چاپ کد خبر: 124023
26 مهر 1402

پرداخت وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیونی در بانک ملی به همه[ شرایط + جزئیات]

متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه در بانک ملی ایران تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند.

وام قرض‌الحسنه

در طرح پرداخت وام قرض الحسنه بانک ملی ایران با عنوان طرح «مهربانی ملی» متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه در این بانک تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان (سه میلیارد ریال) وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در طرح مهربانی ملی هر یک از متقاضیان و واجدین شرایط دریافت وام، با افتتاح حساب قرض‌الحسنه(اشخاص حقیقی و حقوقی)  به صورت حضوری و غیر حضوری (در سامانه بام) و ارائه یک ضامن،  وام قرض‌الحسنه خود را دریافت کنند.

این طرح امتیازی است و مشتریان براساس مبلغی که از یک ماه تا ۱۲  ماه سپرده گذاری کرده اند امکان دریافت این وام را با کارمزد ۴ درصد و با  بازپرداخت  ۶ تا  ۶۰ ماه را  دارند.

پرداخت وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیونی در بانک ملی به همه[ شرایط + جزئیات]

طرح‌ مهربانی از جمله طرح‌های جدید اعطای وام قرض الحسنه در بانک ملی ایران است که مشتریان و متقاضیان وام می توانند در کمترین زمان ممکن تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) با یک ضامن و با کارمزد ۴ درصد وام دریافت کنند.
این طرح امتیازی است و مشتریان براساس مبلغی که از ۱ ماه تا ۱۲ ماه سپرده گذاری کرده اند امکان دریافت این وام را دارند.
لازم به ذکر است، متقاضیان این وام با مراجعه به هریک از شعب بانک ملی ایران به صورت حضوری و یا با وارد شدن به سامانه بام به صورت غیر حضوری (قسمت خدمات حساب – افتتاح حساب – نوع حساب (قرض الحسنه / مهربانی) افتتاح حساب نموده و از مزایای این طرح بهرمند شوند.

با انجام این ۷ ماساژ به طور معجزه آسایی به تناسب اندام برسید

طریقه نگهداری و کاشت گل زیبای اطلسی برای آپارتمان و حیاط خانه

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

دیده بان چهارشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۲

همش دروغ است

آخرین اخبار