چاپ کد خبر: 104208
24 بهمن 1401

فال حافظ امروز ۲۵ بهمن با تفسیر دقیق و زیبا / گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود

فال حافظ روزانه به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق نیاز دارد.
فال حافظ امروز

اول فارس|سرگرمی: برای اینکه فال حافظ امروز ۲۵ بهمن با تعبیر و تفسیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست

در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست

چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد در راهی که قدم نهاده‌ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می‌کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می‌شود و همگان برای این وصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.


فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی

که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش

که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. روزگارتان آنقدر خوب می شود که تمام غم ها و غصه های گذشته را فراموش می کنید. برای رسیدن به مرادتان کمی سختی می کشید ولی اگر عاقل باشید به راحتی به نیات خودتان می رسید.


فـال حـافـظ متولدین خرداد

گر از این منزل ویران به سوی خانه روم

دگر آن جا که روم عاقل و فرزانه روم

زین سفر گر به سلامت به وطن بازرسم

نذر کردم که هم از راه به میخانه روم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد روزگار روی بد و سخت خود را کنار زده و روی خوش خود را به شما نشان می‌دهد. شما نیز در طول زندگی تجربه های کافی به دست آورده و عاقل شده اید. در جستجوی چیز باارزشی هستید که آن را پیدا می کنید. هر ضرری دیده اید از آشنایان بوده است. از این به بعد زنجیرها پاره شده و آزاد می شوید و فرصت دارید تا برای رسیدن به مراد خودتان تلاش کنید.

 


فـال حـافـظ متولدین تیر

ای آفتاب آینه دار جمال تو

مشک سیاه مجمره گردان خال تو

برخاست بوی گل ز در آشتی درآی

ای نوبهار ما رخ فرخنده فال تو

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید از زمانی که به دنیا آمدید تا آخر عمر خویش روی بدی را نخواهید دید. چهره و طینت زیبای تان ورد زبان‌هاست پس چرا غمگین شده‌اید و اینقدر آشفته حالید. دست از قهر و کینه بردارید که فال تان بسیار فرخنده است. پیش‌قدم شوید، مژده‌ای به شما می‌دهند و حق وفا را به جا آورید.


فـال حـافـظ متولدین مرداد

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود

پیش پایی به چراغ تو ببینم چه شود

یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند

گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید با خیالبافی و حسرت کشیدن کاری از پیش نمی بری و به هیچ مقام و منزلتی هم نمی رسی. این طوری به جای عقل، جهالت به سراغت می آید و ایمانت هم کم می شود. عمر عزیز خود را به بطالت صرف کرده ای بدون اینکه به نتیجه ای برسی. به واقعیات بپرداز و رویاها را فراموش کن.


فـال حـافـظ متولدین شهریور

بعد از این دست من و دامن آن سرو بلند

که به بالای چمان از بن و بیخم برکند

حاجت مطرب و می نیست تو برقع بگشا

که به رقص آوردم آتش رویت چو سپند

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد به قول هایی که داده ای عمل کن. به جای اینکه همه چیز را درست کنی همه را خراب تر کرده ای. دیگر روی برگشتن نداری. اسرارت فاش شده است. بی قراری، کار را از آنچه که هست بدتر نکن. رو به سوی خدا کن تا تو را از سرگردانی نجات دهد.


فـال حـافـظ متولدین مهر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست

دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی

که سرفرازی عالم در این کله دانست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. هنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره دولت و اقبال تو درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.


فـال حـافـظ متولدین آبان

حسب حالی ننوشتی و شد ایامی چند

محرمی کو که فرستم به تو پیغامی چند

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید

هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد به مقصود خودت نمی رسی مگر با خدا باشی. حاجات تو زمانی برآورده می‌شود که نماز حاجات بخوانی. تو باید خوبی خودت را به همگان ثابت کنی. حس خودت را نشان بده؛ اگر در عین نداری به مستمندان کمک کنی مردی.


فـال حـافـظ متولدین آذر

در عهد پادشاه خطابخش جرم پوش

حافظ قرابه کش شد و مفتی پیاله نوش

صوفی ز کنج صومعه با پای خم نشست

تا دید محتسب که سبو می‌کشد به دوش

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید الان موقع حرف زدن نیست، کمی تامل کن. فکری به حال خودت بکن تا از این غم رهایی پیدا کنی. تا جوانی می توانی کاری انجام دهی. نگو فعلا جوانم و وقت برای توبه زیاد است. برای رسیدن به مراد باید رنج و سختی و انتظار بکشی و اگر عجله کنی همه چیز را بر باد می دهی.


فال حافظ متولدین دی

خیز و در کاسه زر آب طربناک انداز

پیشتر زان که شود کاسه سر خاک انداز

عاقبت منزل ما وادی خاموشان است

حالیا غلغله در گنبد افلاک انداز

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید از لحظه های عمر بهره کافی بگیر و زندگی را در طلب آرزوهای دور و دراز به هدر نده. به آنچه داری قانع باش و از زندگی لذت ببر. خانواده خوبی داری. رنج و زحمت دنیا را بیهوده برای خود به وجود نیاور


فـال حـافـظ متولدین بهمن

در سرای مغان رفته بود و آب زده

نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده

سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر

ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند. وصلت فرخنده ای است. مواظب عده‌ای باشید که می‌خواهند همه چیز را خراب کنند. از چیزی نترسید؛ دولت بخت با شماست و دعاهای تان مستجاب شده است. با کمی عقل و خرد همه کارهایتان نیز رو به راه می‌شود.


فـال حـافـظ متولدین اسفند

نماز شام غریبان چو گریه آغازم

به مویه‌های غریبانه قصه پردازم

به یاد یار و دیار آن چنان بگریم زار

که از جهان ره و رسم سفر براندازم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید با گریه و زاری کردن و تنهایی دست به کار شدن کاری از پیش نخواهی برد. خداوند کمکت می کند. به عقل پیران اعتماد کن. خودت نیز همت کن تا هرچه زودتر به نیتت برسی. به هر کس خوبی کردی نتیجه بد دیدی. به خدا توکل کن که صبح امید نزدیک است./۷


این مطالب را هم بخوانید:

فال حافظ امروز ۳۰ بهمن با تفسیر دقیق و زیبا

تست هوش|مادر بزرگ واقعی این کودک را شناسایی کنید


 در کانال اول فارس عضو شوید 

 کانال اول فارس در  ایتا 

 کانال اول فارس در سروش

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  بله 

کانال اول فارس در واتساپ

 کانال اول فارس در  تلگرام

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناصر نخعی مقدم ( سعید ) سه شنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۵:۰۶

مطلب دیگه اینکه گویا بعضیا یادشون میره که کارهای ما باعث شده کار به اینجا برسه که الان بهش بگیم عمرت رو تلف کردی !!! بهتر بود میگفتید تلف کردیم …. ولی خوبه که این انصاف رو داشته باشن که با خودشون فکر کنن که : ما به همه چیز اشراف داشتیم و میدونستیم ولی اون بازی خورد چون نمیدونست که کی، ازکجا، چجوری ودقیقا به چه منظوری داره چکار میکنه و با چه هدفی زووم کرده روش !؟ خب خیلی طول کشید ولی بالاخره فهمید و حالا دیگه همه چیز بستگی بخودشون داره که بدونن و بتونن آنچه که مهمه رو برای خودشون نگه دارن و یا از دست بدن !!! بمصداق اون متن انگلیسی که میگه : هنگامیکه اتفاقات خوب یا بد در زندگی برایت می افتد، مفهومش را درنظر داشته باش ، منظوری در آنها هست که بتو یاد بدهد چطور بیشتر بخندی و یا کمتر گریه کنی ـ تو نمیتوانی کسی را مجبور به دوست داشتنت بکنی و فقط میتوانی شخصی دوستداشتنی باشی و بقیه دیگر به آن شخص ربط دارد که ارزش تو را تشخیص بدهد و یا نه … موید باشید

ناصر نخعی مقدم ( سعید ) سه شنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۴:۳۳

سلام جناب اول فارس عزیز
نمیدونم این چه حسی در آدمهاست که دوست دارن حتی المقدور دیگران رو ساده و ساده لوح فرض کنن درحالیکه دارن از زاویه ای غلط به موضوع نگاه میکنن ــ ببینید یک توضیح میدم و خودتون قضاوت کنید که براستی چه کسانی همراه با واقعیت زندگی میکنن و چه کسانی در رویاپردازی هستند و دیگران رو رویاپرداز میدونن !! یه سئوال ؟ بنظر شما الان در عصر تکنولوژی که علم و سواد و فهم رو به دورترین کوره دهات ها هم برده و آگاهی آدمای الان با آدمای قدیم قابل مقایسه نیست آیا واقعا اون دروغی که اونزمان میگفتن که آره آقا پول برای ما مثل چرک کف دسته و از اونطرف چپاول میکردن و خودشونو بخاطر پول ۴۴ تیکه میکردن الان هم همچون دروغایی جواب میده ؟ یا مردم اونقدر آگاه شدن که توی دلشون به دروغگو میخندن و در همچین زمانی اگه کسی واضح و آشکار و روراست بگه که به پول نیاز دارم و هدفم رسیدن بهش هست ولی بخاطرش ظلم و ناحقی و دروغگویی نمیکنم !! آیا ساده لوحه و مردم آگاه این دوره اون دروغ و این راست رو تشخیص نمیدن؟ و آیا اتفاقا اون دروغگو هنوز در رویای زمان قدیم بسر نمیبره و رویا پرداز و ساده لوح اونه و یا این کسیکه راستشو میگه و مردم رو احمق حساب نمیکنه!!

آخرین اخبار