چاپ کد خبر: 127623
15 آذر 1402

جزئیات تیراندازی مرگبار به یک آرایشگاه در فراشبند و قتل مشتری ۴۰ ساله

فرمانده انتظامی فراشبند گفت: قاتلی که با اسلحه به سمت یک آرایشگاه تیراندازی و منجر به قتل و مجروح شدن شخصی دیگر شده بود دستگیر شد.

قتل فراشبند

به گزارش اول فارس ، سرهنگ کرامت اله برومندی با اعلام این خبر  بیان داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در هشتم آبان‌ماه سال جاری در بلوار “معلم” شهرستان فراشبند و متواری شدن قاتل، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند یک دستگاه وانت پراید با ۲ سرنشین به یک مغازه آرایشگری مراجعه و اقدام به تیراندازی می‌کنند که متاسفانه یک نفر مشتری حدودا ۴۰ ساله به دلیل اصابت تیر مستقیم فوت و آرایشگر نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شود.

فرمانده انتظامی فراشبند ادامه داد: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل ۱۹ ساله به همراه هر ۲ همدستش را در شهرستان فیروزآباد از توابع استان فارس شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی آنان را در کمتر از ۴۰ روز دستگیر کنند.

سرهنگ “برومندی” با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه اسلحه کلت کمری که در صحنه درگیری مورد استفاده قرار گرفته شده است کشف شد، گفت: متهمان علت و انگیزه خود را اختلافات شخصی با فرد مجروح (مالک آرایشگاه) عنوان کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: پلیس همواره تلاش می‌کند با بکارگیری تمامی امکانات و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها خصوصا ظرفیت‌های عظیم مشارکت عمومی برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه استفاده کند تا بتواند ماموریت‌های خود را در جامعه به نحو مطلوب و شایسته انجام دهد.

بهترین الگوی غذا خوردن در افراد مبتلا به دیابت چیست؟

کلیک کنید و عضو کانال اخبار فوری اول فارس شویداول فارس شوید" width="500" height="59" />

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار