• 07 / اسفند 1401 / 16:38
  • شناسه خبر : 105199

تست روانشناسی تصویری| ابتدا به چه کسی کمک می کنید؟

اگر به تست روانشناسی و واکاوای شخصیت خود علاقه مندید مطلب زیر را از دست ندهید.

تصور کنید در موقعیتی قرار گرفتید که سه نفر به کمک شما نیاز دارند و باید تصمیم بگیرید که اول به چه کسی کمک کنید.  پرستار، مرد معلول، کودک گریان یا پیرزن؟

اجازه دهید ویژگی‌های شخصیتی شما را بر اساس افرادی که ابتدا به آن‌ها کمک می‌کنید در تصویر زیر ببینیم:

۱- اگر به پرستار کمک کنید

اگر ابتدا به پرستار کمک کنید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که روی هیچ مشکل یا موضوعی تمرکز نمی‌کنید. شما برای مدت طولانی به هیچ موقعیتی فکر نمی‌کنید. در صورت نیاز ترجیح می‌دهید به دنبال راه حل باشید. شما می‌توانید تشخیص دهید که آیا هر موقعیتی واقعاً نیاز به اصلاح یا راه حل دارد. شما تحلیل گر و مشکل گشا هستید. وقت شما برای شما بسیار ارزشمند است. شما به شیوه‌ای عملی و کارآمد کار خواهید کرد. شما تمایل دارید که رویکرد منطقی داشته باشید. شما تصمیمات خود را تحت تأثیر احساسات قرار نخواهید داد. با این حال، شما هنوز به عنوان فردی شناخته می‌شوید که با آرامش گوش می‌دهید و قبل از نتیجه گیری سریع پاسخ می‌دهید. شما این توانایی را دارید که به طرف مقابل احساس شنیده شدن و تایید شدن را بدهید.

۲- اگر به مرد معلول کمک کنید

اگر ابتدا به مرد معلول کمک کنید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که شما دارای ویژگی‌های رهبری هستید. شما برای کمک به مردم و همدردی با آن‌ها به این مناسبت دست خواهید زد. شما تصمیمات خود را جدی می‌گیرید. شما اهداف زندگی خود را اولویت بندی می‌کنید. شما به ندرت در فعالیت‌هایی که شما را از دستیابی به اهدافتان دور می‌کند شرکت خواهید کرد. شما بدون در نظر گرفتن احتمال ضرر، ابتکار عمل و ریسک خواهید کرد. تو سرسخت هستی به احتمال زیاد حتی در سخت‌ترین شرایط هم خونسردی خود را حفظ خواهید کرد. سطح آگاهی شما نسبت به محیط اطرافتان بالاتر است. حتی زمانی که جمعیت موفق به انجام آن نشوند، فرصتی را خواهید دید.

۳-اگر به کودک گریان کمک کنید

اگر به کودک گریان کمک می‌کنید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که شما فردی احساساتی هستید. به احساسات و روابط اهمیت می‌دهید. شما همچنین شنونده خوبی هستید. دوستان و خانواده شما معمولاً به شما اعتماد می‌کنند. شما فردی دلسوز و مراقب هستید. گاهی اوقات به شدت تحت تأثیر احساسات خود هستید. شما تصمیمات خود را بر اساس ارزش‌های عاطفی و ارتباط عاطفی می‌گیرید. مردم بیشتر به شما به عنوان محرم خود نگاه می‌کنند. شما به مشکلات آن‌ها گوش خواهید داد و حتی سعی در حل آن‌ها یا رسیدگی به آن‌ها خواهید داشت. اکثر زنان یا مردان در دوران والدین خود احتمالاً کمک به کودک گریان در تصویر را انتخاب می‌کنند. با این حال، این همچنین نشان می‌دهد که ممکن است مشکلات حل نشده درونی داشته باشید. شما دوست دارید افرادی داشته باشید که به شما کمک کنند تا با آشفتگی‌های عاطفی در زندگی مقابله کنید. این همچنین می‌تواند به طور کلی به این معنی باشد که شما به بچه‌ها علاقه دارید.

۴- اگر به پیرزن کمک کنید

اگر ابتدا به پیرزن کمک کنید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که شما فردی با اخلاق و اصول قوی هستید. شما به مقامات و افراد مسن احترام می‌گذارید. شما نمی‌توانید کسی را ببینید که در حال مبارزه است که در مرحله ضعف یا نیاز است. به عقاید و احساسات دیگران احترام می‌گذارید. شما با کسی که احساس تنهایی می‌کند همراهی خواهید کرد. شما فردی احساساتی هستید. شما به دیگران احترام می‌گذارید و در مقابل انتظار احترام نیز دارید. شخص می‌تواند بدون ترس در شرکت شما صحبت کند و بیان کند. شما طبیعتی غیر قضاوت کننده دارید. شما در دفاع از نظرات و تصمیمات خود ایستادگی خواهید کرد. شما فردی بسیار بالغ از نظر عاطفی هستید. شما با مردم خیلی همدلی می‌کنید حتی اگر آن را با صدای بلند بیان نکنید.

برای ما بنویسید:شما به چه کسی کمک می کنید؟

بیشتر بخوانید:

تست بینایی: کمتر کسی میتونه ۲۰ ثانیه ای گربه را در این دو تصویر پیدا کنه !
تست بینایی : فقط ۱٪ افراد می توانند سگ متفاوت را در ۵۰ ثانیه پیدا کنند
تست هوش: اگر بتونی قیمت کفش ها را در ۳۰ ثانیه پیدا کنی نابغه ای!

ثبت دیدگاه