• 27 / شهریور 1402 / 9:37
 • شناسه خبر : 121243

روش های سفر ارزان و رایگان با اسنپ که راننده ها به کسی نمی گویند

خدمات تاکسی آنلاین  در این روزها ناجی رفت‌وآمدهایمان در مسیرهای مختلف شده‌اند. به‌سادگی و در چند گام ساده، خودرویی دربست برای خودمان، ما را به مقصد در هر نقطه از شهر می‌رساند. افراد بسیاری هم در قالب راننده مشغول به فعالیت هستند و با دستمزدی مناسب برای خود درآمدزایی می‌کنند.

سفر ارزان و رایگان با اسنپ

شاید شما هم از خود پرسیده اید که چگونه می توان با تاکسی اینترنتی اسنپ به صورت رایگان سفر کرد. ما در این گزارش به شما آموزش می دهیم تا از تخفیف عالی برخوردار شوید.

شاید توی خواب نمی بینید  با استفاده از روش‌هایی کرایه اسنپ خود را کاهش دهید و یک سفر تقریبا رایگان و ارزان داخل شهری بروید. گزارش جالب زیر را بخوانید و در این سفر با ما باشید.

با دعوت از دوستان خود به استفاده از اسنپ، به آن‌ها ۱۵٫۰۰۰ تومان تخفیف اسنپی هدیه دهید و یک سفر رایگان (تا سقف ۱۵٫۰۰۰ تومان) از اسنپ هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه تنها کافی است که دوست شما اولین سفر اسنپی خود را انجام دهد. پس دوستان خود را به اسنپ دعوت کنید تا سفر بعدی خود را مهمان اسنپ باشید. برای معرفی دوستان‌‌تان می‌توانید از روش اشتراک‌گذاری کد استفاده کنید.

شاید توی خواب نمی بینید  با استفاده از روش‌هایی کرایه اسنپ خود را کاهش دهید و یک سفر تقریبا رایگان و ارزان داخل شهری بروید. گزارش جالب زیر را بخوانید و در این سفر با ما باشید.

به گزارش اول فارس ، این روزها کرایه‌ انواع تاکسی‌های اینترنتی افزایش پیدا کرده و این افزایش قیمت در کنار بالا رفتن دیگر هزینه‌های زندگی به رقم قابل توجهی رسیده است؛ تا آنجا که شاید برخی از مسافران پروپاقرص این تاکسی‌ها مجبور شوند این بخش را از سبد خانوار خود حذف کنند.

6 ترفند ساده برای سفر ارزان و رایگان با تاکسی اسنپ که روح تان خبر ندارد

استفاده از تاکسی‌های اینترنتی اسنپ یا تپسی چنان در زندگی روزمره بخشی از مردم رسوخ کرده که جایگزین‌ کردن آن با حمل و نقل عمومی برای آنان کاری سخت و دشوار است.

برای کسانی که هر روز برای رفتن به سر کار و برگشتن از آن از اسنپ استفاده می‌کنند، افزایش قیمت کرایه‌ها معضل جدی است؛ هرچند که بعضی‌ها راه حل بینابینی را انتخاب می‌کنند. همکاران یا دوستان هم‌مسیر با هم اسنپ مشترک می‌گیرند تا کرایه‌ بین چند نفر سرشکن شود. ولی پیدا کردن همکارانی که سر یک ساعت مشخص از محل کار خارج شده و همیشه راهی خانه خود شوند،کار سختی است.

اما شاید با استفاده از شیوه‌هایی بتوان کرایه اسنپ خود را کاهش داد. در برخی از روش‌هایی که در زیر می‌آید اختلاف قیمت تا حدی معنادار خواهد شد و استفاده از اسنپ به صرفه می‌شود.

۱- برنامه‌ریزی مناسب برای انجام حداکثری سفرهای اسنپی در ساعات غیر پیک

اسنپ از سیستم قیمت‌گذاری پویا استفاده می‌کند. این بدین معنی است که قیمت یک مسیر ثابت ممکن است در ساعات مختلف به‌دلیل تغییر مدت‌زمان سفر با‌توجه‌به عواملی مانند ترافیک یا شرایط جوّی خاص تغییر کند. به‌همین‌دلیل، در ساعاتی از شبانه‌روز قیمت‌ها از حالت عادی کمتر و ارزان‌تر از همیشه می‌شود و در ساعاتی شاهد افزایش قیمت هستیم.

کاهش کرایه اسنپ

تا پیش از تغییر ساعت آغاز به کار ادارات و نهادهای دولتی به ۶ صبح و پایان کارشان در ساعت ۴۵/۱۳ یا ۱۴، تهران شاهد دو پیک ترافیکی مشخص و همیشگی بود.

صبح‌ها از ساعت ۷ تا ۱۰ و بعدازظهرها از ساعت ۴ تا ۸ پیک ترافیکی شهر بوده است. زمان‌هایی که شاغلان یا دانشجویان و دانش‌آموزان به سر کار یا مدرسه و دانشگاه می‌روند یا برمی‌گردند. قیمت کرایه اسنپ در این دو بازه زمانی همیشه گران‌تر از ساعات دیگر شبانه‌روز بوده و احتمالا ماشین‌های کمتری می‌توانستند ارایه خدمات کنند. چراکه بخشی زیادی از ماشین‌های اسنپ در ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی اسیر بودند.

در صورتی که بتوانیم سفر درون‌ شهری خود را طوری برنامه‌ریزی کنیم که در این بازه‌های زمانی قرار نگیرند، رقم متفاوتی را برای اسنپ خود دریافت می‌کنیم. این برنامه‌ریزی لازم نیست چند ساعت این طرف و آن طرف زمانی باشد که قصد سفر داریم، کافیست به جای ۹/۳۰ صبح، درخواست اسنپ را ساعت ۱۰/۱۵ بکنیم یا به جای بیست دقیقه به ۸ شب بگذاریم عقربه از ۸ بگذرد بعد دکمه درخواست را بزنیم.

البته این روش بیشتر برای کسانی جواب می‌دهد که تغییر ساعت سفر درون شهری‌شان دست خودشان است یا موظف نیستند سر یک ساعت خاص جایی حضور داشته باشند.

۲- استفاده از کدهای تخفیف اسنپ

هر روزه تعداد زیادی پیامک به تلفن همراه ما ارسال می‌شود. از تورهای استانبول و کیش گرفته تا خرید زمین در شهرک‌های شمالی کشور و خرید سیم‌کارت ما با بالاترین قیمت. این حجم از پیامک‌های تبلیغاتی کاری کرده‌اند که ما پیامک‌های مهم خود یا آنهایی که می‌تواند بیشتر به کار ما بیاید را نبینیم و در نتیجه آنها را از دست بدهیم.

استفاده از کدهای تخفیف اسنپ

یکی از همین پیامک‌های کاربردی کدهای تخفیفی هستند که هر چند روز یک بار به اینباکس صندوق پیام های  ما ارسال می‌شوند. کدهایی که گاها می‌توان از آنها در سه سفر استفاده کرد و هزینه کرایه را به حد خوب و نه مطلوب، کاهش دهند.

بنابراین برای آنکه بتوانیم هزینه اسنپ خود را اندکی کاهش دهیم، حواس‌مان به صندوق پیامکی تلفن همراه‌مان باشد.

علاوه براین در قسمت تخفیف‌های اپلیکیشن هم تخفیف‌های جدیدی داده می‌شود که می‌توان از آنها استفاده کرد.

باشگاه مشتریان اسنپ یا «اسنپ‌کلاب» با جوایز و تخفیف‌های هیجان انگیز از کاربران وفادار اسنپ قدردانی می‌کند. شما می‌توانید با هر بار استفاده از سرویس‌های درخواست آنلاین خودرو، باربری آنلاین، پیک موتوری، خرید شارژ، بسته اینترنت و بلیط هواپیما امتیاز کسب ‌کنید و این امتیازها در اسنپ‌کلاب برای شما تخفیف‌های ویژه‌ای به همراه دارد. علاوه بر این آپدیت اسنپ این امکان را برای شما فراهم می‌کند که از جدیدترین قابلیت‌ها و امکانات اپلیکیشن استفاده کنید.

۳-به جای داخل کوچه برویم سر کوچه

یکی از روش‌هایی که بی ‌برو برگرد جواب می‌دهد و کاهش کرایه اسنپ را به دنبال دارد این است که به جای آن که داخل کوچه درخواست اسنپ کنیم، چند قدم پیاده تا سر خیابان اصلی یا کوچه رفته و سپس دکمه درخواست را بزنیم. این روش در محله‌های شلوغ و در زمان پیک ترافیک بسیار تاثیرگذار است.

یکی از کوچه‌های فرعی خیابان جردن یا ولی‌عصر یا جمهوری یا هر خیابان پرتردد در هر شهری را در نظر بگیرید. ساعت ۵ عصر همه شرکت‌های مستقر در کوچه‌های فرعی تعطیل شده و حجم زیادی از مسافر و ماشین روانه خیابان اصلی می‌شوند. گاهی ترافیک تا فرعی‌ها هم کشیده می‌شوند. اگر در میانه یکی از همین کوچه‌ها درخواست اسنپ کنید، تا ماشین از خیابان اصلی راه باز کند و به شما برسد، شما را سوار کند و دوباره برگردد به خیابان اصلی شاید نزدیک به ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان ‌ببرد.

ولی اگر مسافت وسط کوچه تا سر خیابان اصلی -در صورتی که مسافت کم باشد- را طی کنید می‌بینید که چقدر در وقت و هزینه اسنپ به نفع‌تان صرفه‌جویی می‌شود.

۴- استفاده از خدمات گروه اسنپ و دریافت امتیاز اسنپ کلاب و تبدیل به کد اعتبار اسنپ تاکسی

اسنپ کلاب در واقع باشگاه مشتریان اسنپ است. شما هر بار که از هر کدام از خدمات اسنپ استفاده می‌کنید، امتیازهایی دریافت می‌کنید که در اسنپ کلاب ذخیره و ثبت می‌شود. این امتیازها را، هم می‌توانید به دلخواه خودتان خرج کرده و هم می‌توانید در قرعه‌کشی اسنپ کلاب شرکت کنید.

تخففی سفر اسنپ

وقتی جمع امتیازهای‌تان از یک حدی گذشت می‌توانید از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید؛ یعنی چی؟ یعنی اینکه می‌توانید به ازای چند امتیاز روی اسنپی که درخواست می‌کنید تخفیف بگیرید. استفاده از این تخفیف‌ها فقط برای اسنپ خودرو نیست و شما می‌توانید در استفاده از دیگر خدمات هم از این کد تخفیف‌ها استفاده کنید.

اما نکته قابل تامل این است که در اسنپ خودرو وقتی برای مثال کرایه ۷۵هزار تومان تعیین می‌شود، تخفیف ۱۸هزار تومانی بیشتر لمس می‌شود تا خرید از سوپرمارکتی که شما هیچی نخرید باید ۳۰۰هزار تومان پرداخت کنید و آن وقت آن ۱۸هزار تومان در مبلغ اصلی گم می‌شود.

پس حواس‌تان به اسنپ کلاب‌تان باشد. روی نوار بالای صفحه اصلی اپلیکیشن، کنار آیکون خانه، عدد امتیازهای‌تان را مشاهده کنید.

۵- معرفی اسنپ به دوستان و آشنایان و دریافت اعتبار اسنپی

شاید تا به حال نمی‌دانستید که اگر دوستان‌تان را به اسنپ دعوت کنید، کد تخفیف می‌گیرید. با دعوت از دوستان خود به استفاده از اسنپ، به آنها ۱۰هزار تومان تخفیف اسنپی هدیه دهید و یک سفر رایگان (تا سقف ۱۰٫۰۰۰ تومان) هم از اسنپ هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه تنها کافی است که دوست شما اولین سفر اسنپی خود را انجام دهد. برای معرفی دوستان‌‌تان می‌توانید از روش اشتراک‌گذاری کد استفاده کنید.

برای استفاده از این تخفیف می‌توانید به اپلیکیشن اسنپ وارد شوید، سپس اسنپ خودرو را بزنید، پس از آن روی منو (شکل آدمک دارد) که بالای صفحه سمت چپ است بزنید و وارد شوید. گزینه سفر رایگان را انتخاب کنید. صفحه که برایتان باز شد آن پایین در نواری سبزرنگ عبارت دعوت از دوستان را می‌بینید. روی آن زده و لینک را برای دوستان‌تان بفرستید و آنان را به اسنپ دعوت کنید.

۶-استفاده از سرویس اسنپ لاین

این روش برای کارمندان و دانشجویان و دانش‌آموزانی که هر روز یک مسیر مشخص را در زمان معین طی می‌کنند می‌تواند بسیار به صرفه باشد. البته این حرف بدین معنا نیست که دیگران نمی‌توانند از این خدمت استفاده کنند؛ اگر از قبل زمان و مسیر سفرتان را می‌دانید، اسنپ لاین به کار شما می‌آید.

اسنپ آنلاین

نکته قابل توجه این است که استفاده از این سرویس می‌تواند کرایه شما را نسبت به سرویس دربست، ۵۰درصد به صرفه‌تر کند.

همه پشتیبانی‌هایی هم که اسنپ خودرو دارد در این سرویس هم ارایه می‌شود. یعنی می‌توانید با راننده در تماس باشید یا اگر مشکلی برای خودرو پیش آمد یا شکایتی داشتید با پشتیبانی در ارتباط بگیرید.

روی صفحه اصلی اپلیکیشن اسنپ، گزینه اسنپ لاین را می‌بینید. اسنپ لاین در واقع یک سرویس تاکسی خطی آنلاین است. یعنی اینکه چند نفر می‌توانند همزمان در یک مسیر از پیش تعیین شده با یک وسیله نقلیه که معمولا یک دستگاه ون است، استفاده کنند.

در این سرویس مسیر و ایستگاه‌هایی که شما می‌توانید در آن سوار اسنپ لاین شوید مشخص شده است. اینها هم همه بستگی به تقاضاهای سفر و تراکم رفت و آمد در گذشته را دارد.

نحوه دعوت از دوستان و دریافت تخفیف

برای اشتراک‌گذاری کد دعوت، مسیر زیر را دنبال کنید:

قدم اول: اسنپ را باز کنید و در سمت چپ بالای صفحه، روی آیکون آدمک (حساب کاربری) بزنید.

1 1 1

قدم دوم: از فهرست بازشده، گزینه‌ی «دعوت از دوستان» را انتخاب کنید.

2 2

قدم سوم: روی «اشتراک‌گذاری کد» بزنید و گزینه‌ی مورد نظرتان را برای ارسال پیام دعوت انتخاب کنید.

3 1 4 1

قدم چهارم: شماره‌ تلفن دوستتان را از لیست مخاطب‌ها انتخاب کنید و پیام دعوت را برایش بفرستید تا با نصب اسنپ از طریق لینکی که شما فرستادید، هر دو برای سفر بعدی‌تان تخفیف بگیرید.

5 6

 

در صورت تمایل به دریافت تخفیف اسنپی می‌توانید این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها هم از نحوه‌ی دریافت سفر رایگان اسنپ مطلع شوند.

راننده های اسنپ باید از مسافران اسنپ این ۴ مدال را بگیرند

از سرنوشت این راننده جوان اسنپ خبر ندارید؟ آخرین بار ۲ مسافر سوار کرد !

دردسر جدید رانندگان اسنپ و تپسی که هرچه کار کرده اند باید جریمه بدهند

اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواستان باشد

اگر راننده اسنپ کولر روشن نکرد مسافر باید چکار کنه؟

بیشتر بخوانید:

راننده های اسنپ باید از مسافران اسنپ این ۴ مدال را بگیرند
از سرنوشت این راننده جوان اسنپ خبر ندارید؟ [ +عکس ]
۱۴ نکته طلایی که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند

ثبت دیدگاه

 • محمد

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  واقعا قیمت اسنپ در شهرهای کوچک و خلوت
  شبیهه کلان شهرها حساب میشه،
  طرف دو خیابان با اسنپ سی هزار تومان می، نه،
  با اژانس همون محل هنوز پانزده هزارتومان هست
  بهترین نسبت گوشت و دنبه برای تهیه کباب کوبیده خوشمزه و پدر بیامرزی


 • محمد

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  راننده های عزیز وبسیار محترم سلام به همگی
  دوستان چرا خودتونو ناراحت میکنید اینا همه … اول بزارید زد د رو اول بزارید اینطور نوشتم تا سانسور نشه و ببینن چقدر ملت بهشون علاقه داره و به نمایندگی همه راننده‌ای عزیز… ب
  دعای خیر ملت پشت وپناهتون
  راننده ای که گواهینامه ندارد تصادف منجر به فوت کند قتل عمد است؟ بیمه دیه را میدهد؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۲

  همکاریهای عزیز چرا میترسید فکر کنید تاکسی های اینتر نتی بوجود نیامده توی خیابون.
  مسافر مستقیم کمتر از ۱۰هزار پول نمیده بخداونی خدا چنان دل چسب میشه معذرت میخواهم .. حمالی نکنید
  کرایه یک بخش حرفه بخش مهم اینکه مسافر باید. سرکوچه ویا خیابان اصلی برود بایستد
  مریض‌ها هم اگر درب منزلش بروید باید مبلغ قابل توجه اضافه بدهند وگرنه همنیکه نوشتن شرف داشته باشید متر سید حق گرفتنیت
  تا فصلش هست این میوه را بخورید و با بیماری‌های کلیوی خداحافظی کنید


 • منطقی

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اولا که سفرهای اسنپ کمتر از تاکسی و سواری های مسافرکش درمیاد…
  دوما راننده اسنپ ربات یا فرد حکومتی که درناز و نعمت و با پول مردم زندگی میکنند نیست. راننده اسنپ مثل خودم از ساعت ۴صبح کار میکنند تا اخر شب که یک لقمه نون سر سفره خانوادش ببره.
  سوما ایا کسی که این مقاله رو نوشته آدم عادی هست یا خیر؟ لطفا با رانندگان اسنپ که قشر زیر خط فقر جامعه هستند درست برخورد کنید.
  لطفا همدیگرو دوست داشته باشیم و تمرین کنیم این کار رو تا به رفاه و اسایش برسیم…
  از سرنوشت این راننده جوان اسنپ خبر ندارید؟ [ +عکس ]


 • جمال

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا حرفای ما رو سانسور میکنین ؟! شما که جرأت نداری واقعیات رو بذاری ، بعد دم از کرایه بالای اسنپ میزنی!!!


 • جمال

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام دوستان
  تا حالا شده مبلغ سفرهای تشویقی که به شکل های مختلف برای هر کس برنامه ریزی میشن ، بهتون پرداخت نکنن؟ برای من تا حالا چندین بار پرداخت نشده و وقتی با پشتیبانیتماس گرفتم ، گفتن سفر فیک داشتین !!! اینا چی فکر کردن با خودشون که فکر میکنن ملت همه مثل خودشون .. هستن؟! بهرحال بیاید ما راننده های اسنپ یه فکر اساسی بکنیم که اینجوری حق ماها رو ضایع نکنن …
  ماشین های غول پیکری که تاکنون تو عمرتون ندیده اید[+عکس]


 • رضا

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ به غیر از آجر کردن نان میلیون ها نفر و بیگاری کشیدن از رانندگانی که در این شرکت اجبارا کار میکنند هنر دیگری نداشته،
  البته درامد میلیاردی برای صاحبانش نقطه کثیف ترش بوده،
  دردسر جدید رانندگان اسنپ و تپسی که هرچه کار کرده اند باید جریمه بدهند


 • ناشناس

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه اسنپ حتی جوابگو هزینه خودروی نیست


 • خدااا

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخه عوضی بگوکرایه که اندازه گدایی هم نمیشه دیگه گوه هست که راه حل هم میدی تاارزون تربشه بیشرفا

  چند روش موثر برای رفع بوی عطر از لباس ها


 • مهین

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  از اول فارس متشکرم که بما آموزش داد سرویس ارزانتر از اسنپ که قیمتاشون واقعا بالاست بگیریم؟
  کشاورزان چگونه برای محصولات کشاورزی « شناسنامه سلامت » بگیرند؟


 • Reza.s

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ و تپسی دو .. واقعی هم از مسافر می دوزدند هم از راننده در واقع هم از آخور هم از …
  خجالت بکشید نشته اید زیر کولر فقط کمیسیون مفت میگیرید خدمات صفر

  بوریتو مرغ یک ساندویچ بسیار خوشمزه و متفاوت مکزیکی


 • مسی

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام اولا راننده هیچ نقشی نداره ما بایدبسوزیم باچندرغازکرایه چهاربزرگسال سه تا بچه جابجاکنیم مثل کرایه یه نفرحرفم باراننده های تمام وقت برید تاکسی سرویس محله تا اسنپ بفهمه ما هالو نیستیم عاشق همتونم

  بوریتو مرغ یک ساندویچ بسیار خوشمزه و متفاوت مکزیکی


 • ناشناس

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  به نظر من یکم فک کن بعد مطلب بنویس ک کار با اسنپ فقط وقت تلف کردن و سود اسنپ هست.فحش واسه خودت نخر جانم به چ قیمت

  ۱۴ نکته طلایی که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند


 • ه

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخه کجا قیمت اسنپ بالاست خرج خودشو نمی‌بینه مردم مجبور هستند و شما خودتون با پورسانتی که برا خودتون بر می‌دارید که حرومتون باشه چیزی برا راننده نمیزارید

  ۲۰ کاربرد جالب گیره کاغذ که با دانستن آن ها متعجب میشوید


 • توانا

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  همین تیتر نشان از عمق بیشعوری گردانندگان این سایت کثیف است .
  آشامیدن خون رانندگان عطش خونخواریتان را فرو ننشانده حالا راننده را مقصر جلوه میدهید که به مسافر این ترفندها را نمیگویند و به عبارتی به مردم ظلم میکنند !!!!؟
  مرگ و ننک بر شما پست فطرت ها که خون راننده را در شیشه کردید . راننده ای که در این پلتفرم کار میکند یک .. به تمام معنی است اگر همه راننده دست از همکاری با اسنپ و تپس بردارند اینها چه غلطی میتوانند بکنند
  ۱۴ نکته طلایی که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند


 • حسین رحمتی

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا از گوشت کیلو پونصد تومن و عسل کیلو هفتصد هزارتومان نمیگین
  جرات دارین برو در مغازه قصابی بگو گوشت چرا کیلو پونصد؟؟
  ببین طرف چی جوابتو میده من هروز با اسنپ میرم سرکار راننده های خوبی داره اسنپ خدا بهشون برکت بده
  کله‌ پاچه خوشمزه خانگی دوست داری اینطوری درست کن!

  ۱۴ نکته طلایی که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  نمیدونم کدوم بیشعوری نوشته که ترفندی که راننده به مسافر نمیگه اخه راننده از کجا بدونه امتیاز مسافر چیه کد تخفیف کی میدن ما خبر از ساعت کاری خودمون نداریم امروز همین ساعت ی مسیر مشخص ۳۰ هزار فردا همین ساعت همون مسیر ۲۰ تومنا نه کدوم ااطلاعاتی رو اسنپ در اختیار ما قرار داده که به مسافر منعکس نکردیم مسافر بیاد سر کوچه پدر بیامرز در خونه مسفر میریم به زور میاد بیرون بیاد سر کوچه باید جایزه چرتوپرت گو ترین ادمو بدن به تو
  ۱۴ نکته که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند


 • fath a

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  متاسفم از اظهار نظرتون مربوط به(( گران شدن قیمت اسنپ ))
  تعویض روغن اردیبهشت ۲۴۰هزار تومان ۱۰ شهریور ۶۸۰ هزار تومان ساعت اتومبیلم سمند خراب و مجبور به خرید ساعت نو شدم ۶۲۰هزار تومان یک جفت لاستیک ۳ ملیون و نهصدهزار تومان بارز تعمیرو تعویض قطعات ماشبن گرانی وحشتناک
  بمحض رسیدن به مبدا به مسافر با پیامک رسیدم مسافر توجهی نمیکنه ناچارا باید راننده به مسافر تلفن بزند ماشین دوبله در خیابان ایستاده افسران فقط موبایل آماده دارندجریمه صادر میشود ۸۰ هزار تومان علت توقف دوبله و سد معبر ، تازه مسافر تشریف می آورند ،
  (( وظیفه مسافر است در موقع درخواست اسنپ در مبدا تعئین شده خودش ، حاظر باشد )) که چنین عملی بندرت پیش می آید مسافر حاظر باشد اگرشماگران شدن
  کرایه را ۱۰ یا نهایت ۲۰٪اظهار میفرمائید ، هزینه اتومبیل از ۱۵۰٪ تا ۴۰۰٪ گران شده اینجا که شمااز گران شدن کرایه از مسافران حمایت میکنید ، حداقل ترازو را مقابل خودتان یک کفه راننده و امرار و معاش اورا با گرانی کرایه برای مسافرمتوازن بررسی کنید با تمام اظهار نظر شما مربوط به گرانی کرایه ۷ ماهه بنزین بما ندادند ، گلایه خودمان را باید به چه کسی بگوئیم که گوش شنوا ، و عمل کننده خوبی باشد .

  تست شخصیت:آیا روابط احساسی شما دراولویت است یا شغل شما؟


 • نوری

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگرواقعامسافربرهستین،نیازی به عضویت دراسنپ وتبسی ندارین،نرخ کرایه اینقدر بالاست که در طول روز۵تاسفرازادکه بری
  خیلی بیشترگیرت میاد
  دردسر جدید رانندگان اسنپ و تپسی که هرچه کار کرده اند باید جریمه بدهند


 • Fath

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ و به نظر شما کرایه گران شده


 • عبدلی

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  قیمت کرایه اسنپ :


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه تاکسی های اینترنتی افزایش پیدا کردهما که راننده اسنپ هستیم و روزی ۱۰الی ۱۲ ساعت مسافران اسنپ و جابجا میکنیم شاهد افزایش کرایه نیستیم اون وقت شما که فوقش روزی دو بار از اسنپ درخواست خودرو میکنی شاهد افزایش کرایه اسنپ شدی.
  ۲۰ کاربرد جالب گیره کاغذ که با دانستن آن ها متعجب میشوید


 • یکی

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  فکر کنم بابت دروغایی که گفتی و فحشایی که خوردی حالت جا اومده، چون راننده اسنپ نیستی بی توجه به مشکلات و حقایق مطلب نوشتی، بعد دو یا چند نفر با هم اسنپ بگیرن بجای اینکه مسیر خلوت و کم ترافیک هدف باشه مسیری که نزدیک به خونه تک تک افراد باشه انتخاب میشه عملا سرویس خصوصی اسنپ تبدیل به سرویس عمومی بدون توجه به تغییر مسیر از راه های کم ترافیک به پر ترافیک و اعمال تغییر کرایه در لحظه!!! بعد مسافر اسنپ مینویسه کرایه زیاده!!! به نسبت گرونی لوازم مصرفی و اصطحلاک؟ زیاد شده کرایه؟ راست میگی بیا تا سرکوچه تاکسی دربست بگیر بفهمی کرایه دادن یعنی چی!!!
  ۲۰ کاربرد جالب گیره کاغذ که با دانستن آن ها متعجب میشوید</a
  >


 • علی برگ ریزان

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  مرده شور اسنپ و .. و ببرن که بدبخت کردن مردمو ۷ماه بدون بنزین و کرایه رفاقتی که فقط کمیسون و بنزین خرج خود ماشین درمیاد.. به ..
  نشانه های ۱ بیماری عجیب پاییزی که آدم فکرش را هم نمی کند !


 • محمد

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام بداقا هنوزسرویس ۱۰هزاری هست بدهمش هم خاکی واقعا کفرم دراومده تواسنپ .واقعا کرایه ها خیلی خیلی پایین هست

  نشانه های ۱ بیماری عجیب پاییزی که آدم فکرش را هم نمی کند !


 • میثم

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  والا هرکی تو اسنپ شهرما کار میکنه راضی هستن ناشکری نباشه اسنپ بهترین گزینه برای شغل دومی ها

  غذای تند و خوشمزه خوراک مرغ مکزیکی نخوردین ؟ +طرز تهیه


 • نیما

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  لعنت به خبر مزخرفت


 • احمد

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  لعنت به آدم دروغگو


 • ع ن

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  درجواب خانم زینب که میگه اگه اسنپ نبودخیلیاباید بوق میزدن.خیر اگه اسنپ نبود آژانس باتاکسی متروتاکسی زردها پوستتون میکردن وشایدهم نصف شب بایدکنارخیابون وامیستادین برای تاکسی خطی که هرکسی مزاحمت میشد

  خواستید« ازدواج مجدد » کنید حواس تان به این چیزها باشد/تست آمادگی ازدواج


 • هادی

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  از بس که کرایه ها رفته بالا بخدا من سه ماه از اسنپ استفاده نمیکنم البته راننده بودم دیگه نیستم از این سر شهر میزنه اون سر شهر ۳۰تا۴۰تومان اونم تو شهرتی بزرگ (من مشهدیم)یک شوخیه ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت زمان حتی بنزین جواب نمیده و ….

  چند روش آسان و کاربردی برای رفع گرفتگی لوله ظرفشویی


 • مستانه

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  با تشکر از راننده هایی که از بنده خواستگاری کردند من اعلام میکنم با راننده جماعت ازدواج نمیکنم….البته ببخشید اینقدر صریح اعلام میکنم…


 • حرف حساب زدن

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  دوتا خانم مطلب نوشتن که دلم رو درد آورد، نوشته چرا راننده درب ماشین رو برا مسافر بخصوص خانمها باز نمیکنه، در جوابش میگم آیا رفتار وشخصیت شما مثل خانمهای خارجیه که چنین توقعی داری، بقول قدیمی‌ها یک ریال میدی انتظار داری جمیله برات برقصه،،، واما خانم دومی نوشته مردم چطور میتونن این مبالغ را پرداخت کنن، کرایه ها زیاده، میدونم به طنز گفتی ولی نمک به زخم راننده پاشیدی، امان از روزی که مرد شرمنده اهل وعیال بشه برا پول، پس مجبوره با همین مقادیر کم هم کار کنه ولی نون حلال ببره سر سفره زن وبچه هاش،،، ????واما مسولین اسنپ، معیار قیمت گذاری هرچی هست غلطه باید یه کف در نظر بگیرید ۱۰ و۱۵هزار هم شد کرایه، بخدا راننده خجالت میکشه بره دنبال مسافر ده تومانی، بخصوص گاهی باید ۴تا۵دقیقه بری تا برسی به مبدا، جالبش هم اینه که خیلی وقتها کنسل میکنن????ببخشید طولانی شد حرف دل راننده ها رو زدم، واما یک خواهش، بیایید بین خودمون یه قانون بزاریم وضمانت اجرایی‌ هم وجدان خودمون باشه، «هیچ درخواستی رو بار اول اوکی نکنیم حتی اگر اون سفر قسمتمون نشد، بزاریم گزینه عجله دارم رو بزنه، بزاریم دو ریال بیشتر نصیب خودمون بشه،، ????????، ????،


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  امان از زمانی که بعد ۵دقیقه میرسی مبدا، یارو جلوی چشات کنسل میکنه، من چند تا از این کنسلی ها روبه پشتیبان گزارش دادم ولی هیچ ترتیب اثری ندادن،، مسولین بی تفاوت اسنپ کیلومتر طی شده چطور حساب میشه؟ ماهواره ای وهوایی و مستقیم؟؟ واما اون خانمی که انتظار داره راننده مثل خارجیا درب رو براش باز کنه،،
  چشم از این ببعد اینکار رو میکنیم
  چه انتظاراتی دارن، خیلی کرایه ها بالاست، توقع خدمات ویژه هم دارن..
  حرف های مدیرعامل اسنپ و دیگر شرکاء برای رانندگان و خوانندگان


 • حرف حساب زدن

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  دوتا خانم مطلب نوشتن که دلم رو درد آورد، نوشته چرا راننده درب ماشین رو برا مسافر بخصوص خانمها باز نمیکنه، در جوابش میگم آیا رفتار وشخصیت شما مثل خانمهای خارجیه که چنین توقعی داری، بقول قدیمی‌ها یک ریال میدی انتظار داری جمیله برات برقصه،،، واما خانم دومی نوشته مردم چطور میتونن این مبالغ را پرداخت کنن، کرایه ها زیاده، میدونم به طنز گفتی ولی نمک به زخم راننده پاشیدی، امان از روزی که مرد شرمنده اهل وعیال بشه برا پول، پس مجبوره با همین مقادیر کم هم کار کنه ولی نون حلال ببره سر سفره زن وبچه هاش،،، ????واما مسولین اسنپ، معیار قیمت گذاری هرچی هست غلطه باید یه کف در نظر بگیرید ۱۰ و۱۵هزار هم شد کرایه، بخدا راننده خجالت میکشه بره دنبال مسافر ده تومانی، بخصوص گاهی باید ۴تا۵دقیقه بری تا برسی به مبدا، جالبش هم اینه که خیلی وقتها کنسل میکنن????ببخشید طولانی شد حرف دل راننده ها رو زدم،
  واما یک خواهش، بیایید بین خودمون یه قانون بزاریم وضمانت اجرایی‌ هم وجدان خودمون باشه، «هیچ درخواستی رو بار اول اوکی نکنیم حتی اگر اون سفر قسمتمون نشد، بزاریم گزینه عجله دارم رو بزنه، بزاریم دو ریال بیشتر نصیب خودمون بشه،،
  نگهداری این ۸ وسیله در بالای یخچال و فریزر اکیداً ممنوع


 • ن

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بابا اینها رو ول کنیم من از ۲۱ دیماه پارسال هزینه بنزین واریز نکردند و با پشتیبانی هم تماس میگیرم میگویند خودتان با فلان شماره تماس بگیرید و پیگیری کنید اخه اگر خودمان خواستیم پیگیری کنیم پس شما انجا چکاره هستید فقط کمیسیون میگیرید

  ترفند تشخیص سالم بودن تخم مرغ و نکات نگهداری صحیح آن


 • Sd

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من از اول کولر رو روشن کردم اینکه اسنپ میگه با کولر روشن کمسیون نیم بها میشه دروغه از انگذشته مگه اسنپ به حقوق راننده احترام میزاره الان ۷ماهه بنزین رانندگان را هاپولی کزده

  تیپ دیده نشده جوان شیرازی ۱۲۵ سال پیش در دروازه قرآن


 • آرش

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا که مرزهای پررویی و وقاحت رو جابجا کردید با این جمله(کرایه های مناسب برای رانندگان؟؟!!!)واقعا شرمتان باد

  درمان جوش صورت در دوران بارداری با چند روش موثر خانگی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  جای تاسفه که به مسافر کد تخفیف داده میشه او وقت از راننده با توجه به کرایه کنی که دریافت می‌کنه از حسابش کم میشه.جوری این مطالب رو نوشتن و به قول خودشون از ماسفر حمایت میکنم که انگار راننده چه کرایه کلانی از اونها میگیره مخارج زندگی و استهلاک خودرو به دلار درآمد راننده به ریال

  شرایط پرورش گل ناز یخی که باید در پاسیو یا باغچه‌ خانه تان بکارید؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بااین کارهاتون فقط رانندهای اسنپ کم میشن والله هرچه دل تنگت میخواهد بگو..


 • جاوید فظلی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بعضی رانندها اومدن گفتن کرایه ۱۰,۱۲ هم کد تخفیف میخاد و فلان خیلی دروغگو هستید من خودم چند وقته زیر پنجاه تومان اسنپ نگرفتم

  کاربرد های جالب لاک ناخن که نمی دانستید


 • حسن

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  همین طور کرایه پایین هست و شده شغل دوم مردم حالا در روز چند بار مگه اسنپ میگیری که اینهمه تز میدی با زور داره خط واحد و خط ۱۱هست


 • آرین

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  درود خدمت شما یه چیزی خلاصه و مفید عرض میکنم خدمت خوانندگان این تیتر اسنپ یعنی راننده خسته ماشین خراب و بی بنزین مسافر پر رو و کمیسیون ۲۰ درصد برای راننده و کرایه پایین واقعا عجب حمالی و بیگاری از ما رانندگان اسنپ میکشند برای لقمه ایی نان
  کسی میدونه سلطان کله‌پاچه نپخته توی شیراز کیه؟


 • به تو چه

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  …. رم تو متنت تو اسنپ


 • سعید

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ راست میگه با دعوت از دوستان رایگان سفر کنید حرامزاده ها به مسافر تخفیف میدن بعد ازکرایه راننده ها تخفیفات خودشون را جبران میکنند …
  مسکن هایی که هرگز نباید در دوران بارداری مصرف کرد


 • آزیتا

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  لطفا مودب باشید تا گزارشتون نکنند از اسنپ اخراج بشید..
  تربیت لازمه کار یه راننده است
  ببینبند رانندگی همینه دیگه و البته آدابی داره


 • Saeed

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  حداقل سهمیه بنزین که نمیدین مطمئن هستیم که دیگه هم سهمیه بنزین نمیدین حداقل پورسانت کرایه روکمترکنین تاراننده هم بادلخوشی کارکنه

  ترفند تشخیص سالم بودن تخم مرغ و نکات نگهداری صحیح آن


 • Satori

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  این زرنگ بازیارو به ملت یاد ندید خواهشا……قیمت ارزونو سفر رایگان این ……مسافر پول نده جدشو میگام چی فکر کردید…..
  ترفند تشخیص سالم بودن تخم مرغ و نکات نگهداری صحیح آن


 • sa

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  متن مقاله تو نخوندم چون حوصله نداشتم. ولی تیتر مقالت بسیار نامناسب و ببخشید مزخرفه

  نگرانی مردم فارس و شیراز از حضور هردمبیل هزاران افغانی


 • محمد

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  کولر را سهمیه بنزینی واریز نمی‌کند روشن کنیم شیمین بینیم با


 • پارسا

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من خودم زیاد از اسنپ استفاده میکنم واقعا کرایه هاش خیلی پایین.هر جور حساب میکنی چطور میصرفه به راننده….شماها خودتون به خودتون رحم نمیکنید انتظار دارید کرایتون بیشتر شه…اگه یه ساعت مسافر قبول نکنین اونوقت میبینین چی میشه..اخه بنده خدا ۱۵تومن چطور میصرفه قبول میکنی میزی….
  نگرانی مردم فارس و شیراز از حضور هردمبیل هزاران افغانی


 • علی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام مگه راننده اسنپ کلاس آموزش کلاهبرداری برای مسافر میزاره که ترفند یاد بده در بحث کرایه فقط ترافیک یا آب وهوا دخیل نیست بلکه آیتم های دیگری هم مثل استهلاک خودرو بنزین و بیمه و کیلومتر مسیروتعداد مسافر و……… دخالت دارند که اصلا به آنها توجه نمی‌کنید پس شما کارشناس قابلی نیستید درسامانه خود تجدید نظر کنید وتمام آیتم‌ها رو درصد دهید با استفاده از نفرات دلسوز و خبره و از نظر ات رانندگان اسنپ استفاده کنید
  نگرانی مردم فارس و شیراز از حضور هردمبیل هزاران افغانی


 • Vahid

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  نام مقاله. بیاید یک کاری کنیم بیشتر از هم بدزدیم. یک بار پیش خودتون فکر کردید حق همدیگر ضایع نکنیم؟؟؟؟!!!
  هیچوقت ما ایرانی‌ها درست نمیشیم و درست نبودیم. کل شاه ها و… به دست خودمون از بین زفتن

  آقای شهرداری چیزهایی راجع به این تونل توی شیراز نوشتند درسته ؟


 • علیرضا نیکبخت

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا ..ترین شرکت تو ایران اسنپ هست من پروموتورش بودم میدونم مردم از درد ناچاری وارد این شعل میشن درآمدش از بیخ…ود بیاید دیگه با این شرکت .. کا نکنیم .


  تازه و سرحال نگه داشتن گل پتوس با ۴ نکته که به شما نمی گویند


 • لیلا

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  نون اسنپ خوب نیست
  شوهر من ولو شده
  برخی این مردا برای ولوویی میرن بیرون به این بهونه
  مسعود ما که گند زد با کارکردنش
  فعلا زنه هی میبردش دادگاه
  خدا به خیرش کنه

  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  به جای نق و غرزدن کمی باشین.کرایه پایین اصلا اوکی نکنید.بزارید تا مسافر مجبورباشه عجله دارم رو بزنه و کرایه بیشتربشه. بالاخره اینم خودش یه راهه که خودمون بدرد هم بخوریم.طورخدا هرقیمت پایینی رو زد زود نگیرین.اینقدر نزارین مسافر بهمون بخنده و فکرکنه ما نوکرشیم.وگرنه ازاین بدتر سرمون میاد.ندادن بنزین-گرونی قطعات و تورم و هزار کوفت دیگه.
  تازه هردفعه مقاله جدید که میگه اینجورکنید که کرایه پایین بیاد.آخه ظلم و جنایت تاکی.خدا ازتون نگذره

  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  ای گوز تو این کرایه های مفت اسنپ.خیلی مسخره شدن به خدا.میزنه ۱۲۰۰۰-۱۳۰۰۰-۱۴۰۰۰.چطورحساب میکنه.نمیدونم.اصلا کی به فکر راننده بدبخت و زحمتکشه.اونوقت ۱۵ درصد کمیسیون هم ازش کم میشه.به خدا ما رانندهای اسنپ کلا فی سبیل لاه کارمیکنیم..
  چطور بعضی راننده ها سفر ۱۲-۱۳-۱۴ رو زود میگیرن.هنوز نزده سریع سفررو اوکی میکنن.آخه کمی فکرکنید.کافیه دوبار مسافر کرایه پایین بزنه‌وقتی دید کسی نمیگیره.مجبورمیشه عجله دارم بزنه و کرایه بیشترمیشه.. بابا هیچکس تو فکر راننده نیست.لااقل خود راننده ها کمی متحد و دلسوز هم باشن
  تیپ دیده نشده جوان شیرازی ۱۲۵ سال پیش در دروازه قرآن


 • ایرج

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخه خیلی کرایه اسنپ خوب بود حالا روش‌های یاد می‌دهید که کلا مجانی سوار راننده بشن
  کرایه ۱۵۰۰۰هزارتومان کجا هست که اسنپ اعلام میکنه
  شما اگه واقعا زرنگ هستید راهکار
  بذارید واس،راننده بدبخت که صبح
  تا شب تو تهران خراب شده کفش پاره میکنه واس ۵۰۰ ۶۰۰هزارتومان
  من خودم راننده استپ،عستم
  رفتم رسیدم مبدا دیدم طرف جا کفشی داره میذاره تو ماشین
  اینقدر به مسافرها رو دادید که فقط
  مونده واسشون یه کار دیگه انجام بدیم
  آخه مدبر عامل اسنپ به چه قیمتی داری نون در میاری
  با فنا کردن حق زن وبچه یه تعداد
  آدم که صبح تا شب،می‌دوند که تو
  اسم در کنی
  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • شهره

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  خیلی مطلب جالبی بود. دیشب دوتاشو امتحان کردم عالی بود. احسنت بر شما بازم از این مطالب بذارید.
  تازه و سرحال نگه داشتن گل پتوس با ۴ نکته که به شما نمی گویند


 • مسعود

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  برخی کسانی نظر دادند چه آدمهی بی تربیتی هستند…خب این هم آموزش به مردم هست.لطفا ادب رعایت شود.
  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • مجتبی اولاد

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من نمی‌دونم این بیشعور بی شرف رو کی اجازه داده قلم بگیره دستش باید …..رو بگیره دستش باهاش باز بکنه آخه بی.. کرایه ۱۲۰۰۰تومنی چی داره تخفیف هم بخوره یا اگه بنظر تخمی شما که میگین کرایه‌ها بالاست کرایه ۱۲ تا۲۰ آخه پول یه پفک هم نیست آژانس همین کرایه رو حداقل ۲۵تا۶۰ میزنه بازم بی شرف بی…….
  با این چند روش استعدادهای خود را به راحتی کشف کنید


 • ابراهیم

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدالعنتت کنه بااین مقالت ازخودت نوشتی راننده هانمیگن چیونمیگن مافقط می‌بریم به مقصد


  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • سلاله

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  برخی راننده تربیت کاری ندارند…به دلمون موند در ماشینو باز کنند مثل خارجی ها…مگه ازتون کم میشه…اسنپ باید یه قانونی بذاره راننده ها در ماشینو باز کنند مخصوصا برای خانم های مسافر
  تازه و سرحال نگه داشتن گل پتوس با ۴ نکته که به شما نمی گویند


 • زهرا

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من عذر میخوام اینو میگم یه راننده بی ادبی یه مرتبه برگشت بمن گفت خیلی خوشگلی طرف. و….بهم برخورد…من مدرکم لیسانه و خیلی ناراحتم. یه آموزش بذارید که چطوری توی این موارد شکایت کنیم..

  تازه و سرحال نگه داشتن گل پتوس با ۴ نکته که به شما نمی گویند


 • جواد

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک تو سرت بیشعورت


 • بیتعارف

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  نه واقعا من متوجه نشدم.اگه دوست داری از این حرفا بشنوی دیگه چرا به خودت زحمت نوشتن مطلب میدی.یه کلمه بگو بعد ببین مردم چقدر بت لطف دارن.اخه ادم حسابی همینطوریشم مسافرا با این کرایه ها دارن ذوق مرگ میشن.نصف بیسترشونم که کلاه بردارن مثل خود اسنپ .بعد اومدی یه مطلب از خود دراور در اوردی تحویل مردم میدی که چی.بعدشم نکنه شما فکر کردین که راننده هاهم گاگول تشریف دارن.و نثل بوق نشستن تا مسافرم مفت مفت واسه خودش توسطح شهر بچرخه و راننده هم هیچی نگه و بعدشم دستیم یه پولیم بشون بده.
  واقعا که چه روحی ادم باید داشته باشه که انتظار چنین چیزایم دلشته باشه.در ضمن ما که از این دغل بازیای اسنپ خبر نداریم ولی مثل اینکه شما خوب از زیرو بم این دغل بازیا باخبری.بگو تا ما هم یاد بگیریم.بابا اینا دیگه کین .همه چیزو مفتی مفتی میخوان.تو خودت چرا مطلبایرو که میزنی یصورت رایگان در اختیار مردم قرار نمیدی.
  که داری مدام از جیب مردم میچاپی بعد داری یعنی مردمو راهنمای به مفت خوری میکنی.خوبه والا .وقتی نظارتی نباشه قورباقه هم ابو عطا میخونه دیگه.کی بکیه.هرکی کیه????
  تیپ دیده نشده جوان شیرازی ۱۲۵ سال پیش در دروازه قرآن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه تاکسی دو برابر نرخ پیک اسنپه …اسنپ داره از جیب راننده میزنه
  کسانی که توانایی پرداخت کرایه ندارن از وسیله حمل و نقل عمومی استفاده کنن نه از جیب رانندگان اسنپ! هزینه های ماشین و زندگی دلاری درآمد ریالی !!
  تازه و سرحال نگه داشتن گل پتوس با ۴ نکته که به شما نمی گویند


 • قدیر دهیری دهنوی

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اینقدر کرایه ها مفته ک احتیاج ب کد تخفیف و چیزای دیگه نیست راحت هر جا دوست دارید برید اسنپ تاکسی مرسیه راننده ها هم

  عوارض جدی مصرف سس مایونز که نباید به راحتی آن را نادیده گرفت


 • حسین

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه مسیر ۱۰ کیلومتری ۲۸ هزار ، بیست درصد هم کمیسیون کم کن چقدر می مونه؟ کجای قیمتها منصفانه است ، این داری تمام و کمال است
  با این چند روش استعدادهای خود را به راحتی کشف کنید


 • احسان

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  نمیدونم صاحب این مقاله چ دشمنی با راننده دارد راننده ها ب کسی نمیگوییند؟ چرا قضاوت میکنی اقا یا خانم غیر محترم؟ من خودم راننده اسنپم حتی خودم اینایی ک شما گفتی نمیدونم چطوری ب مسافرا بگم؟ مسخره

  عوارض جدی مصرف سس مایونز که نباید به راحتی آن را نادیده گرفت


 • حجت

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام
  کلا قیمت کرایه اسنپ فک کنم تو سال۱۴۰۰ گیر کرده خیلی ارزونه

  تیپ دیده نشده جوان شیرازی ۱۲۵ سال پیش در دروازه قرآن


 • علی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  آشغال عوضی اگه راست میگی فقط ۱۰ روز بیا راننده اسنپ شو ومسافر جابجا کن.اونوقت ببین به گدایی می افتی یانه.
  با کدوم سهمیه بنزین باکدوم قطعات ولوازم باکیفیت وآرزوی.اراجیف سرهم کردی.


  ۱۸ استایل پیشنهادی هوش مصنوعی برای لباس مردان افغان [+عکس]


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ برای خود شرکت مفت خورش خوبه نه برای راننده خوبه ونه مسافر


 • مینا نادری

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  متاسفانه کرایه های اسنپ خیلی بالاست..مردم واقعا برای یک مسیر چطور این همه پول پرداخت کنند.
  با این چند روش استعدادهای خود را به راحتی کشف کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  به جای چرند نوشتن کرایه رو افزایش دهید
  پرداخت وام ۷۵۰ میلیون تومانی به متقاضیان مسکن ملی+جزئیات


 • سیروس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  برای من تجربه کاری ثابت کرده سیستم
  قیمت گذاری اسنپ بیشتر بر پایه عرضه وتقاضا بنا شده .
  هر وقت مسافر بیشتر باشه کرایه بالا تره وهر وقت مسافر کم باشه قیمت ها پایینه وزمانی پیش میاد که در روز بارندگی شدید( در مازندران) وبا ترافیک شدید،چون مسافر کمه وزنگ خور اسنپ
  پایینه ،کرایه ها شدیدن پایین میاد
  و رغبت به کار با مخاطرات روز بارندگی به حد اقل میرسه
  ۴ نکه مهم برای تازه و سرحال نگه داشتن گیاه زیبای پتوس


 • راننده اسنب

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  خیلی بی…. هستید. اگر یک زره انسانیت انصاف و معرفت داشتید. اینقدر مقالات منفی بر علیه راننده گان زحمت کش و مظلوم اسنب و.. نمی زدید. اول می آمدی یک هفته بعنوان راننده اسنب کار می کردی و شرایط سخت و برخورد طلب کارانه و گرایه های خیلی پایین (۵۰درصد) کرایه تاکسی ها و آژانس ها و عدم دریافت سهمیه بنزین و هزینه سر سام آور قطعات یدکی و مصرفی خودرو و پرداخت ۱۵ درصد کمیسیون اسنب. اون‌موقع بخودت اجازه یه همچین بی احترامی به این قشر زحمت کش نمی دادی.
  درمان جوش صورت در دوران بارداری با چند روش موثر خانگی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  حرف مفت خوب زده واقعا


 • وجدان

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام کرایه اسنپ پایین است این قدری کرایه پایین خجالت می کشیم بریم سراغ مسافر مسیری که کرایه اش ۱۰۰هزار تومان اسنپ ربع قیمت میزنه کمی ایمان داشته باشیم و جدان هم چیزی خوبی است اسنپ باید توی کرایه اش باز نگری کنه به قول قدیم ها نه سیخ بسوزه نه کباب

  کاربرد های جالب لاک ناخن که نمی دانستید


 • داریوش

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام، بنده راننده اسنپ هستم، خیلی کرایه ها بالا هستن که حالا خیر سرتون تخفیف میزارین از مال کی میبخشین منی که دانشجوام و خرج خونرو میدم وهزارتا مثل من، اگر کرایه ها بالا بودن مشکلی نبود اما یه سفر ۴۵کیلومتری که کرایش۵۰تمنه یا۶۰تمن اونوخ ۱۵تمنشم کم کن یه۲۰تمنم کمسیون کم میشه دیگه چیش میمونه برامنه راننده؟؟ بابا یکم آدم باشین ای بابا
  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • راننده

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سفر رایگان سفری که مسافر کرایه نده اسنپ بی مسولیت قبول دار نباشه واسه من همین جوری اتفاق افتاده

  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  گمشو بابا انتر بی همه چیز.ریدم توقلمت بااین مطلبت .شهرکه شلوغ بشه قورباغه ابوعطا میخونه .لازم نیست انقدر گه خوری کنی مسافرخودش درک وفهم داره

  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • مهدی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  رانندگی در تاکسی های اینترنتی ب هیچ وجه مقرون بصرفه نیست ( در واقع .. نوین است )، کرایه ای را ک تاکسی اینترنتی از مسافر برای جابجایی دریافت میکند کمتر از یک چهارم کرایه ایست ک تاکسی های شهری و برون شهری برای همان مسیر از مسافر دریافت میکنند بدون مزایایی ک رانندگان تاکسی شهری و برون شهری دارن ، و جالب این ک مسافر طلبکار هم هست ، یکسره گزارش میدهد کولر نداشت ، بخاری گرم نمی‌کرد ، لباس راننده مناسب نبود ، خودرو تمیز نبود ، و……/ از آنگذشته از این مبلغ اندک شرکت کمیسیون هم میگیرد

  درمان سریع آفتاب سوختگی با چند راه حل آسان و موثر


 • روزگارسیاه

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اینقدکرایه پایین بزن تا آخرکارکلا راننده روانه زندان شوندبدلیل قسط کرایه خانه اصطلاک سرسام آور ماشین جالب درآمد راننده کدوم درآمد ازخدا بگو مردحسابی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است تورو خدا کرایه اسنپ و مفتی هستن دیگه نمیخواد لیموشیرین بهش اضافه کنیدیکم اندازه یه دانه برنج به فکرراننده باشیدشمارا به امام رضا قسم میدم کرایه ها پایین داره شخصیت شئونات راننده توهین میشه ۱۴۰۰۰هزار تومان دربست شد کرایه به خدا راننده خجالت میکشه بره سرویس لطفا به فکر راننده باشید
  پرداخت وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی در بانک ملی[شرایط و مدارک موردنیاز]


 • امیر

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنده خدا تقصیر نداری که این مقاله مینویسی همه چیز زندگیت رو براهه نمی دونی راننده اسنپ از اول صبح که شروع میکنه تا وقتی میره خونه چه مکافاتی میکشه نمیدونی از این کرایه چقدر کمیسیون کم میشه نمیدونی استهلاک ماشین چیه بعد هم وقتی میره خونه دست از پا دراز تر

  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ یه شرکت کارآفرین و شفاف…هر حرفی را همینطوری نباید بزنید


 • یونس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  … با کرایه های اسنپ…کجاش بالا رفته


 • افشین

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  خجالت نمی کشید اینگونه مطالب رو می گذارید بنده خدا راننده اسنپ مفتی کار کنه واقعا شرم آور هست
  ۴ نکه مهم برای تازه و سرحال نگه داشتن گیاه زیبای پتوس


 • ahmad

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  خودشم نفهمیده چی نوشته


 • Majid

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  خخخخخخ
  عجب خخخخخخخخ


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  مادر شرکت صاحب اسنپرو یه جا زایمان کنم کیرتوش کدوم مدیران عن اسنپ رانندگی نیکنن ریدم تورحشون حرومزاده های نجسولد زناها


 • ایرانی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  برای راننده و مسافر اگر آب نداشته باشه برای نویسنده مقاله نون داره کجای کاری عمو


 • علی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  کاش نویسنده هم یک روز راننده اسنپ میشد به امید خدا که بیکار بشی و راننده اسنپ بشی بینم باز حرف مفت میزنی


 • مجید

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بابا اسنپ کرایه حراجی راه انداخته احتیاج به این کارها نیست اسنپ مجانی مسافر جابجا میکند طرف اگر یک مسیر را به خردخرد برود برایش بیشتر در میاد
  ۴ نکه مهم برای تازه و سرحال نگه داشتن گیاه زیبای پتوس</a>


 • آریا

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  …. گدا این چه چرندیات می نویسی مگر راننده ها برده شما هستند

  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • زینب

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگر اسنپ نبود الان خیلی ها داشتند بوق می زدند


 • مکوندی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ کارش عالیه…چشم حسود کور


 • R..

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  رانندگان اسنپ در روز هزار میلیارد کمیسیون میدن تا مدیران …. کنند..


 • سروش

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  مسافر محترم میدونستید راننده هم میتونه به مسافر امتیاز بده؟! این امتیاز چه تاثیری بر قیمت سفر شما خواهد داشت؟!
  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • ایرانی

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  متأسفانه تیتر گمراه کننده انتخاب کردی، این موارد را اسنپ به وسیله برنامه اسنپ مسافر خبررسانی میکنه، و برای کاربر راننده نمیفرسته، شاید لازم هم نیاشه که برای کاربر راننده بفرسته

  عوارض جدی مصرف سس مایونز که نباید به راحتی آن را نادیده گرفت


 • راننده اسنپ

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  زر زیادی
  راننده اسنپ رو حمال فرض کردید


 • بی کس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  .. تو اسنپ فقط … به ماشینم به هیچ جا نرسیدم

  تیپ دیده نشده جوان شیرازی ۱۲۵ سال پیش در دروازه قرآن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  ریدم تومقاله نوشتنت کرایه های اسنپ رفته بالا بیدمغز


 • هاشم بی نوا

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  یارو به حساب خودش مقاله نوشته . برو پی کارت بی مغز هپروتی

  کاربرد های جالب لاک ناخن که نمی دانستید


 • مم

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بر وگم شو بابا بس راننده چکار کنه

  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • افشین

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  برو این روش های مناسب رو به عمت یاد بده ،خیال میکنین راننده بدبخت چیکاره است که نشستی این مقاله مذخرف رو نوشتی

  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید