وضعیت خطرناک عرشه یکی از پل های مشهور شهر شیراز+عکس

وضعیت خطرناک عرشه یکی از پل های مشهور شهر شیراز+عکس

این عکس در یکی از پیج های شهر شیراز در اینستاگرام منتشر شده است. وضعیت عجیب و خطرناک عرشه پل طبقاتی کُشَن که مشخص نیست به چه دلیل به این شکل درآمده و هر لحظه امکان سقوط بر سر کسی را دارد! جهت اطلاع شهرداری خیلی بزرگ  شیراز!   کُشَن در قدیم روستایی در غرب […]

این عکس در یکی از پیج های شهر شیراز در اینستاگرام منتشر شده است.

وضعیت عجیب و خطرناک عرشه پل طبقاتی کُشَن که مشخص نیست به چه دلیل به این شکل درآمده و هر لحظه امکان سقوط بر سر کسی را دارد!

جهت اطلاع شهرداری خیلی بزرگ  شیراز!

 


کُشَن در قدیم روستایی در غرب شهر شیراز بوده‌است.

امروزه کشن در محدودهٔ شهری شیراز قرار دارد. محدودهٔ آن از تلخدش تا احمد آباد و از پارک قوری تا قصر دشت از سمت غرب تا خیابان همت جنوبی (ایمان جنوبی) و از شرق تا خیابان شهید آقایی از جنوب به بلوار امیرکبیر، از شمال به چوگان، بلوار پاسداران و میدان معلم و از غرب به کمربندی شیراز و همت جنوبی منتهی می‌شود.

کشن پس از گذشت سال‌ها به یکی از محله‌های قدیمی و معروف شیراز تبدیل شده‌است. لازم است ذکر شود که کشن در گذشته دروازه مهم ورودی شیراز از سمت جنوب ایران بوده و هست

باغ‌های نادر انگورهای نایاب که در گذشته به شهرت شیراز می‌افزوده در این منطقه واقع شده‌است باغ‌هایی چون باغ جنت، باغ خسرآباد، باغ خدری، باغ شاهزاده، باغ سه گوش و از این قبیل.

کوه دراک یکی دیگر از بخشهای متعلق به کشن می‌باشد که در گذشته محل تفریح و تفرجگاه ساکنان بوده و در دل خود چشمه ای با نام بید قنبری را دارد.

فال روزانه|فال حافظ امروز ۳۱ اردیبهشت با تفسیر زیبا و دقیق/حافظ آب رخ خود بر در هر سفله مریز

افشاگری جدید درباره کاخ و پناهگاه شگفت انگیز «ولادیمیرپوتین» در دریای سیاه+تصاویر

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات