• 28 / شهریور 1402 / 14:06
 • شناسه خبر : 121349

۸ کشته و زخمی وقتی زانتیا به تیر برق در شیراز کوبیده شد !

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شیراز گفت: بر اثر برخورد زانتیا با تیر چراغ برق در کمربندی دراک ۳ نفر کشته و ۵ نفر مصدوم شدند.

*عکس تزئینی است

به گزارش حوادث اول فارس ، عیدی پور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اظهار کرد: طی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام برخورد زانتیا با تیر چراغ برق در کمربندی دراک، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز در جریان این حادثه قرار گرفت و بلافاصله آتش نشانان ایستگا‌های ۴ فرهنگ شهر را به محل حادثه اعزام کرد.

او ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری زانتیا به علت نامعلوم از مسیر اصلی خود خارج و به تیر چراغ برق برخورد می‌کند.

عیدی پور تصریح کرد: بر اثر این حادثه، راننده و سرنشینان زانتیا که ۸ نفر بودند در داخل خودرو محبوس شده بودند که آتش نشانان با همکاری عوامل اورژانس اقدام به کمک و امدادرسانی به افراد گرفتارشده می‌کنند.

او با بیان اینکه در این حادثه ۳ نفر فوت و ۵ نفر مصدوم شده بودند، اضافه کرد: مصدومان برای انجام اقدامات درمانی توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: آتش نشانان پس از استقرار صحیح خودرویی و ایمن سازی کامل محل حادثه، قطع سیستم برق خودرو و پاکسازی محل از حریق احتمالی با توجه به نشت بنزین از خودرو، اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند.

اعلام طول آزادراه شیراز-اصفهان توسط «معاون استاندار» تو نگو هستش هنوز !

مطالب مرتبط

عکس زانتیا پس از تصادف با تیر برق در شیراز که باورتان نمی شود !

شرکت برق شیراز این تیر برق وسط خیابان است بَرِش دار +عکس

شیرازی ها مواظب این تیر برق باشند وسط خیابان است+عکس

نظرات

 • ناشناس

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ماشین شوتیا


 • مباشر

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  تو عکس سمند میبینم تو خبر نوشتید زانتیا