• 18 / خرداد 1402 / 9:54
  • شناسه خبر : 113861

تست بینایی: ۹۵ درصد مردم نمی توانند گرگ پنهان را در ۱۱ ثانیه پیدا کنند، شما چطور؟

در این تصویر توهم نوری، گرگی در جنگل پنهان شده است. آیا می توانید آن را در عرض ۱۱ ثانیه تشخیص دهید؟ اکنون مهارت های بینایی خود را با این پازل گیج کننده آزمایش کنید.

optical illusion spot the wolf in the woods

به گزارش اول فارس ، توهمات نوری پدیده های نوری هستند که هم چالش برانگیز و هم جذاب هستند. این معماهای واهی اغلب تصاویر یا نقاشی های حیرت انگیزی از چیزها و/یا حیوانات خاص هستند. آنها پدیده های بینایی هستند که در آنها مغز ما چیزی غیر از واقعیت را درک می کند.

آنها می توانند ما را گمراه کنند که فکر کنیم برخی چیزها اساسا وجود ندارند، یا می توانند چشمان ما را فریب دهند تا چیزهایی را که وجود ندارند، ببینند.

هدف چالش های توهم نوری این است که سعی کنیم چیزهایی را پیدا کنیم که وجود ندارد یا در دید آشکار پنهان است. و امروز یک توهم نوری سرگرم کننده، هیجان انگیز و چالش برانگیز برای شما داریم.

آیا آماده هستید که ذهن خود را منفجر کنید؟

شروع کنیم!

توهم نوری – گرگ را در ۱۱ ثانیه ببینید
بیایید نگاهی به پازل امروز بیندازیم.

spot the wolf in the woods

در این پازل تصویر توهم نوری، می توانید منظره جنگل را ببینید. جاده ای از میان جنگل می گذرد و مردی در حال قدم زدن در آن دیده می شود. برف همه جا می بارید و گرگی در جایی در جنگل کمین کرده است. اکنون، هدف شما این است که در زمان معین، گرگ را شناسایی کنید. آیا میتوانید آن را انجام دهید؟

ما معتقدیم که شما می توانید. شما فقط ۱۱ ثانیه فرصت دارید تا حیوان پنهان شده در پازل را ببینید. تایمر خود را تنظیم کنید و شروع کنید. با آرزوی موفقیت، بچه ها!

راه حل این معمای توهم نوری در پایان آورده شده است. برای دیدن آن به پایین بروید.

راه حل توهم نوری
گرگ اینجاست:

تست بینایی+پاسخ

 

تست بینایی؛ دایناسور متفاوت را زیر ۶ ثانیه پیدا کنید؟ + پاسخ

بیشتر بخوانید:

تست شخصیت|بگید در نگاه اول چه حیوانی می بینید تا ویژگی های درون تان را بگم
تست روانشناسی: ۱ مورد انتخاب کنید تا بفهمید دقیق از زندگی چه می‌خواهید!
با این تست تصویری دلیل ناکامی تان در روابط عاشقانه را پیدا کنید

ثبت دیدگاه