چاپ کد خبر: 87843
4 تیر 1401

۵ روش برای خواندن پیام‌های واتساپ بدون اطلاع فرستنده

خواندن پیام واتساپ

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که درگیر یک مکالمه بوده و یا بخواهید بدون آنلاین شدن، پیام‌هایی که در واتساپ برایتان ارسال می‌شود را بخواهید. چندین راه حل برای این کار وجود دارد که در این مطلب آن‌ها را به شما آموزش می‌دهیم.
ممکن است برایتان پیش آمده باشد که درگیر یک مکالمه بوده و یا بخواهید بدون آنلاین شدن، پیام‌هایی که در واتساپ برایتان ارسال می‌شود را بخواهید. چندین راه حل برای این کار وجود دارد که در این مطلب آن‌ها را به شما آموزش می‌دهیم.
راه اول: غیرفعال کردن تیک آبی
اگر نمی‌خواهید فرستنده متوجه خواندن پیام توسط شما شود، می‌توانید ویژگی Read Receipts را در تنظیمات واتساپ خود غیر فعال کنید. به یاد داشته باشید که این تنظیمات بصورت دو طرفه کار می‌کند؛ با خاموش کردن Read Receipts نه تنها فرستنده بلکه شما نیز نمی‌توانید متوجه شوید که آیا فرستنده نیز پیام شما را خوانده است یا خیر. برای خاموش کردن Read Receipts مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- ابتدا واتساپ را باز کرده و ب قسمت settings بروید.
۲- روی Accounts و سپس Privacy ضربه بزنید.
۳- در این قسمت گزینه Read Receipts را غیر فعال کنید.

راه دوم: خواندن پیام‌ها از طریق نوار اعلان
وقتی اعلان پیام واتساپ را در صفحه قفل گوشی مشاهده می‌کنید، آن را کنار نزنید. قفل گوشی خود را باز کنید و نوار اعلان را فشار دهید. در این قسمت پیام‌های واتساپ را به همراه سایر اعلان‌های گوشی خواهید دید. روی پیام واتساپ ضربه زده و نگه دارید. پس از آن پیام گسترش یافته و می‌توانید بدون باز کردن چت پیام ارسالی را بخوانید. به این ترتیب می‌توانید بدون متوجه شدن فرستنده، پیام را بخوانید.

راه سوم: استفاده از حالت هواپیما
وقتی پیام را در واتساپ دریافت کردید، حالت هواپیما را در گوشی هوشمند خود روشن کنید. با این کار داده‌های وایفای و موبایل در دستگاه شما خاموش می‌شود. سپس به واتساپ برگشته و پیام‌های چت را بخوانید. در این صورت اگر Read Receipts را در دستگاه خود روشن کرده باشید، تیک آبی نمایش داده نخواهد شد و فرستنده متوجه خواندن پیام توسط شما نمی‌شود. به خاطر داشته باشید حتما پیش از غیرفعال کردن حالت هواپیما در دستگاه خود، واتساپ را ببندید.

راه چهارم: اضافه کردن واتساپ به ویجت‌های صفحه اصلی
کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی می‌توانند ویجت واتساپ را به صفحه اصلی خود اضافه کنند. آن‌ها با استفاده از این ویژگی می‌توانند پیام‌های دریافتی از مخاطبین در واتس اپ را بدون باز کردن برنامه بخوانند. با ضربه زدن روی چت نشان داده شده در ویجت واتساپ باز می‌شود. در صورتی که نمی‌خواهید فرستنده متوجه خواندن پیام توسط شما شود، باید از ضربه زدن بر روی چت خودداری کنند.

راه پنجم: نگه داشتن بر روی پیام واتساپ دسکتاپ
کاربرانی که از نسخه دسکتاپ واتساپ استفاده می‌کنند، می‌توانند بدون باز کردن پیام فرستنده، آن را بخوانند. به سادگی و با نگه داشتن بر روی چت مخاطبی که می‌خواهید پیام آن را بخوانید، یک حباب چت کل پیام را به شما نشان خواهد داد. این ترفند فقط برای آخرین پیام دریافت شده در چت کار می‌کند.منبع: techbout


گیف اشاره

فال حافظ روزانه جمعه ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۱ بر اساس ماه تولد


نظرات خود را برای ما ارسال کنید

فضل الحق عزیز یکشنبه , ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۳

از خواندن مطالب شما خورسندم

یونس سه شنبه , ۷ تیر ۱۴۰۱ - ۴:۵۶

فارسی این مطالب را هم زحمتی بکشید درج کنید ممنون میشم

ص و دوشنبه , ۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰

من برای پیامهای واتسا
گووشی را روی پرواز گذاستم ولی هیچ فایده ای نداشت

آخرین اخبار