نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر چیست؟

هدف ترساندن نیست، بلکه در زندگی موقعیت های بسیار عالی پیش پای افرادی قرار میگیرد که به اصول اخلاقی صحیحی پایبند هستند. آنها می دانند راه صحیح چیست و برای آن تلاش می کنند. ویکی روان : علاقه زن متاهل به مرد دیگر یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند در یک ازدواج رخ […]

هدف ترساندن نیست، بلکه در زندگی موقعیت های بسیار عالی پیش پای افرادی قرار میگیرد که به اصول اخلاقی صحیحی پایبند هستند. آنها می دانند راه صحیح چیست و برای آن تلاش می کنند.

ویکی روان : علاقه زن متاهل به مرد دیگر یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند در یک ازدواج رخ دهد. شاید فکر کنید میل زن متاهل به مردان دیگر اتفاق بدی نیست، اما این موضوع می تواند یک ارتباط سالم را از بین ببرد. به همین خاطر در جلسات مشاوره روابط عاطفی توضیحات زیادی درباره این موضوع داده می شود. به هر حال در این مطلب به بررسی دقیق تمایل زن شوهردار به مرد دیگر می پردازیم.

نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر چیست؟

این نوع روابط که به آنها روابط موازی هم گفته می شود می تواند یک یا چند زندگی را از بین ببرد.

دقیقا همین موضوع درباره نشانه های پا دادن زن متاهل هم صدق می کند، چون نه تنها زندگی خود را نابود می کنند بلکه مرد جدید هم تجربیات بسیار بدی خواهد داشت. به همین خاطر روانشناسی تاکید دارد افراد با نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر آشنایی داشته باشند تا از ایجاد یک رابطه موازی جلوگیری کنند.

ک نکته بسیار مهم پیش از بررسی علائم عاشق شدن زن متاهل :

ما روی رفتار دیگران کنترل نداریم، بلکه فقط روی افکار و اعمال خودمان می توانیم تاثیر داشته باشیم. ممکن است در طی زندگی مرد یا زنی با نشانه های علاقه فرد متاهل به خود روبرو شود، اما مهم علاقه آنها نیست. بلکه باید به عنوان انسانی با وجدان و آینده بین توجهی به نشانه های پا دادن زن متاهل نکنیم و بهترین انتخاب که همان دوری از این روابط است را پیش بگیریم.

هدف ترساندن نیست، بلکه در زندگی موقعیت های بسیار عالی پیش پای افرادی قرار میگیرد که به اصول اخلاقی صحیحی پایبند هستند. آنها می دانند راه صحیح چیست و برای آن تلاش می کنند.

به همین دلیل این مقاله  تماما برای آگاهی بخشیدن به افرادی است که پایبند به انسانیت هستند نه آنهایی که دنبال نشانه های زن متاهل اهل حال هستند!

نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر چیست؟

در ادامه به بررسی علائم کشش زن شوهردار به مردی غیر شوهرش می پردازیم. یادتان باشد باید تعداد زیادی از موارد زیر برای مدت طولانی در زنی دیده شود تا بتوان در مورد این انحراف “فکر” کرد. قضاوت کار ما نیست.

۱- او همیشه در مورد مرد دیگری صحبت می کند

اگر متوجه شدید که همسرتان همیشه در مورد مرد دیگری صحبت می کند و به نظر می رسد که هنگام صحبت با شما هیجان زده نمی شود، احتمالا او عاشق آن مرد دیگر است.

وقتی زنی درباره مردی زیاد صحبت می کند، احتمال اینکه نسبت به مردی احساس دارد بسیار زیاد است. این از اولین نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر است. در کل یادتان باشد بی وفایی زنان نشانه هایی دارد که در بیشتر آنها یکسان است.

۲- او همیشه با تلفن صحبت می کند

اگر متوجه شده اید که همسرتان همیشه تلفنی مشغول صحبت هست، ممکن است به این دلیل باشد که او با عشق جدید خود صحبت می کند.

اگر فکر می‌ کنید که او با مردی صحبت می‌ کند، با دقت به صحبت به او گوش دهید و ببینید مکالماتش چقدر طول می‌ کشد.

۳- او همیشه از شما به دوستانش شکایت می کند

ناراحتی مداوم از شما نشانه علاقه زن متاهل به مرد دیگر است. این مورد را جدی بگیرید. زن شوهرداری که این کار را مدام انجام میدهد در حال ارسال سیگنال هایی به دیگران است!

اگر متوجه شدید که همسرتان در مورد شما منفی صحبت می کند، ممکن است به این دلیل باشد که او عاشق شخص دیگری است و در حال تجربه نوع دیگری از صمیمیت عاطفی می باشد. او حتی ممکن است بسیار خشن با شما صحبت کند.

شکایت یک زن از شوهرش غیرعادی نیست، اما اگر همسرتان مدام از شما شاکی است، بهتر است با او صحبت کنید.

۴-  وقتی او را ببیند خوشحال به نظر می رسد

اگر به نظر می رسد همسر شما در لحظه ای که معشوق خود را می بیند پوزخندی دائمی دارد، این یکی از نشانه های عاشق شدن اوست.حتی ممکن است وقتی او را می بیند بیشتر از وقتی که شما در کنارش هستید، لبخند بزند!

اگر همسرتان به مرد دیگری بیشتر از شما لبخند می زند، وقت آن است که با او صحبت کنید. اگر زنی مردی را دید و خوشحال به نظر رسید، اغلب نشانه احساسات و عشق است.

حتما باید در این مورد با همسرتان صحبت کنید زیرا اگر این کار را نکنید، احتمال زیادی وجود دارد که او دیر یا زود به شما خیانت کند (اگر قبلا این کار را نکرده باشد)!

در واقع استفاده از نشانه علاقه زن به مرد دیگر می تواند راهی برای پیشگیری از خیانت زنان باشد. البته بهتر است احساسات خود را مدیریت کنید تا مبادا آسیب های جدی تر بخورید.

۵- او حلقه ازدواج خود را دست نمی کند

ما همیشه می دانیم زمانی که یک مرد حلقه ازدواج خود را به دست دارد، به ازدواج خود متعهد است. اگرچه این مورد در مورد برخی از زنان متاهل نیز صادق است.برخی کنار گذاشتن حلقه ازدواج را به عنوان راهی برای حذف خود از رابطه و ازدواج می‌ دانند. این نشانه واضحی است که او به شریک فعلی خود علاقه ای ندارد و تمام انرژی خود را صرف شخص دیگری کرده است

اگر متوجه شدید که همسرتان دیگر حلقه ازدواج خود را به دست نمی‌کند، وقت آن رسیده که از او بپرسید در زندگی‌ اش چه اتفاقی افتاده است. شاید او دوست پسر جدیدی داشته باشد و خوشحال است، یا شاید در حال طلاق از شما باشد.

به دست نداشتن حلقه یکی از علائم ازدواجی است که روی آن خیلی حساب باز نمی شود!

۶- او علاقه خود را به شما از دست داده است

زنی که عاشق مرد دیگری است، برای شوهرش وقت نمی‌ گذارد، اینیک واقعیت است! این یعنی تعهد در عشق و رابطه برای آنها معنایی ندارد.علاقه زن متاهل به مرد دیگر باعث می شود او را نادیده می گیرد و هیچ تلاشی برای راضی کردن او نمی کند.

معمولا زن‌ ها وقتی عاشق شخص دیگری می شوند، پول خرج می کنند و لباس های جدید، جواهرات و سایر اقلام لوکس می خرند. احتمالا دیگر نمی توانید او را در گفتگوها درگیر کنید، زیرا علاقه و توجه او جای دیگری است. احتمالا در نهایت احساس بی توجهی، رها شدن و خیانت می کنید.

به احتمال زیاد در مورد آنچه در حال وقوع است بسیار ناراحت و گیج می‌شوید. حتی ممکن است احساس کنید مشکلی در شما وجود دارد، زیرا شما کسی هستید که به او خیانت شده است.

عده ای از متخصصین استفاده نکردن از حلقه ازدواج را یکی از نشانه های خیانت زنان می دانند. چون زن متعهد دوست دارد تعهدش را به همسرش نشان دهد. یکی دیگر از علائم عاشق شدن زن متاهل این است که مدام در مورد حقوق خود مانند دادن حق طلاق به زن با شما صحبت می کند و برای آن می جنگد.البته همیشه این درخواست به معنای عدم تعهد به ازدواج نیست، اما در کنار دیگر موارد می تواند معنای متفاوتی پیدا کند!

۷- زبان بدن او بیانگر فاصله بیشتر با شماست

اگر زبان بدن همسرتان نسبت به شما منزوی‌ تر و دورتر شود، ممکن است او عاشق مرد دیگری باشد. این همیشه به معنی علاقه زن متاهل به مرد دیگر نیست، اما اگر به مرور کم نشود باید فکری کنید.

ناخواسته، این باعث می شود که به نظر برسد که او عذاب وجدان داشته یا چیزی برای پنهان کردن دارد. ممکن است هر زمان که به او نزدیک می شوید متوجه کناره گیری‌ اش شوید یا اینکه زیاد از شما دور می شود.

در آغوش گرفتن و بوسیدن نیز احتمالا متوقف خواهد شد. اینها نشانه های رایجی هستند که نشان می دهد شخصی یا خیانت می کند یا عاشق شخص دیگری است.

یادتان باشد زن شوهردار همچون مرد متاهل باید به اصول اخلاقی پایبند باشد تا رابطه حفظ شود. اگر شرایط ازدواج وفق مراد نیست باید آن را مطرح کند تا زندگی ادامه پیدا کرده یا در صورت نیاز طلاق بگیرند. به همین خاطر به هیچ وجه نشانه های پا دادن زن متاهل توجیح پذیر نیست.

یکی از مهم ترین اصول زندگی مشترک ایجاد اخلاق حل مسئله است، نه پاک کردن صورت مسئله.

۸- وقتی او با دوستانش است، اصلا از شما نام نمی برد!

از دیگر نشانه های تمایل زن شوهردار به مرد دیگر این است که وقتی او با دوستانش است، در مورد شما صحبت می کند؟ اگر نه، ممکن است نشانه آن باشد که همسر شما عاشق مرد دیگری است.اگر او اصلا از شما نام نمی برد، یکی دیگر از نشانه های کلیدی است که نشان می دهد یک زن متاهل عاشق مرد دیگری است.شاید او گاهی اوقات (یا اصلا) در حین معاشرت با دوستان از شما نام می برد.

اگر او در مورد شما صحبت نمی کند، شاید نشانه ای باشد که او عاشق شخص دیگری است. (البته همیشه نمی توان درباره علاقه زن متاهل به مرد دیگر باقاطعیت صحبت کرد اما علائم بسیار شبیه هستند.)

وقتی همسرتان نمی‌ خواهد با شما صحبت کند، نشانه این است که او چیزی را پنهان می‌ کند یا عاشق مرد دیگری است

اگر یک زن متاهل از صحبت کردن در مورد شوهرش با دوستانش احساس گناه کرده یا خجالت بکشد، احتمالا در واقعیت، او شخص دیگری را دوست دارد.

در واقع او معنی رابطه عاطفی و عاشقانه را می داند اما آن را برای شما خرج نمی کند.

۹- وقتی به خانه می آیید به نظر نمی رسد که او از دیدن شما خوشحال باشد

اگر کسی که واقعا از دیدن شما خوشحال به نظر می رسد به استقبال شما آید، همیشه برایتان خوشایند خواهد بود و وقتی همسرتان با همین میزان از اشتیاق به شما سلام می کند، باید احساس خوبی به شما بدهد.با این حال، اگر او ناراضی یا حتی عصبانی به نظر می رسد که شما در خانه هستید، ممکن است نشانه آن باشد که او به فرد دیگری توجه دارد

مگر اینکه اخیرا دعوا کرده باشید، دلیلی وجود ندارد که وقتی به خانه می آیید اصلا هیجان زده به نظر نرسد.

۱۰- او دیگر دوستانش را نمی بیند

از نشانه های علاقه زن متاهل به مرد دیگر این است که نوع روابطش را عوض می کند و با آدم های جدیدی رفت و آمد می کند. اگر همسر شما زمان کمتری را با دوستانش می گذراند و بیرون نمی رود، این می تواند نشانه ای از دیدن شخص دیگری باشد.

دلیل اینکه او از دوستانش دوری می کند می تواند این باشد که آنها دوستان مشترک شما و او هستند، بنابراین او باید به آنها هم دروغ بگوید، نه فقط شما

و اگر او دوستانش وقت نمی گذراند، شاید نشانه ای از این باشد که او عاشق مرد دیگری است. این مورد هم از نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر است!

به این مورد فکر کنید: او نمی تواند در مورد این اتفاق بزرگی که در زندگی اش می گذرد به آنها چیزی گفته و مجبور است دروغ بگوید، ترجیح می دهد به هیچ وجه با دوستانش وقت نگذراند. پس عاشق شده درسته؟

اگر این نشانه تمایل زن شوهردار به مرد دیگر است که می‌ بینید، سعی کنید از همسرتان بپرسید که چرا او برای مدت طولانی دوستانش را ندیده است. شاید اخیرا زمان کافی برای معاشرت با دوستان وجود نداشته باشد.

۱۱- او بدون اینکه به شما بگوید کجا می رود خانه را ترک می کند!

اگر متوجه شدید که او بدون اینکه به شما بگوید کجا می‌ رود خانه را ترک می‌ کند، ممکن است به این دلیل باشد که با مردی که عاشقش است ملاقات می‌ کند.این یکی از قابل اعتمادترین نشانه هایی است که نشان می دهد یک زن مردی را در کنار خود دارد

و اگر زمانی که شما خارج از شهر هستید این کار را انجام دهد، می تواند نشانه آن باشد که او شخص دیگری را در کنار خود می بیند. به ویژه زمانی صادق است که در گذشته، یکدیگر را در مورد اینکه با چه کسی ملاقات می‌ کردید و چه می‌ کردید، باخبر می کردید.

در این مورد زیاد سختگیر نباشید، در غیر این صورت ممکن است شما را به کنترل کردن یا حسادت بیش از حد متهم کند. اما در این مورد که از نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر است خیلی دقت کنید و در صورت نیاز با مشاور روانشناس در ارتباط باشید.

۱۲- او نسبت به شما بسیار سرد رفتار می کند

وقتی همسرتان به طور ناگهانی نسبت به شما بسیار سرد رفتار می کند، این می تواند نشانه ای از وجود شخص دیگری باشد که او عاشقش شده است.

به طور کلی روانشناسان روابط عاشقانه این را علاقه زن متاهل به مرد دیگر تلقی می کنند، پس هوشیار باشید.

دلیل دیگری که او ممکن است این کار را انجام دهد این است که باعث شود شما نیز احساسات خود را نسبت به او از دست بدهید تا جدایی راحت تر شود.

البته می توانید در این مورد از او بپرسید. در یک رابطه خوب و سالم، می توانید به راحتی از طرف مقابل بپرسید که آیا اتفاقی افتاده که او سرد رفتار می کند.

۱۳- متوجه شدید که او به شدت درگیر ظاهرش است

اگر متوجه شدید همسرتان بسیار مشغول ظاهر خود هست، این می تواند نشانه ای از دیدن شخص دیگری باشد.

به این مورد فکر کنید: وقتی عاشق کسی هستید و او جدید و تازه هست، می خواهید بهترین ظاهر خود را داشته باشید، درسته؟ حالا متوجه ارتباط این مورد با علاقه زن متاهل به مرد دیگر می شوید؟

همسر شما احتمالا همین کار را می‌ کند و وقتی بدون شما بیرون می‌ رود، بهترین ظاهرش را دارد. در واقع کشش زن شوهردار به مردی غیر شوهرش با ایجاد تغییرات ظاهری شروع می شود.

البته باید چند مورد از نشانه های علاقه زن متاهل به مرد دیگر در یک زن برای مدت طولانی دیده شود تا بتوان به خیانت کردن او فکر کرد.

۱۴- او ناگهان بسیار بد خلق و احساساتی می شود

اگر همسر شما به طور ناگهانی بسیار بد خلق و احساساتی شد، این می تواند نشانه ای از دیدن شخص دیگری باشد. کل وضعیت احتمالا به همان اندازه برای او گیج کننده است که برای شما است.

بنابراین، اگر همسرتان به طور ناگهانی احساساتی و بداخلاق شد، شاید نشانه ای از عاشق شدن او باشد، اما همیشه هم اینطور نیست

مراحل عاشق شدن مردان مشخص است، به همین دلیل خانم ها هم مراحلی دارند که طی آن دلبسته مرد دیگری می شوند.می بینید، احساسات می توانند بی نهایت دلایل مختلف داشته باشند، بنابراین بهتر است در مورد آن از او سوال بپرسید!

۱۵- جواب تلفن شما را نمی دهد

نکته آخر اینکه وقتی همسرتان عاشق شخص دیگری است، ممکن است وقتی شما با او تماس می‌ گیرید جواب شما را ندهد. اینطور نیست که او نخواهد با شما صحبت کند، اما ممکن است با پسری باشد که عاشق اوست.

علاقه زن متاهل به مرد دیگر باید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا به قطع بتوان در مورد آن نظر داد.

۱۶- خانواده شما را نادیده می گیرد

احترام به خانواده همسر یعنی احترام گذاشتن به همسر.

کسی که بدون هیچ دلیلی خانواده همسرش را نادیده می گیرد یعنی علاقه ای به نوع رابطه با همسرش ندارد. همانطور که گفتیم بهترین راهکار برای پذیرش تفاوت ها در ازدواج صحبت کردن درباره آنهاست نه رها کردنشان!

یک نشانه علاقه زن متاهل به مرد دیگر در کنار موارد فوق این است که هیچ نوع ارتباط کلامی و دیداری با خانواده همسرش ایجاد نکرده و به مرور آنها را کم می کند. همانطور که با همسرش سرد و سردتر می شود!

این مطالب را بخوانید:

معنی نشانه های درج شده بر ظروف یکبار مصرف

نشانه‌های یک زن پول پرست که آقایان فکرش را هم نمی کنند

مضرات نان بربری برای معده و دستگاه گوارش که فکرش را نمی کنید

زن شوهردار به خوبی می تواند رابطه مناسبی با خانواده همسر ایجاد کند و حتی از آنها برای بهبود روابط با همسرش کمک بگیرد. اما این موضوع برای زن متاهلی که به مرد دیگری علاقه دارد صدق نمی کند.

پیشنهاد 

همانطور که مشاهده کردید، میل زن متاهل به مردان دیگر می تواند نشانه های زیادی داشته باشد!

موضوع هر چیزی که باشد یک اتفاق ناخوشایند و نادرست است. اگر به عنوان مرد با مواردی مانند علاقه زن متاهل به مرد دیگر در همسر یا عشقتان مواجه شدید، حتما موضوع را با مشاور روانشناس خوب و باتجربه درمیان بزارید.

شما هم نظر بدهید

مطالب مرتبط

دلایل عجیب و غریب « خیانت مردان » که فکرش را هم نمی کنید

پایان مرگبار مزاحمت های پسر پولدار برای زن شوهردار

عزل و بازداشت مدیر هوسران و زن شوهردار در آستارا+جزئیات

نظرات

 • باهر

  تاریخ : ۴ - آبان - ۱۴۰۲

  البته مصرع اول شعر یادم نیامد.
  فلک از دست زن اندیشه داره
  اگر مکرش به صد ریسمان ببندی
  همان شیره که میل بیشه داره