چاپ کد خبر: 125033
12 آبان 1402

۹ تا از آزار دهنده ترین رفتار زنان برای آقایان که خوب است بدانید

آزار دهنده ترین و بدترین رفتارهای زنان برای آقابان کدام است؟ آقایان به چه زنانی علاقه ندارند؟ برخی از عادت ها و رفتارهای زنانه وجود دارد که مردان از آنها متنفراند در این جا به برخی از آنان اشاره خواهیم کرد.

خصوصیاتی که مردان را فراری می دهد

قطعا همه‌ خانم ها می‌خواهند روابط عاطفی شادی داشته باشند. اما برخی اوقات از وظایف خود در رابطه فراتر پیش می‌روند و به اسم عشق، شادی خود را فدا می‌کنند. در ادامه از کارهایی خواهیم گفت که یک زن هرگز نباید با مرد زندگی خود کند.

۹ رفتار غلط زنان برای آقایان:

۱- دائماً هدایای گران‌قیمت برایش می‌خرید

بهتر است به یکدیگر هدایایی تقریباً هم قیمت دهید. دادن هدایای گران قیمت به عشق زندگی خود، به ویژه زمانی که او استطاعت تهیه‌ی هدیه‌ای هم قیمت را نداشته باشد، می‌تواند به او حس ناخوشایندی دهد و باعث شود حس بدی نسبت به خودش پیدا کند. به علاوه، اگر با مردی سوء استفاده گر طرف باشید، او می‌تواند به راحتی عشق شما را ابرازی برای به دست آوردن چیزهایی که می‌خواهد قرار دهد.

۲-خودشان را با دیگران مقایسه می کنند 
زنانی که مردان را فراری می دهند، زنانی هستند که دائم در حال مقایسه کردن خود با دیگران هستند. هر کسی زندگی منحصر به فردی دارد و مشکلات، شادی ها و … برای او می تواند با شما بسیار متفاوت باشد. زنانی که مردان دوست ندارند، زنانی هستند که در تمام شرایط و موقعیت ها درحال مقایسه خود با اطرافیان هستند. شاید شما با هم به یک مهمانی دوستانه بروید، مسلما از اینکه دائم همسرتان به دیگران توجه می کند و مدل مانتو، مدل مو، نوع برخورد شوهرشان با آنها و … را با زندگی خودش مقایسه می کند. خسته و کلافه خواهید شد. زنانی که دائم می خواهند بهترین باشند و از اطرافیان خود بهتر باشند، زنانی هستند که مردان را فراری می دهند.

۳- تلاش می‌کنید همه‌ مشکلاتش را حل کنید

حتی اگر مرد زندگی‌تان مشکلات مالی یا شغلی‌ای داشته باشد هم هرگز نباید سعی کنید او را به تنهایی از تمام مشکلاتش نجات دهید. با این کار، در نهایت شریک عاطفی تان تبدیل به فردی دودل و سرگردان می‌شود که جرأت قبول کردن مسئولیت آینده‌اش را ندارد. همیشه به خاطر داشته باشید که شما هم یک انسان هستید، نه یک ابر انسان که قدرت مدیریت و حل همه چیز را دارد.

۴- زندگی شخصی و کار خود را رها می‌کنید

صرف اینکه عشق زندگی تان را پیدا کرده باشید، دلیل نمی‌شود که خانواده، دوستان و شغلتان را کنار بگذارید. متأسفانه اگر لذت‌های شخصی تان را فدای رابطه عاطفی تان کنید، مرد زندگی تان یک روز علاقه اش را به رابطه تان از دست خواهد داد. هر چه زندگی خارج از رابطه‌ی شما از تنوع بیشتری برخوردار باشد، شریک عاطفی تان بیشتر قدرتان را خواهد دانست. اما همیشه به خاطر داشته باشید که افراط همه چیز را خراب می‌کند.

رفتار های ناخوشایند زنان برای مردان

۵-ناراضی بودن و دائم غر زدن 
این مورد را همه ما می دانیم که مردان از زنان غرغرو و ناراضی متنفر هستند. اگر شما یک زن غرغرو باشید که دائم از همه مسائل شکایت دارید، پس بدانید که مردان را با این اخلاق خود فراری می دهید. مردان دوست ندارند که همسرشان دائم برای هر مشکل کوچکی شروع به نق زدن و غر زدن کند. همه افراد در زندگی خود لحظات شاد و غمگین دارند. اینکه شما دائم بخاطر مسائل کوچک و پیش پا افتاده ای بخواهید خودتان و شوهرتان را با غر زدن ناراحت کنید، اصلا پسندیده نیست. غر زدن زنان، مردان را فراری می دهد و باعث از بین رفتن زندگی شاد و پر انرژی می شود. پس سعی کنید به جای نق زدن های الکی با انرژی و پر قدرت برای داشتن یک زندگی موفق و روابط شاد و سالم تلاش کنید.

۶- به حالش تأسف می‌خورید

مردان از زن‌هایی که به حالشان تأسف می‌خورند خوششان نمی‌آید. به خاطر داشته باشید که صرف اینکه همیشه به لحاظ عاطفی و روانی پشتیبان شریک عاطفی‌تان باشید، دلیل نمی‌شود که رابطه‌تان عمیق و رضایتبخش باشد.

شما باید حامی و الهام بخش مرد زندگی تان برای رسیدن به دستاوردهای تازه باشید، چیزی که یکی از رازهای یک رابطه‌ی شاد است.

۷-تنبل بودن 
آزار دهنده ترین رفتارهای زنان برای مردان این است که زن به شدت تنبل و بی عرضه باشد. مردان به کسی نیاز دارند که به آنها انگیزه بدهد و با انرژی زیاد به همسرش کمک کند تا زندگی موفقی داشته باشند و پیشرفت کنند. مردان دوست ندارند که همسرشان تمام روز را روی کاناپه خوابیده باشد و یا در فضای مجازی وقت خود را بگذراند. مردان از زنان کوشا و باانگیزه خوششان می آید و از زنان تنبل متنفر هستند.

۸- ظاهرتان را عوض می‌کنید

طبیعی است که یک زن دلش بخواهد جلوی مرد مورد علاقه اش ظاهر خوبی داشته باشد. اما اگر شریک عاطفی تان شما را برای ایجاد تغییرات شدید در ظاهرتان تحت فشار بگذارد، شما به چنین مردی هیچ نیازی ندارید. در عین حال، اگر عشق زندگی‌تان صرفاً پیشنهادی برای ظاهرتان داشت که خودتان هم با آن موافق بودید، ایرادی ندارد.

۹- دائماً می‌گویید «دیدی گفتم اینطوری میشه!»

حتی اگر صد درصد هم حق با شما باشد، هیچ چیز آزاردهنده‌تر از این جمله نیست. وقتی این جمله را می‌گویید، به شریک عاطفی‌تان می‌گویید که نگاه از بالا به پایینی به او دارید و به او احساس حقارت می‌دهید. در رابطه عاطفی هر دو طرف باید همیشه احساس کنند از ارزش و احترام برخوردارند. بالاتر بردن خود در برابر مرد زندگی تان کمکی به ساخت یک رابطه‌ی موفق نمی‌کند.منبع:همشهری

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

فال حافظ