• 08 / خرداد 1402 / 17:57
 • شناسه خبر : 113158

توقیف یک اتوبوس و دستگیری راننده آن در کمارج کازرون

فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف یک دستگاه اتوبوس و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۳۸ میلیارد ریال خبر داد.

فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف یک دستگاه اتوبوس و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 38 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش اول فارس از شیراز، سردار رهام‌بخش حبیبی اظهار داشت: ماموران انتظامی “کمارج” کازرون حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه اتوبوس حامل کالا مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر توقیف کردند.

وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از این اتوبوس ۱۹ عدد فن موتور کولرگازی، ۲ دستگاه اسپیکر با متعلقات، ۱۲ عدد چمدان، ۵۰ کیلو رنگ صنعتی، ۲ حلقه لاستیک، یک دستگاه کپی، ۸۰  عدد لوسیون و تعدادی شمع آرایشی خارجی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۳۸ میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این راستا راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

بیشتر بخوانید:

بازداشت ۸ شوتی تیزرو در جنوب فارس که ماشین شان هم توقیف شد
مرسدس بنز یک شیرازی توقیف و ۷ میلیارد تومان هم جریمه شد
انبار لوازم آرایشی و بهداشتی گران قیمت در یکی از محله‌های شیراز لو رفت

ثبت دیدگاه

 • باهر

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۴۰۲

  وقتی مردم در این شرایط سخت اقتصادی هستند و بدین طریق دنبال یک کمک خرجی برای زندگی تیره و تار شده خود می باشند نباید اینگونه اجناس آنها مصادره و دستگیر و از نان خوردن خود و خانواده ایشان جلوگیری کرد.باید به آنها کمک نمود نه اینکه زندگی آنها را نابود کرد.
  اینگونه کارها خیلی غلط هستند و مایه افتخار و گزارش دهی نیست.
  روی زخم مردم مرحم بگذارید نه اینکه نمک بپاشید.
  شما بروید با اژدهای هفت سر فساد که هر کدام از آنها روزانه یک گنج قارونی بصورت بارونی و بورانی غارت می کنند برخورد کنید نه مردم مفلوک و فلاکت زده و به نان شب محتاج.