چاپ کد خبر: 137772
2 فروردین 1403

چند بهانه که پاداش طرح تشویقی راننده های اسنپ برایشان واریز نمی‌شود!

چند دلیل اسنپ که پاداش طرح تشویقی راننده های اسنپ برایشان واریز نمی‌شود!

۲ ساعت بعد از پایان مهلت انجام طرح تشویقی، در قسمت «طرح‌های تشویقی قبلی» وضعیت پرداخت پاداش طرح تشویقی نمایش داده می‌شود. برای مشاهده توضیحات کافی است روی وضعیت نمایش داده شده بزنید. این ۴ وضعیت عبارت اند از:

در حال بررسی
یعنی شما به هدف طرح تشویقی رسیده‌اید و سفرهای انجام‌شده از نظر رعایت قوانین اسنپی در حال بررسی است.

پرداخت‌شده
یعنی طرح‌ها را در چارچوب قوانین اسنپ انجام داده‌اید و پاداش طرح تشویقی برای‌تان واریز شده است.

ناتمام
یعنی به هدف تعیین‌شده در طرح تشویقی نرسیده‌اید.

تعلق نگرفته
یعنی قوانین سفرهای اسنپی رعایت نشده و پاداش طرح تشویقی به شما تعلق نمی‌گیرد.

مشاهده وضعیت پرداخت پاداش طرح تشویقی راننده اسنپ

چند دلیل اسنپ که پاداش طرح تشویقی راننده های اسنپ برایشان واریز نمی‌شود!

طرح‌های تشویقی به صورت دوره‌ای برای همه کاربران راننده فعال ناوگان اسنپ ارسال می‌شود و پاداش طرح‌ها فقط برای کسانی واریز می‌شود که قوانین و چارچوب‌های انجام صحیح طرح‌های تشویقی را رعایت می‌کنند. در نسخه جدید اپلیکیشن راننده اسنپ، قابلیتی اضافه شده که می‌توانید وضعیت پرداخت پاداش طرح تشویقی را ببینید. وضعیت پرداخت پاداش طرح تشویقی ۴ حالت دارد. در این مطلب این وضعیت ها را با هم مرور می‌کنیم.

۴ وضعیت پرداخت پاداش طرح تشویقی

۲ ساعت بعد از پایان مهلت انجام طرح تشویقی، در قسمت «طرح‌های تشویقی قبلی» وضعیت پرداخت پاداش طرح‌ها نمایش داده می‌شود. برای مشاهده توضیحات کافی است روی وضعیت نمایش داده شده بزنید.

این ۴ وضعیت عبارت اند از:

در حال بررسی
پرداخت‌شده
ناتمام
تعلق نگرفته
در ادامه هر یک از وضعیت‌ها را به طور جداگانه توضیح می‌دهیم.

طرح تشویقی در حال بررسی

وضعیت «در حال بررسی» به این معنی است که شما به هدف طرح تشویقی رسیده‌اید و سفرهای انجام‌شده از نظر رعایت قوانین اسنپی در حال بررسی است.

چند دلیل اسنپ که پاداش طرح تشویقی راننده های اسنپ برایشان واریز نمی‌شود!

2 2

طرح تشویقی پرداخت‌شده

پس از انجام بررسی‌ها، اگر طرح‌ها را در چارچوب قوانین اسنپ انجام داده باشید، پاداش طرح تشویقی برای‌تان واریز خواهد شد و وضعیت پاداش طرح تشویقی به‌صورت «پرداخت‌شده» نمایش داده می‌شود.

پاداش طرح تشویقی اسنپ

طرح تشویقی قبلی

طرح تشویقی ناتمام

اگر به هدف تعیین‌شده در طرح تشویقی نرسید، پاداش طرح پرداخت نشده و وضعیت پرداخت پاداش به‌صورت «ناتمام» نمایش داده می‌شود.

طرح تشویقی ناتمام

طرح تشویقی ناتمام 2

طرح تشویقی تعلق نگرفته

اگر پس از بررسی‌های انجام‌شده،مشخص شود که قوانین سفرهای اسنپی رعایت نشده، پاداش طرح تشویقی به شما تعلق نمی‌گیرد. در این شرایط، وضعیت پرداخت پاداش به صورت «تعلق‌نگرفته» نمایش داده می‌شود.

FireShot Capture 001 وضعیت پرداخت پاداش طرح تشویقی راننده اسنپ club.snapp .ir

چرا پاداش طرح تشویقی برای من واریز نمی‌شود؟

طرح‌های تشویقی برای همه کاربران فعال ناوگان اسنپ ارسال می‌شود اما پاداش این طرح‌ها فقط برای کسانی واریز می‌شود که قوانین و چارچوب‌های انجام صحیح طرح‌های تشویقی را رعایت می‌کنند. در این بخش قوانینی را که رعایت آنها باعث می‌شود پاداش طرح تشویقی به کاربران راننده تعلق بگیرد با هم مرور می‌کنیم.

20221016 insentive H 780x400 1

ثبت به‌موقع و به‌ترتیب مراحل سفر

بازه زمانی انجام سفرهای طرح تشویقی مشخص است و لازم است حتما در زمان تعیین شده انجام شوند. ثبت‌ به‌موقع مراحل سفر، نشان می‌دهد همه مراحل در زمان صحیح در اپلیکیشن ثبت شده است. این نکته از قوانین مهم فعالیت در ناوگان اسنپ است و در صورت عدم رعایت توسط کاربر راننده ممکن است منجر به مسدود شدن حساب کاربری وی شود.

20221016 insentive01 H

تطابق مشخصات کاربر راننده اسنپ با اطلاعات ثبت شده در اپلیکیشن

یکی از مهمترین قوانین فعالیت در ناوگان اسنپ، تطابق مشخصات کاربر راننده با اطلاعات ثبت شده در اپلیکیشن است. در صورتی که اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید و آن فرد سفرهای طرح تشویقی ارسال شده برای شما را انجام دهد، پاداش طرح‌های تشویقی به شما تعلق نگرفته و علاوه بر آن ممکن است حساب کاربری شما به دلیل تخلف مسدود شود.

20221016 insentive02 H

احترام به انتخاب مسافر در نحوه پرداخت هزینه سفر

هزینه سفرهای اسنپی به دو صورت آنلاین  یا نقدی پرداخت می‌شود و مسافران آزادند نحوه پرداخت هزینه سفر را انتخاب کنند. اجبار مسافر برای پرداخت هزینه به صورت نقدی یا کارت‌به‌کارت علاوه بر اینکه خلاف قوانین فعالیت در ناوگان اسنپ است، به دلیل عدم واریز وجه در حساب آنلاین کاربر راننده، باعث منفی شدن اعتبار حساب و عدم واریز پاداش طرح تشویقی می‌شود.

عضو کانال ما در تلگرام شوید

عضو کانال ما در واتساپ شوید

شما هم نظرتان را بنویسید 

زندگی نامه داریوش بزرگ که تخت جمشید و کانال سوئز را ساخت

در باره اسنپ و مشلات راننده ها می توانیدمطالب بیشتری  اینجا بخوانید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

محمد سعیدی چهارشنبه , ۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۰

دروغ محضه، ای کاش یک ارگان مسئول بر اسنپ بی مسئولیت نظارت کند، فقط هدفش کسب درامد است، به هیچ عنوان پاسخگوی مشکلات راننده نیست، چند مرحله پاداش مرا واریز نکرده و پاسخگو هم نیست، فقط جوابخای سیستمی و تکراری ارسال می کند، و تماس تلفنی را هم حذف کرده و اپراتور جوابگوست، خیلی احساس قدرت می کنه و حق راننده و خانواوه اش را پایمال می کنه و براش هم مهم نیست

علی چهارشنبه , ۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۹:۱۶

طرحهای کشک سفری که ۳۰هزار تومان هست میزنه برای تو ۲۲هزار بعد۸ هزارش میشه جایزه اینطوری ۱۵سفر میری میشه ۸۵ هزار جایزه ت
یعنی ازجیب خود برداشته بعدبه عنوان جایزه میده به خودت????????????توهم خوشحال که طرح تشویقی گیرت میاد. زرشک

علی چهارشنبه , ۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۹:۱۴

طرحهای کشک سفری که ۳۰هزار تومان هست میزنه برای تو ۲۲هزار بعد۸ هزارش میشه جایزه اینطوری ۱۵سفر میری میشه ۸۵ هزار جایزه ت
یعنی ازجیب خود برداشته بعدبه عنوان جایزه میده به خودت????????????توهم خوشحال که طرح تشویقی گیرت میاد. زرشک

ناشناس سه شنبه , ۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۵

من خودم،دوم طرح رو رفتم ولی،ندادن،سفرها رو کامل هم رفتم،دزد به تمام معنا،اسنپ،

... دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۷

بهترین روش بااین شرکتهای خودساخته کار نکردن است

ناشناس دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۵

بهترین روش بااین شرکتهای خودساخته کار نکردم است

... دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۳

بهانه ندادن تشویقی….حق الناسه…گرچه کسانیکه این مسائل را رعایت نمیکنند اعتقادی به حلال و حرام ندارندوشمارا وادار به کار خلاف میکنندبهتره بااین شرکتهای خودساخته کارنکنیم

بیطرف دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۱

فقط اینو بهتون بگم که مدیریت اسنپ میگه عجب …یی پرورش دادیم

بیطرف دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۹

اگر قرارباشه باهشت ساعت کار راننده پانصد هزار تومان کارکنه که ضرره اسنپ میباشد ، مدیریت اسنپ طوری برنامه ریزی کرده که یک راننده اسنپ از صبح تا دوارده شب کارکنه سیصد وپنجاه تومان نه پانصد تومان ، ماشا…اینقدرپرووگستاخ هستند که از پولسانت رانتده به نفع خودشان استفاده میکنند ورانتده ساده لوح با نرخهای ده هزارتومان که بعنوان تله اسنپ قرار داده وارد دام میشوند ومسافر جابجا میکنند که دویست تومان پاداش بکیرند ،((راننده عزیز))خاطرتون جمع مدیریت اسنپ خیلی زرنگتر از این حرفاس فکرنکنی که اسنپ از جیب خودش میده نه بدبخت از کمسیونهای سنگین که از خودت میگیره مبلغی به خودت برمیگردونه و تو بیسواد و بی فرهنگ همیشه اسنپ را دعا میکنی واون مدیری که بالا نشسته میگه عجب گاوهایی پرورش دادیم دمشون گرم

پرویز اسدی دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۱

طرح تشویقی من با اینکه از نظر خودم هیچ مشکلی نداشته ام و پرداخت نگردیده بیش از ۱۰ طرح تشویقی داشته ام که کامل سرویس‌ها را انجام داده‌ام الان بیش از سه هفته است که پرداخت نگردیده با اینکه پیام هم داده‌ام هنوز خبری از وجه داشت نیست.

ابرراهیم حسن آبادی دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۵:۴۶

برای من هم بارها پیش اومده که با سفرهای واقعی و رعایت قوانین که گذاشتن باز هم نریختن…ها بارها هم تماس گرفتم و پیگیر شدم پشتیبانی هم یه کلام میگه محاسبه طرح های تشویقی سیستمی ست و قطع میکنن چند نفر رو شاهد بودم که با سفرهای غیر واقعی پول گرفتن از طرح تشویقیشون من که سفر واقعی داشتم حقمو خوردن وباعث تاسفه که با این هزینه های استهلاک و سوخت راننده ها مجبورن باز کار کنن تا جیب این اسنپ پر بشه

ابرراهیم حسن آبادی دوشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۵:۴۴

برای من هم بارها پیش اومده که با سفرهای واقعی و رعایت قوانین که گذاشتن باز هم نریختن ..ها بارها هم تماس گرفتم و پیگیر شدم پشتیبانی هم یه کلام میگه محاسبه طرح های تشویقی سیستمی ست و قطع میکنن چند نفر رو شاهد بودم که با سفرهای غیر واقعی پول گرفتن از طرح تشویقیشون من که سفر واقعی داشتم حقمو خوردن وباعث تاسفه که با این هزینه های استهلاک و سوخت راننده ها مجبورن باز کار کنن تا جیب این اسنپ پر بشه

آخرین اخبار