• 13 / آذر 1397 / 6:58
  • شناسه خبر : 2274

نامه نماینده کهگیلویه به استاندار کهگیلویه وبویراحمدمبنی بر لغو افزایش قیمت نان /مردم از کیفیت نان و ضعف نظارت ها گلایه دارند

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ به افزایش قیمت ۵۰درصدی نان در استان کهگیلویه وبویراحمد واکنش نشان داد و خواستار بازنگری سریع در قیمت نان شده است.

به گزارش اول فارس به نقل از خبرلنده،رسانه های استان از افزایش قیمت نان در استان کهگیلویه وبویراحمد خبر هایی منتشر کردند که  قیمت نان را با ۵۰درصد افزایش اعلام کردند که با واکنش قاطبه مردم و برخی از مسئولان همراه شده است.

عدل هاشمی پور نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در واکنش به این افزایش قیمت نان ضمن اعتراض به این نرخ گذاری و گلایه از عدم درک مسئولان از وضعیت معیشتی مردم با ارسال نامه ای به استاندار کهگیلویه وبویراحمد خواستار تغییر این مصوبه شده است.

متن این نامه به شریح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر احمدی استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد

                                                 سلام علیکم

به استحضار می رساند پس از مصوبه ی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان مبنی بر افزایش قیمت نان، تماس های متعدد مردمی مبنی بر اعتراض و اظهار نگرانی آنها دریافت شده است.

در همین رابطه خاطر شریف جنابعالی، مدیرکل صمت، کارشناسان، ناظران و سایر نهادهای مرتبط و اجرایی را به ذکر نکاتی چند معطوف می دارم.

امید است با نگرش مثبت و دقت نظر، مورد ارزیابی قرار گرفته و تلاش شود تا خروجی جلسات ادارات در جهت رضایت و خدمت به مردم باشند.

نیک مستحضرید که امروزه تحریم های اقتصادی و مشکلات معیشتی، طبقات متوسط، بی بضاعت و دهک های پایین جامعه به لحاظ درآمدی را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

مردمی که در تمامی صحنه های لازم، دین خود را به نظام، انقلاب و رهبری معظم ادا نموده اند و همواره پایبندی، وفاداری و حمایت قاطعانه و همه جانبه ی خویش را اعلام می دارند.

الحق که این مردم فهیم و نجیب، شایسته ی احترام و خدمتگزاری بیش از پیش بوده و وظیفه ی همه ی مسئولان رفع مشکلات آنهاست.

از آنجاییکه نان در سفره ی مردم جایگاه خاصی دارد، بهبود کیفیت آن به شدت مورد انتظار بوده به گونه ای که انجام این مهم، حتی از نظر نانوایی ها و متصدیان آن، بر افزایش قیمت نان ارجعیت دارد. لذا امید است برنامه ریزی های عملی در این مسیر شتاب بیشتری بگیرند.

مردم بعضا از پایین بودن کیفیت نان، ضعف نظارت بر نانوایی ها و به روز نبودن دستگاههای پخت، اعتراض دارند و از طرفی نانوایی ها هم بعضا از پایین بودن کیفیت آرد و افزایش افزودنی ها و کمبود ارائه خدمات گلایه مند هستند.

لذا تقاضا دارم دستور فرمایید تا ضمن لغو مصوبه ی افزایش قیمت نان، به سایر موارد اعتراضی و ذکر شده، رسیدگی و نسبت به جلب رضایت مردم و نانوایی ها، برنامه ریزی اصولی و اقدامات لازم به عمل آید.

                          عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

۹۷/۹/۱۲

بیشتر بخوانید:

آتش زدن بیرحمانه خرس قهوه ای در کوه نور چرام +عکس
قتل دختر ۵ ساله توسط مادرش در کهگیلویه/غرق شدن جوان ۱۹ساله در یاسوج
جزئیات هولناک قتل ۲ مرد و آتش ‌زدن چند خانه پس از عروسی در چرام

ثبت دیدگاه