• 27 / شهریور 1402 / 10:16
 • شناسه خبر : 121251

اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید

رانندگان تاکسی آنلاین و نکات امنیتی لازم برای آنها

رانندگان تاکسی آنلاین

اگر راننده تاکسی آنلاین شده‌اید یا در فکر پیوستن به رانندگان این شرکت‌ها هستید به نکات امنیتی در هر سفر دقت کنید. ایمنی سفر از توجه به نکاتی ساده شروع می‌شود و تا نیاز به رعایت نکاتی مهم‌تر و پیچیده‌تر ادامه پیدا می‌کند. بهتر است که توصیه‌های زیر را در این زمینه در نظر داشته باشید:

 • استفاده از نگهدارنده گوشی تلفن همراه؛
 • دوری از عوامل پرت‌کننده حواس؛
 • حفظ خونسردی و آرامش؛
 • قرارندادن وسایل قیمتی در خودرو؛
 • توجه‌نکردن به خواسته‌های مشکوک مسافر برای تغییر مسیر؛
 • برداشتن سوئیچ در هنگام خروج از خودرو؛
 • شناسایی مسافر در لحظه سوارشدن.

۱. استفاده از نگهدارنده گوشی تلفن همراه

راننده اسنپ

ابزارهای متنوع و جذابی برای نگه‌داشتن گوشی تلفن همراه در طول مسیر وجود دارند. یکی از بهترین‌ها را انتخاب کنید و با قراردادن گوشی تلفن همراه در آن، راحت‌تر رانندگی کنید.

شما مسیر را از روی نقشه تلفن همراهتان می‌بینید پس باید راهی برای نصب درست گوشی روی داشبورد خودرو پیدا کنید. نگذارید که قرارگرفتن تلفن همراه روی صندلی کناری باعث حواس‌پرتی‌تان در پیداکردن نشانی و رانندگی شود.

۲. دوری از عوامل پرت‌کننده حواس

از حرف‌زدن با مسافر یا عوامل دیگری پرهیز کنید که حواستان را پرت می‌کنند. برای مثال، پیام‌های گوشی‌ تلفن همراهتان را در هنگام رانندگی جواب ندهید. این کار تمرکزتان را کاهش می‌دهد و امکان تصادف‌کردن به‌وجود می‌آورد.

۳. حفظ خونسردی و آرامش

در ترافیک یا هنگام رانندگی خونسردی‌تان را حفظ کنید. یادتان باشد که کارکردن در تاکسی اینترنتی شغل شما است و باید آن را به بهترین شکل پیش ببرید. اصول و آدابی برای خود در نظر بگیرید. در هنگام گرفتارشدن میان خودروها صبور باشید و اعصابتان را در رانندگی در مسیرهای مختلف مدیریت کنید.

۴. قرارندادن وسایل قیمتی در خودرو

وسایل ارزشمند و قیمتی در خودرو به‌همراه نداشته باشید. شما نمی‌دانید که چه کسانی سوار خودرویتان می‌شوند. از سوی دیگر، ساعاتی طولانی را در خیابان‌ها به‌رانندگی می‌گذرانید. اگر خودرویتان خالی از اشیای ارزشمند و گران باشد، امنیت‌تان بیشتر حفظ می‌شود.

۵. توجه‌نکردن به خواسته‌های مشکوک مسافر برای تغییر مسیر

حواستان به خواسته‌های مسافر باشد. آیا بعد از درخواست تاکسی اینترنتی و مشخص‌کردن مقصد، مدام از شما می‌خواهند که مسیر را تغییر بدهید؟ چنین خواسته‌ای مشکوک است و می‌تواند امنیت‌تان را به‌خطر بیندازد. یادتان باشد که مجبور به اجابت چنین خواسته‌هایی نیستید.

۶. برداشتن سوئیچ در هنگام خروج از خودرو

اگر شرایطی پیش آمد و در حین حضور مسافر در خودرو، مجبور به پیاده شدن هستید، حتما سوئیچ را بردارید. نگذارید که خودرو روشن و با سوئیچ روی آن تنها بماند. اعتمادکردن به دیگران خوشایند است اما خطر دارد و رعایت نکات ایمنی و امنیتی مهم‌تر هستند.

۷. شناسایی مسافر در لحظه سوارشدن

به نام و مشخصات مسافران پس از دریافت درخواست تاکسی از سوی آنها دقت کنید. حواستان باشد که موارد مشکوک را سوار نکنید یا با پشتیبانی شرکت در ارتباط باشید و وضعیت را اطلاع بدهید.

۸. چراغ‌‌ها را روشن بگذارید

در اوایل صبح و با تاریک‌شدن هوا حتما چراغ‌ها را روشن کنید. این کار امنیت رانندگی‌ را برای خودتان و رانندگان دیگر بالا می‌برد. نگذارید که رعایت‌نکردن نکاتی به این‌سادگی باعث بروز حوادثی حسرت‌آور شود.

۹. ایمنی و صحت عملکرد خودرو را بررسی کنید

وقتی به‌عنوان راننده حرفه‌ای در شرکت‌های تاکسی اینترنتی خدمت می‌کنید، باید رفتاری حرفه‌ای داشته باشید. یکی از مصادیق حرفه‌ای‌بودن هم بررسی مداوم ایمنی خودرو است. نگذارید که عملکردهای مختلف خودرو با نقص روبه‌رو شوند. سلامت و صحت بخش‌های مختلف خودرو را ارزیابی کنید و اگر نیازی به تعمیر وجود دارد، حتما موضوع را پیگیری کنید.

۱۰. سرعت و فاصله مناسب را حفظ کنید

مسافران زیادی در طول روز با درخواست خودرو از شما کمک می‌گیرند. اگر نکات ایمنی در رانندگی و توجه به قوانین راهنمایی رانندگی را رعایت نکنید، سلامت شما و آنها به‌خطر می‌افتد. یکی از مهم‌ترین نکات، رعایت سرعت مناسب و حفظ فاصله از خودروهای دیگر است. با دقت‌کردن به این نکات می‌توانید امن و امان برانید.

در آخر

خدمات تاکسی اینترنتی از آن مواردی است که مزایای زیادی برای آدم‌های مختلف دارد. هم مسافران راحت‌تر در شهر جابه‌جا می‌شوند و هم رانندگان بسیار زیادی می‌توانند در چارچوبی منظم و مناسب درآمدزایی کنند. اگر راننده چنین شرکت‌هایی هستید، حتما حواستان به نکات امنیتی باشد. زمان زیادی را در خودرو و خیابان‌ها می‌گذرانید. پس لازم است که نکات ایمنی درباره حفظ امنیت خود و خودرو را بدانید و رعایت کنید. خوب حواستان را به نکات و توصیه‌‌ها جمع کنید! موفق باشید و جانتان سلامت باشد!

اگر شما هم مورد  امنیتی داشته اید ببعنوان تجربه بنویسید تا دیگران هم بدانند

راننده های اسنپ باید از مسافران اسنپ این ۴ مدال را بگیرند

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

کانال بله

 

مطالب مرتبط

تدابیر اسنپ برای اینکه ۸۱۲ هزار راننده اش برای مسافران کولر بزنند

کشته شدن ۱۱ نفر در یک مسیر پنج کیلومتری در زرین دشت فارس/ هیچ کس پاسخگو نیست

این تخلفات رانندگان از نظر پلیس حادثه‌ساز محسوب می شوند

نظرات

 • حسن

  تاریخ : ۳ - مهر - ۱۴۰۲

  شرکت اسنپ مثل رم قدیم گلادیاتور استخدام میکنه
  برای سرگرمی و خنده مسافر با این کرایها ۵ یا ۶ دقیقه راه برو در زمان نبود ترافیک یا مناطق خلوت یعنی ۵ کیلومتر برای ۱۵ هزار تومان شرمنده مسافر دست شویی هم میخواد بره اسنپ یا تپسی میگیره قبلا مسافت میزد الان دقیقه میزنه
  وقتی میری رو مسیر یاب میبینی همان مسیر مبدا ۲۰ هزار کرایه اش هست بعضی از مسافران هم که ماشین سواری رو با وانت اشتباه گرفتن لغو هم که میکنی یا جریمه میشی یا پیام ۳ سرویس لغوی ندادن سرویس در اون روز برات میاد
  تا وقتی اسنپ رانندگان را بدون دادگاه متهم میکنه و حق به مسافر میده سعی کنید حتی سفرهای کوتاه زیر ۳۰ هزار تومان نگیرید گول تشویقی رو هم نخورید که نوعی پولشوییه


 • شاپور

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  چرا نگذاشتید پیامم کامل نوشته بشود!!!!حالا یه پیشنهاد دارم با چند وکیل صحبت بشود هرکی آشنا دارد /که هر راننده سالی ۲۰۰تومن بدهد چه مشگل دارد چه ندارد/
  برای مسائل حقوقی کیفری توسط وکیل پیگیری شود/ حساب کنید تقسیم کنید۲۰۰ تقسیم ۱۲ ماه /چه پول بزرگی نصیب وکیل می‌شود وچه آرامشی نصیب راننده (البته با یه قرارداد درست درمان )
  حالا هرکی وکیل آشنا دارد پیام بدهد و هرکی موافق است شماره اش را بذاره /
  درصورت بالا بودن تعداد پیگیری بشود باور کنید آرامش عجیب نصیب ما راننده ها پیش می‌آید چون اتفاق وکلاه برداری خبر نمیکنه پس پیشگیری بکنیم


 • شاپور

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  سلام به همه زحمت کشها اینقدر تکرار گفته نکنیم راهکار بدهیم مثلا از ۰۲/۰۷/۰۵ کرایه زیر۲۵ تومن نگیریم حتی برا مسافت سر کوچه تا ته کوچه نگیریم هیچ لطمه ای بما نمیخوره قول میدم از پس فردا تست کنید ۲دقه مسافر ببینه کسی قبول نکرد قیمت را میبره بالاتر الان هر سوار پیاده در سطح شهر حتی


 • شاپور

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  سلام به همه زحمت کشها اینقدر تکرار گفته نکنیم راهکار بدهیم مثلا از ۰۲/۰۷/۰۵ کرایه زیر۲۵ تومن نگیریم حتی برا مسافت سر کوچه تا ته کوچه نگیریم هیچ لطمه ای بما نمیخوره قول میدم از پس فردا تست کنید ۲دقه مسافر ببینه کسی قبول نکرد قیمت را میبره بالاتر الان هر سوار پیاده در سطح شهر حتی صد متر ۷ تومنه ۷ت من ولی اسنپ سوار میشه ود بست کرایه


 • امیر

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  با سلام به همه رانندگان زحمتکش
  اسنپ حدود۷ ماهه پول بنزین واریز نکرده واین .. محض …


 • یوسف

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  سهمیه بنزین دیگه واریز نمی‌کنند وکمیسیون ها هم بالای بیست درصد کم میکنند


 • حمیدرضا

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  با سلام.
  فقط اسنپ برای شرکت ومسافر خوبه برای راننده بدبختی اعصاب ترافیک هزینه های سر سام آور قطعات من که یه ریال قبول ندارم
  درآمد اسنپ همش هزینه ماشین یا چند صباحی دیگر کمر درد گردن درد میشه>


 • رضا

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  سلام. چطور مسافر رو بشناسیم. باید برنامه‌ای در اسنپ باشه که تصویر مسافر یا کد ملی او برای ۱ بار هم که شده درسیستم ثبت بشه.
  تا راننده با اطمینان بیشتر سفر ها رو قبول کنه.

  الان خانواده اون راننده چند ماه است که دنبالش می‌گرددند.


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  والله این اسنپ با این کرایه ها که. مال ۲الی۳سال پیشه برای بنده صرف نمیکنه هم جونم وهم مالم ازبین رفته اعصابهو. خراب شده برای اینکه توقع مسافر آن پدرمارا درآوردن با چند غاز فکر میکنند پادشاه شدن روشون نمیشه البته تا چند وقت دیگه علنی میشه کهبغلشونکنیم بگذاریم داخل ماشین آسانسور فلان اسب یاتپسی باید بفکر وما واشین ما هم باشند من شش ماه پیش ماشین صفر تحویل گرفتم. الان تمام زیر بندیخ آب ش ه داخل ک.چن های عجیب غریب میفرستند باید ملاحظه ما راهم بکنند.
  مسافر حداقل بیاید سرکوچه سر خیابان


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  سلام حیف کسی که یک دقیقه از وقتش را در اسنپ بگذارد وهدر بدهد


 • رقیه

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  اسنپ خودش یک… چون معلوم نیست چه کسی و کسانی بانیان این‌مجموعه هستند راحت نشستند و پول .. درصد از هر راننده می‌گیرند رانندهء بدبخت جون میکنه ماشینش استهلاک داره و تقاضای مسافر که کولر روشن کن و تا انتهای کوچه بن بست منو برسون و …. و اسنپ پول مفت درصدی از رانندگان‌میگیره و معلوم‌هم نیست به جیب چه کسانی میره من با این وضع تصمیم‌گرفتم ماشینم رو تو خونه بخواباند و برم‌نگهبانی شرکت یا ساختمون والا بهتره ۳۰۰ میلیون ماشین با وسایل یدک بسیار گرون واقعا نمی صرفه اسنپ هم مثل دولت و مسئولین هست فقط مفت بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟


 • علی

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  یک تقضا دارم از مدیریت محترم که برای ثبت نام مسافر از کد ملی استفاده کنن جوری باشه که کد ملی و شماره باهم مطابقت داشته باشه برای مسافران خارجی هم گزینه شماره پاسپورت بدن اینجوری هم امنیت سفر بالا میره هم هر ننه قمری نمیتونه سر راننده بدبخت کلاه بذاره


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا کرایه اسنب پایینه فقط به نفع۰اسنب ومسافره


 • بیژن

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعابرنامه …. اسنپ


 • امیر

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا خودمون به خودمون رحم نمی‌کنیم با این تورم استعلاک بالا چجوری براشون صرف می‌کنه بابا یک خورده حساب کنید چی تهش میمونه والا کورسی سوارکنی کرایه بیشتر نیفته.با اینو کارم کنید تا کرایه ها بره بالا

  نگهداری این ۸ وسیله در بالای یخچال و فریزر اکیداً ممنوع


 • سعیده

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدایی کرایه اسنپ خیلی گران شده…اصلا دیگه نمیشه سوار شد..
  نظرم بنویسی یه مشت آدم بی تربیت شروع می کنند به چرت و پرت نوشتن و فحاشی
  اسنپ باید کاری کنه که کرایه پایین بیاد
  تپسی الان خیلی خوبه شرایطش


 • شهروند

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  استهلاک یعنی بیمه نامه، بنزین، روغنها، فیلترها، لنت، دیسک صفحه، گاز کولر، اکسل، موتور، جلوبندی لاستیک، باطری، استارت، ترافیک، تصادف، جریمه‌، اینترنت، شارژ اون هم با کرایه های ناچیز، بدون بیمه پردازی و گاها پایمال شدن حق راننده به خاطر ضعف برنامه
  ۷ دلیل بو گرفتن لباس‌ها بعد از شستن با لباسشویی


 • جبارف

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  عزیزای دل من هم وطن من شما همه میدونین تو این مملکت دیگه همه زدن دست به دزدی حق مظلوم خوردن . و هر کسی هم که چه در اسنب کار می کنه بلکه خیلی ها هستن الان از سر مجبوری که کار نیست حق به حق دار نیست زیر فشار یه کارهایی هستن که فقط خدا میدونه اسنب هم یکی از اونا هست

  ۵ پنج گیاه برتر آپارتمانی بسیار مقاوم که نگهداری شان هم آسان است


 • بهروز پیری

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  من هر چی که فکر کنید میگم آژانس به مراتب بهتر از تاکسی اینترنتیه اصلا اعتمادی درش نیست

  ۱۰ گیاه بسیار قشنگ مخصوص خانه و آپارتمان‌ های کم نور


 • رضا

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  خبر های بی محتوا


 • علی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  قبلااسنب تایرمیدادبنزین میدادالان براخودش راننده جمع کرده هم کرایهاپایین هست هیچی هم نمیده ۲۰درصدهم خودش برمیداره خیابون مسافرکشی کنی خیلی خوبه یاعلی ممنون

  کاربرد های جالب لاک ناخن که نمی دانستید


 • مسعود

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا آدم میمونه….از حیرت برخی خانمها سوار میشن سیگار می کشند حجاب بی حجاب …بعد نمره راننده را گند میزنن بهش

  عوارض جدی مصرف سس مایونز که نباید به راحتی آن را نادیده گرفت


 • سعید

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  به ولله قسم تمام راننده ها ازسرناچاریه مجبور به.ایناهم میدونم مردم بدبختم دارن سواستفاده میکنن.به چی اسنپ دل خوش باشی مسافرها همیشه آزادم طلبکارن.مسیرواشتباه میزنم بامسیروبری بدون هزینه تازه بیشتر وقتا مسافرت اینقدر دنبال سواستفاده هستن که ده هزار کرایه میدم به ولله پنج نفر سوار میشن یه مسیرچهارکیلومتری میری ده هزارباپنج نفر این چه قانونیه.تازه توشهرماکرایه هااینقدرپایینه که ازمجبوری دیوانه میشی.بابا چقدظلم .اسنپ هم برنامه رو طوری طراحی کرده.که فقط راننده ضررمیکنه یاخدا ازدست اسنپ دارم دیونه میشم.بایدطبق قانون طوری طراحی کنم که هرچندتامسافرهست هزینه ها تعیین بشه.خیلی دلم پره یک روزطرح میدم یک سال نه .بابا یکی به مابفهمونه که اسنپ فقط دنبال منفعت خودشه هیچ مزایای دیگه ای ندارم.


 • ایمان

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام
  ۱_ یکی از مشکلات برنامه این است که آدرسی که پایین برنامه میزند با روی نقشه همخوانی ندارد.
  ۲_ gps برنامه برای مسافر خطا میکند . وقتی روی نقطه کلیک میکنند موقعیت را جابجا میزند و زمانی که به مبدا برسیم میگویند من اینجا را زدم و شما اشتباه رفتید و مسافر سفر را لغو نمیکند. راننده مجبور میشود سفر را لغو کند که باعث امتیاز منفی میشود
  ۳_ وقتی مسافری مقصد را اشتباه میزند به او میگوییم مقصد دوم را بزن که میگویند اینکار را نمی‌کنم.
  ۴_ موقعی که درون آینه وسط نگاه میکنیم بعضی از مسافرها میگویند چرا به ما نگاه میکنیم

  مسکن هایی که هرگز نباید در دوران بارداری مصرف کرد


 • امیر

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  این داستان حفظ امنیت و رانندگی از روی نقشه و اینکه گوشی جای مناسب نصب بشه تا حواس راننده پرت نشه درسته اما خود سیستم اسنپ و تپسی درست دو سه دقیقه مونده مسیر به پایان برسه شروع می‌کنه به پیشنهاد سرویس جدید که این بسیار خطرناکه در زمانی که راننده داره دنبال مقصد میگرده و باید حواسش کامل جمع باشه مکرراً پیام سرویس جدید میاد تازه اونم بدون مشخص کردن مقصد اینو واقعا باید درستش کنن. و البته یکسری مقصدهای که جاده خاکی هستش یا اینکه مسیرش بسیار پرت هست و کرایه ها که کاملا ناعادلانه هستش.
  غذای تند و خوشمزه خوراک مرغ مکزیکی نخوردین ؟ +طرز تهیه


 • محسن نیازی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ یعنی موتور یا وسیله نقلیه تونو به قیمت سفرهای ناچیز با وعده های رنگین وادارت میکنه که اعصابتو با وسیلتو برای ما فدای اعتبار اسنپ ومشتریاش کنیم به قل معروف طلا ناب میگیره خروس قندی بده حواستون باشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  نمیدونم اینهمه راننده ناراضی هستند چرا بازم دنبال کار در اسنپ و تپسی هستن
  برادر من کار بهتر سراغ داری بسم الله
  یا میتونی توی خیابون مسافر بزنی
  اینهمه ناله و فغان واسه چیه
  نمیصرفه ، نکن

  نگرانی مردم فارس و شیراز از حضور هردمبیل هزاران افغانی


 • محسن نیازی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  تحت هر عنوان وشرایط بهتره از کار کاردن دراسنپ فقط پرهیز کنید یا طوری به سفر برید که مثل قیمتشون که ناچیزه ماهم سفرها را با تعدادی بریم که به چشم اسنپ نیاد اینجوری هم پول جیبی ات درمیاد با پول روغنت وهم پول سیگار یا هزینه های جانبی که برنده این قرارداد شما باشید نه اسنپ طوری به سفر اسنپی بروید که اسنپ با التماس طرحهای تشویقی براتون بفرسته
  وباز شما مثل من به همین روش عمل کنید چون قانون خودشونه که هروقت بخواهید انلاین بشید وبه سفر برید چون رئس خودتونید شما هم ریسی کنید
  ترفند تشخیص سالم بودن تخم مرغ و نکات نگهداری صحیح آن


 • محسن نیازی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من در اسنپ موتوری کار میکردم سری فعالیتم وبه مدت یک دوره چهار ماهه ویک دوره دو ماهه به صفر رساندم تا جایی که به خاطر درخواستهای مسدودی که کردم کابری ام را مسدود کردن ولی بدون درخواستتی کا بخوام بدم مجددا حسابم وفعال کردن این یعنی التماس اسنپ از راننده های مسدودی یعنی غلطی تر از خودشون فقط فقط خودشونن من اینسری بارسوممه وهنوز کاربری ام مسدود نشده ودارم تلاش میکنم که مسدودیت کاربری ام را مورد برسی قرار بدهند چون فکر کارکردن برای ناوگان اسنپ برابر ا کارکردن تو باند قاچاق مواد مخدره که مشتری اسنم فقط ازش سود میبره وبس راننده ها همه به خاطر سفرها ورفتار مطافر وقیمت سفرها اعصابشون تعطیله واستحلاک وسیله واعصاب را به ارمعان میاورد فقط کار نکنید وگول طرحها را نخورید همین
  غذای تند و خوشمزه خوراک مرغ مکزیکی نخوردین ؟ +طرز تهیه


 • عباس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  لطفا هی لغو سفر نزنید


 • اشکان

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه ها خیلی پایینه
  خیابان ها واقعا داغونه پراز دست اندازو چاله….ماشین یکماهه داغون میشه
  مصرف بنزین بالاس سهمیه هم نداریم
  اصطهلاک ماشین بالاس
  تا کرایه هارو بیشتر نکنن اسنپ بعنوان شغل سومم نمیصرفه.
  کسی میدونه سلطان کله‌پاچه نپخته توی شیراز کیه؟


 • محمدی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخه رانندگان اسنپ باید وجدان وتربیت داشته باشند ،نه اینکه سهمیه بنزین وخرج ماشین را سر مسافر که خودش فقیرتر از راننده اسنپ هست واگر میتونست ماشین شخصی داشت ،گرفتار اسنپ وتاکسی نمیشد ،در بیاورند.


 • مجید

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سهمیه بنزین که قطع شده قطعات هم که گرون خب مگه مغز خر خوردیم با این دروغاشون کار کنیم دروغگوها
  این خانم شیرازی واقعا یه استاد آشپزی بدون فر است


 • محمود

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا مسولین اسنپ خجالت نمیکشن که با این خرج ماشین وتورم کشور قیمت بسیار پایین به مسافر میدن البته اسنپ دلالیشو میبره

  ترفند تشخیص سالم بودن تخم مرغ و نکات نگهداری صحیح آن


 • همشهری

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ وتپسی ،
  یه مشت راننده بدبخت رو گروگان گرفتن وهر جوری دوست دارن باهاشون رفتار میکنن نه بیمه دارن ونه اینده این هم از نرخ کرایهاشون فقط یه طرفه است
  با این چند روش استعدادهای خود را به راحتی کشف کنید</a>


 • عوبادان

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باعرض سلام
  بنده راننده اسنپ هستم ،حداکثر روزی ۶۰۰تومن کارمیکنم این ۶۰۰تمن کمسیونش میشه ۱۲۰هزارتمن،ضربدر بگیم ۲۵روزماه میشه ۳میلبون درامد ماهانه شرکت اسنپ از یک راننده،الله اکبر،،،خلاصه ۶۰۰منهای ۱۲۰و۱۰۰تمن سوخت و۱۰۰اصطحلاک،،چقد میمونه ????


 • جابر

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بهترین کار برای شکست اینا واتحاد رانندگان اینکه کرایهای پایین قبول نکنید تا خود مسافر ببربالا من بعضی وقتا یه ساعتم منتظر میمونم تا کرایه بصرفه قبول کنم
  ولی امان از یسری بازنشته سن بالا تاژه کار که رحم نمیکنن خیلی سریع قبول میکنن
  بهترین راه اتحاد خودمون هست هرکی موافقه لایک کنه
  عوارض جدی مصرف سس مایونز که نباید به راحتی آن را نادیده گرفت


 • حیدر

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اغلب مسافرها خصوصا خانمها مبدا ونقصد رااشتباه زدند چون اجازه نمیدهند برنامه کاملا مبدا راپیدا کند . بعداز درخواست دادن میروندحمام بعدا آرایش میکنن بعدا میان بیرون خونه وسوارمیشوند وآنقدرعجله دارن ک اناظار دارن با ۱۰ هزارتومن نوکریسون را بکنیم و ماشین را نابود کنیم تا چندثانیه زودتر بمقصد برسن ودرآخربدلیل اینکه ازاین نوکر رضایت ندارن ی امتیاز منفی نثار ورده ودرب رابهم میکوبند وخارج میشوند اگرهم بچه دارن بهش اجازه میدهند درب وشیشه وصندلی را باخاک یکسان کندتاموجب سرگرمی واسباب بازیش باسد.


 • Hm

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اولا درامد اسنپ مناسبه واسه شرکت اسنپ ومسافر نه راننده بنده خدا که هک باید کمیسیون بالای اسنپ رو بده هم استهلاک ماشین وهزینه سوخت وتعمیرات تهش چیز زیادی نمی مونه اسنپ باید واسه کولر گزینه استفاده از کولر بزاره تادرصورت درخواست مسافرحداقل بیست درصد بیشتر کرایه بده چون استفاده از کولرسوخت واستهلاک رو بالامیبره.درثانی باید تعئن بشه بیشتر از ۳نفر مسافر نباید سوار بشن در آخر رفتار ناشایست مسافر اسنپ بایدبی جواب نمونه


 • A

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بجای این چرند ها مبلغ کرایه ها رو افزایش دهید چرا ما قشر راننده‌ باید متضرر شویم. سهمیه سوخت هم کشکه. مسئولین بی‌عرضه.


 • رضا مقیمی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  حرف مفت زیاده کرایه‌ها را درست کنید


 • سید

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام بجای این حرفهارانندهاروبیمه تامین اجتماعی کنیدکه حق راننده هستش طبق قانون اساسی ماده ۲۷شماراننده هاپیگیراین قانون باشیدتااگه اتفافی براتون افتاخانوادهاتون بی حمایت نشن


 • کوروش

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سهمیه سوخت چه شد
  میدونید کمیسیونتون چقدر بالاس
  ایا خبر از دستمزد تعمیرکارها و قطعه ها دارید
  ایا میدانید قیمت لاستیک چقدر است
  ۱ساعت رانندگی برای۷۰الی۸۰ منصفانه هس؟


 • زینب از قم

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  متاسفانه برخی برای چشم چرونی و بی ادبی اسنپ میشن. حساب اینا از رانندگانی با غیرتی که دنبال یه لقمه نون برای زن و بچه شون هستند جدا هست