چاپ کد خبر: 133552
16 بهمن 1402

۸ چیزی که افراد با سیاست هرگز به زبان نمی آورند

همه می دانیم که انسان یک موجود اجتماعی است و گفت و گو و بحث کردن بخشی از وجود طبیعی او است.مهارت برقراری ارتباط با دیگران یکی از مهم ترین مهارت ها در زندگی است.افراد با سیاست از مهارت ارتباطی بالایی برخوردار هستند و بسیار مراقب هستند که هر حرفی را به زبان نیاورند و بیشتر از آنچه که باید حرف نزنند.این افراد قبل از حرف زدن درباره آن فکر می کنند و هر چیزی را در هر جمعی بیان نمی کنند.در ادامه با حرف هایی که این افراد هرگز از آنها سخن نمی گویند آشنا می شویم.

چیزهایی که افراد با سیاست به زبان نمی آورند

۱-رازهای شخصی
در زندگی هر فرد رازهای شخصی وجود دارد که هرگز نباید به دیگران گفته شود و لازم است در این موارد جلوی خودتان را بگیرید و هرگز آنها را نزد دیگران فاش نکنید.در میان گذاشتن راز زندگیتان با دیگران تاثیرات منفی برای شما ایجاد می کند، دیگران حرف های شما را گران می خرند و ارزان می فروشند ودر زمان کدورت با شما بر ملا می سازند.

۲-برنامه های آینده
پشنهاد می کنیم برای رسیدن به اهداف خود در هر جمعی از آنها صحبت نکنید و به جای صحبت کردن بر روی اهداف تمرکز نمایید و برنامه‌های آینده خود را دنبال نمایید. ممکن است اطراف شما دشمنانی در لباس دوست وجود داشته باشند که با شنیدن اهدافتان تمام تلاش خود را برای نرسیدن به آنها انجام دهند.

۳-مشکلات خانواده
بسیاری از افراد در جمع دیگران درباره زندگی خصوصی و روابط با همسر و…صحبت می کنند، این کار بسیار اشتباه و صحبت کردن در مورد مشکلات و درگیری‌های درون خانواده غیرعاقلانه است. به اشتراک گذاشتن زندگی شخصی، باعث می‌شود مورد قضاوت و انتقاد قرار بگیرید، زندگی خصوصی یک چیز مقدس و با ارزش است پس مسائل خانوادگی را در محدوده خانه و عزیزان‌تان نگه دارید.

۴-درآمد، پس انداز و بدهی
میزان درآمد افراد تنها به خودشان مربوط است و نباید در جمعی از درآمد خود و دیگران حرف بزنیم. سوال در مورد حقوق کار مودبانه‌ای نیست، اما هنوز برخی افراد این سؤال را از دیگران می‌پرسند. از دیگران چیزی در مورد درآمد، بدهی، پس انداز و…نپرسید، لازم نیست دیگران از شرایط مالی شما آگاه باشند پس سعی کنید کمتر در مورد پس انداز و دارایی‌های خود صحبت کنید تا انرژی منفی کمتری به سراغتان آید.

۵-بی کفایتی دیگران و فعالیت در فضای مجازی
تمام افراد دارای توانایی های خاصی هستند و اگر فردی در یک زمینه خطایی کرد که قابل گذشت است نباید پشت سرش بدگویی کنید. چرا که انجام این کار موجب می شود تا شخصیت آن فرد زیر سوال برود و در آینده مشکلاتی برایش ایجاد شود. در رابطه با فضای مجازی هم لازم است بدانید که خیلی سخت گیر نباشید و مدام سعی نکنید بر روی موضوعی پافشاری کنید چرا که انجام این کار می تواند باعث شود تصویر منفی و نامناسبی از شما نشان دهد.

۶-باورها و استعدادها
زمانی که شما از پیشرفت ها و توانایی هایتان به دیگران می گویید موجب می شود تا در آنها احساس حسادت شعله ور شود و در نتیجه برای مقابله با شما دست به کارهایی از جمله تمسخر شما بزنند. بنابراین به یاد داشته باشید که هرگز در رابطه با گفتن توانایی ها و استعدادهای خودتان به دیگران اغراق نکنید.

نکته بسیار مهمی که در تمام مراحل زندگی تان باید به آن توجه کنید آن است که هرگز راجع به گرایشات مذهبی و سیاسی خودتان با دیگران صحبت نکنید چرا که این موضوعات کاملا شخصی است و در برخی مواقع می تواند سبب بروز اختلافات شدید شود.

۷-ترس‌ها و ضعف‌ها
برای دیگران از ترس و ضعف هایتان نگویید، باور کنید که آنها نمی توانند به شما کمکی کنند و صحبت از ترس‌ها هیچ فایده‌ای برای شما نخواهد داشت. ممکن است این دوستان از ضعف و ترس هایتان در مواقع کدورت بر علیه تان استفاده نمایند.

۸-حرکت بعدی و ایده ها
دیگران را از اهداف و حرکت بعدی خود مطلع نسازید و ایده هایتان را لو ندهید زیرا اگر افرادی که در اطرافتان هستند، مدام شما وایده ها و پیشرفت های شما را تحقیر کنند، به سختی می توانید پیشرفت کنید.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار