• 10 / شهریور 1400 / 21:21
 • شناسه خبر : 66078

سعید نمکی ناچار سرباز شد+فیلم

سعید نمکی وزیر سابق بهداشت در مراسم تکریمش گفت: در سازمان غذا ودارو با یک مافیای شکم‌گنده دهن‌باز روبه‌رو بودیم. هزینه زیادی دادیم تا بعضی از این ریشه‌ها را نابود کنیم. ۹۵۰ میلیارد تومان بیت‌المال برای داروهایی رفت که تولیدکننده داخل داشت اما دوستانی با قیمت ۵ تا ۱۰ برابر از بیرون وارد کرده بودند!

وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بعد از مدتی که فرصت کردم، دست به قلم می‌شوم تا روزنگار آن چه که در دوران وزارت گذشته است بنویسم.

 سعید نمکی در مراسم تکریمش که با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این وزارتخانه در حال برگزاری است افزود: خواهم گفت که در این دوران چه کسانی همراه ما بودند و چه کسانی ما را تنها گذاشتند و یا ناجوانمردانه از پشت خنجر زدند.

وی گفت: خواهم نوشت از این که دیگران چگونه خلق موج کردند و از سوی دیگر می‌خواستند کار وزارت را به جایی بکشانند که این وزارت خانه از ته رودخانه جنازه جمع کند اصلا مگر مسؤولیت واردات واکسن با وزیر است واکسن را چه کسی وارد نکرد و چرا وارد نکرد؟

دکتر نمکی افزود: در کجای دنیا وزیر بهداشت مسؤولیتش واردات واکسن است البته مسؤولیت، فراهم کردن زیرساخت هاست که آن هم فراهم شده است، اما کسانی خواستند وزارت را سیبل کنند و خود در سایه‌ای بنشینند و تماشا کنند.

وزیر سابق بهداشت خطاب به آقای دکتر بهرام عین اللهی نیز گفت: من از بخش سلامت هیچ وقت تودیع نشده ام و از این پس خود را سرباز وزیر بهداشت و او را فرمانده خودم می‌دانم و از همه می‌خواهم به آقای دکتر عین اللهی کمک کنند تا او موفق شود چرا که آبروی نظام سلامت در میان است.

بیشتر بخوانید:

کشف عجیب ترین غذایی که چینی های ماقبل تاریخ می‌خوردند
۷ کاری که هر روز صبح باید انجام دهید تا استخوان های قوی تر داشته باشید
زن مدل جوان و مشهور فرودگاه را بهم ریخت+جزئیات

ثبت دیدگاه

 • قشقایی

  تاریخ : ۱۱ - شهریور - ۱۴۰۰

  چرا این حرفا رو زمانی که وزیر بود نمی زد؟ حالا که دیده…….. نتیجه نداده اینا رو میگه


 • علی

  تاریخ : ۱۱ - شهریور - ۱۴۰۰

  چه موقع میخواهد پیام و مصاحبه های هندی گونه آقای نمکی تمام شود .


 • حمید

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۰

  نمکی هم حالا برای پوشش دادن … خودش با عین الهی وارد لابی گری جدید شده تا بلکه منافع … از دست نرود و با سوئ استفاده از احساسات تعدادی مردم ساده لوح و خوش باور مجددآ به… خودش ادامه دهد .