• 06 / شهریور 1401 / 16:17
  • شناسه خبر : 93218

انتصاب و بازگشت دوباره مدیر خوشنام و با تجربه به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران

طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان منصوب شد.

به‌ گزارش اول فارس، طی حکمی از سوی محمدعلی نیکبخت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، رضا نامنی به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان منصوب شد.

در حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به مراتب تعهدات و شایستگی‌های علمی و عملی جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستای ایران منصوب می‌شوید.

با عنایت به اهمیت مأموریت‌های سازمان متبوع ضروری است نسبت به برنامه‌ریزی و نظارت بر چگونگی تنظیم موافقتنامه‌ها و عملیاتی نمودن بودجه، مدیریت بهره‌برداری از شبکه و سیستم‌های اشتراک اطلاعات سازمان با هدف تحقق دولت الکترونیک، نظارت بر اجرای قوانین و مقررات اداری، مالی و استخدامی، سازماندهی و بهبود فرآیندها، جذب، نگهداری و بهسازی نیروی انسانی، تهیه و تنظیم دستورالعمل‌های مرتبط با بهبود وضعیت رفاهی کارکنان، بهره‌گیری از نیروهای متعهد و متخصص و هماهنگی لازم با سایر مراجع ذیربط در راستای انجام وظایف محوله اقدامات بایسته را معمول دارید.
از درگاه خداوند سبحان دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدضله العالی) هم راستا با سیاست‌ها و راهبردهای دولت سیزدهم با هدف تحقق حداکثری تدابیر و برنامه‌های وزیر محترم جهاد کشاورزی مسئلت می‌نمایم.

محمدعلی نیکبخت
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران


گزارش اول فارس حاکی است درپی بروز مشکلات عدیده ای که در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران رخ داد و سوء مدیریت حاکم در آن سازمان در دوره مدیریت سابق که  باعث تشکیل پرونده های سنگین قضایی در مراجع نظارتی گردید و پس از تاکید مسولین ارشد نظام، مدیرعامل ورئیس ه‍ئیت مدیره آن سازمان عزل و آقای مهندس محمدعلی نیکبخت که از مدیران مجرب و خوش سابقه وزارت جهاد کشاورزی بود جایگزین مدیرعامل قبلی شد.

با انتصاب مهندس محمدعلی نیکبخت بارقه امید در دل کارکنان خدوم ودلسوز  سازمان و شبکه تعاون روستایی و کشاورزی کشور ایجاد شد .

در اندک مدتی پس از از انتصاب آقای مهندس نیکبخت ،با حسن تدبیر ایشان آقای دکتر رضا نامنی که از مدیران خوشنام و با تجربه مجموعه سازمان تعاون روستایی بود به عنوان سرپرست معاونت توسعه و منابع این سازمان منصوب گردید که با این تغییر فضای اعتماد و همدلی و امید در مجموعه شبکه تعاون روستایی از شرکت های روستایی و تولیدی و کشاورزی ایجاد شد و کلیه دل سوزان امیدوار به بازگشت این سازمان تاثیر گذار در بخش کشاورزی به روزهای پر افتخار گذشته شدند.

مدیریت شرکت خدمات کشاورزی خراسان رضوی ، مدیریت سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی ، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ،مشاور و رئیس حوزه معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی بخشی از سوابق خدمتی رضا نامنی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور است.

بیشتر بخوانید:

جزئیات توزیع میوه برای تنظیم بازار عید تا پایان تعطیلات نوروز در استان فارس
آقای رئیس تعاون روستایی آخرش نگفتی میوه شب عید کیلویی چند ؟!
خبر خوش تعاون روستایی از تامین میوه مورد نیاز عید نوروز استان فارس

ثبت دیدگاه

  • سعیدصالخ

    تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۱

    سلام ضمن تبریک با آقای نامنی لطفا از بازگشت مجدد دکتر معتمد معاون فنی وبازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی گزارشی نیز تهیه فرمایید.ایشان نیز در دوره مدیرعامل قبلی عزل گردیدندو با حسن تدبیر آقای نیکبخت دوباره به سازمان مرکزی برگشتند.ممنون