• 20 / اردیبهشت 1402 / 10:04
  • شناسه خبر : 111251

فقط ۵درصد افراد می توانند حروف گم شده در این تصویر پیدا کنند

تست هوش بینایی: در این تصویر توهم نوری، حروف گم شده را پیدا کنید تا یک کلمه تشکیل شود. بنابراین، کدام کلمه را در این معمای مشکل یافتید؟

آیا می توانید حروف گم شده را برای تشکیل یک کلمه پیدا کنید؟

آیا می توانید حروف گم شده را برای تشکیل یک کلمه پیدا کنید؟

تست هوش بینایی: توهم نوری تصویری شگفت انگیز از هر چیزی است، خواه یک شی، نقاشی، تصویر، یا دنباله ای از چیزها باشد. افراد مختلف می توانند چیزهای متفاوتی را از چنین تصاویر توهمی درک کنند. انواع بسیاری از توهمات نوری مانند توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی و شناختی وجود دارد. این توهمات نوری نیز بخشی از زمینه روانکاوی هستند زیرا سطح IQ شما را نیز روشن می کنند. بیایید به یکی از این توهمات نوری نگاه کنیم که در آن ادعا شده است که افراد با ضریب هوشی بالا می توانند حروف گم شده را که یک کلمه را تشکیل می دهند، تشخیص دهند.

تست هوش بینایی: حروف گم شده را که یک کلمه را در این توهم نوری تشکیل می دهند، پیدا کنید
اگر می خواهید در این تست هوش بینایی شرکت کنید، فقط باید به کلمات تا حدی مبهم نگاه کنید. بازی کلمه ای توسط کودی کراس ایجاد شده و توسط PlayBuzz به عنوان “تست هوش بینایی” به اشتراک گذاشته شده است. این توهم نوری اگر دید عقابی داشته باشید آشکار خواهد شد.

آیا می توانید حروف گم شده را برای تشکیل یک کلمه پیدا کنید؟

به گفته خالق این تست هوش بینایی، افرادی که احتمالاً در مسابقه به خوبی عمل می کنند، «تصویر باهوش» هستند و می توانند «به طور غریزی الگوها را با چشم ذهن خود تجسم کنند و به صورت سه بعدی فکر کنند».

این تصویر توهم نوری تنها راه سرگرم کننده دیگری برای آزمایش IQ شماست. با این حال، انجام یک تست IQ واقعی راه خوبی برای دانستن سطح IQ شما است.

کدام کلمه را متوجه شدید؟
اگر در یک پازل سیاه و سفید به این کلمه تا حدی مبهم نگاه کنید، قادر خواهید بود الفبای کلمه را شناسایی کنید. اگر قطعات گم شده را به هم وصل کنید، کلمه “FAIR” را مشاهده خواهید کرد.

تست هوش بینایی: آیا می توانید حروف گم شده برای تشکیل یک کلمه را در این تصویر پیدا کنید؟

این سازنده پازل همچنین گفت که خلبانان، مجسمه‌سازان، نقاشان، نویسندگان و معماران از هوش بصری بالایی برخوردارند، بنابراین ممکن است این کار را آسان‌تر کنند.

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند. پس به ما بگویید، آیا کلمه پنهان را در این توهم نوری تشخیص دادید؟

۵ حقیقت جالب در مورد رنگ چشم که تاکنون نشنیده اید

بیشتر بخوانید:

تست بینایی: فقط ۱ درصد مردم می توانندگربه پنهان در بین انسان ها را در ۱۵ ثانیه تشخیص دهند!
تست بینایی: عدد ۵ را زیر پنج ثانیه پیدا کنید؟ + پاسخ
تست بینایی؛ کدام سگ غمگین با بقیه متفاوت است ؟ پیدا کنید (+ پاسخ)

ثبت دیدگاه