چاپ کد خبر: 74786
23 بهمن 1400

لباس متفاوت لیلا زارع ، سارا بهرامی ، لیندا کیانی ، نسیم ادبی ، مهران مدیری و پردیس پورعابدینی

در دهمین روز بسیاری از بازیگران ما را متعجب کردند. در ادامه به بررسی استایل بازیگران در دهمین روز جشنواره فیلم فجر می‌پردازیم:

لیلا زارع زیبا و ساده با موهای فرق از وسط

یکی از بازیگرهایی که از دیدن‌اش خیلی‌ها در جشنواره امسال جا خوردند؛ لیلا زارع بود. نه به خاطر اینکه به جشنواره آمده بود؛ چون یک فیس آف (تغییر چهره) شدید داشت؛ انقدر که می‌توانستی او را نشناسی. لیلا استایل خانومانه همیشگی‌اش را داشت؛ موهایی که اکثر وقت‌ها مشکی هستند با تارهای سفید اما او این بار موهای‌اش را که سفیدی طبیعی‌شان به رنگ مشکی پیروز شده بود؛ فرق از وسط باز کرده بود.

طراحان مدل مو در حالت کلی می‌گویند مدل فرق از وسط، سن را پایین می‌آورد اما شاید درست ترش این باشد که این مربا برای همه شیرین نیست! چون سن لیلا را حسابی بالا برده و از دهه ۴۰ که او در آن قرار دارد؛ هلش داده بود به دهه ۵۰ زندگی.

البته رنگ موهای لیلا هم در این مورد نقش زیادی داشت. به هر حال رنگ‌های سفید و نقره‌ای و جوگندمی خصوصا حالت پخته‌تری به چهره می‌دهند. اما اگر عکس کیم کارداشیان را با موهای مشکی و فرق از وسط ببیند؛ متوجه می‌شوید که چقدر سن او را پایین آورده است. فرق از وسط را خیلی از گریمورها یکی از شیک‌ترین ترندهای مو می‌دانند که اتفاقا سال ۲۰۲۱ خیلی هم مد شد.

اما از تاثیر این مدل روی سن و سال بگذریم و برسیم به حسی که به چهره می‌دهد. فرق از وسط حالتی از مرتب بودن و تقارن داشتن را ایجاد می‌کند؛ از تیزی‌های صورت مثل چانه و گونه کم می‌کند و حالت شما را ملایم‌تر و مهربان‌تر نشان می‌دهد؛ تاثیری که دقیقا در صورت لیلا زارع پیدا است. همچنین این مدل می‌تواند مسیر چشم را از روی صورت مدام به سمت بالا و خط میانی موها بکشد و مثلا دیگران را کمتر (کمتر نه حذف) متوجه جوش و تبخالی که زدید یا حتی وروم چشم‌هایتان می‌کند.

این مدل روی صورت‌هایی که کم و بیش متقارن هستند؛ بهتر می‌نشیند و همچنین می‌تواند به کشیده شدن صورت‌های کوچک و پهن کمک کند.

قاب عینک لیلا هم تاثیر زیادی روی تغییر چهره‌اش داشت. اولا که تا پیش از این عینک نزده بود و دوما فریم عینک او جز عینک‌های کلاسیک بود. نداشتن بندهایی که این روزها مد شده و مثلا رادان انداخته بود و یا قاب مختلف هر عدسی؛ رنگی نبودن فریم که بازهم دوسالی است مد شده؛ دقیقا این بازیگر را به سمت استایل ساده یک خانم جا افتاده برده بود.

بگذارید به موهای این بازیگر هم اشاره‌ای بکنیم که فرق از وسط باز شده بود و دقیقا برعکس اثری که روی چهره لیلا زارع داشت؛ لیندا را جوانتر نشان می‌دهد. البته چون صورت پرتر و بیضی دارد؛ این مدل صورتش را بزرگتر کرده بود. رنگ مشکی موهای لیندا هم حتما تاثیر داشته البته او کم پیش آمده موهای‌اش را رنگ کند. ما که در ذهنمان نداریم.

سارا بهرامی با لباسی انیمال پرینت و آرایشی یخی

سارا در جشنواره امسال می‌تواند به عنوان خوش‌پوش‌ترین بازیگر جشنواره انتخاب شود. او یک روز درمیان لباس مزونی پوشید. دایره رنگ‌ها و مدل‌هایی هم که انتخاب کرد؛ گسترده بود؛ از کت گوجه‌ای گرفته تا بارانی سبز کاهویی و دیروز هم پیراهن گورخری سفید- مشکی که حسابی سر و صدا به پا کرد.

این طرح پارچه پیراهن سارا، زبرا و یا همان گورخری خودمان، پاییز و زمستان امسال روی خط مد بودند و هستند. کافی است سرچی در اینترنت بزنید تا ببیند از بلوز و شلوار و پیراهن و کیف و هودی و جوراب و کفش و… با این طرح اجرا شده است. علتش هم این است که ساده‌ترین و تکراری‌ترین مدل‌ها با این طرح به یک باره جذابیت زیادی پیدا می‌کنند و می‌توانند شما را تازه و مد روز نشان دهند. این طرح البته زیر مجموعه طرح‌های الهام گرفته از حیوانات می‌رود؛ مثلا ببری سال‌های پیش هم از همین دسته بود.

پوشیدن این مدل با این نوع یقه شل و برگشته به شما تنها این اجازه را می‌دهد که یا کلاه بگذارید و یا مانند سارا روسری یا شال‌تان را داخل لباس ببرید. اگر گردن کوتاهی دارید؛ هم مدل شدن با این خانم بازیگر را فراموش کنید.

جنس پیراهن سارا به پارچه مخمل سوییت کشدار می‌خورد. این جنس پارچه در چند سال اخیر جزء پارچه‌های مورد علاقه طراحان مد بوده. بافت خاص، نرمی مخمل حالت، خاصیت کشسانی و البته ضخامت خوبش آن را به یک لباس مناسب پاییز و زمستانی تبدیل می‌کند.

یک قانون ازلی و ابدی لباس‌های با طرح شلوغ این است که با چیزهای ساده و یک رنگ ست شوند وگرنه کسی که مجبور است با شما باشد را عصبی می‌کند. سارا شال مشکی داشت. کیف مشکی که حتی بندش هم برداشته و یا مخفی شده بود. چکمه چرمی هم بین قهوه‌ای تیره و مشکی بود. اگر به اکسسوری‌های سارا هم دقت کنید می‌بینید رنگشان نقره‌ای و مشکی است و کاملا با تیپ سارا ست شده است.

درباره کیف سارا هم که گویا کیف محبوب‌اش است و بارها با آن جشن و جشنواره‌ها آمده، گذشته از مارکی که دارد؛ جزو دسته کیف‌های مدل کتابی است. این کیف‌ها همیشه بوده‌اند اما سال ۲۰۱۰ ترند شدند. به دلیل نحوه دست گرفتنشان که باید سفت و محکم بگیریند و نمی‌توانید به هوای‌بندی که دارند آن‌ها را رها کنید؛ به آن‌ها کلاچ بگ هم می‌گویند. کیف‌های کلاج دار و شما انگار روی سربالایی هستید و کلاج نباید از دستتان در برود. مثل سارا. این مدل کلاسیک است و یقینا کیف استفاده روزمره نیست. چون هم دست گرفتن آن سخت است و هم جای گذاشتن وسایل در آن نیست.

اما مهترین موردی که او رعایت کرده و باعث شده بی‌نقص باشد. آرایش اوست. سارا صورت‌اش را به سمت آرایشی با رنگ‌های سرد و یخی برده است و در میان راه‌های سیاه لباس و شال مشکی می‌درخشید. مدل موهای او هم که می‌بینید فرق از وسط است و او را معصومانه‌تر و آرام‌تر نشان می‌دهد

لیندا کیانی؛ مانتویی شلوغ از اسب

قبل از اینکه درباره استایل لیندا بگوییم؛ باید این را یادآوری کنیم که او در زمینه مدلینگ خصوصا مانتو و شال، چند سالی است که کار می‌کند. با این پیش آگاهی باید بدانید مانتوی او یکی از مدل پاییز و زمستان سولامار بود که طرح شلوغ اسب داشتند. لیندا رنگ زیتونی این مدل مانتو را انتخاب کرده بود که رنگی رسمی- نیمه رسمی به حساب می‌آید. این رنگ در دنیای روانشناسی ویژگی‌های مثبتی را در مورد فردی که آن را انتخاب می‌کند؛ با خود به همراه دارد. مثلا اینکه این فرد صلح طلب است. صبور است و قدرت حل مشکلاتش بالا است. مانتوی لیندا تکه دوزی‌های مشکی هم داشت و البته در اسب‌های مانتو هم رنگ سیاه بود. به این هماهنگی‌ها رنگ مشکی شال و چکمه او را هم اضافه کنید. لیندا می‌توانست انتخاب شال دیگری داشته باشد. مثلا طراحان مد؛ رنگ طلایی و زیتونی را در کنار هم قرار می‌دهند. اگر این طور بود لیندا حسابی می‌درخشید. خصوصا که وقتی مانتوی طرح دار می‌پوشید دیگر نمی‌توانید مانور خاصی برای دیگر لباس‌هایتان داشته باشد و حتما توصیه می‌شود که بقیه موارد را ساده برگزار کنید و نه طرح دارد.
امسال اگر نگوییم همه اما بیشتر خانم‌های بازیگر کیف‌های رسمی و کوچک داشتند. لیندا هم با کیف کتابی لوییس ویتون‌اش برای عکس‌ها حسابی ژست گرفت.

بگذارید به موهای این بازیگر هم اشاره‌ای بکنیم که فرق از وسط باز شده بود و دقیقا برعکس اثری که روی چهره لیلا زارع داشت؛ لیندا را جوانتر نشان می‌دهد. البته چون صورت پرتر و بیضی دارد؛ این مدل صورتش را بزرگتر کرده بود. رنگ مشکی موهای لیندا هم حتما تاثیر داشته البته او کم پیش آمده موهای‌اش را رنگ کند. ما که در ذهنمان نداریم.

نسیم ادبی دایره گسترده انتخابات رنگ و مدل

اگر نگاهی به لباس‌های نسیم ادبی در این چند سال بیاندازید؛ می‌بینید اولا که دایره گستره‌ای از مدل‌ها و رنگ‌ها را در پوشش خودش داشته و دوما میل او بیشتر به سمت لباس‌های سنتی کامل و یا مانتوهایی بوده که تکه دوزی و سوزن دوزی و… داشته‌اند و سوما اینکه او طرفدار استایل‌های شلوغ بوده. اما او امسال در اولین فتوکالی که داشت یک مانتوی بلند پوشیده بود که چهار جنس و چهار رنگ داشت.

آستین هایش چرمی، رنگ مشکی و مدل ژیگو یا کوهانی داشت. این مدل آستین را به کسانی پیشنهاد می‌دهند که جثه ریز و شانه‌های افتاده دارند. اما برای کسی مانند نسیم که درشت هیکل است و قد بلندی دارد این مدل آستین خصوصا آن هم با جنس محکم و شق و رق چرم پیشنهاد نمی‌شود.

یک طرف مانتو، پارچه چهارخانه مشکی با خط‌هایی که به صورتی می‌زد داشت. همین سمت یک قسمت از یقه بزرگ لباس سفید و چرمی و بالای‌اش از همان پارچه چهارخانه بود. سمت دیگر مانتو به جای پارچه چهارخانه، چرم کرم رنگ بود. همین توضیح کافیست تا بدانید خانم بازیگر مانتویی بسیار شلوغ داشت که چثه او را درشت‌تر نشان می‌داد. فرم لباس نمی‌گذاشت حرکات نرم و راحتی داشته باشد. تقارن نداشتن طرح مانتو چه از نظر طرح و چه جنس هم روی درشت هیکل نشان دادن نسیم تاثیر داشت.

پوشیدن شلوار سفید بگ که برش هم دارد با این مدل مانتو جور نبود و همه در کنار هم هیاهویی از رنگ سفید، کرم، مشکی و چهارخانه ساخته بودند. شلوار جین ساده در تم‌های رنگی آبی می‌توانست جلوه بهتری به این استایل نسیم بدهد.

به هر حال کسی که برای ایشان لباس را انتخاب کرده بود بیشتر از آنکه به جور بودن این لباس با استایل نسیم فکر کند به هماهنگی رنگ و جنس فکر کرده بود و حتی همان سبک پوشش به شال که پایین‌اش چرم بود و کیف هم رسیده بود. کیف کوچک رسمی که تمام رنگ‌ها و پارچه‌های لباس را داشت. که بازهم انتخاب غلطی بود و اگر او کیفی داشت که حداقل یکی از آن رنگ‌ها را داشت؛ از این همه شلوغی کم می‌کرد.

مهران مدیری عالیجناب سیاه‌پوش با عینکی یک سایز کوچکتر

اگر بخواهیم مدال متفاوت‌ترین تحلیل‌ها به استایل بازیگران را تقسیم کنیم؛ بدون شک این مدال می‌رسد به کسانی که درباره مهران مدیری نوشته اند. یک عده چنان خوب نوشته‌اند که شما به چشمانتان شک می‌کنید و عده‌ای چنان بد نوشته‌اند که شما به عقل‌تان شکی می‌برید که آیا مهران مدیری این همه فرق کرده است؟
مدیری در سال‌ها و جشن و جشنواره‌های قبل بیشتر به خودش می‌رسید. شال گردن، چند لایه لباس پوشیدن و کمی رنگ دادن به خودش با بلوزهای مردانه و اسپرتی از لم‌های استاد بود. اما مدیری در جشنواره امسال تیپ مشکی زده بود یا بهتر است بگوییم لباس مشکی پوشیده بود. چون هیچ نشانی از اینکه او تیپ زده باشد و یا برای‌اش استایلی در نظر گرفته باشند؛ نبود.

یک کت چرم ساده و بدون برش؛ بلوز مردانه مشکی و شلواری مثل همیشه گشاد که صدای خیلی‌ها را در آورد. البته آقای بازیگر خودش هم در یکی از برنامه های‌اش با مدل شلوارهایی که می‌پوشد حسابی شوخی کرد.

خیلی‌ها این تیپ مدیری را مافیایی دانستند اما علت اصلی‌اش عینگ قاب کائوچویی‌اش بود که عدسی‌های سیاه داشت. این مدل به دلیل اینکه ارتباط چشمی یک طرفه می‌شود و احساس مخفی می‌شود، حس رمزآلودی به طرف می‌دهد که ایشان نشان داده از ایجاد این حس در این سال‌ها بدش نیامده.

درباره عینک که توجه خیلی‌ها را جلب کرده بود، نه عدسی و سیاه بودن آن که کوچک بودنش بود. خیلی‌ها این نظر را داشتند که قاب عینک برای صورت او کوچک است که کاملا هم درست می‌گفتند. با توجه به مدل صورت مدیری که هم کشیده است و هم پر و با عقب رفتن موها و بلند شدن پیشانی این حالت تشدید هم شده است؛ حتما عینکی با قاب بزرگتر انتخاب درست و بهتری بود. اما این تنها عینک کوچک آقای مدیری نیست و او باز هم با عینک‌های فریم کوچک دیده شده که نشان از علاقه شخصی ایشان به این عینک هاست. اگر طرفدار عینک مهران مدیری شدید باید به سراغ مارک lacoast بروید.

پردیس پورعابدینی؛ ساده و دوستدار چهارخانه

پردیس نشان داده که هم طرفدار طیف قهوه‌ای و کرم است و هم لباس‌های چهارخانه را دوست دارد. او در دومین فتوکال جشنواره یک کت چهارخانه قهوه‌ای‌ای با شلواری کرم رنگ و شالی قهوه‌ای پوشیده بود. یک دست بودن و نزدیکی شدید رنگ‌ها به همدیگر خصوصا در طیف‌هایی مانند قهوه‌ای و کرم و یا خاکستری می‌تواند احساس خستگی را در چشم کسی که با شما در ارتباط است به وجود بیاورد.

در این نوع پوشش بد نیست که یکی از لباس‌ها و یا اکسسوری‌ها رنگ زنده و فعال‌تری داشته باشند تا همان رنگ قهوه‌ای و کرم هم خودش را نشان بدهد. یک دستی رنگ درست است که حالت نظم و تعادل را ایجاد می‌کند اما یک فوت قدیمی و سردستی لباس پوشیدن است.

پردیس در زیر کت‌اش یک بلوز سرمه‌ای پوشیده بود و داشته به هدف نزدیک می‌شده. چون رنگ سرمه‌ای اگر در این تم بیشتر دیده می‌شد مثلا در کیف و یا شلوار و یا شال او، جلوه بیشتری به او می‌داد در عین اینکه سادگی که گویا می‌خواهد حفظ کند هم برای‌اش می‌ماند.

درباره کیفی هم که او انتخاب کرده هم در سایز انتخابی درستی نداشته و هم در رنگ. قهوه‌ای و مشکی نه به همدیگر جلا می‌دهند و نه تمایز خوبی ایجاد می‌کنند. پردیس با توجه به ظرافت خودش و نوع استایلی که انتخاب کرده بود، خیای بهتر می‌شد اگر کیفی کوچکتر و شانه‌ای و یا حتی دستی انتخاب می‌کرد و رنگ آن را به سمت طیف نارنجی و یا زرشکی می‌برد که می‌توانست با کفشی به همین رنگ روی تیپ او بسیار اثر بگذارد.

اما درباره رنگ قهوه‌ای و کرم؛ درست است که یک قانون ثابت برای سن و رنگ وجود ندارد اما به سادگی می‌توان فهمید چه رنگی شما را جوان‌تر و چه رنگی سن و سال دارتر نشان می‌دهد. پردیس اگر به سمت رنگ‌های شادتر برود و کمی در انتخاب های‌اش جسارت به خرج دهد حتما خوش استایل‌تر از جشنواره امسال خواهد شد.

شلوار پردیس هم رنگ خوبی نداشت. کلا وقتی شال تیره می‌پوشید و به سمت پایین که می‌آیید لباس‌هایتان روشن‌تر می‌شوند، باید بدانید قد کوتاه‌تر به نظر می‌آیید. این مورد شامل سبک لباس پوشیدن این بازیگر می‌شد ضمن اینکه خط اتوی نامرتب حسابی توی چشم می‌زد. خصوصا اینکه کت کوتاه بود و شلوار بسیار به چشم می‌آمد.
پردیس اگر همین تیپ را با شلوار لی سرمه‌ای بزند حسابی از دیدن خودش در آیینه تعجب می‌کند.”چی بپوشیم”

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس جمعه , ۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷

تیپ و فعالیت همشون هست عالی…بادیدنشون ماداریم دیگه حالی..هنرمندان ما همه بینظیرند.. بادیدن برنامشون انرژی میگیرند

سعید سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵

طرفای ما به کسانی که لیاس اجق وجق میپوشن، میگن غربتی،، ما نفهمیدیم چشنواره فیلم هست، یا نمایش تیپ و لباس و ظاهر و ترویج بد حجابی

ساناز سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵

عشقم لیندا. چقد ماهی تو عزیزم

ریحانه سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۵۵

اینا زیادی دور برداشتن بازیگرهای مطرح کشورهای دیگه دارن به سمت حجاب رو میارن اونوقت اینا تازه بی حیایی رو مد میکنند.وای به حال ما که الگومون اینا باشه

لیلا سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲:۰۵

خوش تیپ و خوش سلیقه فقط لیندا کیانی ❤❤

لیلا سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲:۰۴

خوش تیپ فقط لیندا کیانی ❤❤

رهگذر سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱:۲۷

منکه یه خانم خونه دارم از همه اینا سنگین و رنگین ترم

فرجی سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰:۴۲

جالب بود وبرای روحیات جوانان وبهترشدن طرز پوشش فکر می کنم اثرداشت ولینکه خانمها آرایش هاشون بهترشده خدا کنه تغییرات بیشتر رو ببینیم.

سانی دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱

خانم عابدینی خیلی با وقار و خوش استایل ظاهر شدن همینطور خانم نازنین بیاتی
خانم زارع هم خیلی ساده و شیک بود

ناشناس دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳

واقعا خجالت بکشن اصلا هم خشگل خوش تیب نبودن

منصوره دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵

بهتر از مهران مدیری تو بازیگران ایرانی نیست …خوش تیپ..هنرمند… باسواد

طاها . دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۸:۲۷

منم موافقم از همه بهتر بود

زینب دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰:۳۴

الان خیلی مهمه که اینا چی میپوشن و چه غلطی میکنن؟!

ناشناس دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰:۱۰

تازگی ها ی لنگ گوششونه میدن بیرون اینو هضم نمیکنم. باد ..گرفتم

ناشناس یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۲

از همه قشنگ تر مهران مدیری و پردیس پور ابادی بود????

ناشناس یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲

چراهنرمندان زن، مثل مردم عادی تو همچین جاهایی لباس نمی پوشن. بابا لباستون تمیز، نو، مرتب، باشه ولی ساده ومحجبه ودرست حسابی. هیچ کس نمیگه چرا محجبه بودید ولی وقتی لباس بد می پوشید وبدحجاب واجق وجق همه بهتون گیرمیدن

زهرا یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹

چیه این لباسامیپوشن چقدم بی حجابن .جشنواره چی آ خه فقط میان خودشونو واسه آ قایون نمایش میدن

ماندانا یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲

معلوم نیست مراسم فشن شو یا چیز دیگه واقعا خجالت اوره ….

مسعود یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱

معلوم نیست مراسم فشن شو یا چیز دیگه واقعا خجالت اوره …ما دیگه شورشو دراوردن مخصوصا … ازهمه ….و … انگشتر دستشون میکنن بدمیگن متاهلین بمیرن پیش شورای مردم عکس میگیرن ادعای دوستی و صمیمیت میکنن اخه ی … و…. حال آدمو بهم میزنن فقط دنبال …. ……….

دنیا یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵

ازهمه قشنگ تر پردیس پورعابدی و مهران مدیری بودش

بهار یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴

… بازیگران زن که شدن اسطوره … و مروج بی … بی …

ثریا یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳

لباساشون خیلی قشنگه

F.r یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴

جشنواره شده …بازی فقط بیان مدل لباسای … نشون بدن آخه اینا کجا باکلاسی و نشون میده با کلاس یعنی در عین سادگی قشنگ باشه.

ناشناس یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸

خدایی جشنواره فجر خیلی لوسه فقط شوی لباس بازیگرای زن عقده ایه?

فضول نباش پلیز یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹

خانوم عابدینی خیلی قشنگ بود تیپش
آقای مدیری هم با تیپی سنگین و خاص

ب یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵

آقای مدیری از همشون با سلیقه‌تر بود

ناشناس یکشنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۳۴

خانم زارع چرا مثل سن بالاها خودش ودرست کرد

مرسانا شنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲

خانومای بازیگر حداقل حجب وحیا وپوشش رو از آقایون بازیگر یاد بگیرن.

مرسانا شنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱

مرحبا به بازیگران وهنرمندان مرد.که از هزار تا هنرمند …آبرومندتر ند

آخرین اخبار