• 14 / مهر 1402 / 6:34
  • شناسه خبر : 123007

فروش فوری پراید ۱۵۱ محصول سایپا با تحویل ۹۰ روزه ویژه مهرماه ۱۴۰۲

 جدیدترین طرح فروش پراید وانت مهر ۱۴۰۲ که به‌صورت پیش‌فروش خواهد بود توسط سایپا آغاز شد.

پراید وانت

به گزارش اول فارس ، آخرین شرایط پیش فروش پراید ۱۵۱ ویژه مهر ماه ۱۴۰۲ که به پراید وانت مشهور است، از سوی سایپا منتشر شد. در ادامه جزییات این طرح ذکر شده است.

فروش فوری وانت ۱۵۱ شرکت سایپا با موعد تحویل ۹۰ روزه ویژه مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شد. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۱ روز شنبه ۱۵ مهرماه تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت فروش سایپا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.قیمت قطعی این خودرو با لاینر ۲۳۹ میلیون تومان از سوی سایپا اعلام شده است.

فروش فوری وانت ۱۵۱ شرکت سایپا با موعد تحویل ۹۰ روزه ویژه مهرماه ۱۴۰۲

وانت پراید درحال‌حاضر ارزان‌ترین خودروی تجاری ایران محسوب می‌شود.

این خودرو پس از توقف تولید وانت پیکان و فروش ناموفق آریسان، توانست نظر مخاطبان را نسبت به خود جلب کند. به بیان بسیاری از مالکان این خودرو، وانت پراید گزینه‌ای مناسب برای حمل بار در مسیرهای درون‌شهری است. بااین‌حال، سایپا ۱۵۱ از نظر کیفیت مونتاژ و همچنین نوع مواد به‌کاررفته، وضعیت ایده‌آلی ندارد. ازاین‌رو بایستی هنگام حمل بار با آن مراقب باشید تا به این خودرو آسیبی نرسد.

این روزها کدام بانک‌ها وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن می‌دهند؟

پیشرانه مورد استفاده در وانت پراید همان موتور ۱.۳ لیتری مشهور پراید است که البته اکنون نسخه ایرانیزه آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایپا این پیشرانه را M۱۳‌ می‌نامد. حداکثر راندمان این پیشرانه ۷۱ اسب‌بخار قدرت و ۱۰۸ نیوتن‌متر گشتاور است. گیربکس پنج‌سرعته دستی نیز وظیفه انتقال قدرت به دیفرانسیل جلو این وانت را بر عهده دارد. وزن خالص این خودرو حدود ۹۰۰ کیلوگرم است و با استفاده از آن می‌توانید تا ۵۰۰ کیلوگرم بار را حمل کنید. در نسخه جدید این خودرو یعنی سایپا ۱۵۱ تیپ DA، شاهد اضافه‌شدن دی‌لایت به ناحیه سپر این خودرو هستیم.

۹ ویژگی در زنان که مردان را بیشتر شیفته شان می کند

تست هوش| اگر اسب بی دُم را در ۸ ثانیه پیدا کنید چشم عقاب دارید !

 

مطالب مرتبط

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌های استان فارس از شنبه ۳۰ تیر تا چهارشنبه سوم مرداد

از مامور دلاور نیروی انتظامی شیراز تقدیر شد

تاکید رئیس شورای تبلیغات اسلامی فارس بر ضرورت بر ضرورت پشتیبانی از رئیس جمهور جدید

نظرات