چاپ کد خبر: 13514
29 شهریور 1398

ادعای عجیب یک خبرگزاری مبنی بر دستگیری ماساژور نزدیک به یک نماینده مجلس

باشگاه خبرنگاران جوان با انتشار گزارشی غیرمتعارف در خصوص دستگیری یک باند ماساژ و فساد جنسی نوشته است:

کاربران با انتشار پست های خود ذیل هشتگ #آقازاده_ماساژور نسبت به دستگیری باند ماساژ و فسادجنسی یکی از نزدیکان نماینده مجلس در تهران واکنش نشان دادند.

، روز گذشته برخی از کاربران فضای مجازی با انتشار پست هایی از دست گیری یک باند گسترده ماساژ مختلط در تهران خبر دادند. باند کثیفی که علاوه بر ماساژ،  به مشتری های خود خدمات جنسی نیز ارائه می دادند. به گفته کاربران فضای مجازی سرکرده این باند، برادرزاده پروانه سلحشوری، نماینده اصلاح طلب مجلس بوده است.

مرتبط:

عذر خواهی یک خبرگزاری از پروانه سلحشوری بخاطر خبر بازداشت آقازاده ماساژور

در پی انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی کاربران فضای مجازی با داغ کردن هشتگ #آقازاده_ماساژور از راه اندازی این باند فاسد و خانه فساد توسط یکی از نزدیکان  نماینده اصلاح طلب مجلس که تا چند روز پیش با ژست حقوق زنان برای خودسوزی دخترآبی اشک می ریخت اعتراض کردند و صحبت های او در دفاع از حقوق زنان را تنها شعارهایی دانستند که برای اهداف  سیاسی مطرح می شود.

صحت و سقم این اخبار مشخص نبود تا اینکه دو تن از نمایندگان مجلس با انتشار پست هایی در صفحات شخصیشان این خبر را تایید کردند. محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی نوشت:

«‏اتاق های فکرشان برای فرار از پاسخگویی، هر روز به دنبال حاشیه سازی و ایجاد دوقطبی های نخ نما هستند. ‎دختر آبی را مستمسک قرار دادند، تا جائیکه ‎پسر فوتبالی را فراموش کردند و امروز در منجلاب ‎آقازاده ماساژور فرو رفته اند.»

مطلب مرتبط (کلیک کنید):واکنش پروانه سلحشوری به ادعاهای مطروحه در خصوص دو برادر زاده اش+عکس

#آقازاده_ماساژور /

همچنین حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی  نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی نیز در توییتر خود نوشت:

«‏کسی می تواند مدعی حقوق زنان باشد که حداقل یک گام مثبت برای بانوان این سرزمین برداشته باشد.کاش به جای پرداختن هجویّاتی نظیر ‎دروغ دختر آبی ، حواسمان بیشتر به اطرافیانمان باشد.»

#آقازاده_ماساژور /

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار