه‌ای را منصوب کرد.

شهردار شیراز طی احکام جداگانه‌ای سرپرست مناطق ۱، ۳، ۷ و ۹، مشاور شهردار در امور ارتباطات مردمی و مدیر پروژه بهره‌برداری و راه‌اندازی پروژه‌های اقتصادی و دارائی سرمایه‌ای را منصوب کرد.

بنابراین گزارش، جهان‌بین میرزایی، سید محمدجواد افضلی، علی امینی و عبدالصالح رستم زاده به ترتیب به سرپرستی مناطق ۱، ۳، ۷ و ۹ و غلامرضا شهریاری و غلامحسین فروزان به‌عنوان مشاور ارتباطات مردمی و مدیر پروژه بهره‌برداری و راه‌اندازی پروژه‌های اقتصادی و دارائی سرمایه‌ای منصوب شدند.

شهردار شیراز بر مواردی همچون نظارت بر امور مالی و وصول درآمد منطقه، انجام امور مربوط به خدمات شهری و اهتمام در تأمین نیازمندی‌های زیست‌محیطی منطقه و نحوه فعالیت پیمانکاران خدمات شهری، ایجاد و نگهداری فضاهای سبز، نظارت بر انجام امور عمرانی منطقه، فرآیندهایی نظیر صدور پروانه ساختمانی، عملیات ساختمانی و ساخت‌وسازهای محدوده منطقه، امور اجرایی ترافیکی در سطح منطقه، امور فرهنگی و اجتماعی محدوده منطقه، بررسی و پیشنهاد بودجه متمم و اصلاح آن مربوط به شهرداری منطقه و اقدام در جهت اجرای بودجه مصوب در احکام سرپرست‌های جدید مناطق ذکرشده تأکید کرده است.

پیش‌ازاین؛ عبدالصالح رستم زاده، غلامرضا شهریاری، محمد جعفری و سید محمدجواد افضلی شهرداران و سرپرست شهرداری مناطق بوده‌اند.

اسدی در حکم غلامحسین فروزان به‌عنوان مدیر پروژه بهره‌برداری و راه‌اندازی پروژه‌های اقتصادی و دارائی سرمایه‌ای زیر نظر معاون مالی اقتصادی به راه‌اندازی و بهره‌برداری مجموعه‌های فرهنگی، ورزشی، تجاری، رفاهی شهرداری شیراز، بازدیدهای دوره‌ای فنی و تأسیساتی از بخش‌های مختلف دارای بهره‌برداری نظارت و راهبری، فرایندها و تعامل با بهره‌برداران، رونق بخشی و ایجاد ارزش‌افزوده بر روی پروژه‌های در حال بهره‌برداری، تعامل با همه ارگان‌ها و سازمان‌های مرتبط، برآورد هزینه‌های جاری و تعدیل هزینه‌های سربار در پروژه‌های در حال بهره‌برداری و تفکیک و تسهیم هزینه‌های مشترک بین شهرداری و بهره‌برداران اشاره‌کرده است.

این مقام ارشد مدیریت شهری کلان‌شهر شیراز همچنین در حکم غلامرضا شهریاری به‌عنوان مشاور شهردار در امور ارتباطات مردمی بر ایجاد تعامل مفید مؤثر کارآمد و سازنده بین مردم و مسئولین شهرداری، ارائه پاسخ شفاف به مردم و افراد ذ‌ینفع در خصوص عملکرد و رویه‌های شهرداری، پیگیری احقاق حقوق و درخواست‌های شهروندان، ارائه ایده‌ها و پیشنهاد‌های مؤثر در راستای تسریع در ارائه خدمات شهرداری و به‌منظور رفع مشکلات مطرح‌شده مردم و شهروندان، پیگیری راه‌اندازی سامانه عمومی انتقادات و پیشنهادهای در خصوص عملکرد شهرداری و اطلاع‌رسانی گسترده در سطح شهر جهت دریافت نظرات مردم و شهروندان، پیگیری ایجاد و تشکیل منظم و مستمر میز خدمت و ارتباط با مردم در تمام حوزه‌های شهرداری، برنامه‌ریزی و ارائه راهکار جهت افزایش مشارکت مردمی در اجرای برنامه‌های مردم محور، تمرکززدایی در رسیدگی به مطالبات و درخواست‌های مردم، افزایش فرهنگ و روحیه مردم‌داری در مدیران و کارکنان شهرداری در تمام حوزه‌های شهرداری تصریح کرده است.

۳ ترفند ساده برای استفاده از اینترنت وقتی گوشی در حالت پرواز است

چند کاربرد آب گاز دار برای بر طرف کردن بسیاری از مشکلات که نمی دانستید

سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله 

بیشتر بخوانید:

تخریب و قلع و قمع گسترده ۲۶۸۶ ساخت‌وساز غیرمجاز در شیراز
راستکی توفیق دوچرخه سواری با بیدود چطور از شیرازیا سلب شد؟
شیرازی‌ها اموات خود را در بهشت احمدی خاک نمی کنند ، چرا؟

ثبت دیدگاه

 • حسین

  تاریخ : ۲۵ - شهریور - ۱۴۰۲

  همه اینا که اسم آوردن اندازه یه کلاس ششم سواد درستی ندارن از تمام شهرداری های ایران بی‌… ترین شهرداری شیراز هست به نظر من.
  هیچ چیز داخل شهرداری شیراز جای خودش نیست.از بس هم … کردن کفگیرشون خورده ته دیگ که ندارن پول پیمانکاران خودشون رو بدن و با یک کارت اوراق بستانکاری که صادر میکنن پیمانکاران رو به مرض نابودی کشیدن.
  دروغ میگم برید تحقیق کنید هر چی میرسه داخل سایت نزارید.
  فقط یه مشت بی کفایتی.سر کار هستن و تمام
  نمایش اجساد ۲ « موجود فضایی » برای اولین بار در جهان +عکس</a
  >


 • حرمت

  تاریخ : ۲۵ - شهریور - ۱۴۰۲

  همه اینا که انتصاب کردم به اندازه شهردار باخ در طالبستان سواد کار ندارند
  ۱۱ واقعیت جالب و ناگفته درباره مگس ها که باید بدانید


 • صادقی

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام و خداقوت.
  واقعا بهترین شهرداری که تو استان فارس از همه لحاظ دیدم فقط دکتر بهزاد پرنیان شهردار صدرا بوده.
  واقعا صد حیف که قدرش ندونستیم

  عوامل ریزش مو و جواب سوالات رایج در این مورد


 • فریاد

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  حاصل هزار وعده آسفالت روستای خاتونک و کرونی فقط چند عکس یادگاری از استاندار فارس گرفته تا شهردار منطقه و مسعولین ذیربط تمام
  مردمی محروم مانده اند هزار گل و لای و خاک و کوچه و خیابان‌های تا کمر آب گرفته و شل که ساکنین منطقه گاها خودروهای خود را مجبور در خیابان رها می‌کنند و نمی‌توانند در نبود آسفالت به منزل برده و مورد هجوم سارقان بارها قرار گرفته
  آقای شهردار لطفا اگر مرحمی بر زخم این مردم نمیگذارید نمک هم به زخمشان نریزید
  چرا وعده های پوچ میدهید و مردم را به دروغ امیدوار
  خاتونک و کرونی چیزی از لحاظ جمعیت کم از کلان شهر شیراز ندارد آیا این سزاوار است
  طرز تهیه سینه مرغ شکم پر مدیترانه ای،غذای بسیار خوشمزه و آسان


 • خلیل

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام..ادمین عزیز لطفاً مطالب منو به چاپ برسونید..هر منطقه شیراز در یک مورد رکورد زده وروستای کرونی از منطقه میانرود پر گردو‌خاکترین شهر کشور می‌باشد بدلیل بی کفایتی دهیار آنجا..روز و شب جز گرد و خاک وغبار وگل واستنشاق غبار چیزی عاید عابران نمیباشد واین یک رکورد در گینس است که باید ثبت شود.کرونی با جمعیت بیشتر پنج هزار نفر باید شهردار داشته باشد وزیر این ارقام دهیار لازم دارد ولی کو قانون که اجرا بشه..نود درصد منازل بدون سند هستند ونود درصد منازل آب وبرق غیر مجاز استفاده میکنند که باز هم میشه یک رکورد گینسی ثبت کرد.. لطفاً برای اثبات مطالبم یکبار به آنجا سرکشی کنید.
  تشدید بحران آب در فارس با خشک شدن سدهای رودبال، تنگاب و سیوند و نصف شدن آب رودها


 • پروانه آراسته

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  هرشهردارمنطقه ای عوض بشه یکی بعداز دیگری مسئولیت آنچنانی ندارند.
  الانه منطقه ۱۰ چندبار عوض شده میط زیست داغونه. معابرداغون. آشغال کوی وبرزن هارا گرفته… درختان اکثراخشک دیگه کارهای اداری بماند. مثلابرای جوی درب منازل از۷ خوان باید ردشیم چون نظافت نمی‌کنند.
  من خوده هرماه زنگ میزنم….
  تاماه بعدبیان بزورتمیزکنند.همش پاسکاری
  بهترین راه پرورش گل واقعا قشنگ و همیشه سبز « دراسنا » در آپارتمان


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  فکری به حال منطقه ۴ کنید


 • رضا رضوی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  ای کاش شهردار محترم فکری به حال صد معبر وماموران اجرایی میکرد تا اذیت بساطی ها نکنند تو این اوضاع اقتصادی با تشکر از شهردار محترم

  چرا نباید چای سیاه بخوریم؟


 • Kamran

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  پارک نوید محمدی در تقاطع امام حسن شیرآلات روشویی ندارد،اب جمع شده و حالت تعفن و غیربهداشتی گرفته،تجهیزات و وسایل ورزش تخریب و قابل استفاده نیست ،یکسال مردم پیگیر هستند نه اسدی و نه منطقه ۴ هیچکدام اهمیت نمی‌دهند ،ب


 • ناخوشایند

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام فقط باید تشریف بیاورند مسئولین بسیار باشرف فقط جایی ومنطقه که خود شهرداری هست وفقط وفقط یکی از وظایف شهرداری ونه بیشتر وبعد خودتون قضاوت کنید فقط آسفالت تازه با بودجه صدبار گرفته این آخری تشریف آوردن هر ده کوچه یه فرقون بنده خدا مگه مال پدرت هست خدا وکیلی حیف که بزاریدش برای نظافتچی ترمینال بازم زیاد از سرشون هست اون شهردار قبلی هم زحمت کشیدن برای کاری هم بماند ولی خودش وخانواده عزیزانش من واگذار کردم به خدای احد واحد وبس


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام همین منطقه نه عرض کردن عالی لازم ودقیق فقط … آره خوبه باوجود اینکه تمام مسئولین وسرانجام این بره اون بیاد اون وسط راهه اون خط پایان همه وهمه فقط برای خوردن بردن برای پارتی برای خانواده واقوام خودشون هست بس والا کی این مسئولین فکر مردم بودن اونم الان بخور ببر میلیاردی رو دوزار میبینند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  انشالله که مسوول منطقه ۷ فکری هم برای ابادانی منطقه محروم گردخون کنند که فقط ۵ دقیقه با شهر فاصله داره ولی هیچ خدمات مناسب زندگی در این‌منطقه وجود ندارد


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام درزمینه نهضت مسکن ملی میتوانم به چهار دهک پایین کمک شایانی انجام دهم جناب شهردار با کمک مالک هر واحد اپارتمان


 • محمد رضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ای کاش منطقه ۶ را عوض کرده بودن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ایشالله روزی منطقه ۵


 • محمد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  منطقه ۹ که لازم عوض شود