• 27 / شهریور 1402 / 11:18
  • شناسه خبر : 121262

نحوه حمله مرگبار به ۶ بسیجی در نورآباد ممسنی توسط مردان موتور سوار

۶ نفر از نیروهای بسیجی در شهرستان نورآباد ممسنی مورد شلیک کور دو جنایتکار قرار گرفته که در پی این اتفاق شوم یک نفر شهید و سه نفر به شدت مجروح شدند.

نحوه حمله مرگبار به ۶ بسیجی در نورآباد ممسنی توسط مردان موتور سوار

به گزارش اول فارس ، سیدعلی موسوی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج توحید توتستان، با محکوم‌کردن این حادثه، اظهار داشت: ۶ نفر از نیروهای بسیجی شهرستان نورآباد ممسنی طی حکمی مامور به حضور در میدان اصلی شهر نورآباد مرکز شهرستان ممسنی شدند و در حالی که در ایستگاه توقف کرده بودند دو موتورسوار در کسری از ثانیه شروع به شلیک به سمت آنها کرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج توحید توتستان افزود: ۲ راکب موتورسوار در یک ضرب‌الاجل نیروهای بسیجی را از گردن به بالا مورد شلیک یک اسلحه ساچمه‌زنی قرار می‌دهند که طی این تیراندازی یاسر شجاعیان ۲۷ ساله به شهادت می‌رسد و سه نفر از پنج نیروی دیگر نیز به شدت زخمی می‌شوند.

موسوی اضافه کرد: سه مجروح دیگر نیز به یکی از بیمارستان‌های شیراز منتقل می‌شوند که حال یکی از مجروحین وخیم گزارش شده است.

فرمانده پایگاه مقاومت سپاه توحید توتستان اظهار داشت: شهید شجاعیان ۲۷ سال داشت و یک دختر ۷ ساله دارد، او یک کارگر معمولی و از نیروهای بسیجی بود که در این حمله کور به فیض شهادت نائل آمد.

وی تاکید کرد: تلاش نیروهای امنیتی برای دستگیری عاملان این جنایت با جدیت ادامه دارد.

اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواستان باشد

مدیران ناکارآمد استان فارس دیگر از این حرفها نمی ترسند آقای استاندار !

درگیری خونین شرورِ مجازی در فیروزآباد با مامورین / ۳ پلیس تیر خوردند

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

کانال بله

 

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه