• 07 / اسفند 1401 / 10:56
  • شناسه خبر : 105189

بلایی که زن جوان شیرازی سر شوهر میانسال اش آورد !

رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی خانمی جوان که اقدام به برداشت غیر مجاز ۴ میلیارد ریال رمز ارز از کیف پول دیجیتالی همسر خود نموده بود، خبرداد.

به گزارش اول فارس ،  سرهنگ “امیرحسین سلیمانی” رئیس پلیس فتا استان فارس بیان کرد: در پی شکایت مردی میانسال مبنی بر برداشت غیر مجاز رمز ارزهای وی از کیف پول دیجیتالی خود، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ “سلیمانی” ادامه داد: شاکی بیان داشت چندی پیش متوجه شده است که دسترسی‌های غیرمجازی نسبت  به حساب رمز ارز ایشان صورت گرفته است که در نهایت از کیف پول دیجیتالی وی مبلغ ۴ میلیارد ریال رمز ارز به صورت غیر مجاز در چندین مرحله برداشت شده است.

این مقام سایبری گفت: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به این پلیس احضار کنند.

رئیس پلیس فتا فارس با بیان اینکه طی بررسی‌های بیشتر مشخص شد متهمه همسر شاکی بوده است، گفت: شهروندان بهتر است به منظور پیشگیری از هرگونه دغدغه خاطری نسبت به خرید رمز ارز و نگهداری آن در کیف‌های الکترونیکی خود، ابتدا دانش و آگاهی خود را بالا ببرند و از ذخیره رمز‌های عبور و نام کاربری روی گوشی‌های خود اکیدا خودداری کنند و برای کیف‌های دیجیتالی خود از رمز‌های پیچیده و غیر قابل حدس استفاده نمایند.

سرهنگ “سلیمانی” از هموطنان خواست : در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک و یا مجرمانه در فضای مجازی می‌توانند آن را از طریق وب سایت پلیس فتا به نشانی اینترنتی www.cyberpolice.ir و یا با شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ با کارشناسان ما در میان بگذارند.

مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان برای حل مشکل باغ شهری ها در فارس

چی بخوریم که رابطه جنسی طولانی تر داشته باشیم؟

بیشتر بخوانید:

نامردی عجیب دوست صمیمی در حق شهروند کازرونی+جزئیات
افت قیمت بیت‌کوین و اغلب رمزارزها+اینفوگرافیک
سرمایه گذار و متخصص بازار رمز ارزها در شیراز دستگیر شد

ثبت دیدگاه