چاپ      کد خبر: 126156
27 آبان 1402

روش جدید سرقت خودروهای مسافرکش با استفاده از مرغ

پسر و دختر سارق با کمک یک مرغ و با روشی عجیب درتهران خودرو سرقت می‌کردند. متهمان با تیزهوشی یکی از مالباختگان دستگیر شدند.


به گزارش اول فارس ،  اوایل شهریور امسال مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران با شکایت از دو سارق گفت: دختری جعبه‌ای به دست داشت که داخلش مرغی بود. مردی با یک پا و یک دست پاندپیچی‌شده همراهش بود که می‌گفتند تصادف کرده و پرنده برای قربانی است. آنها را در غرب تهران سوار کردم و راه افتادم. در میانه راه، پرنده از پنجره بیرون پرید و پیاده شدم تا آن را بیاورم که خودرویم را سرقت کردند.

بعد از این شکایت ماموران به‌دنبال سارقان بودند که سه مرد دیگر که خودروهای‌شان توسط همان متهمان سرقت شده بود به اداره پلیس آمدند و شکایت کردند. سرانجام چند روز پیش مردی با پلیس ۱۱۰تهران تماس گرفت و اطلاع داد به‌طور اتفاقی سارقان خودرویش را سوار خودرویی دیده، با تاکسی آنها را تعقیب کرده و مانع فرارشان شده است. ماموران به محل اعلام‌شده در جنوب‌شرق تهران رفتند و سارقان را تحویل گرفتند.

متهم زن ــ ندا ــ در تحقیقات گفت: مادرم در کودکی‌ام فوت شد، پدرم دوباره ازدواج کرد و بعد از چند سال از دنیا رفت. در ۱۸سالگی نامادری‌ام می‌خواست مرا به مرد معتادی که ۲۰سال ازمن بزرگ‌تر بود شوهر دهد که به تهران فرار کردم. در برابر غذا و جای خواب فریب زنی را خوردم و به خانه‌اش رفتم. او خلافکار بود و مجبور شدم سرقت کنم و بخشی از درآمدم را به او بدهم. هنگام سرقت دستگیر و راهی زندان شدم. بعد از آزادی‌ام با فروشنده بوتیکی آشنا شده و او دلباخته‌ام شد. به او گفتم در صورتی به خواستگاری‌اش جواب مثبت می‌دهم که در سرقت با من همراه شود که قبول کرد. او با دست‌وپای باندپیچی‌شده سوار خودرو می‌شد و من جعبه‌ای برداشته و مرغی در آن گذاشته و سوار خودروها می‌شدیم. از پنجره پرنده را بیرون می‌انداختم، راننده برای آوردن آن می‌رفت و ما خودرو را سرقت کرده و آن را به اوراقچی‌ها می‌فروختیم.
با اعتراف او، پسری که همدستش بود نیز اعتراف کرد. تحقیقات از آنها ادامه دارد. “جام جم”

فروشنده های دوره‌گرد تخمه ۱۳۰ نفر را بدبخت کردند

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار