چاپ کد خبر: 134056
23 بهمن 1402

بیانیه اسنپ در مورد نحوه محاسبه کمیسیون دریافتی از راننده ها که باید بخوانند

بالاخره شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ در مورد نحوه محاسبه کمیسیون دریافتی از راننده هایش اطلاع رسانی کرد.نحوه محاسبه کمیسیون اسنپ موضوعی است که هم برای کاربران راننده و هم مسافران جالب است و نسبت به آن کنجکاو هستند.

درصد کمیسیون اسنپ در تهران و شهرستان‌ها

به گزارش اول فارس ، اسنپ با انتشار یادداشتی با عنوان ” صفر تا صد نحوه محاسبه کمیسیون اسنپ ” در خصوص نحوه حساب و کتاب کمیسیون دریافتی از رانندگان اطلاع رسانی کرد ، این در حالی است که برخی رانندگان معتقدند میزان کمیسیون در شرایط عدم تخصیص اعتبار بنزین که از یکسال است متوقف شده باید کمتر شود تا رانندگان منفعت بیشتری دریافت کنند. آنچه در زیر میخوانید نظر اعلام شده اسنپ در باره نحوه محاسبه کمیسیون دریافتی از راننده هاست که رسما اعلام شده و عینا برای آگاهی رانندگان و مسافرین درج میگردد.

نحوه محاسبه کمسیون اسنپ یکی از دغدغه های همیشگی کاربران راننده و حتی مسافران است. در این مطلب تلاش کرده‌ایم به این سؤال همیشگی که اسنپ چند درصد کمیسیون می‌گیرد پاسخی شفاف و کامل دهیم.

اگر برای شما هم این سؤال پیش‌آمده که کمیسیون و کرایه اسنپ چگونه محاسبه می‌شود در این مطلب همراه ما باشید و با صفر تا صد نحوه محاسبه کمیسیون اسنپ کاملاً آشنا شوید.

درصد کمیسیون اسنپ در تهران و شهرستان‌ها

درصد کمیسیون اسنپ در استان‌های تهران، البرز، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، قم و آذربایجان شرقی ۱۵٪ است.

کاربران راننده در سایر استان‌ها ۲۰٪ از هزینه هر سفر را به‌عنوان کمیسیون پرداخت می‌کنند.

درصد کمیسیون اسنپ، باتوجه‌به استان محل فعالیت، بین ۱۵ تا ۲۰ درصد است.

مقایسه کمیسیون اسنپ با سایر شرکت‌های تاکسی اینترنتی در جهان

شرکت اوبر (Uber) و شرکت (Lyft) دو شرکت بزرگ تاکسی اینترنتی در جهان هستند که سهم بزرگی در جابه‌جایی مسافران در سراسر جهان برعهده دارند. رانندگان هر دو شرکت اوبر و لیفت ۲۵٪ از هزینه هر سفر را به‌عنوان کمیسیون پرداخت می‌کنند.

همان‌طور که قبلاً اشاره شد درصد کمیسیون اسنپ در برخی کلان‌شهرها ۱۵٪ و در سایر شهرها ۲۰٪ است.

لازم به ذکر است کاربران راننده به‌صورت دوره‌ای طرح‌های تشویقی دریافت می‌کنند که با استفاده از این طرح‌ها کمیسیون پرداختی عملاً به کمتر از مقادیر گفته شده و به زیر ۱۰٪ می‌رسد که اختلاف زیادی با شرکت‌های مطرح تاکسی اینترنتی جهان دارد.

طرح‌های معافیت از کمیسیون راننده اسنپ

حمایت از کاربران راننده و ایجاد انگیزه‌ برای افزایش فعالیت، یکی از تلاش‌های همیشگی اسنپ است. طرح‌های تشویقی و معافیت دائمی و دوره‌ای از پرداخت حق کمیسیون بخشی از فعالیت‌های اسنپ در این رابطه است.

معافیت دائمی گروه‌های خاص از پرداخت کمیسیون به اسنپ

اسنپ در راستای مسئولیت اجتماعی خود همواره تلاش کرده تا از گروه‌های مختلف جامعه حمایت کند، از ابتدای فعالیت اسنپ تاکنون خانواده‌های شهدا، بیماران خاص، افراد دارای معلولیت و جانبازان از پرداخت کمیسیون اسنپ معاف هستند.

در سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۸ هزار کاربر راننده اسنپ، معاف از پرداخت حق کمیسیون بودند که مجموع ارزش معافیت از کمیسیون آن‌ها معادل ۶۲ میلیارد تومان بود.

کمیسیون سفرهای بین‌استانی رانندگان اسنپ

سفرهای بین‌استانی تجربه متفاوتی در جابه‌جایی مسافران بین شهرهای ایران را فراهم کرده است. در سفرهای بین‌استانی، هیچ‌گونه کمیسیونی از هزینه‌های پرداختی از طرف مسافر کسر نمی‌شود و کارمزد اسنپ از این سفرها صفر است. در واقع کرایه اسنپ در این سفرها به طور کامل به کاربران راننده تعلق می‌گیرد.

معافیت دوره‌ای راننده های اسنپ از کمیسیون

علاوه بر معافیت دائمی برخی گروه‌های خاص، طرح‌های دوره‌ای معافیت از کمیسیون اسنپ هم اجرا شده است و تاکنون اقشار مختلف جامعه از جمله زنان سرپرست خانوار، بیماران هموفیلی و … را نیز از پرداخت کمیسیون معاف شده‌اند.

سفرهای خنک اسنپی

اسنپ برای قدردانی از نحوه عملکرد کاربران حرفه‌ای راننده در روزهای گرم سال، به‌ازای بازخوردهای مثبتی که از مسافران دریافت می کنند، طرح تشویقی معافیت از پرداخت بخشی از کمیسیون را اجرا می‌کند.

معافیت دوره‌ای راننده های اسنپ از کمیسیون

اسنپ با صرف‌نظر از حق کمیسیون، تلاش کرده است در تمام روزهای سخت در کنار مردم باشد.

مسئولیت‌های اجتماعی اسنپ

اسنپ همواره تلاش می‌کند در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در روزهای شادی و غم با حضور مفید و مؤثر، کنار مردم باشد. از همین رو شاهدیم که در شرایط بحرانی مانند حادثه متروپل آبادان، وقوع سیل در یزد و وقوع زلزله در شهرهای خوی و سلماس از همان ساعات ابتدایی، برای تسهیل رفت‌وآمد در این شهرها و کنترل بهتر بحران، کاربران راننده را از پرداخت حق کمیسیون اسنپ معاف کرد تا به‌نوبهٔ خود در روزهای سخت همراه مردم باشد.

همچنین اسنپ بارها در رویدادهای مختلفی نظیر نمایشگاه کتاب، تلکام، پارک علم و فناوری پردیس و … برای کمک به برگزاری بهتر رویداد و رفت‌و‌آمد راحت‌تر افراد از مبلغ کمیسیون خود صرف‌نظر کرده است.

خدمات باشگاه رانندگان اسنپ در مقابل کمیسیون دریافتی از کاربران راننده

در باشگاه رانندگان اسنپ انواع تسهیلات خودرویی، رفاهی و درمانی ارائه می شوند.

خدمات باشگاه رانندگان اسنپ در مقابل کمیسیون دریافتی از کاربران راننده

رفاه حال کاربران راننده و خانواده‌های آنها برای اسنپ اولویت بالایی دارد. به همین دلیل باشگاه رانندگان اسنپ همواره تلاش می‌کند با ارائه خدمات و تسهیلات متنوع، پاسخگوی نیازهای اساسی کاربران راننده باشد.

باشگاه رانندگان برای همراهی با کاربران راننده اسنپ و اسنپ‌باکس شکل‌گرفته و علاوه بر ارائه تسهیلات خودرویی (اتوسرویس، روغن، لاستیک، CNG، لوازم‌یدکی، کارواش، باتری، تعمیرگاه، معاینه فنی)، خدمات درمانی (پزشک، دندان‌پزشک، آزمایشگاه و کلینیک‌های درمانی) و خدمات رفاهی (پوشاک، لوازم‌خانگی، موبایل و لوازم جانبی)، آموزش‌های ویژه کاربران راننده و موتورسوار، اخبار و اطلاع‌رسانی‌های مهم، برگزاری مسابقات ویژه کاربران راننده با جوایز نفیس و … را نیز بر عهده دارد.

قیمت‌گذاری کرایه اسنپ بر اساس «مسافت بین مبدأ و مقصد» و «زمان تقریبی سفر» و به‌صورت هوشمند انجام می‌شود و عرضه و تقاضا هم نقش مهمی در کرایه هر کیلومتر اسنپ دارد.
به‌عنوان‌مثال در ساعات اوج ترافیک، درخواست سفر در برخی مسیرها بیشتر می‌شود و به دنبال آن مدت‌زمان سفر هم افزایش می‌یابد. افزایش تعداد مسافر و زمان انجام سفر موجب می‌شود تعداد کاربران راننده آزاد برای قبول درخواست‌های سفر کمتر شود. در نتیجه هزینه سفر اسنپی افزایش می‌یابد.

علاوه بر ترافیک در شرایط بارش باران و برف یا در مسیرهایی که در طرح ترافیک قرار دارد به دلیل عدم توازن بین عرضه و تقاضا تعداد درخواست‌های سفر از تعداد کاربران راننده پیشی می‌گیرد و باعث افزایش هزینه سفر اسنپی می‌شود.

گاهی شرایطی پیش می‌آید که کرایه اسنپ کمتر از کرایه روزهای عادی است. مثلاً در ساعت‌های خلوت و کم رفت‌وآمد و برخی روزهای تعطیل میزان درخواست‌های سفر کم می‌شود و تعداد کاربران راننده آزاد از تعداد مسافران بیشتر شده و در نتیجه قیمت سفر اسنپی کمتر از روزهای عادی محاسبه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نحوه مشاهده میزان کمیسیون کسرشده و درآمد خالص سفر

در قسمت گزارش‌های سفر در اپلیکیشن کاربران راننده، امکان مشاهده میزان «خالص دریافتی هزینه سفر» فراهم شده است. توجه داشته باشید در هر صورت، چه مسافر هزینه سفر را نقدی به شما بپردازد چه آن را اعتباری پرداخت کند، با مراجعه به این بخش می‌توانید مبلغ خالص دریافتی هر سفر را مشاهده کنید.

نحوه افزایش درآمد در اسنپ

درآمد بالا در اسنپ از یک فرمول ساده پیروی می‌کند. رانندگان اسنپ با قبول سفرهای بیشتر، درآمد بهتری هم به دست می‌آورند. کاربران راننده‌ای که قبول سفر بیشتری داشته باشند و برای پذیرش درخواست‌های سفر تعلل نمی‌کنند، در اولویت اول ارسال درخواست قرار می‌گیرند.

سخن پایانی اسنپ برای راننده ها
نحوه محاسبه کمیسیون اسنپ موضوعی است که هم برای کاربران راننده و هم مسافران جالب است و نسبت به آن کنجکاو هستند.

در این مطلب سعی کردیم درباره کمیسیون، نحوه محاسبه کرایه اسنپ، طرح‌های معافیت از کمیسیون و خدمات باشگاه رانندگان در قبال دریافت کمیسیون، توضیح کاملی ارائه دهیم. امیدواریم با مطالعه این مطلب به سؤال همیشگی «کمیسیون اسنپ چقدر است» پاسخ داده باشیم.

حالا نوبت راننده های اسنپ است که در مورد این بیانیه اسنپ در مورد کمیسیون نظرشان را بنویسند 

مطلب پیشنهادی برای مطالعه بیشتر:

کشف جسد سوخته خانم راننده تاکسی اینترنتی در نیزارهای اطراف تهران

چرا راننده اسنپ درخواست سفر کمتری دریافت می‌کند؟ راننده اسنپ با این فرمول پولدار می شود

کلیک کنید و عضو کانال اخبار فوری اول فارس شوید 1

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

حسین یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵

خوش به حال هندی ها از .. هم شکایت میکنن ما از کی شکایت کنیم وقتی همه چی دست یه مشت آدم سودجو هستن که فقط به فکر جیب خودشون هستن کی فکر ما هست همه چی مافیاهای خودشو داره تو ایران از .. خر بگیر تا ….خر

حسین یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰

سلام پولی که به جیب میزنه هیچ شرکتی الان اینطور کار نمیکنه ۲۰ درصد کمیسیون کرایه ها پایین تازه اگه اشتباهی دستت بخوره سفر قبول کنی بعد لغو کنی جریمه میشی ما چند میلیون راننده داریم حالا شما فکر کنید تو ثانیه چقدر این برنامه ۱۵۰۰تومان ریال میکنه تو پاچه ما چه وظشه پول خرج ماشینم در نمیاد این همه وقت بزاری الان ۱سال خبری از بنزین نبوده فقط وعده میده این برنامه این کار واسه کسایی کارمندی هستن خوبه ولی کسی که شغلی نداره باید اینطور حقش ضایع بشه…تو برنامتون

ناشناس یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

من راننده اسنپ وانتم با اینکه کرایه ها خیلی خیلی کمه و بارها اتفاق افتاده مشتری درخواست داده میریم مبدا یا بار حاصر نیست یا مشتری جواب نمیده ب اسنپ هم زنگ میزنی ی سری آدم مزخرف جواب مزخرف میدن حالا اگ ۲ دقیقه دیر برسی نت تنها سفر لغو میشه گوز شناس… ب راننده زنگ میزنه تهدیدش میکنه

ناشناس یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱

کرایه جهانی ابر اونوقت چند سنت برای هر سفر هست اخه

farhad یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۴۹

از ماست که برماست واقعا که اسنپ رحم نداری برای کاربر راننده فقط به فکره منفعت خودتی و تمام.اقا با کرایه های ناچیز نررررررررررید.مسافر حتا عجله دارممم میزنه فایده نداره

Hassan یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۲۳

.. نرید دیگه .آدم میمیره از گشنگی ولی نمیره خاک برسرتون

Hassan یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۲۰

سلام . جواب همه شما که اعتراض دارید میدونید چیه ؟؟آقا نرید بزارید کنار من خودم دیگه نمیرم وجدان هم راحته اعصاب راحته چرا فحش بحث می‌کنید .منوتو ما می‌شویم……

ناشناس شنبه , ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۵

شما خودتان را با شرکت اوبر مقایسه میکنید کرایه شما قابل قیاس مگه فقط ورودی تاکسی اوبر با بیشترین مبلغ کرایه اسنب برابری مکنه

محمداکبری شنبه , ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴

سلام اسنپ توجیهی اقتصادی برای رانندگان ندارد برنامه جدید نصب کردیم اگر پشت فرمان بودم آخر سفر بودیم باید حین حرکت مسافر بگریم اگر نگیریم امتیاز کم میکنید ۱۰ دقیقه زمان می برد تامسافر بعدی پیدا شود. سخن آخر. تا چند دیگه ازاین شغل خدا حافظی میکنیم

ناشناس شنبه , ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۰۵

سلام من چهار ساله اسنپ کار میکنم اما توی این دو ماه گذشته دوتا کرایه مسافر نداد که می‌شد ۲۷۰ هزار به پشتیبانی زنگ زدم پیام دادم اهمیتی که ندادن کمسیون این مبلغ را کم کردن وجوابهای تکراری در حال برسی است خلاصه یک ریال هم ندادن. کمسیون گرفتن

ناشناس جمعه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۲

خدایی که هراقدامی دراسنپ بعمل بیادبایددودش به چشم راننده بدبخت بره باباراننده هم ادم است خانواده داره برده نیست بخدا قربون خدابرم به یکی مال زیادمیده

کیومرث جمعه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۷

باسلام چرااگرراننده سفری رالغوکند به هردلیلی فورامبلغ ۲۰۰۰جریمه میشودولی مسافرسفررالغومیکنی وهیچی به راننده تعلق نمیگیرد

بدبخت جمعه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۵۵

مسافر لغو سفر میزنه بعد میبینی کمیسیون سفر انجام نشده برات آمده هر چقدر هم پیام میدی توجه نمی کند یعنی خدای حرام خواری

کامبیز جمعه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۴۴

در حال حاضر مدتی است که پنج درصد کمیسیون بابت سفرهای بین استانی گرفته می شود. که این هم قدم اول در اخذ کمیسیون بابت سفرهای بین استانی است که با شعار بدون کمیسیون شروع بکار کرد و کم کم آن را بالاتر خواهد برد. متاسفم برای این رسانه که دروغ های شرکت آیند را بدون بررسی نشر می دهد.

ااسمعیل پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۲

سلام همیشه حق از راننده خورده میشود چرکمیسون خودشان کم نمیکنن

علی پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۷

سلام از کمیسیون اوبر گفتید لااقل از مبلغ کرایه ها هم نسبت به کرایه اسنپ هم میگفتید که چند برابر هست، سه نفر بزرگسال با سه تا بچه ، کرایه هم ۱۷ تومن ، کمیسیون هم ۱۵ درصد ، پیدا کنید پرتقال فروش را، سپاس

احمدی زاده پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۲

اگر شما خودتونو مثل اوبر حساب می کنید پس چرا راننده های اوبر اینقدر معترض نیستند

مسعود پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰

از کرایه ۲ تومنی اسنپ شروع به کار کردم و تا برج ۳ امسال با ماشین کار کردم..برام نگهبانی با ۷۵۰۰ جور شد بیخیال اسنپ شدم..ماشین نابود شد ..خرابی جاده و خیابون به کنار رفتار زشت و ناپسند برخی مسافران جای خود، کمسیون هم رو همه اینا،،۲۰ درصد کم مبلغی نیست از کل کارکرد ی روز ،،بنزین و روغن و خرابی های روزانه جای خود،،راننده ناچاره اسنپ کار میکنه،،تپسی بدتر از این،،

الامراد میرعالی اسدی پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۹

با سلام وخسته نباشید خدمت دست اندرکاران اسنپ به استحضار میرساند بنده هم جانباز و هم دیابت دارم مدت چند سال با اسنپ کار می کنم هنوز درخصوص معاف از کمیسیون چیزی بهم ابلغ نکرده تند ممنونم از شما عزیزان

ناشناس پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۶

درود
من در تهران اسنپ کار میکنم و تا حالا فکر میکردم کمیسیون ۱۰٪ کسر میشود ، خدایی مبلغ کرایه ها پایینه و باید بیشتر بشه / یه تعمیر موتور ۲۵ میلیون هزینه کردم / یه تعویض روغن میشه ۱/۵ میلیون / مسافر که این چیزها رو نمیدونه / بخدا اسنپ و تپسی مردم رو مفت جابجا میکنن و فشارش هم فقط روی کول رانندگان هستش

ج.م پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶

من راننده اسنپم اما خودم یا خانوادم جایی خواستیم بریم اسنپ میزنم چون ارزش نداره به خاطر ۱۱۰۰۰ ماشین روشن کنم اسنپ فقط برا مسافر خوبه به درد راننده نمیخوره

ناشناس پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۳۹

چرابایدشهرستانها۲۰درصدکه البته ۲۴درصده بایدکمسیون پرداخت کنن مگه شهرستانها جاده هاش بهتره یانه کرایه هاش بیشتره یانه اصلابهتربگم وسایل ماشین ودستمزدویاتورم کمتره متاسفم که راننده کارکنه سودش نصیب اسنپ بشه از۷صبح تا۷غروب ۵۰۰میتونی کارکنی اونم ناخالص به غیرازبنزین بهشت وجهنم برای ادمهای بیچارس نه سرمایه دار

صادق پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۵:۳۵

از خدا نمیترسید اینقدر.. تحویل ملت میدید خداوند دچار آه راننده های مظلومی که از سر ناچاری با کرایه های دوزاری شما کارمیکنن دچارتون کنه الهی بروزی بیافتید که از سر اجبار بیایید اسنپ کار کنید بخدا نفرین بدتر از این سراغ نداشتم نثار تون کنم

حمید پنجشنبه , ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۴:۰۰

سلام حداقل ماکه حقوقی نیستیم پول بنزین رو به جای عید ی بدن که شب عید شرمنده خانواده نشیم بابا شب عید ی حمایت کنید ببینید رانندها چیکار میکنند ممنونم

مهدی افشار چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۹

هیچ امکانتی به راننده بیچاره نمی جز اعصاب خورد کنی واسترس مجانی

همایون چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۲

سلام سه سال اسنپ کارمیکنم حال ماشینم خراب است حال اسنپ من راحمایت کند.

مهدی افشار چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵

اسنپ بزرگتر و ارشدترین … تاریخ ایران هست
هیچ امکانتی به راننده بیچاره نمی جز اعصاب خورد کنی واسترس مجانی.

مهدی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۰

اسنپ بطور کلی حق رانندگان را به هرطریقی که می شود

ضایع میکند. تعداد بیسارزیادی ازشهرستانهای کشوربرای
بیکاری درتهران باهرقیمتی که شده اقدام به همکاری با این
شرکت ها هستند.وبعضی مواقع حق وحقوق رانندگان راپایمال میکنندوحریف پشتبانی سفرازخدا بی خبر نمی شوند تا دست رنج خودشون روهم دریافت کنند
خداوند جزاشون بده به حق این روز عزیز.

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱

باسلام.خواهشن.کارنکنید.یارو۲۰تومان.کرایه.میده.این.شدکرایه.اطلن.یاروفقطبشینه.وپیاده.بشه.باید۵۰تومان.بده.من.که۳ماه.رفتم.خیرندیدم

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۲

اسنپ بطور کلی حق رانندگان را به هرطریقی که می شود

ضایع میکند. تعداد بیسارزیادی ازشهرستانهای کشوربرای
بیکاری درتهران باهرقیمتی که شده اقدام به همکاری با این
شرکت ها هستند.وبعضی مواقع حق وحقوق رانندگان راپایمال میکنندوحریف پشتبانی سفرازخدا بی خبر نمی شوند تا دست رنج خودشون روهم دریافت کنند
خداوند جزاشون بده به حق این روز عزیز.

محمودرضا شیخ چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۲

با عرض سلام و ادب و احترام …خدمت همکاران و رانندگان عزیز
همه می‌دانند که بسیار به ما ظلم می شود و هیچ کس جوابگو نیست و بس …

فرزاد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۶

اسنپ حیلی خوبه ولی تپسی نه ، تپسی از سفرهای استانی هم کمیسیون کم میکنه

علی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۹

سلام به همکاران راننده ،از اولین روز شروع به کار است گول خوردم ثبت نام کردم اولش کرایه ها خوب بود مدتی بعد کمیسیون نگرفتن، تا ماروحسابی کردن بعدش کرایه ها رو روز به روز کم میکنم از ،خون زن و بچه ما مک میزنم بعدش خیریه باز میکنم من وخونوادم از ریس آاسنپ هیچ وقت راضی نیستم اگه راست میگید کرایه ها رو واقعی بزنید یهکمم تخفیف نه از جیب ما از خدا بی خبرا این سالها به روز ماگرفتار بشید بیاد تو خیابونا صبح تا غروب کلاج ترمز بگیرید بعدش اگه چیزی تهش موند خرج ماشینت کنی خیر ندیده ،اون خارخیا همه چیو در نظر میگیرن

علی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۶

سلام به همکاران راننده اسنپ باکس ،از اولین روز شروع به کار است گول خوردم ثبت نام کردم اولش کرایه ها خوب بود مدتی بعد کمیسیون نگرفتن، تا ماروحسابی .. کردن بعدش کرایه ها رو روز به روز کم میکنم از ،خون زن و بچه ما مک میزنم بعدش خیریه باز میکنم من وخونوادم از… هیچ وقت راضی نیستم اگه راست میگید کرایه ها رو واقعی بزنید یهکمم تخفیف نه از جیب ما از خدا بی خبرا این سالها به روز ماگرفتار بشید بیاد تو خیابونا صبح تا غروب کلاج ترمز بگیرید بعدش اگه چیزی تهش موند خرج ماشینت کنی خیر ندیده ،اون خارخیا همه چیو در نظر میگیرن

مهدی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۳

ابتدا باید عرض شود شما خودتون با دو شرکت بزرگ خارجی مقایسه میکنید ایا اونجا کرایه ها و نوع ترافیک و پرداختی و هرآنچه هست اصلا قابل قیاس هست !!؟؟دوما کی حق بنزین را که طبق قرارداد هست پرداخت میکنید !؟سوما کرایه رو بر اساس کدام ملاک فاصله سنجی تعیین میکنید ایا هوایی ؟گاها از همون جای توقف خودرو تا مبدا خودش کرایه داره …یه سری مسیرها ورودی بن بست داره و باید چندین کوچه دور زد تا به مبدا رسید …سوما فرمودید پاداش چون در نظر گرفتید پورسانت میشه حدود ۱۰ درصد والا با همون پاداش تازه میشه همون نزدیک حداقل کرایه …گفتین یه سری چیزها رو اسنپ برای راننده گذاشته که استفاده کنه مثل روغن و…والا هییچ تفاوت قیمتی نداره تازه روغن موتوسل ریختم بعد یک سال ماشینم رینگ پیستون زد …تازگی ها هم طرحی گذاشتید که با پیمایش مثلا ۴۱۰ مبلغ ۶۱ تومن پاداش بگیرید که در انتهای کارکرد درامد میبینیم اون روز کلا ۴۰۰ کار نکردیم ..و خییلی موارد دیگر …

اجما چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵

کلمه ای که بتونم بهتون بگم دلم خالی شه پیدا نکردم فقط برین گم شین

عامر چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۶

وقتی مملکت در وپیکر نداشته باشه هر نهاد و ارگان و شخصی سر مردم کلاه میذاره .

ددد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۷

اسنبپ عزیز لطفا طرح تشویقی برای راننده ها نذار. هر موقع طرح گذاشتی تمامی مسیر ها نصف قیمت قیمت‌گذاری شده. ضمنا به این هم رسیدگی شود وقتی ساعت ۹:۵۰ دقیقه شب میشه باز تمامی مسیر ها نصف قیمت میشن. به نظرتون این ظلم نیست که اسنپ داره با کاربرای راننده اینطوری برخود میکنه

نوید صدرام چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۲

هرطور که دلش میخواد بصورت کاملا کیلویی نرخهاش رو نرخ گذاری میکنه و با راننده هاش هم هرجور که دلش میخواد کمیسیون حساب میکنه

من خودم راننده هستم و دو سه ساله که رانندهم، تمامی ادعاهای اسنپ جهت نرخ گذاری و نحوه محاسبه کمیسیون همش کشکه و فقط و فقط به فکر پول خودشه چون از ما راننده ها فقط یک اهرم درآمدی ساخته واسه خودش که حتی این روزها جواب تلفن پشتیبانی راننده هاش رو هم سیستمی میده و واقعا مزخرفه

راننده چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰

تمام این نوشته ها چرندی بیش نیست اسنپ درتهران۱۹تا۲۲درصدکمیسیون برمیداردحق بنزین که تعهدداده پرداخت نمیکنددرصدی حساب کنیم ۱۰درصدهزینه که میشود۳۰درصداکثریت کرایه هم یکسوم است راننده مفلوک فقط وقت وسرمایه خودراهدرمیدهدطرح هوای گرم هم مثل شوخی میماندالبته مقصراصلی خورده رانندهامیباشندیکماه فقط یکماکسی کارنکنه نادرست بشه درثانی وقتی بااوبر وکمیسیون آن مقایسه میکنیددلاروریال آن هم بگوییددرامریکا با ۶دلارش میشه یک کیلوگوشت خریدولی درایران با۱۳دلارنزدیک به۷۰۰هزا رتومن بایدگوشت بخری

حمید چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵

سلام بیان کردن این موضوع که طرح تشویقی �عث کم شدن درصد شرکت می‌شود گزافگویی است به دلیل اینکه � بهانه‌های مختلف و با جریمه‌های دور از انصاف �داش مورد نظر به راننده نمی‌رسد و هیچگاه از بیان تخلف راننده حرفی به میان نمی‌آید �ط یک پیام می‌آید که پاداش به شما تعلق نمی‌گیرد و غیر از این به عنوان جریمه چند روز پیاپی از طرح تشویقی محروم می‌گردد کافیست از رانندگان سوال کنید تا به صحت گفتار بنده اطلاع یابید جدا از این مسئله �ایه‌ها از ساعت ۹:۳۰ شب به یک سوم تقلیل پیدا می‌کند یعنی کسی که از ناچاری باید شب را کار کند استثمار کامل می‌شود

مراد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۳

همه کسانیکه دراسنپ مشغول فعالیت شدن کسب درآمدورضایت هموطنانش است حال اونکی خودرویش دوگانه هسته مشخصه که فعالیت وقبول درخواستش بیشترازامثال منودیگراان که خودروی مامصرفش فقط بنزین هسته اونم درزاهدان که ۵۰ لیتروازسهمیه ماکم کردن ازمسئولین اسنپ انتظارداریم که به ماسهمیه بنزین بدن یامسئولین محترم ۵۰لیتربنزین ماروبرگشت بدهتدوخودروهای که دوگانه هستن دراستان سهمیه بنزین کمتری بدن تاجبران شود
ممنون

حمزه چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶

خیلی سر راننده کلاه میگذارم
فاصله ۱۲۰۰متر در شهر با چه سرعتی ماشین بره که میزنع یک دقیقه و سه تا هم چراغ راهنمایی رانندگی سر راهت باشه
کرایه بین شهری هم که راننده می‌بره باید خیلی برگرده
کیلومتر رفت و برگشت هزار تومان برای راننده نمی افته با استهلاک حساب کنید دیگه هیچ یعنی مفت

ولی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹

من چهل روز پیش مسافر از گلستان بردم تهرانپارس مسافر کرایه ام نداد و رفت ۱۷۰ هزار کرایه م بود به پشتیبانی زنگ زدم گفت تیکت بزن ده بار بیشتر هم تیکت زدم اما کرایه مو ندادن هیچ این بی …کمسیون هم آزمون کم کردن .

محسن چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳

اسنپ و منافع شخصی چیز دیگری نیست

رضا چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۴

اسنپ تا زمانی که کمسیونش رو داره میگیره نه راننده براش مهم هست نه مسافر جریان اینه که مسافر فقط در دادن کرایه به قول خودشون بالا مشکل داره راننده هم کرایه پایین هم استعلاک هم بی فرهنگی بعضی از مسافرها هم بدون بنزینی و هزاران مشکل دیگه تا زمانی که اسنپ کمسیون میگیره هیچ کدوم اینا براش مهم نیست تا زمانی که میتونه راننده رو استعمار کنه طرح تشویقی هم یک کلک بزرگه برا گرفتن کمسیون بیشتر از سفرها و جای دیگه این تخفیف رو جبران میکنه و از جیب مسافر و راننده درش میاره حرامتون باشه این حق الناسه که از مردم میگیرید و تو گلوتون گیر میکنه و انشاالله خفتون میکنه

احمد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰

اجحاف و حق خوری که تو تاکسی اینترنتی ایران بیداد میکنه گلگی هم زیاد هست. فقط یک کلام دیکتاتوری خطم کلام هست از ضعف این قشر جامعه سواستفاده کامل میشود هر چه ضعیف تر اجحاف بیشتر.

محمدحسن جواری چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶

ایا درالمان شرکت اوبر هم مسیر ۷۰کیلومتری را ۸۰هزارتومان کرایه میاندازد؟
شما به ۲۵درصد کمسیون فقط اشاره میکنید درحالی که درکشورهای اروپایی باتوجه به اینکه کمسیون ۲۵درصد هست ولی کرایه اونجا عادلانه است وبه راننده هم میصرفه

فرزاد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴

بهترین راه کار نکردن است ، شما به گفته های خود عمل نمیکنید

مهدی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۶

اخ ۲۰درصد کمیسون بر میدارید نه کبسول گازی تعویض میکنید هیچ امکاناتی نمیدید

محمد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵

من راننده اسنپ هستم تاریخ گاز سی ان جی. تموم شده مسعولین محترم اسنپ. وقتی ۲۰درصد کمیسیون بر میدارید. باید مارو ساپورت کنید چرا هیچ مزایا نمیدهید الان ماشینم لاستیک میخواد کبسول گازم تموم شده ماشینم فرسوده شده هیچ امکاناتی یا کمکی نمیدهید راننده فقط بلد هستید بیست درصد کمسیون بردارید به خدا حرامه ماشین و سوخت و راننده از ما این همه کمیسیون برمیدارید در قبالش باید راننده تامین باشه اخه تا کی میخواهید ظلم کنید

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱

خیر اصلا هم اینطوری نیست .قیمت ها افتضاح ومسخره .هرچی راننده کار می‌کنه میره جیب شرکت اسنپ.کمیسیون وقیمت پایین و…..بهتره تعطیلش کنن خیال همه رو راحت کنن

محمدرضا سلیمی نیا چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷

با سلام بنده راننده تاکسی شهری هستم.نه بنزین گرفتیم و نیز در مورد عدم کمیسیون از معلولین کم لطفی میفرمایند.بنده خودم معلولیت جسمی دارم اما به هیچ عنوان کمیسیون بنده حذف و طربق روال ۱۵ درصد اخذ می‌شود.بخاطر همین مسئله الان مدتی سه ماه بیشتر هست که با اسنپ کار نمیکنم.

میثم چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴

دروغه. من پیک موتور تهرانم. واسه هر بسته ۲۰درصد کمیسیون میگیره بعلاوه ۵۰۰تومن کم میکنه بعنوان بیمه کالا که بقول خودش از فرستنده یا گیرنده گرفته میشه. حالا چجوری اینو ثابت کرد؟ در واقع چیزی نزدیک ۱درصد این بیمه الکی از راننده میگیرن بعلاوه ۲۰ درصد کمیسون. تصاویر قورت حسابها موجوده

مرتضی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶

اینا همش حرف مفت که این بابا میزنه ، فقط به فکر جیب خودشونن اگه راست میگه خودش بیاد با ماشینش مفت مردم جابجا کنه ببینم زور به کونش میاد یا نه کمسیون بالا کرایه پایین استهلاک بالا ، به نظرم اصلا نباید برای اسنپ کار کنی .

یعقوب چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۴۲

شرایط ایران با خارج از ایران را نباید مقایسه کرد اسنپ به واقعی کلمه….رانندگان به نفع صاحبانشان هست بهترین راه هر راننده برای فعالیت در ۱۲ ساعت یا ۲۴ ساعت اگر مبلغی مثلا ۳۰ هزار پرداخت کند نه سیخ می‌سوزد نه کباب و در صمن تمام اون کمک‌های اسنپ به مردم درآمد یک روز اسنپ هم نیست

Nima چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۰۶

جای منت گذاشتن به قول و قراری که با رانندگان میذارید عمل کنید همون عزت شرف دوطرفه که راننده وفا میکنه اما اسنپ سهمیه بنزین واریز نمیکنه.
اون خدمات اسنپی که میفرمایید که تمام محل های اعلامی هزینه کامل میگیرن.
فقط سهمیه بنزین رو واریز کنید دیگه لازم نیست طرح تشویقی بذارید که اونم از کرایه های راننده کسر میکنید و آخر کار با منت طرح تشویقی واریز میکنید.
از این مملکت دیگه توقعی بیشتر از این نمیشه داشت

Nima چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۰۲

جای منت گذاشتن به قول و قراری که با رانندگان میذارید عمل کنید همون عزت شرف دوطرفه که راننده وفا میکنه اما اسنپ سهمیه بنزین واریز نمیکنه.
اون خدمات اسنپی که میفرمایید که تمام محل های اعلامی هزینه کامل میگیرن.

اسلام چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۳۴

اخ چرا تاکسی اینترنتی ایران با خارج مقایسه مکنید. اولا اونا خصوصین دومن مزایای راننده تا بخای کم گفتم ثالثا اول کاری رانندرو بیمه تکمیلی مکنن بعدشم ما‌شنای خارج با اون همه امکانات وراحتی خیابانهای عالی هرچه کمیسیونگ بگیرن حلاله. دیگه دروغ تا چه اندازه

مهدی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۳۳

اسنپ را در ۳جمله خلاصه میکنم …………………

محمد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۲۰

انقد زیاد کمسیون میگیرن و هیچ حمایتی ندارند و عملا طرح های تشویقی تا به پایان برسونی خودکشی هس نمیشه

محمد چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۱۸

من ازبس استهلاک و هزینه زیاد بود ول کردم کار نمیکنم

بی نام چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۴۱

چرا منت می گذارید؟ همون‌طور که گفتید میزان معافیت از کمیسیون ۶۲ میلیارد تومان بوده بگید کمیسیون دریافتی هم چقدر بوده

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۵:۱۵

مبلغ کرایه (وانت) ۱۷۰۵۰۰ کمیسیون ۳۶۵۰۰ کم کرده در اصفهان،، آیا این مبلغ کسر شده ۱۵ درصده کمیسیون ه،،…،، بابا بسه دیگه،، نفرین راننده بیچاره و خانوادش بدرقه راه خودتون و خانوادتون باشه که اینقدر حقو ناحق میکنید،، از بزرگ تا کوچیکتون

علی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۴:۴۵

نمی‌دونم چه کمیسیون راننده بده همچین میگن بیست درصد تازه میگن اوبر لیفت اونا بیست پنج درصد اونا انصافی کرایه میزنن نه که طرف با اتوبوس شرکت واحدم بره تامقصد بیشتر درمیاد

امیر حسین چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۳:۱۰

کجای دنیا با اینهمه استهلاک ماشین دیده شده که کرایه بیست هزار تومنی با اینهمه معطل بودن برای مسافر و اینهمه ناز و ادا وجود داشته باشه والا بخدا با هشت ساعت کار کردن پول غذامونم در نمیاد.چه برسه به خرجهای دیگه با همین فرمون بری جلو خودتونم باید بزودی در اسنپ رو ببندین.تاکسی تلفنی هم کرایه شب رو بیست در صد بیشتر از روز در نظر میگیره ولی شما شب کرایه ها رو از نصف کمتر میکنین.

رخشانی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۵۶

زاهدان یه ماست کرایه هاپایین اومده مسیرتاکسی چهل تومن اسنپ میزنه بیست ودو ازش چهاروهشصدم کمیسیون برمی‌داره اون چیزیم که میمونه روش بایدبزاری قرضم کنی یه کالن بنزین بخری ۳۵۰ هزارتومن خیابونای که همش چاله چوله بی انصافی اسنپ مطمئن باش اگرهمین وضع باش همه شخصی کارمیکنیم ویاپلتفرم دیگه بیامیزیم عضواون

علی چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۴۰

اصلاصلانمیرزه چون بیشترین سودداره میبره کمیسونش خیلی بالا ست ازنوزل بیشتر برای کار براسنپ چیزی نمی مونه نزول دریک مااماکمیسون درجا بعصی وقتها یادشون میره پول بریزند، ،،،،

شهرام چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۱۰

جدی میفرمایید. ما که ندیدم. پس ما این حرفا رو از کجا در میاریم

شهرام چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۴۵

تمام مطالبی که گفتند دروغه خدماتی که اعلام می‌کنند از جاهای دیگر گران‌تر است اینها دلشان بحاله منو شما نسوخته فقط میخان
مسافر رازی باشه گور بالای راننده خدمات صفر پاداش از کرایه پایین سفر گرفته میشه بعد بخورد ما میده

سیروس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۳۴

من سرطان دارم،هرگز اسنپ کمیسیون کمتراز۲۰ درصد ازم نگرفته،جدیدا هم اگه مسافر هزینه پرداخت نکند اسنپ حمایت نمیکنه،دقیقا الان سه ماهه مسافرانی که کرایه نمیدن اسنپ حمایت نمیکنه،قبلا حمایت می‌کرد.

سیروس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۲۶

سلام.هیچ اعتباری ندادید.مثلان روغن وغیره.چون با بیرون هیچ فرقی نداشته قیمت ها از بیرون هم گرون هستند.درمورد سفر استان به استان.کارمزد درمیاد.خودم چند باز رفتم ورسید هم دارم.خلاصه چیز بدرد بخوری ندارید که لازمه راننده بشه.دندان پزشکی که هم نگو نپرس.خیلی گرون هست.توضیحاتتون.بدرد نمیخوره.اگه کسی بگه من از اسنپ فلان چیز خریدم.نمیگن.چون فرق قیمت زیاد هست.با اجازه

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۲۴

همش دروغ بودمن بدلیل ورشکستگی ۵سال تواسنپ کارمیکنم نه طرحش به دردمیخوره کمیسیون هم همیشه بدون استثنا گرفته آخرشم دیسک گردن گرفتم ماشینم داغون شدکمرم وپای چپم داغون هیچ پیشرفت نکردم کلی بدهی دارم دوتابچه دارم ومستاجرم تواین مدت هیچ پیشرفتی نکردم …

امیر چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۱۸

چرت و پرت میگن اینا….اسنپ عالیه…اوبر خر کیه…اوبر باید پیش اینا یاد بگیره….اسنپ عزیز بووس

اصغر حسین پور چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۱۵

درود
در خصوص تخفیفی که از سوی اسنپ به مسافران داده میشود ، بهتر است این تخفیف را شرکت اسنیپ متحمل شود و مبلغ از راننده اسنپ کسر نشودولی همواره میزان تخفیف و کمیسیون هردو از راننده کسر می‌شود
واین یعنی از کیسه خلیفه بخشیدن شرکت اسنپ

سید باقر عریف چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۱۲

من نزدیک دوساله راننده هستم این کار برا ی راننده‌ای که کاراول وشغل اصلیشونه یه نوع… که فقط به نفع اول شرکت وبعد مسافره همین ۹۹ درصد این راننده مجبورن این کارو بکنن چون چاره ای ندارن مادرمون خوشه که مثلا روزی فلان قدر درمیاریم درحالی که هرروز یه تیکه از ماشینمون میکنیم ومیخوریم

علیرضغ چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۰۳

درود بر شما.بنده به صورت تمام وقت فعالیت ندارم و فقط در زمانی که همسرم را سر کار میبرم یا میارم فعالیت دارم که شاید در ماه به زیر ده مرتبه برسد.اما در همین تعداد کم هم متوجه شدم که تمام گفته های رانندگان صحیح است و قوانین کاملا به نفع سازمان یا مسافر است.از کرایه پایین کمیسیون بالا.کمیسیون چرا بالاس چون کرایه پایین هست .فرهنگ خیلی از مسافرین هم اصلا مناسب نیست.همزمان در چند پلتفرم درخواست میدهند و بلافاصله در پلتفرم کمتر اقدام میکنند و اصلا توجه نمی‌کنند که شما چقدر مسافت طی کردید گاهی شما به مبدا رسیدید و حتی چندین دقیقه هم منتظر شدید و جلوی چشم شما مسافر سوار خودرو دیگر میشود و حتی زحمت کنسل کردن را هم نمی‌کشد .کثیف کردن خودرو سرقت لوازم تزیینی ….خداییش رانندگان مورد ظلم واقع میشوند خدا صبر بدهد.در ضمن طرح تشویقی معمولا سخته .استفاده از کولر هم بنده در فصل گرم کولر ماشینم همیشه روشن بوده در مدال افتخار هم این گزینه را دارم اما هیچ وقت تخفیفی دریافت نکردم این موارد اعلامی از سوی این فریبی بیش نیست

جورج چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۰۳

واقعا خودتون رو با اوبر مقایسه می کنید؟!
اوبر بابت هر ساعت اضافه کار با ماشین،با توجه به ساعت کار هفتگی یک کارمند،از جیب خودش پاداش می ده،بعلاوه خدمات خیلی با کیفیت تر و طرح های که تو مخیله ماها نمی گنجه!
جمع کنید بساط رو!

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۵۴

سلام ازقدیم گفتن کدخدارو ببین ده رو بچاپ مصداق اسنپ همین سهم دولت و بده هر بلای دوست داری سر راننده بیار فقط درصد دوِت و بده در ضمن به تازگی ۱۰۰۰ تومان از کرایه راننده بر میداره بعد از کمیسیون کم میکنه که مبلغ دریافتی کمیسیون کمتر جلوه کنه پول خودتو میده به خودت کدوم خدماتی به ما داین کو لاستیک روغن میدید ولی تو بازار ارطونتره کارواش زدی ۹۵ هزارتومان من بردم جای دیگه ۵۰ هزارتومان

فرشید چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۴۶

چندروزقبل خیرسرم رفتم کارواشی که اسنپ معرفی کرده بودبا۵۰تومن ماشینموبشوره خداشاهده بیشترماشینموبه لجن وکثافت کشیدن.سرجمع۴دقیقه طول نکشیدواسه من جاروزدن وباکف شستن وخشکش کردن.اونم بادستمالهای روغنی که تموم بدنه ماشین بدترکثیف وروغنی شد.همونجایک ساعت ایستادم خودم کثافت کاریهای کارواش روتمیزکردم.چون ۵۰تومن دادم وازطرف اسنپ رفته بودم انگارماشین دشمنشون رومیخاستن بشورن.بابداخلاقی ومنت ماشینموشستن که ای کاش قلم پام شکسته بوداصلانمیرفتم.اینم ازامکانات ومزایای اسنپ رانندگان????????????

فرشید چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۴۰

سلام،شرکت باانصاف اسنپ،شماکه میگی فلان کردیم بمان کردیم واسه راننده ها پس چرا۹۹درصدراننده هااعتراض دارن که کرایه هابه شدت پائینه وکمیسیون هاوحشتناک زیاده اصلا تخم….تونم نیست؟راننده های بدبخت برده ونوکرپدرشماهستن ماشین خداتومن روبااین وسایل وبنزین گرون بندازن تواین خیابونای شلوغ وپرازچاله چوله،تازه بابعضی مسافرای واقعا زبون نفهم وبیشعور سروکله بزنن واسه چندرغازکرایه آخرشم شما۲۰درصدهمون چندرغازم‌کم میکنید.بخداشما… نیستید…قبول ندارین که اگرداشتین اینهمه صدای فریادراننده های بیچاره که ازسراجباروبرای سیرکردن شکم زن وبچشون میان مسافرکشی رومیشنیدین ویه چاره اساسی واسشون انجام میدادی.اینوبا۱۰۰درصداطمینان میگم که هیچ راننده ای به هیچ‌وجه ازاین شرایط کرایه هاوکمسیون هاوطرح هاراضی نیست فقط ازدردمجبوری کارمیکنن درعوض جیب شماهرروزبیشترپرمیشه.این ته .. وبی انصافیه بخدا

Masood mirzaee kabir چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۳۵

راننده های عزیز سفرزیر ۵۰ هزارتومن نگیرید اگردیدیدکه تعداددرخواستهای سفرزیر پنجاه عدد شد یه سفر بگیر ولغو بزنودوباره ازصد شروع بشه.
کمیسیون تهران مواقع ساعت شلوغی ۱۷ درصدوخلوت ۲۰ درصده.
راههای دیگه ای هم هست که حق خودتو برگردونی که همتون بلدهستید
بیشتر از ۳نفرهم سوارنکنید حتی اگر مسافرپیشنهاد کرایه بیشتر داداینکارو نکنید.
وسیله و بار وبسته بدون مسافرقبول نکنید. مگراینکه ازمسافربخوایدکه باز کنه بسته رو این تو قانون اسنپه اگرمشکلی پیش بیاد هیچ حمایتی طبق معمول نمیکنه
درپناه حق

راننده چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۳۴

پول بنزین منو تا حالا ندادند حالا از کمک به دیگران سخن پراکنی میکنن ایولا دمتون گرم

ناشناس چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۱۹

کرایه ها باید منطقی‌تر باشن، بعضی روزا اینقد کرایه کم میشه که نمی ارزه مسافر را سوار کرد

رحمت چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۱۸

راست میگن کل طرهایی تشویقی روحذف کنن وبجاش کمسیون ۱۰درصد کنن

حسن چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۱۷

بابت سفرهای خنک اسنپی دروغی بیش نیست دوسال تمام تابستان کولر همش روشن بود حتی یکبارم بهمون تخفیف ندادن چون نظر‌رو برعهده مسافر گذاشتن که خوشبختانه نود درصد فاقد ش…هستن و جز نظر منفی هیچی نمیدن.دوما درمورد شرکت اوبر میگین که ۲۵ درصد میگیره وقتی حق حرف زدن رو دارین که درمورد کرایش هم صحبت کنید اینکه کیلومتری چقدره.نه اینکه مثل شرکت اسنپ و تپسی کرایه چهارصد کیلومتر راه رو با تمام ترافیکا میزنه نهصد تومن .یاهشتاد کیلومتر مسیر لنگرود تا رشت که تماما ترافیکه میزنه صدو پنجاه هزار تومن به نرخ سال ۱۳۹۹

ج .ش چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۱۲

آقا دروغ می گویند کمسیون در تهران ۲۰ درصده اینکه می گویند ۱۵ درصده کاملا اشتباه و لاپوشانیه . اسم و ایمیل ننوشتم چون یکمرتبه که انتقاد کردم فوری مبلغی را که طلبکار بودم را منفی کردند و من بدهکار شدم

حمیدرضا چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۴

شما که میگی اسنپ ۱۵درصد میگیره بجاش چی میده.بیمه میکنه؟قیمتش مناسبه؟بنزین میده؟چیکار میکنه.ماشین مال کس دیگه است ،مسافر هم کس دیگه است ،اسنپم سر گردنه وایستاده کمسیون گردن کلفتی میگیره.اژانس ها اتحادیه دارن قیمت رو اتحادیه میده،چرا اسنپ و تپسی زیر مجموعه هیچ اتحادیه ای نیست؟اسنپ نه مسئولیتی داره و نه زحمتی روزی میلیاردها تومن داره به جیب میزنه

حسینمرادکهراری چهارشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۱

اسنپ چرا بنزین واریزنمیکند دوم اینکه بعضامسافرینی هستن کرایه پرداخت نمیکنن و به اسنپ اطلاع داده میشه واسنپ هم شانه خالی می‌کند این جاست که حق راننده پایمال میشود برای مثال بنده در بهمن ماه همین امسال سه تا سرانجام داده که کرایه های ۷۲و۶۳و۴۰هزارتومانی بوده که اسنپ ۲۰درصد کمیسیون کسرکرده اما برایم پرداخت نکرده و پشتیبانی هم هیچگونه جوابگویی نیست و راننده ها بیمه نمیکند و هیچگونه خدماتی نمی‌دهد وکسی هم جوابگو زحمات راننده ها نیست

جمال سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۵

فقط به فکر منافع خودشون هستند و برایشان مهم نیست بر سر راننده چه می‌گذرد

حمید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۲

این بجزدروغ گفتن وبرای منفعت خودش فقط جانب مسافررامیگیره برای جلب توجه بیشتر شرکتهای خارجی اگر۲۵درصدمیگیرن مثل ایران نیست که بابک گوشی موبایل وآدرسهای اشتباه وفاصله داربا آدرسی که میده وخیابانها وکوچه های پرازدست اندازکه بافاصله سه کلیومتری به مسافرمیرسی ومسافراخدابی خبرباکمال میل لغوسفرمیکندواسنپ هم جانب مسافرمیگیردبدون اینکه ریالی ازمسافرطلب کندبسودراننده این است کاراسنپ که فقط همجوره بسودخودش ومسافرکارمیکندنه خبری ازپاداش وبنزین پلاستیک ویدکی وخدمات دیگرفقط سرچهارراه خیابان برای تبلیغ دروغین نوشته دوملیون پاداش

عدالت سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۵

آخه چرا باید ما پولمون بریزم تو شکم اینا
دوستان همون آژانس های قدیمی رو راه اندازی کنید
حداقل دو سه تا تو هر آژانسی به جز راننده ها میتونه نون بخوره بهتر از این هست یک مشت آدم.. بخورنش

آژانس دوستی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۲

حضرت عباسی بیایین برگردیم همون آژانس های قدیمی حداقل یه کمسیون مشخص یه کرایه مشخص یه جایگاه مشخص برای استراحت کردن فلج شدیم تو این ماشین‌ها
وقتی همه برن آژانسها خود به خود مسافر مجبوره زنگ بزنه همون آژانس

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۲

وقتی هیچ گونه خدماتی مانند بنزین و بیمه وجود نداره چرا باید این میزان از کرایه رو به اسنپ بدیم و زیاده

سهراب سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰

کلا حرفهایشان دروغ محض است. کمیسون بیشتری میگیرند. بعضی از مسافرها کرایه پرداخت نمکنند اسنپ جوابگو نیست. اگربه مبدأ مسافر رسیدی وحتی چنددقیقه منتظر ماندی مسافرنیاد راننده بدلیل لغو سفرجریمه میشه خلاصه ومفید اسنپ اشکارا درحال دزدیست قیمتهاشم ماشاالله هرروز کمتر میشه.نسبت به اسنپ تپسی بهتره

ارمان سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۸

اگه کلا میشد ۱۵ درصد عالی بود ۲۰ درصد خیلی زیاده

مهدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۴

من در استان تهران و البرز کار میکنم کمیسیون ۲۰درصد کسر میشه تمام خدماتی که ارائه میشه جهت بهره‌برداری تبلیغاتیه و کذب میباشد با یک فراخوان و یا مراجعه میدانی به راننده های اسنپ به راحتی به گفته های شرکت اسنپ پی برد.افراد زیادی هستن که دچار سرطان هستند ولی کمترین توجهی از لحاظ تخفیف در کمیسیون و یا خدمات به اونا نمیده.لطفا بیاید و گفته های منو راستی آزمایی کنید

محمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۱

من ۷ ساله که تو اسنپ کار میکنم . تو تمام کشورهای دنیا تاکسی اینترنتی یکی از شغل‌های پر درآمد اون کشور به حساب میاد اما تو کشور ما فقط راننده برای گرسنه نموندن باید جون بکنه این اوضاع . خدا جواب هر کسی که راننده ها رو به این وضع انداخته رو با دوا و دارو به خانوادش بده .

مجید شجاعی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۸

کسی مجبور نیست زیر بار این بره وقتی یک هفته کار میکنی مبینی ارزش نداره و بصرفه نیست رها کنید ی ظلم در حق خودت و ماشینت جز صدمه به روح جسم آدم و صدمه به ماشین چیزی ندارد و چیزی گیرت نمیاد فقط سود روزانه چند ملیاردی وارد جیب میکنی

ایمان سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۷

بیشعور من چند تا فحش آبدار غیر ناموسی نوشتم چرا پاک کردی؟ جیره خوار اسنپ

S سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۴

سلام با این هزینه های ماشین بصرفه نیست اسنپ کار کردن..
کرایه ها کاملآ نصف هستن.بعیچ وجع نمیصرفه.

۹ سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۰

چرادروغ میگیدفقط خمین وبگم شماگزینه کنسل گذاشتی براراننده بعدراننده کنسل مکنه به هردلیلی شماهزاروپانصدازش کم مکنی مینویسه لغوسفرمجازنبوده چرامجازنیست باباخودتونومسخره کنین ۵ساله تواسنپم هنکزطرح تشویقی نگرفتم فقط به فکرمسافروسودخودتون هیتیدنه راننده

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۰

سلام‌خدمت‌همکارای‌محترم،شما‌وقتی‌حرف‌اوبر‌تاکسی‌مطرح‌دنیا‌رو‌می‌زنی،سرسوزن‌خدمات‌اونارو‌داری‌که‌حرف‌اوبر‌رو‌می‌زنی،یک‌نمونه،اوبرتوماشینش‌برای‌امنیت‌راننده‌دوربین‌گذاشته،تاباخیال‌راحت‌رانندگی‌کنه،شما‌چی‌کاری‌کردین‌واسه‌امنیت‌راننده،بقیه‌داستان‌طلب‌شما

اسماعیل سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶

کلا دروغ میفرمایید کرج ۲۰درصد کم میکنید واینکه اسنپ همان ۲۰درصد هم اضافه برمی‌داره تعزیرات حکومتی باید به این ورود کنه که اسنپ هیچ گونه پشتیبانی نمیده مسافر کرایه نمیده اسنپ پرداخت نمیکنه آیا حقه که ۱۰۰میلیارو درامد داره کرایه مسافر ازدست بره مسافر جان خودش،واموالش گزاشته کار میکنه دراصل با اسنپ نصف نصف میکنن این چه قانونی هست چه کسی گفته..ر معرفی کن ۲۰درصد بگیر بدون هیچ هزینه ای سرمایه ای

حسین سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹

سلام وقت بخیر من در شهری زندگی می کنم که کلان شهر نیست ولی مرکز استان وشهر بزرگ شلوغی هست ولی متاسفانه کرایه خیلی کم هست با ۲۰ درشد خیلی ناچیز می مونه بیشتر کرایه ها زیر ۲۰ تومان هست لطفا یا کمسیون کم کنید یا کرایه اضافه کنید

حکمت سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۳

اینکه اسنپ میگه خدمات بهشون میدیم و مراکزی رو معرفی میکنن که تخفیف میده فقط یه شعار هست، فقط برا خودشون هزینه تبلیغ میگیرن، رفتم لنت خریدم از جایی که اسنپ تبلیغ کرده، همون قیمتی که به بقیه فروخت به من هم فروخت

حامد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۹

سلام
کارمزد من اسنپ باکس ۳هزار تومان هست ارومیه
از بقیه راننده اسنپ وانت پرسیدم گفتند ۲هزار تومنه
این قضیه واسه من نامفهوم هست ؟

ابوالفضل جلالی علی آبادی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۸

من کاری به کمسیون ندارم بعضی از سفره ای اسنپ کرایه هایی رو اعلام میکنه که اصلا صرف به اسارت زدن خودرو نیست.امروز سفری رفتم که ۴۵ دقیقه وقت منو گرفت کرایه ۲۵ هزار تومن واقعا اکثر کرایه های فاصله ی کوتاه باید یه ورودی داشته باشه .مثلا خطی که کرایه تاکسی ۷ تومن هست اون مسیر رو با اسنپ ۱۴ هزار تومن میزنه .حساب نمیکنه که تاکسی ۴ نفر رو سوار میکنه و سوار پیاده بین راهی هم داره یعنی یک سفر که تاکسی با ۳۵ تومن میره رو من باید با ۱۴ تومن برم تازه کمسیون هم اثر میشه.

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۶

راننده ها همین حق تونه اگه ۵۰ درصد هم بشه میروید کار میکنید

محمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۹

سلام.من راننده اسنپ هستم توی خوزستان ازدزفول روی ناچاری نه ازروی خوشی.ولی واقعاشرکت اسنپ به طرزوحشتناکی کرایه هاروبخاطرجذب مسافرپایین میزنه.براشم فرقی نمیکنه چقدرپایین چون خودش کمیسیونش میبره بیخیال راننده.سهمیه بنزینیم که چندرغازی میدادیه ساله نداده.واقعاواقعاتوی این تورم وحشتناک واستهلاک ماشین سرسام آوربااین کرایه های پایین چقدرباید کارکنی تاپول یه کمک پرایدکه بادستمزدنصبش میشه یک وسیصددربیاری بنزینم که بایدلیتری۳تومن بزنی هنوزکرایه ۱۳تومنی و۱۲تومنی میزنه وجدانن ارزش استارت زدن داره.زیر۳۰تومن ارزش استارت زدن نداره.نمیصرفه.دوستایی که میخاین اسنپ کارکنین زیر۳۰ تومن مسافرنگیر.مسافربیشتراز۳نفرسوارنکن لغوکن بزار۱۵۰۰جریمه بشی بهترته تاپدرماشینت دربیاد.خودت حواست به ماشینت باشه اگه زرنگ باشی میتونی ازاسنپ پول دربیاری سفرهای بالای۳۰یا۴۰و۵۰بگیرده سفربروبهرازاینه که ۳۰تاسفر۱۵تومنی بری.اونم یه جوربایدسفربری که کامل پولش بگیری والانری به صرفه تره.برووایساکنارخروجیهای شهرت چهارتامسافرببرآزادکارکن بهترته.بایدروشهای کارکردن بااسنپ بلدباشی والاپدرخودت وماشینت درمیادآخرشم میبینی هیچی نشدی

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۰

سفر بین شهری ی سفر ۳ساعته کرایه زد۴۶۰تومان بعد ۹۰تومن کمیسیون کسر کرد با پول بنزینو استهلاک ماشین انگار هیچ کاری نکردم بعد میگن سفر بین استانی چیزی کسر نمیشه شده فقط برده داری مدرن

حسن برقی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴

اسنپ علنی دزدی می‌کند چون من خودم راننده هستم و چندصدبار مورد داشتم که تا مبدا مسافر رفته و منتظر ماندم ولی مسافر نیامده و مجبورا لغوسفر کردم که اسنپ بجای جبران خسارت جریمه کرده است این آخر نامنصفیه

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۳

وقتی مالک اسنپ آقای رییس مجلس باشه انتظار نداشته باشیم به نفع راننده یا مسافر کاری کنه

Masood سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۹

راجب مطلب تون بگم که بنزین ۱سال شد ندادین
۸ماه میخام لاستیک بگیرم نیست
بعدشم تو اهواز که نه آسفالت درستی داره نه فاضلاب سالم تو بارندگی حتی ۵٪هم زیاده چه برسه ۲۰٪
به شخصه ماشینم داغون شد تو اسنپ

حسین سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۸

باعرض سلام وتشکراززحمات تمااسنپیای بزرگواربایدبعرض برسانم که بعضی ازاستانها مثلا کرمان از خیلی امکانات‌ سلام دکمکی تشویقی که آنند آنش محروم می‌باشند کراولی باید کمیسیون ۲۰/. پرداخت نمایند آخه مدیران والامقام همین تبعیضات سلام چه سهوی یا غیره باعث دلخوری دلسردی رانندگان زحمتکش اسنپ می‌گردد وشایدکه دلیلی براین تصمیم دارید کهار هن گذرانند آن بدورمیباشد که امیدوارم بیان شود

میرشجاع سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۳

واما بعد چرا راننده را بیمه نمی کند حال انکه آژانسها مجبور بع بیمه کردن بودند و از سویی دیگر هیچ پارکینگی نداشته و شهر را شلوغ و ترافیکی کرده اند چه قدرتی پشتشان هست

محمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶

من چند سال کار میکنم .نه بنزین داده .نه پاداش.
فقط کمسیون میدم

حسین زیبنده گرجی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶

من فرزند جانباز ۷۰٪هستم،حتی ماشین من هم که باهاش کار میکنمویلچره،وقتی دفتر اسنپ رفتم بهم میگن معافیت از کمیسون ب تو تعلق نمیگیره،این شد کار؟؟پس من باید چیکار کنم،مسافر هم در روز زیاد بهم نمیده،بکشم خودمو میخوام ۲۰۰هزار تومن کار کنم ک ۱۲۰ هزار تومن میره پول بنزینم، زن و بچه ی من ک هوا نمیخورن،خواهشا پیگیری کنین

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۲

یه مشت چرت نوشتید خیال کردید هم کور و کر مثل خودتان هستند.
یه مشت .. هستید که دستتان داخل جیب مردم هستش.هیچ خدماتی هم نمیدید

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۰

من ۱۰ سال پیش وارد اسنپ شدم خدا شاهده هرچی درآمد داشتم خرج ماشین کردم حالا کمردرد گرفتم ازبس مدام کرایه کشی کردم واقعا درصد کمسیون که شرکت اسنپ از رانندها میگیره خیلی خیلی زیاده کرایه در شهرستانه خیلی کمه اصلا سود نداره ۲۰ درصدم کمسیون بدیم دیگه چیزی برایه راننده نمیمونه بنظرم شرکت اسنپ بیشتر از ۵ درصد نبایدحق کمسیون بگیره و کسانی که سالها در اسنپ فعالیت داشتن باید حق کمسیون پرداخت نکنن

بازنشسته بدبخت سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۷

چرا کمیسیون توشهرهای بزرگ ۱۵درصدوبقیه۲۰درصد،بنده ۱۰ماهه ازمجبوری دارم اسنپ کارمیکنم ودرتمام نظرسنجی های اسنپ نسبت به دادن امتیاز مسافربه راننده اعتراض دارم چون سازوکار این قانون درست نیست وانگیزه کارکردن روازرانندهها میگیرن لطفاً اسنپ بررسی کنیدببینیددرعمرکوتاه فعالیت اسنپ چندنفر راننده رواز رده خارج کردن،خودم هم دیگه راضی به فعالیت دراسنپ نیستم

سلام سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶

سلام فقط کارشون …گفتن هستش بیشتر از این چیزی بلد نیستن یعنی ما الان مسأله کشورهای خارجی هستیم یعنی اون کشورها سفر ۱۰هزاری دارن و ۲۰درصد رو به شرکت میدن بابا به خدا مردم ..نیستن نمی‌دونم چرا مردم رو .. فرض میکنید خودتون رو سره کار بزارید مسخره خودت تو خونه نشستی و از راننده های بدبخت کار می‌کشی بخدا قسم … بیشتر برای میمون نه راننده روغن بنزین جلوبندی لاستیک وغیره رو حساب کن ببین کی بیشتر براش میمونه

نامی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۶

باز هم خدا پدرشونو بیامرزه برای یه عده کار درست کردن

آذری سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۹

کار کردن کارمندان در روزهای تعطیل دو حقوق می‌گیرند ولی اسنپ در روزهای تعطیل هزینه را به حداقل می رساند وخدمات خودرویی اسنپ خیلی بالاتر از است روغن خیلی گران‌تر از بازار هست وااسنپ هزینه سفر را هوایی محاسبه می کند در سورتی که ما روی زمین رانندگی میکنیم ترافیک ارومیه بیشتر از سایر شهرهاست و کمسیون هم ۲۰ درصد است به صرفه نیست هزینه سمند بیشتر سایر خودرو هاست

فرهاد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۹

سلام
باز دروغ میگن من امروز سفر شهرستان داشتم کمیسیون کسر کرد

هژبر سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۶

واقعا اسنپ. را با تاکسی های اینترنتی اروپایی مقایسه میکنید؟؟هزینه جابجایی حداکثر ۱۰ کیلومتر در اروپا حداقل ۱۰ دلار است و کمی تعقل متوجه می‌شویم که کرایه اسنپ پایین و کمسیون بسیار بالا!!!

ابوالفضل جب سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴

سلام چرا اینقدر کرایه را کم میزنید و کمیسیون زیاد میگیرید خدارا خوش نمیاد تا بری بار بزنی تا بارا تحویل بدی حداقل نیم ساعت وقت شما گرفته میشود وهیج هزینه‌ای درنظر گرفته نمیشود بنزین نمیدن کمیسیون چرا ۲۵ درصد لطفاً رسیدگی کنید

محمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۸

وا قعا هم کرایه ها پایینه هم کمیسیون وحشتناک بالاست.توصیه می کنم هیچ کس کار نکنه.و تاکسی های قدیم رو دوباره فعال کنیم..وقتی کرایه رو بیست هزارتومان اعلام می کنن و پنج هزار تومانش بره واسه کمیسیون واقعا مایه تاسفه..در حالی که بیست هزارتومان واسه سفری بیست کیلومتریه..

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۵

جاده خانم صدیقه توهم یکی از جیره خور هاشون هستی وگرنه هم چی گوهی نمی خوردی

کریم سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۰

قبلاً مسافر کرایه پرداخت نمی کرداسنپ پرداخت می کردالان مسافر به هر ترفندی کرایه نده دیگراسنپ نامیده .طرح تشویقی آنقدر زیاد هست امکان ندارد تمام کنی سرکاری که راننده بیشتر تلاش کنه ،بازتپسی بهتره .

Peyman سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰

خانواده شهدا چرا باید معاف باشن؟؟؟؟؟این سهمیه ها اعصاب مارو داغون کردن هرجا میری اول باید اونا سر صف باشن
بابا اتصاف کنین؟شهرهای کوچیک چرا باید ۲۰درصد بدن؟مسخره نیست؟این چه مدل محاسبه ایه؟؟

راننده سابق اسنپ سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷

کلا کلمات و جملات دهن پرکن و فریبنده . رفاه کجا بود حمایت کجا بود تشویقشون هم نگم با شرایط عجیب و غریب که رسیدن به اون مثل سفر به ماه هستش. سگدو از صبح تا شب بزنی آخرش چندرغاز میشه اونم خرج هزینه ماشین میشه و تو این میون ۲۰ درصد جرینگی میره تو جیب کسی که کمترین سهم خدمات مسافری رو داره ضربدر کل ناوگان بکنی یه ثروت عظیم بادآورده نصیبشون میشه و تو این میون اونی که ضرر کرده فقط و فقط راننده بیچاره هستش. به عنوان یه راننده جلوی ضرر خود و مفت خوری اونا رو گرفتم و اسنپ بی اسنپ. ممنون از حمایتشان!!!!

ابراهیم سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۷

دروغ بخدا دروغ میگن من خودم جانباز هستم وتوی این خراب شده از سر اجبار مشغولم کمیسیون هم میدم

ابراهیم سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳

بخدا به پیر به پیغمبری که اونا قبول دارن من خودم جانباز هستم از سر اجبار دارم توی این کار میکنم کمیسیون هم میدم اینا

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۸

سلام اولا ادم بره توخیابون مسافر توراهی بزنه بهتره امنیت نداریم ما راننده ها طرف افغانی هست با خطی که بنامش نیست اسنپ نصب کرده اون شب درخواست دادن ده دیقه خاکی رفتم رسیدم میبینم ۵ نفرن میگم سوار نمیکنم دیدم دارن بد نگاه میکنن بوی گند میدادن مجبوری سوار کردم کرایه ندادن زنگ زدم پشتیبانی میگه ۴۸ ساعت بعد پیگیری کنید بعد ۸دیقه مسیر میری برسی به مسافر میرس لغو میکنن حق مسافره ولی راننده اگر لغو کنه جریمه میشه

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۸

خبر مرگت آنقدر نباف چرا چرند میگی چند تا پاداش من را ندادید من هم جانبازم هم کارت معلولیت شدید دارم وپلاکم هم ویلچری است وشما دروغ گو ها هیچ امکاناتی برای راننده نگذاشتی. آخه من عینک آفتابی می‌خوام چیکار لوازم خانگی میخوام چیکار یک مقدار .. داشته باشید و به شعور دیگران احترام بگذارید

محراب سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵

فقط … فقط کمیسیون با جهان مقایسه میکنید خدمات چی اینکه تاکسی اینترنتی خارجی مسافر اول هزینه سفر که براش درج میشه باید پرداخت بکنه بعد براش درخواست سفر ارسال بشه بعد اگه لغو کنه یا راننده الاف کنه سفر لغو میشه و از هزینه سفری که پرداخت کرده مبلغی بابت جریمه کسر میشه بعد بقیه اش به حساب مسافر بر میگرده یکیش اینه نه اینکه تو ایران مسافر میبری میرسونی بعد هزینه اش پرداخت نمیکنه اسنپ هم میگه هر موقع مسافر پرداخت کرد ما برای شما پرداخت می‌کنیم

شکورزاده سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵

اولن جدیدا کرایه های اعتباریکه مسافر پرداخت مکنه کمیسیون خودشو از راننده بد بخت میگیره ولی کرایه به حساب راننده واریز نمیشهدراصل پولو میخوره ونمیده چندین مورد اتفاق افتاده یکیش خودم وچند تا ازدوستان من که خودم تصمیم گرفتم دیگه بابرکت کار نکنم از دوستان هم تمنا میکنم سعی کنن بااین شرکت بی انصاف کار نکنن

امین سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۰

اصلا به صرفه نیست کارکردن در اسنپ اوج.. با این کرایه های ناچیز و کمسیون بسیار گرون چه خبره ۲۰درصد مسافر ۱۰کیلومتر جابجا میکنی برا ۳۰ت بعد ۶هزارش برمیداره

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲

سلام بر همه.
بهترین کار اینه که کرایه های اسنپ که سه ساله تغییر نکرده رو یه خورده افزایش بدین که اقلاً این کمیسیون هم کم میکنین یه ذره بصرفه برا راننده و امید به کار داشته باشه و دل به کار بده واقعاً با این استهلاک و گرانی کرایه ها خیلی خیلی کمه آخه اکثر مسیرها با کرایه دوازده تومن و پانزده تومنیه. واقعاً به استارت زدنش نمی‌ارزه.

برادر شهید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹

دروغ میگن من رفتم قبول نکردن برادر شهید میگن جز خانواده شهید نیست

احسان سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴

تمام خدماتی که در اپ ادعا میکنن همش بدرد نخور و مزخرفه

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۳

با سلام و خسته نباشید،بنده عضو رانندگان اسنپ هستم و همچنین عضو بیماران خاص و صعب العلاج هستم ولی تاکنون برای سفرهای انجام شده کمیسیون پرداخت نموده ام،در این مطلب خواندم که بیماران خاص از پرداخت کمیسیون معاف هستند ،لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

حسن سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹

درود بر بزرگواران شما لطفن هزینه ها را هم در نظر بگیرد و بی تفاوتی سروران گرامی نصبت به بنزین و هزینه های سنگین ماشین در شما در نظر داَشته باشید که از ۲سال پیش تا امروز روغن لاستیک لوازم ماشین چند در صد افزایش پیدا کرده آیا این مشکلات برای رانندگان هوبره هم وجود دارد اصلن کمیسیون ارزش بحث کردن ندارد به نظر حقیر کرایه ها واقعن پائین هستند کمی بیشتر به فکر راننده باشید باتشکر از دست اندر کاران اسنپ.
سپاس فراوان

0914281xxxx سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹

سلام و عرض ادب دارم خدمت همه ی رانندگان زحمتکش اسنپ
من هم راننده اسنپ هستم تنها چیزی که میگم این هس که اگه مسئولان اسنپ … داشته باشن فقط یه بار به اعتراضهای رانندگان توجه کنن که به هیچ وجه هم بیانات رانندگان را قول هم ندارن شاید اوضاع یه ذره بهتر بشه ولی چه سود این هم نمیشه یعنی ما فقط در مقابل کوه داریم داد میزنیم و صدای ما برمیگرده پیشمون و هیچ کس هم نیست رسیدگی کنه و به داد ما بدبختها برسه ما دست مسئولان بی مسئولیت افتاده ایم و مثل خر از ما کار میکشن و از بار ما هم چیزی واسه ما نمیذارن فقط یه لقمه میدن میگف یا این خودتو سیر کن و زود بخور بار زیاده البته از همه شما عزیزان معذرت میخوام که تشبیه به خر کردم اول منظور خودم بودم

GABREIL9 سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳

به نظر میرسه اسنپ باکس جز هیج ایتم اسنپ نیست خدا رو شکر یه اپلیکیشن راننده هم نگاه کنی مال اسنپ راننده کجا مال اسنپ باکس کجا ،رو چه حسابی اسنپ باکس شرایط اون فرق میکنه کمیسیون هم بیشتر میدیم خطر موتور هم بیشتر ،چرا اونا تسویه لحظه‌ای و روزانه دارن مسخره بازی هست درسته

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۹

سلام و خسته نباشید. برنامه خوبیه و خیلی کار راه انداز و راحتیه ولی خداییش کرایه ها خیلی کمه من تازه اسنپ باکس ثبت نام کردم و همش تا حالا چهار تا سفر رفتم ولی آخه دوازده هزار تومن هم شد کرایه؟! از بلوار بهشتی کرج سر امامزاده تا ته چهلوپنج متری تو درختی دوازده تومن. انصاف نیست با این استهلاک و گرانی و سختی سرماو گرما و بارون خیلی کمه

احمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۸

واقعا متاسفم برای شرکت اسنپ وتپسی که با زندگی رانندگان بازی میکنن.تمام تبلیغات خدمتی اسنپ وتپسی جنبه مسخره کردن رانندگان است.فقط تبلیغات الکی که دولت واشخصاعادی ببین که این شرکتها خدمت هم میدن درحالیکه رانندگان ازاین تبلیغات بیخود استفاده نمی کنن،یه نوع فریب دادن ادمهای عادی است،تمام سرمایدارن وصاحبان شرکت جز جیب خودشون وبا سیاستهای

احمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴

مگه تهران کلان شهر نیست چرا ازنیسان بیست درصد کمیسیون میگیره بیست درصد کمیسیون با همون کرایه دوسال پیش مال مارا اضافهه نکردن هیچ بیست درصد کمیسیون اضافه کردن اگه نمیتونن کرایه رااضاه کنن حداقل کمیسیون را کمتر کنن خیراز این شرکتشون نبینن

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰

سلام کرایه ها خیلی کم کمیسیون زیاد مثلا یک کرایه ای که ۱۳۰۰۰هزارتومان ۲۰درصد کمیسیون کم بشه چندش می مونه واقعان مسخره است برای راننده مگه مسیره که میزنه مستقیم هست هزار کوچه پس کوچه داره

خورستان سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۶

سلام
عجب قم .فارس کمیسیون ۱۵ اهواز با دمای ۶۰ درجه کمیسیون ۲۰ من موندم این مردم خورستان چ گناهی کردن ک هم بهشون ظلم میکنه
مشخصه مبنای بقیه حرفاتون چیه
تاسف
تاسف
تاسف

علی جعفری سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۱

کرایه تاکسی اسنپ پایین ولی کمسیون بالاست

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰

سلام کرایه اسنپ پایین وکمسییون بالاست رسیدگی شود

مهدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳

بله درست میفرمایید کشورهای دیگه ۲۵ تا ۴۰ درصد کمسون کس میکنه اما…..
بهترین خدمات رو به رانندگان میدهه ازدجمله بیمه خدمات رفاهی و مهمتر از همه واگذاری خودروهای به روز و مدرن به رانندگان و کلی خدمات دیگه که اسنپ عمرا به خوابش دیده باشه

شهروز سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۵

اسنپ جدیداً سفرهای بین استانی هم کمیسیون میگیره طرح های تشویقی هم گاهی اوقات که کرایه خیلی پایینه و…

ناشناس. سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳

هیچ خدماتی برای رانندگان نیست که هیچ بنزین که کلا حذف شد! پس ماهی ۵۰۰کیلومتر میدویم نتیجش چیه جز خرابی واستهلاک خودرو. سیستم اسنپ هم هیچ وقت نمیخاد به روز بشه. جز پر شدن جیب اساتید ومدیران اسنپ

امیرعباس رحیمی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵

سلام اینا هر چی دروغ هس،تحویل شما و ما وخیلیای دیگه میدن،
واقعا متاسفم

حجت اله کریمی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴

مسافرانی که لغو سفر می‌کنند به هر دو شرکت اسنپ و تپسی درخواست میدن هر کدام زودتر رسید اون یکی رو لغو میکنند، در این میان راننده سر کار هست

مهدی ساکی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱

باسلام به تمام راننده های زحمتکش
اولا که درمورد کمسیون ۲۰ درصد خیلی خیلی زیاده و دخل و خرج یکی نمیشه
دوما درمورد کرایه های اهواز و حومه خواهشمندیم خواشمندیم که کرایه رو اضافه کنن وجدانن دیگه کرایه ۱۵ تومان دیگه کجای دنیا هست
الان لنت جلو پژو۱ تومان و لنت تیبا ۵۰۰ تومان که نمونه ضعیفشون هست یعنی بخوای توی کل روز کار کنی هر ماه لنت عوض کنی ی روز برا لنت ی روز برا روغن ی روز برا استهلاک ی روز برا لاستیک و….
و آخرین حرف من اینه ک هیچ موقع اسنپ با بقیه شرکتها جهانی مثل اوبر مقایسه نکنن چون اونجا خیلی هوای راننده رو دارن و درامد که بیشتر باشه کمسیون هم بیشتر میشه ن کرایه۱۵ تومانی ما که کمسیونش ۳ تومان و صافیش۱۲ تومان خیلی زشته و درمورد قبول سرویس وقتی ک کرایه بالا باشه حتما راننده قبول میکنه
باتشکر

وحید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰

اگه شرکتهای خارجی کمیسیونشون ۲۵ درصد هم باشه ،اصل کرایشون خیلی بیشتر ازماست، نه اینکه ازغرب تا شرق تهران ،کرایش دو دلارباشه

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۹

بقول خودشون ۱۸۰۰۰راننده کمیسیونش شده ۶۲میلیارد حساب کنید در سراسر ایران حداقل یکملیون راننده کمیسونش چقدر میشه و در برابرش چه خدمتی برای راننده انجام میدن با عرض معذرت از تمام رانندگان اسنپ منجمله خودم شده

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵

بقول خودشون ۱۸۰۰۰راننده کمیسیونش شده ۶۲میلیارد حساب کنید در سراسر ایران حداقل یکملیون راننده کمیسونش چقدر میشه و در برابرش چه خدمتی برای راننده انجام میدن با عرض معذرت از تمام رانندگان اسنپ منجمله خودم شده کار کردن.. خوردن..

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۱

باسلام.
اول اینکه چرا کلان شهرها ۱۵ درصد و سایر شهرها ۲۰؟ مگه ما چ فرق و گناهی داریم ک باید ۲۰ درصد ناقابل بزا یم جیب شمای اسنپ؟؟
دوم اینکه حرف از طرح تشویقی نزنید ک خنده دار و مسخره س!!! اخرین بار ک برای من طرح گذاشته شد ۲ ماه پیش بود و تماااام… شما حتی پاداش تشویقی من ک ۱ سال و ۴ ماهه دارم روزانه ۲۵ الی۳۲ مسافر جابجا میکنم رو راحت خوردین و جوابگو نبودین بااینکه شرایط پاداش را کاملا رعایت کرده بودم!!
سوم اینکه شما میگین قطعات و اوازم با تخفیف ب راننده میدین؟ همون لحظه ک اعلام میشه میریم توی سایت میبینیم مثلا لنت پراید زده ناموجود!!!!!! بعد توقع دارین دستگیره درب بگیرم؟؟ لوازم ضروری و لاستیک بزارین اونم موجود باشه یا حداقل سهمیه مشص و قطعی…ن اینکه واسه رد گم کنی باشه …خوبه والا …

فرزند کورش سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹

خدایی برنامه اسنپ رو روشن میکنم میزنه ۱۵ تومن تازه کمیسیون هم ۲۰ درصد کم میکنه بعد سره چهار راه فقر کنار خیابون هم از مردم داره ۱۰ تومن میگیره که فکر کنم وظعشاز ما بهتره چند روز پیش یه مسیر زده بود ۲۸ تومن که حساب کردم مبلغ بنزینم بیشتر از این میشد تازه تو نظر سنجی میگه علت قبول نکردن سفرها چیه

امید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۸

باسلام.
اول اینکه چرا کلان شهرها ۱۵ درصد و سایر شهرها ۲۰؟ مگه ما چ فرق و گناهی داریم ک باید ۲۰ درصد ناقابل بزا یم جیب شمای اسنپ؟؟
دوم اینکه حرف از طرح تشویقی نزنید ک خنده دار و مسخره س!!! اخرین بار ک برای من طرح گذاشته شد ۲ ماه پیش بود و تماااام… شما حتی پاداش تشویقی من ک ۱ سال و ۴ ماهه دارم روزانه ۲۵ الی۳۲ مسافر جابجا میکنم رو راحت خوردین و جوابگو نبودین بااینکه شرایط پاداش را کاملا رعایت کرده بودم!!
سوم اینکه شما میگین قطعات و اوازم با تخفیف ب راننده میدین؟ همون لحظه ک اعلام میشه میریم توی سایت میبینیم مثلا لنت پراید زده ناموجود!!!!!! بعد توقع دارین دستگیره درب بگیرم؟؟ لوازم ضروری و لاستیک بزارین اونم موجود باشه یا حداقل سهمیه مشص و قطعی…ن اینکه واسه رد گم کنی باشه …خوبه والا …

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷

دروغ میگن بیماران از کارافتاده از کمیسیون معاف نکردن

حسین سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶

من بیمار نوروپاتی اعصاب محیطی هستم واز همین بیماری از کارافتاده هستم ، تماس زیادی گرفتم ولی اسنپ من رو معاف از کمیسیون ندونست

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵

خواهشا بس کنید کم دروغ بگین کمر راننده ها رو شکستین دارین خونشون رو میمکین حیا کنین مملکت مثلا مملکت اسلامیه ظلم نکنین از خارجی ها یاد بگیرین به قول شما کافرن

دبل سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۱

سلام به همه رانندگان با حوصله و خوب ناوگان اسنپ … لازم نیست بیام مشکلات اسنپ بگم انقد زیاده که نمیشه گفت از سهمیه بنزین کمیسیون و هزینه های بالا گرفته تا دروغ های شما به رانندگان عزیز اسنپ … اگر شما به تعداد مسافر و ترافیک و حق لغو سفر هم به راننده بدهید خوبه راننده سفر لغو کنه جریمه میشه ولی مسافر لغو کنه جریمه نمیشه مسافر با حلی وسیله و با کلی ادم میاد سوار میشه کرایش میشه ۳۰ تومن پنج هزار تومنم کمیسیونه چیزی ازش نمیمونه… اصلا انقد مشکلات اسنپ زیاده که نمیشه گفت و واقعا برای شرکت اسنپ و تپسی متاسفم برای خودمم متاسفم که اومدم ولی از سر مجبوریه

دبل سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱

دیگه دروغ نگید دیگه از سهمیه بنزین که ندادین بگیر تا معافیت از کمیسیون برای رانندگان تازه ثبت نامی و پاداش برای ورود به اسنپ اینها همه دروغ و تبلیغات هستش و به هیچ کدوم عمل نکردند به معافیت از کمیسیون برای رانندگان تازه وارد تا سهمیه بنزین و.

حسن سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹

سلام دوستان اخه چقدر تبعیض مامردم عادی چه گناهی مرتکب شده ایم که خانواده شهدا نیستیم بخدا ماهم جبهه رفتیم ۸سالخرج جنگ دادیم توکارخانه کارمیکردیم ماهی یک روز حقوق مابابت کمک به جبهه کسر میشد یعنی در واقع خرج جنگ ما دادیم حالا هم باید تاوان همه چیز بدیم ازما بیچاره ها کمسیون اضافه بگیرین که به آدمهای خاص بدین خب ماهم خانواده داریم استعلاک خب اگه اینطوری هست دیگه ما راننده های عادی کارنکنیم بزارین همون افراد خاص کارکنن بدون کمسیون ببینیمکی ضرر میکنه تاوان خود شیرینی اسنپ مابدیم

اصغر سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶

چطوری روتون میشه خودتونو با این شرکت‌ها مقایسه کنید

امانی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰

سلام میخواهم خانم و بچه هایم را تنهایی با اسنپ که راننده خانم و وارد به جاده باشد به اصفهان بفرستم
چطوری راننده خانم انتخاب کنم لطفا با تلفن ۰۹۱۹۲۶۳xxxx راهنمایی بفرمایید
با تشکر واحترام

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶

بنده با یکدست حدود ۴سال هست تو اسنپ مشغول کمیسیون هم میدم

دربدر سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵

پاداش میخورن هیچ مزایایی مثل لاستیک روغن نمیدن کمیسیون شومیگیره کرایه هاکه دیگه مفتی مشهد بعضی مسیرها اگرطرف با اتوبوس شرکت واحد بره از اسنپ گرونتر میفته فقط خوشبحال مسافرای اسنپ

هیچکس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵

چرا چرت میگی من الان ۲ ساله تشویقی نمیگیرم

Xxman سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰

شمایی که این خبر روچاپ میکنی اول برو یه کم تحقیق کن درباره اوبر که برخلاف اینجا ماشین وبیمه و هزینه ماشین و قطعات همه رو شرکت میده نه مثل اینجا که همه بدبختی مال راننده است سودش واسه اسنپ وتپسی

,reza سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶

فقط دروغ دروغ دروغ ….همین الان در استان همدان باکرایه بسیار پایین ۲۰درصد کمیسیون میگیرند هیچ خدماتی هم اسنپ به راننده نمی‌دهد فقط فکرکمیسیون خودش است چرا به دروغ میگویید کمیسیون کم شده یک خبرنگار بفرستید استان همدان گزارش این خبر سراسر دروغ را از راننده ها بپرسید و گزارش کنید

محسن سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰

سلام به همه دوستان و همکاران زحمت کش ، مسئولین اسنپ چرا خودتون رو توجیه میکنید ، چرا نمیخوایید قبول کنید که سیستم یه سیستمه اشتباهه ، این روشی که شما دارید استفاده می‌کنید و پیاده میکنید اصلا درست نیست . من هر چی کار میکنم میشه افت قیمت ماشینم میشه استهلاک …کرمانشاه از شمال شهر میری آخرین نقطه جنوی شهر میشه ۴۰ یا ۴۵ تمن برید خودتون مسافت رو ببینید کمیسیون هم کم میشه ازش ، چهار تا راننده به نمایندگی خودتون بفرستید کار کنن بعد نتیجه رو ببینید ، احتمالا کارتون به بزن بزن میکششه

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸

سلام .دوستان اسنپ نه بنزین میده نه اینترنت نه گوشی نه ماشین و نه راننده همه اینا رو حساب کن تازه بیست دصد بر میداره و یه چیز دیگه هم دارن اینه که هر چی اعتراض کنی سیستمشون رو یه برنامه خاص هستش و جواب از قبل چاپ شده ای رو براتون می فرسته…..کجا خدمات میده برید از بیرون قیمت بگیرید و بعد اون خدمات اسنپ رو ببینید فکر کنم اون تخفیفی رو که هم از لوازم فروش میگیره خودش میبره اونجا هم بیست درصد اضافه میکنه .دوستان هر صفری رو تایید نکنید متاسفانه بعضی هستند با ۸ یا ۹ تومان هم میرن درب خونه مسافر تازه وسایل یارو رو هم براش جابجا میکنند .درکل بگم اسنپ فقط به فکر منافع خودش هست و میدونه کسی نیس رسیدگی کنه …..اگه دولت بخواد خودش تاکسی اینترنتی راه اندازی میکنه و ………….

علاس کریمخان سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۷

دروغ محض که کمسیون جهانی ۲۵ درصد هست.. شیوه جدید نظام برده داری هست یکسال پول بنزین هاپولی کردین و بروی خودتون نمیاورین به این تورم وحشتناک لوازم یدکی و مایحتاج زندگی… با چه رویی کرایه میزنی ۱۳ تومان یا ۱۵ تومان واقعا از صد تا فحش بدتره نکته جالب اینجاست که کرایه ۱۵ تومانی میروی ۴ نفر با یک بچع میخواهن سوار بشن با یک چمدان واقعا متاسفم برای خودم که اسیر شدم

علیرضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱

با سلام
اصلا کمیسیون ۱۵ درصدی اسنپ مشکل برای رانندگان نیست . و کرایه ها هم خیلی کم نیست . اما کرایه ها ناعادلانه است . و مشکل دیگه مشخص نشدن تعداد مسافر در سفر اسنپ ست که مسافر با پرداخت هزینه سفر قانونی مثلا ۱۰ یا ۱۵ هزارتومان در در معیت چهار . پنج نفر دیگر سوار بر خودرو پراید زبان بسته شده و از کوچه های پر از چاله چوله و خیابان پر ترافیک در زمان ۱۰ ، ۲۰ دقیقه به سمت مقصد می‌روند در حالیکه این مبلغ کرایه یکنفر در ۱ چهارم طول مسیر توسط تاکسی های تاکسیرانی است . مشکل بعد عدم پرداخت سهمیه سوخت در طول یکساله گذشته است . و عدم حضور به موقع مسافر در مبدا که جای توقف حتی ثانیه ای وجود ندارد ودر صورت عدم لغو سفر توسط پلیس جریمه می‌شود که پس از لغو توسط اسنپ جریمه نقدی و کسر امتیاز می‌شود. البته شرکت اسنپ می‌تواند با پرداخت وام‌های کم سود به رانندگان دائمی اسنپ جهت نو کردن ناوگان و همچنین پرداخت بیمه آنان ثبات و امنیت بیشتری برای ادامه کار این پلتفرم با پشتیبانی صادقانه رانندگان دائمی کسب نماید.انشالله

صدیقه سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴

دشمنان اسنپ دشمن اسلام و مسلمین هستند که نان خوردن مردم زورشان می اید…همان بهتر بروید در سرزمین اجنبی نوکری و کلفتی کنید…

Amir سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰

اینقدر قیمت اغلب سفرهای اسنپی کمه که اصلاً فرقی نمیکنه ۱۰ درصد بگیره یا ۲۰ درصد. معلوم نیست چجوری محاسبه میشه. به با ترافیکه مبلغ کمه یه با خلوته مبلغ معقوله. ولی در کل نسبت به هزینه استهلاک و گرونی قطعات و بنزین و جریمه و …. نمیصرفه.
راننده ها هم از سر اجباره که دارن کار میکنن.
هنوز کرایه های ۱۵.۱۶ هزار تومنی دیده میشه.
با کسر کمیسونش میشه ۱۲.۱۳ هزار تومن.
من یه استارت بزنم و ۲ تا ترمز بگیرم هزینش بیشتر از این میشه.
چه برسه که ۵ دقیقه برم تا مبدا مسافر ۵ دقیق منتظر بمونم تا بیاد. ۵ دقیقه ام برسونمش. ۲ بارم بهش زنگ بزنم بخاطر ۱۲ هزار تومن؟
این دیگه رسماً توهین به شعوره یک رانندست که با یه ماشین ۶۰۰ میلیونی داره کار میکنه. خود مدیر اسنپ و ۲ روز بزارید مسافر بزنه بعدش ببینم نظرش چیه؟

فرشاد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۶

چرا یه نظر سنجی نمیزارین تا میزان رضایت از اسنپ رو راننده ها مشخص کنن؟
من راننده اسنپم اسنپ مسافر هم دارم برا اسنپ مسافر کای خدمات و خ ید قسطی اومده در صورتی که تا حالا ۵ تا سفر باهاش نگرفتم. ولی برا راننده ۴ ساله هنوز یه لاستیک که هیچ یه روغن هم نتونستم بگیرم.

حبیب سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳

راستی اسنپ مگه چی گذاشته وسط ۲۰ تا ۳۰ میلیارد تومن از زحمت راننده‌ها در آمد کسب میکنه کار راننده‌ای سنتی رو هم خراب کرده‌ یه حمل بار سنتی رو تو انجام ۵ سرویس ۱۵۰ تومنی در آوردم

Davood سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹

سلام اگه شرکت اسنپ وتپسی کلا کمیسیون نگیرد بازهم کارکردن صرف نداره چون استهلاک بالای ماشین کمرشکنه این دو شرکت اسنپ وتپسی فقط به فکر منافع خود هستند چرا کسی جواب گوی این همه ظلمی که به رانندگان عزیزوزحمت کش میشه نیست این دو شرکت اسنپ وتپسی باید ازبین بردن تا مردم یک نفس راحت بکشند

صفری سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰

سلام بیش از یک ماه است که سفر بین شهری ۵٪ کمیسیون دارد ، طرح تشویقی برای پاره وقتها عملا بلا استفاده است ، بقیه طرحها از قبیل لوازم مصرفی و غیره به دلیل بعد مسافتی کاری دشوار است

حبیب سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰

اسنپ باکس که الان من در آن فعالیت دارم۲۰ درصد کمسیون کسر میکند بعلاوه ۳۰۰۰ تومان بیمه بار و جایزه هم ۷سفر ۱۶۰ که بید جت باشی تا بتونی انجامش بدی و برسی مبدا بار گیری کنی برسیی مقصد تخلیه کنی اونم اگه عجله بکنن برا بر گیری و تخلیه تو یه سر ویس انجام دادی در ضمن برا جابجایی اسنپ صحبت مکنه هزینه رو اعمال میکنه و از اون هم کمسیون کم میکنه خدماتش تبلیغاتی از کسایی که به رانندگان اسنپ خدمات بدن هم کمسیون میگیره

حمید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵

با سلام به دوستان
من ساعت ۱۱شب ی سفر شهرستان گرفتم که امید اینکه اسنپ گفته بود کمسیون کم نمیکنه ولی با کمال تأسف مسافر که کرایه رو زد بلافاصله ۲۰درصد کم شد . تماس گرفتم با پشتیبانی گفتم که قرار بود از سفرهای بین شهری کمسیون کم نشه شد با کمان پررویی گفت که همچن چیزی نیست گفتم خودتون در اپ اسنپ اطلاع رسانی کردید گف شما اشتباه برداشت کردید
همین
به این قشنگی ….

صبحان ایرانی اصیل سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰

چرا واقعیتهای اسنپ که این همه ضرر زیان ب راننده متحمل میشود را نمگید وقتی سفر میاد تا مبدا ۲دقیقه میگیری میای رو مسیر یاب میشه بالای ۷ دقیقه یا میری میرسی به مبدا با حجم بالای ترافیک ،مسافر سفر رو لغو میکنه ،یا میری مسافر بار داره میگه حتی برو برام بار بزن بیار وخالی کن دم درب منزل بعد داخل اسنپ پرداخت میکنه که هزینه اضافه که حق راننده هست نده ،بخاطر بار داشتن راننده لغو سفر خدماتی میزنی راننده جریمه ۲هزاری میشه ،با این هزینه های بالای اصتحلاک خودرو واقعا باید شرکت اسنپ این مشکلات رو درنظر بگیره ب مسافرانی که رانننده نصبت لغو سفر اعتراض میزنه راننده معرفی نکنه تا ۲۴ ساعت حدقل که دیگه راننده اذیت واعصابش خراب نشه اسنپ خاموش کنه

مهدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷

درود،دوستان گدایی کنید شخصیت شعور اجتماعی انسانی خودتون رو پایین میارید با پول خورد های این کار،اسمش کاره اختیاری هست ولی بردگیه مدرن هست دخل وخرج نمونه من که۳ماه کارنمیکنم درست فقط سرویس های قیمت مناسب مفت کاری بسته دیگه

اصلان سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷

سلام ،والا بلا کمیسیون ۲۰درصد زیاده برای شرکت اسنپ که هیچ خدماتی دریافت نمی‌کنیم، آخه درشهری مث یاسوج کرایه ۱۵ تومن یا ۱۴ تومنه خب ۲۰ درصد اسنپ برداره دیگه چیش میمونه واسه راننده اونم خودرو با این همه استهلاک توی کوچه پسکوجه بری برای ۱۲ هزارتومن ،حرف آخر کمیسیون زیاده ،باید زیر ۱۰درصد باشه

حسن ازلگینی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳

با سلام مسافر زمان بیشتر از ۵ دقیقه رو اکثرا لغو میکنه ۱۱ دقیقه میری لغو سفر میزنن این همه ترافیک و غیره همین یه مسیر هستش انصاف نیست تعداد مسافر بیشتر جاده خاکی فراوان دست انداز و چاله وچوله هم الی ماشالله دقیقا ۵۰درصد دریافتی استهلاک داره

یوسف سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹

اول اینکه چرا فقط خانوادهای خاص شما معاف از کمسیون ببشن مگه هزینه که ما داریم کمتر از اونهاست .دوما تمام حرفاتون دروغه چون در مسافرت استانی هم کمیسیون کم میکنیین و هیچ خدماتی هم نداری. کرایه که محاسبه مکنین به هیچ وجه با هزینه و استعلاک وسیله نقلیه هم خونی نداره.وهمیشه به نجو شماست. شما که کشورهای دیگه را مطرح مکنین آیا خدماتی که اونها میدهند شما هم میدهید از دادن سهمیه بنزین عاجزین چه برسه به خدمات دیگه فقط شعار میدین وبازار خودتون را داغ میکنین تا جیبتان بیشتر پر بشه .

مظاهری سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۸

سلام ۲۰درصد میگیره پاداش ها را نمی ده. جواب اعتراض نمی ده فقط گول میزنن وعد های الکی میده

زاهد حبیبی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷

دزدی مگه شاخ و دم داره ؟؟ مالیات ها رو که علی برکت الله.. واردات هم که انحصاری.. صادرات هم بدتر.. ارز دولتی برای خودیهاست.. مونده بود یه رانندگی اون هم ملت و برده گیر آوردید ..خداوندگار روزی شما را به زمین گرم خواهد زد انشالله

نازنین از شیراز سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۶

الهی هر کی الکی پشت سر اسنپ بد میگه از سوی اسنپ مسدود بشه….والا شوهر من و خودم دوتامون اسنپیم عالیه….کمیسیون هرچی کم کنن نوش جونشان…ناراحتها دستاشونو بکن بالا!

.. اسنپ سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۲

دوستان توروخدا نرید من خودم کار میکنم بعضی از دوستان به خاطر یه سفر ۱۰هزارتومان کلی مسیر میرن بعد میگن نمی صرفه بخدا بری آشغال جمع کنی بهتر از این که بری اسنپ چرا هرکی کم میاره میاد اسنپ وقتی هیچ کس نره بخدا اسنپ ورشکست میشه اینو بهتون قول میدم

قاسمی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸

دوستان توروخدا نرید..من خودم کار میکنم بعضی از دوستان به خاطر ۱۰هزارتومان کرایه کلی مسیر میرن بعد میگن نمی صرفه الان بری اشغال جمع کنی بهتر گیرت میاد تا اسنپ دوستان تا اونجا که میتونید نرید

قاسم سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵

سلام من از تراکم کریه اینجا خیلی کمه بعد هر بیست هزار نزدیک چهار هزار حق کمسیون برداشت میکند

محمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴

کرایتا درست کن. ۱۰تومن ورودی شما ادامس خروس نشان هم نمیشه

صابر سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳

فقط دروغ طرح تشویق هم وفتی اعلام میشه کرایه میشه نصف بین استانی هم از کمیسیون سایرین کمتر هست

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸

۴۰۰ هزار تومان پاداش منم خوردن با پروی میگن نریختن دیگه نمیریزن
خدا شاهده هر ثانیه نفرین و لعنت میکنم اینا رو کرایه از امامت تا حرم امام رضا ۴۰ تومان حالا طرح ترافیک شلوغ هست برای ۴۰ تومان نه اقا خریت کردیم … نصب کردیم هم آژانس بود خدا شاهده بهتر بود حداقل بنزین میدادن یک ساله اسنپ بنزین نمیده پولشو میزنن ب جیب اقازادهاشون اگه اینطور نیس چرا حق ما رو نمیدن اگه محتاج نبودیم چرا ای شغل بریم

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹

کمیسیون را اگر بطور کل ۱۰ درصد کنین لااقل شخصی که نتونه طرح تشویقی روکامل ککنه متضرر نشه دوم با کم شدن سهمیه بنزین یک معضل دیگه درست شده که اونم باید چاره بشه سوم اینکه کشورهای دیگه ببینید چه خدماتی به راننده میدن وفقط کمسیون مقایسه نکنین

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸

چرا برا اهواز ک آدم ازگرما نمیدونه کجا پناه ببره کمیسیون زیاده؟مگ کلانشهر نیست با اون جاده های مشکل دارش؟بعدش چرا مقایسه با شرکتهای معتبر میکنید اونا ارزش پولشون زباله نیست سفرها ب صرفه هست کمیسیون تاثیر چندانی نداره دراز گوش ک نیستیم خودتونیدمثلا برا یه سفر هشت هزار تومانی واقعا چطور خندتون نمی گیره تازه کمیسیون هم میگیرین اون فروشگاهها ب درد خودتون میخوره با تخفیفاشون تازه از بقیه هم گرونتر خدمات میدن ،من یک ماهه طرحههای تشویقی پرمیکنم چرا پرداخت نمیکنه این نشون میده اسنپ شریک دزده ورفیق قافله

B.b سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶

همش دروغه کمیسیون اولویت اول رفاعی برای راننده ومسافر درکارنیست بهترین راه حل کارآزاد وبدون دردسراست

حسین سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳

مگه کرایه ها رفتن بالا که کمیسیون بره بالا نخیر خواهش میکنم به فکر جیب خودتان نباشید یه کم تعادل داشته باشید به فکر استهلاک خودرو راننده نیستید نمیدونید که قطعه چقد گرون شده حالا گرونیش بخوره تو سرتون جنس به درد نخور میریزین تو بازار هر جنسی باید ۳بار تعوض کرد از خدا بترسید

امیر سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶

هر کی ناراحته بره تپسی….

خدایار سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳

سلام بااین همه هزینه واستهلاک خودروکرایه اسنپ برای رانندگان پایینه

سعید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲

خدا شاهده من سه سال پیش از قهجاورستان اصفهان یه مسافر بردم بهارستان اصفهان ۸۷ هزارتومان در روز عادی دیروز ۲۳ بهمن همون مسیر میزد ۵۶ هزار توامان

همایون کریمی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴

سلام.من یکی ازجهادگران دوران جنگ تحمیلی هستم یعنی ایثارگران دوران جنگ ونه تنهادولت برای ما ایثارگران ارزش معنوی وماد قرارنداده چه برسد اسنب
من ۶۵سالم است .دراستان کردستان شهرسنندزندگی میکنم اسنب دراین استان هیچگونه امکانات رفاه برای گردانندگان درنظر نگرفته .حتی جواب تلفن مارانمی ده چه برد خدمات بده

محتبی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳

مسافر از ترافیک تورو می‌بره تا ۵۰ متر مانده لغو می‌کنه ولی کافی راننده لغو کنه باید جریمه بشه خب بفکر راننده هم باشین

مظفرالدین سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰

من شیرازم کجا ۱۵ درصده.بسته به ترافیک و… بین ۱۸_۲۰ درصده کمیسیون میگیره اصلا ۱۵ نیست،بعد بعضی ساعتا با وجود افزایش درخواست کرایه پایینه اونم تو ترافیک.چرا باید مسیر ۱۵ کیلومتری که نصفشم ترافیکه کرایش باید ۳۰ تومن باشه ،اسنپ انگار دوست نداره میانگین درامد راننده بیشتر از ساعتی ۷۰ بشه

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷

کو گوش شنوا دوستان عزیز اسنپ فقط و فقط سود خودشو در نظر داره یا اسنپ کار نکنید یا سرویس های بگیرید که حداقل ضرر نکنید هرچند که کار نکردن در اسنپ بهتر از کار کرده تاکسی های دیگه هم بهتر از اسنپ نیستن

هومن‌ سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱

کرایه ها در شهر گرگان خیلی پایین هست ، فک کن ۱۰ کیلومتر میری کرایه زده ۴۰ هزار تومان در اوج ترافیک ، مثلا فلکه شهرداری تا نهارخوران

اتووسا گودرزی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰

فقط میتونم بگم اگه ماراانننده اسنپ ها بی نیاز بودیم نممیومدیم اسنپ که یه مشت بی.. بخوان هرجور دوست دارن برخورد کنن ….
کسایی که حتی یبار نتونیتن یه دوچرخه بخرن …ازدهات میان شهربا اسنپ میرن .واقعا تاسف بابت حال رپز شرکت اسنپ که فقژ به فکر ککمسیون ومسافر هست هرچی مسافر بگه ….
رتننده حق اعتراض نداره …..

احسان احمدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸

لطفاً به مردم دروغ نگید
مبالغ کمیسیون استان فارس
بین استان فارس و استانهای همسایه ۵درصد
بین شهرهای استان فارس ۱۲/۵درصد
شهر شیراز ۱۷/۵درصد

علیرضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷

سهمیه بنزین که معلوم نیست
درصد کمیسیون که بالاست
مسافراگه لغوسفرکنه که هیچ
تعدادمسافرکه معلوم نیست
معطلی قبل ازسفروکه مسافرنمیزنه
آدرس وکه دقیق نمیزنه
خرابی جاده هاوخیابانهاکه جای خودش
کرایه کم بااستهلاک بالاوکمیسیون زیاد
و……….
همه چی به نفع مسافرواسنپه

اتووسا گودرزی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶

پییام همه همکارامو دیدم یه طرف اینکه خوب ما به امیددی ططرح تشویقی هارو میرییم چرا پوولشو واریز نمیکنیید…..
….
الان سه روزه مبلغغ طرح بنده واریز نشده ‌……ماااگه ب ی نیاز بودیم اسنپ نمیومدیم …..
لطفا رسیدگی کنید….

احسان احمدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴

اسنپ میگه که کمیسیون استان فارس ۱۵درصده
درحالی که در شهر شیراز ۱۷/۵درصد کم می‌کنه
بین شهرهای استان فارس ۱۲/۵درصد کم می‌کنه
موارد دیگه ای هم هست که نوشتنش طول میکشه

سعید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳

اسنپ فقط بفکر جیب خودشه اصلاانتقاد راننده براش مهم نیست که مسافر چه رفتاری وراننده چه مشکلی داشته زنگ میزنی پشتبانی اصلا جواب نمیده فقط میگه تیکت بذار بعد جوابهای تکراری وپوچ وبی اساس جواب میده که ربطی به مشکلت نداره مثلا زنگ میزنی چرا بنده راننده معطل شدم و مجبور به لغو شدم چرا جریمه شدم ۲هزار تومن پیام ۴۸ساعت بعد بررسی میشه وبعد تموم اینه مدیریت یک سازمان همش دروغگویی پیشه کردن بنزین وخدمات و…..پیش کش مجبور نبودم کار نمیکردم

رزاق سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۴

چرا کمسیون پانزده درصد ی را در زنجان عمل نمی کنید. بیست درصد کمسیون به صرفه نیست. اگر من حقوق ماهانه در یافت نمی کردم. یک روز هم با اسنپ کار نمی کردم

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲

سلام واقعا با نظرات دوستان موافقم،اصلا کرایه ها مناسب نیست،مسافر پول پرداخت نمیکنه،اگرم بگیم توهین میکنن،پشتیبانی هم که پشتیبانی نمیکنه،میگه اون پرداخت کنه ما پرداخت میکنه،ولی اگه حساب ما از ۳۰ هزارتومن کمتر بشه سریع مسدود میکنن

عوض حق وردیلو سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱

سلام نوشته اسنپ بین شهری کمسیون نمی‌گیره ولی ۵درصدمیگیره تشکر

خدادادکاکاوند سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۵۰

سفراستانی را۵درصدکسرمیکندواین عزیزیاخبرنداردیادروغ محض یاتشویش اذهان مرتب ازمن کسرمیشودو۱۵و۲۰درصدازرقم ناچیزظلم بزرگی به راننده است این رابااوبرمقایسه میکننداین کجا وان کجا

مجتبی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۳۶

اگر راننده لغوسفر بزنه ۲بار سریع جریمه میشه
راننده بدبختی که این فاصله رو طی کرده تا مقصدمعطل بشی هیچ که هیچ
کمیسیون ۲۰درصد برا شهرهای گرمسیر که کولر همین الانم استفاده میکنن درسته خودتون قضاوت کنید
کدوم حمایت، مینویسی تحت حمایت بهزیستی بامعلولیت شدی جوابت میدن سوخت شما دردست برسی هست
ادم حرف نزنه بهتره

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۲۷

تا کرایه ها حداقل شصت وهفتاده در صد رشد کنه بعد سرویس بردارن چون مسافر در خیابان میمانند می توانند دربستی هم کارکنن و فقط حضور داشته باشن ازدهام تهران میت رکه و سعی کنید کرایه زیر پنجاه راقبول نکنیدکاهش کمیسون به پنج در صد

سید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۹:۲۱

سلام رانندگان عزیز لطفا اتحاد داشته باشید و سفر های زیر۳۰ یا ۲۰ تومان رو قبول نکنید

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۲۵

سلام چرا گزینه تعدادمسافرنمیزنیدمسیری که ۳۰هزارتومن زده ۴تا مسافرسوارمیشه واقعا صرف نداره

یاسین سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۲۴

وقتی ماشین از من مسافر باید به من امتیاز بده هر جور دوست داره با من برخورد کنه در صورتی که تویه خونه خودش و باباش ی دوچرخه هم ندارن سوار بشن این یعنی مسئولین اسنپ راننده رو حمال فرض کردن. کرایه کم کمیسیون بالا بعد انتظار برخورد خوب با مسافر هم دارین خیلی پر توقع هستی مسئول اسنپ فقط مسافر بگیرید بعد لغو سفر بزنین

بابک سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۱۰

عملکرد اسنپ کارفیکس واقعاً ..، اصلاً جوابگو نیستن به این شماره زنگ بزنید توضیح بدم ۰۹۱۴۳۱۶xxxx

بابک سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۰۸

از برج هشت یک دست لنت از اسنپ کارفیکس سفارش دادم بخاطر گران بودن تحویل نگرفتم تا امروز لنت ترمز رو عودت نمی‌دن

مهرداد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۴۸

متاسفانه اسنپ باعث شده تا راننده بازحمت وفعالیت خیلی زیاد وپراسترس درآمد ناچیزی داشته باشند. درصورتیکه قبل از ظهور اسنپ وتپ سی اینجوری نبود.

افشار سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۴۷

آدم گدایی کنه….. نره چون سو استفاده میکنن انصاف نیست ۲۰درصد یعنی دو برابر نزول

مهدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۳۷

کرایه ها اینقدر پایین هستش که مسافر خودش خجالت می‌کشه پرداخت کنه

A سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۱۳

کرایه پایین ، خرج و استهلاک بالا ، کمیسیون بالا ، امیدواریم وضع بهتر بشه.

A سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۰۶

کرایه پایین ، خرج و استهلاک بالا ، کمیسیون بالا ، امیدواریم وضع بهتر بشه

مهدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۰۴

اسنپ یک مقداری کوتاه بیا
یا کمسیون کم کن
یا کرایه رابیشتر
یا پول بنزین رابده
فقط و فقط به نفع خودت کار میکنی،واقعا دیگر با این هزینه ها اصلا مقرون به صرفه نیست وبا این وضع آینده خوبی در انتظار اسنپ نیست

مظلوم سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۵۸

زمانی که به نظرات راننده ها اهمیت نمیدید چرا میگید نظر بدن.برای جلب مسافر وکمیسیون همه جا حتی کوهستانها وبیابونها هم پوشش میدن.جاهایی مسافر میخوادبره که تراکتور هم نمیره.اگرهم نری میگن وظیفه .چراقبول کردی.زنگ میزنن پشتیبانی وتا میتونن دروغ میگن ماشالله پشتیبانی بدون معطلی بارانندگاندبرخورد ناجق میکنه.اگرراست راست میگید کرایه مسافری که چندماهه نداده بزنیدحساب.میگن پیگیری نکنید.هروقت مسافر حسابشو شارژ کرد ما پرداخت میکنیم.مسافر دست شما روخونده شارژ نمیکنه.اونوقت من راننده ضرر میکنم یا مسافرکه سفر مجانی رفته یاپشتیبانی که کمیسیونشو درکسری ازثانیه میگیره.خب شما که میگید دادن شماره کارت ممنوعیت داره چرا خودتون پیگیرکرایه های پرداخت نشده نیستید.مسافرسواستفاده میکنه میگه نقدی ندارم حسابمم شارژ نیست.بهتر.میرم وپشت سرمم نگاه نمیکنم ویه سفرمفت ومجانی هم کردم. چه تخفیفاتی .خدایی هزینه همه ی جاهایی که تبلیغ میکنید ازبازار آزاده بیشتره.مثلا یه جفت لاستیک پراید بازارآزاد میگه ۳۲۰۰ ولی طرفهایی که شما میگید میگه ۴۵۰۰ اونم باید بری مرکز استان که اینم هزینه مازاد بر ۴۵۰۰ است. مبدا ومقصده اشتباهه مسافرمیگه من درست زدم اسنپ اشتباه زده.پشتیبانی میگه مسافراشتباه زده.این وسط ضرر کیه؟راننده بیچاره.که یا بایدمسافریه گوشه ای ازاین دنیا پیداکنه سوارکنه ویا بعداین همه مسافت رفته لغو سفربشه.

س سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۵۳

شمام هم دزد و کلاهبردارید و شربک اسنپ دیدگاه های من کو پس

س سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۵۲

واقعا متاسفم تو کشوری که اسلامی هستش به این راحتی…. میشه و هیچ کسم هیچ کاری نمیکنه و داد اون راننده بدبخت که از سر ناچاری داره این ظلم رو تحمل میکنه برای اینکه شکم زن و بچشو سیر کنه بجای نمیرسه این حکومت علی وار هستش من بعید میدونم چرا تو کشور عزیز تر از جانم با این حکومت امام زمانی اینطوری یک سری ها سوءاستفاده میکنن و ظلم میکنن و مظلوم بنده خدا بخاطر ابرو سرخم میکنه و فساد زیاد شده مسئولین قوه محترم قضایه ورود کنید یک بازرس بعنوان راننده ثبت نام کنید چند وقت در اسنپ که درک کنید حال این راننده خای زیان دیده رو

سعید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۴۶

اینم پیامش
کاربر راننده عزیز؛
وضعیت بعضی از سفرهای شما در اپلیکیشن به درستی ثبت نشده بود. وضعیت سفرهای‌تان بررسی و ویرایش شد.
می‌توانید از بخش «تاریخچه سفرها» وضعیت به‌روزشده سفرهای‌تان را ببینید.
اگر در این رابطه سوالی داشتید، می‌توانید در صفحه «پشتیبانی» اپلیکیشن درخواست ثبت کنید.

سعید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۴۵

در حال حاضر دروغ میگه و سیستمشون ایراد داره با مدرک من خودم راننده هستم مسافر درخواست سفر میده و من قبول میکنم من به مسافر نرسیدم سفر لغو میشه و کمیسیون از من کسر میشه با مدرک میگم پنجاه بارم درخواست ثبت کردم سی پاسخگو نبوده و میگفتن باید پرداخت کنید تا بتونید سفر بگیرید بعد دست میزاره رو سفرهای که مبلغشون بالاست یه پیامی میاد میگه وضعیت سفر های شما درست نبوده و درست شده نگاه میکنی اعتبار شده منفی ۸۰ هزار در روز دوبار اینکار رو میکنه این اسمش چیه

سعید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۴۰

سلام خسته نباشید اولا شما رسانه ها اسنپ و تپسی رو شاخ کردید و پرو شدن چون حمایت میکنید ازشون شما تمام واقعیت رو میدونید ولی باز دارید بنفع ایشان قلم میزنید چند نکته خدمت شما
یک :؛ تمام طرح ها دروغ هست تشویقی ها به چه دلیل دروغ هستن مثلا میزنه هشت سفر برید ۳۰ تومن پاداش میده تو یه زمان مشخص که نمیشه رفت مگر سفر های ۱۰ الی ۲۰ کیلومتری که کرایه از ۱۲۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ هست برید که شدنی نیست بازم چون مسافران هیچ وقت حاضر نیست سوار پیاده کردن اونها فقط ۱۵ دقیقه طول میکشه و رسیدن بهشون ۵ دقیقه در نظر بگیرید میشه ۲۰ دقیقه پر و هشت سفر رو در ۲۰ ضرب کنید میشه ۱۶۰ دقیقه که معادل ۳ ساعت هستش بماند مسافت مبدا تا مقصد و زمان طرح از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر میزنه بنظر شما شدنی هست

سعید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۳۹

بعدا طرح های خرید لنت پراید پارس ابی با تخفیف میده ۲۲۰ و هزینه تحویلم هم ۱۵ تا ۳۰ شما فرض بگیرید این لنت تمام میشود ۲۵۰ که در حالیه بیرون ۲۳۰ هستش یا روغن متوسل چهار و نیم لیتر میده ۵۰۰ ولی بیرون بهران تکتاز که برابر کیفیت متوسل هستش چهار لیتر ۱۶۰ هستش تمام اجناس از بیرون گرانتر هستن و دیگر خدمات رفاهی هستش مثلا جلو بندی پراید میزنه دستمز ۷۰۰ اسنپی ۵۵۰ میشه ولی بیرون نرخ اتحادیه ۴۵۰ هستش یعنی صد بالاتر از بیرون و وقتی مراجعه میکنید اسنپی انگار گدا اومده در مغاز تعمییر کار باز میکنه میره سراغ ماشین های ازاد جالبه من خودم مچشونو گرفتم با مدرک ازاد از بنده خدا ۴۰۰ گرفت از من اسنپی با التماس ۵۰۰ گرفت هزار تا منتم روش هیچی خودشم دست نزد داد شاکرد که یک ساعت بعد برگردیم هزینه دیگری بدیم کامل کنن بخدا این واقعیته با مدرک و دیگر خدمات رفاهی مثلا دندان پزشکی برای خانواده پر کردن با عصب کشی ۱۵۰۰ هستش همون دکتر ازاد همین کاررو ۱۲۰۰ میزنه در واقع اسنپ درد دوا نمیکنه از راننده بلکه خودشم دردیه برای راننده فقط شعار میدن البت اینم بگیم که صاحب اسنپ بنده خدا روحشم خبر نداره از این اوضاع چون ایشون روزی کم کم از تاکسی اینترنتی ها ی کل کشور ۱ میلیارد درامد داره نیازی نداره اصلا سرکش هم بکنه چون همش در تفریح هستن خدا وکیلی نمایش بدین ببینید چندین نفر تایید میکنن حرف های بنده رو

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۰۲

کار در .. یعنی ا.. ،سو استفاده از راننده،احمق غرض کردن راننده،در بند کشیدن راننده، وغیره

تقی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۵:۵۱

سلام .بنده دارای دو بیماری خاص هستم تا حالا هم نه از طرح معافیت استفاده کردم نه از سی آن جی .بعد راننده می‌ره سر لوکیشن تازه مسافر بعد ۱۵ دقیقه میاد بعد نه توقف ثبت می‌کنه نه چیزی به اسنپ گزارش بازنگری میزنی هیچ ترتیب اثری نامیده بعد اگه همین سفر رو بعد ۱۵ دقیقه لغو کنی پیام میاد سفر شما مجاز بوده

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۵:۱۸

سلام خسته نباشی آیا کرایه های تاکسی اینترنتی جهانی که گفتین مثل سرویسهای ما ۱۰ هزار تومنیه آیا جاده ها و کوچه های خارج مثل ایرانه آیا اونا تو خارج مثل ما چهار مسافر و ۱۸ تا بچه سوار میکنن برا ۱۰ هزار تومن وووو

محمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۴:۵۴

اگه هرچی درباره ی .. اسنپ بگن کم گفتن.جز… راننده ها هیچ هنرپیشه ای ندارند.علنا .. میگن وهرچه که .. هست فقط به راننده همیشه.بنزینم که میگن دروغه نمیدن وازجیب راننده ها هرجور ولخرجی می‌کنند.فقط مسافرخانه وسواربشه تااین به جیب راننده دستش برسه.بقیش هرچی میخوادبشه بشه.کی به کیه

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۴:۲۹

خب کار نکنید مگه تفنگ گذاشتند پشت سرتون!!!همه تون ناراضی ،بعدشم هر روز کار میکنید و به قول خودتون سودش می‌ره تو جیب اسنپ و برا شما ضرر خالیه

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۳:۰۴

شرکتهای که اسم بردی صفرتاصدماشین وخرابی واستهلاک باخودشه راننده میره ماشین اتوکشیده تحویل میگیره اول برو تحقیق کن بعد چخانبنویس.درضمن من ۱۰۰۰تومانشم حلالتون نمیکنم چون درحق راننده ظلم میکنید

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۵۱

کوچه و خیابانهام واقعا داغون هست ماشین‌ این کوچه پس کوچه ها داغون میکنه حتی ورودی های و خروجی های بزرگراه ها افتضاح بدبخت راننده بدبخت که از اجبار کار میکنه

علیرضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۴۵

سلام درآمد از اسنپ جواب هزینه های ماشین هم نمیشه و ماشین فرسوده میشه پنج سال پیش هم کرایه ها همینقدر بوده با تورم نمیخونه قیمت قطعات چندین برابر شده

محمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۲۹

چرا گفتید با گاز سوز کردن از ۷۵درصد تخفیف بهره‌مند میشوید مدت هشت ماه است سه میلیون و پانصد هزار تومان به حساب شرکت ارسال حتی جواب درستی نمی‌دهند حق راننده خوردن داره خدا میداند چند نفر پول واریز وبه حساب چه کسی کلاهبرداری نیست پس چیست پول بنزین هم نمی‌دهند آخه راننده بدبخت چکار به شرکت نفت دارد این اینو است که باید پاسخگو باشد برسی کردن ماهانه چرا واریز.به تعهد خود پایبند باشید واسلام

محسن سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲:۰۴

امروز سه تا سفر رفتم حدود ۲ ساعت طول کشیده درامدم به صدهزارتومان نرسیده اونم در ساعات اوج ترافیک . در صورتی که ی تاکسی شهری هرکدوم این سفرهارا تقریبا صد تومن میگیره. اغلب هم که مسافرین نفر اًاضافه بر ظرفیت ماشین دارند وقتی هم میگی انگار اصلا زبون شما را بلد نیستند از اونطرفم اسنپ تند تند پیام میده تهدید میکنه ولی عرضه ندارند پول بنزین را درست کنند . همه خدماتی را که میگن هم دروغه.

باصفا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۴۲

اگر اسنپ نبود شما بیکارا به چه کسی بد و بیراه می گفتین؟ وجوتون اسنپه..شکرش کنید

شهروز سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۳۵

توی اسنپ سود در طی کردن مسافت کمتره برادر همکار مسافت های بلند به صرفه نیست

علی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۳۰

.. تو روز روشن؟کسی که از همه جا بریده وبه خاطر خانواده داره مسافرکشی میکنه نباید از هرجهت بهش ظلم اشکار کرد

محسن سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۲۷

سلام تازه مد شده سفرورو مشتری لغو می‌کنه فرداش میبینی ازت کمسیون سفرو کم می‌کنه .. هیچی حالشون نمیشه فقط نشستن کمسیون میگرن نه حلال حروم حالشون میشه هیچی یعنی مامردم چه قدر بدبخت شدیم که برا این جور افراد داریم کار میکنیم جیبهاشونو پر پول میکنیم خودمونو بدبخت و…

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۱۵

چی میگین ما راننده اخ فقط داریم واسه شرکت اسنپ کار میکنیم دل ما خوش هست که کار میکنیم

یاس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۱۳

خودتون کردین که لعنت بخودتون..وقتی یه راننده.. کرایه ۱۰ تومانی میره خوب اینا هم قیمت رو افزایش نمیدن .. چند روز کار نکنید ..حمالی نکید مفت بر نباشید ..سفر های زیر ۳۰ تومانی قبول نکید ..چند روز کار نکید ..بزارین افزایش قیمت بدن ..من خودم یه ماهه اسنپ کار نمیکنم ..هم ماشینم ارتقاع دادم ..وهم از فکرم کار میکنم تا حمالی و رانندگی

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۰۹

اون احمقی که نوشته اسنپ خوبه تو تمام نظرات دوستان شعور و درکی از زندگی نداره که نوشته اگه نبود چه میکردیم مگه نون دست مردمه احمق خدا روزی رسانه اسنپ چکاره هست مزدور

رضا سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱:۰۳

من به شخصه دوسال عصرها تو اسنپ کار کردم و دیدم… تر از اسنپ نیست و حتی تشویقی مسافر رو از راننده میداد و … باشه و کاش ورشکست کامل کنه و هر چی میگه چرت و پرتی بیش نیست و …. بزگ قرن اسنپ میباشد

راننده اسنپ سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۵۱

سلام
کرایه های اسنپ به قدری ناچیز محاسبه می‌شود توسط سیستم که مسافران تمایلی به استفاده از خودروی شخصی خویش ندارند و در شهر با اسنپ تردد می‌کنند.توجه داشته باشید راننده اسنپ باید هزینه سرسام آور زندگی و خودروی خویش را از این کار تامین کند سرمایه و زحمت از ما هست و سود این کار را مسافر و شرکت می‌برد و از روی ناچاری تن به این کار دادیم و درآمد بخور و نمیری عاید ما می‌شود.کرایه ها باید حداقل ۳ برابر شود

احمد سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۵۰

من شصت سالم هست بخدا اکه محبورنبودم ۱روزتواسنپ کارنمیکردم زشته واسه من شصت ساله بایه پژوبرم ۱۰دقیقه منتظربنونم یه خانم یااقا۱۸ساله روسوارکنم اخرش هم یه امتیازمنفی میده اسنپ هم بدون اینکه علت روبدونه لزمسافرت حمایت میکنه لعنت برماکه اینقدربدبخت هستیم خداهم ازشون نگذره ارزوی سلامتی براهمه زحمتکشان راننده اازخدای بزرگ دارم به امیدانکه یک روزازاین بربختی نجات پیداکنیم

راننده سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۴۹

تمام صحبت‌های مدیر اسنپ..است و نرخ کرایه ها بسیار پایین و جز ضرر برای راننده چیزی دیگر ندارد، بنده ۳ سال است که در اسنپ و تپسی در شهر یزد به صورت پاره وقت کار میکنم که از اسنپ هیچ تخفیفی و یا معافیت از کمیسیون را ندیده ام ولی باز از تپسی بعضی مواقع تخفیف هایی از کمیسیون دیده‌ام مثلا اگر مسافر نابینا و یا معلول بوده کاملا معاف از کمیسیون بوده ایم و یا در تابستان گذشته از خرداد تا مرداد اصلا کمیسیون نگرفت و یا در آبان و آذر همین امسال نرخ کمیسیون را در شهر ما ۱۰ درصد میگرفت ولی اسنپ هیچ کاری برای راننده انجام نمی‌دهد و غیر از دروغ گفتن هیچ چیز دیگری بلد نیست

البرز سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۴۲

کرایه ها واقعا پایین و اصلا به صرفه نیست راننده ها و اتومبیل هایشان سرمایه های اسنپ هستند و باید اسنپ نسبت به افزایش کرایه ها اقدام کرد تا بتوانند زندگیشان را بچرخانندو این چرخه ادامه داشته باشد الان در هیچ شهری کرایه زیر بیست هزارتومان به صرفه نیست و هزینه بازو بسته شدن درب اتومبیل هم نیست

حسین درویش سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۴۰

متاسفانه شرکت اسنپ با استفاده از راننده ها به علت ناچار بودن برای کار است بنده اسنپ وانت هستم و ۲۰درصد کمیسیون اسنپ کم می‌کنه و حتی حمل بار بین طبقات را متاسفانه خیلی پایین میزنه و اصلا به صرفه نیست مثلاً حمل یه بار رو از طبقه ۵به طبقه ۳میزنه ۳۰هزارتومن شما خودتون بیا مدیر عامل ببینم میتونی یه کمد کوچیک نه بزرگ رو جابه جا کنی ….حق راننده رو نخورید خیر نمی‌بینید بنزین نمیدی کرایه کم میزنی کمسیون زیاد میگیری این یه حق خوری بزرگ و ناعادلانه در حق راننده است

سید سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۲۱

دوستان همه چیز گران شده شایعس تاعید دلار به ۱۰۰ میرسه همین الان هم به ۵۵ رسیده واقعا اگه همینجوری پیش بره دیگه صرفه اقتصادی نداره وکار کردن یعنی ضرر به خودت و ماشینت زدی وأرام أرام زندگیت ازهم میپاشه یا باید تاکسی متری کار کنی که بمراتب اونا از لحاظ درآمدبهتر از تبسی و اسنپ هست یا اینکه باید کلا باید شغلی دیگه ای رو پیدا کنی و دیگه یواش یواش سهمیه بنزین هم داره قطع میشه یکساله الان پرداخت نشده والان بنزین بسیار ارزان حساب میشه چون با ۳۰۰۰ تومان دیگه حتی کیم هم نمیتونی بخری و به شرکتهای تبسی و اسنپ خودمان داوطلبانه ثبت نام کردیم نه بزور ما رو أوردن ونه بزور نگه داشتن ماندن یا رفتن به اختیار خودمان هست

Sa سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۲۰

واقعا روی پینوکیو رو سفید کردین ممنون که به فکر ما هستین ظمنا خرج به دلار درآمد به سنار

حسن رستمی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۲۰

با سلام این جانب معتقدم اسنپ ایرادات زیادی دارد ازجمله اینکه مثلاً برای بنده هزینه سفر ۲۲ هزار تومان ثبت میشه ولی برای مسافر ۲۰ هزار تومان ضمن اینکه کمیسیون هم ۲ هزار تومان بر میدارم پس برای من که یک مسیر رفت فقط مسافر هست برگشت خالی میام نفع آنچنانی ندارد کوچه های شهرستان هم کلا خاکی و خراب هستن به خدا از روی ناچاری در اسنپ کار میکنم بعضی از مسافران هم که کلک میزنن یا پول سفر را نمیدن یا در خواست سفر میدن به مقصد که رسیدیم لغو سفر میکنن اون وقت ما شماره ای هم نداریم که حداقل باهاشون تماس بگیریم و درخواست کرایه کنیم اسنپ هم که برای ما جبران نمیکنه وخیلی مشکلات دیگه

مهدی سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۱۱

با سلام میخواستم ببینم چطوری ۱۵-۲۰ درصدی محاسبه میشه
من از شهر خودم لاهیجان تا مرکز استان رشت مبلغ ۸۶.۰۰۰ تومان بوده
۶۸.۸۰۰ به حسابم نشسته خودتون بشینید حساب کنید ببینید چند درصد شده بعد بیایید بیانیه بدید

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۷

خدا ازتون نگذره واقعا دارین ظلم میکنین . خودتون فقط یه روز بیاییم راننده بشین و مسافر ببرین ببینین چطوریه ماشینتون داغون میشه و از اون بدتر اعصابتون

داریوش سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۶

سلام آقا من خودم راننده هستم از همان اوایل اسنپ قبلش تو آژانس بودم تو خیابان هم بودم خدا وکیلی اینو بهتر از همه آنهاست البته ماشین کار کردن خوب نیست ولی باید انصاف هم داشته باشیم بهر حال حقوق اون همه پشتیبانی و خدمات که میده باید در بیاره و مشکلاتی هم داره که ربطی به کمیسیون نداره الان بخوام عنوان کنم با تشکر

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۵

سلام آقا من خودم راننده هستم از همان اوایل اسنپ قبلش تو آژانس بودم تو خیابان هم بودم خدا وکیلی اینو بهتر از همه آنهاست البته ماشین کار کردن خوب نیست ولی باید انصاف هم داشته باشیم بهر حال حقوق اون همه پشتیبانی و خدمات که میده باید در بیاره و مشکلاتی هم داره که ربطی به کمیسیون نداره الان بخوام عنوان کنم با تشکر

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۴

مسافر عینه آقازاده ها ایستاده تا نوکرش راننده اسنپ هست بیاد و ببره مقصدش آخرشهم یه چند غاز کرایه میده

ناشناس سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۰

خدا از شما نگذره به خدا ماشین داغون میشه اصلا به صرفه راننده نیست فقط و فقط برای مسافر و برای شرکت اسنپ خوبه اصلا طرح تشویقی همه دروغ هست بنزین نمی‌دن و به نظر من ماشین آدم اوراق میشه.

نوید دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۹

همش چرندقبل ۱۵درصدبودالان شده ۲۰درصدکل کشور همه اونا چیزی که گفتن میده خیال بافی اسنپ پول راننده بهش رحم نمیکنه میخوایی خدمات بده

اکبر دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۳

همه چی رو گفتید الا نحوه حساب ۲۰ درصد کمسیون خودشون رو ،

M,s دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۷

واقعا صرفه اقتصادی نداره،ماشین داغون میشه اخرش هیچی گیرت نمیاد،کرایه ها واقعا پایینه،ولی اسنپ از گرفتاری و نیاز راننده داره سواستفاده میکنه،خدا ازتون نمیگذره،

ع دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۵

۵۰نفر نظر دادن یک نفر از مدیریتت راضی نیست
اصلآ اوبر و لیفت را با خودتون مقایسه نکنید عقب مونده های
نضول خور

راننده دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۸

اسنپ هم شده مثل بقیه فقط… خونه هست اخه این کرایه ها استحلاک پراید رو هم نمیده اول هم که پول خودتون رو بر میدارین

ناشناس دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۸

سلام آقای مدیراسنپ شماکرایه روپایین میزنیدحداقل کمیسیون روبیاریدپایین اونی که مثل ماکارشون رانندگی هست ویه سره داره کارمیکنه بایدازش کمیسیون کمترگرفت درضمن تابستان کولرماروشن ولی کمیسیون همون.مسافرسوارمیکنیم ازقصدمیزنه راننده تندرویاماشین تمیزنیست یامینویسه عدم تطابق خودرو.بخدابرای راننده داره ظلم میشه مسافرازدم کوچه تاکنارجاده بیست مترفاصله داره میگه بیاداخل آخه چراانگارکه راننده روباماشینش خریدن بعدش که نری زنگ میزنن پشتیبانی چنان دروغی میگن که آدم ازرانندگی بااسنپ ناامیدمیشه

حسین رضایی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۵

سلام همانند تمام طرح هایی که می‌گذارید وبا سیاست بنفع شرکت تمام میکنید پس لطفاً مردم و راننده را … فا فرض نکنید انشالله که روزی برسد با سیاست درست شهرداری و جذب راننده ها این شرکت به جهنم بروید تا راننده ها و مردم از دست شرکت شیاد چون اسنپ راحت شوند

مجتبی اولاد دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۴

من یکسال متأسفانه و بازم متأسفانه راننده ی اسنپ بودم دریغ از یک مورد که طرف راننده باشه تمام شرایط اول نه نفع شرکت اسنپ بود دوم به نفع مسافر.تمام شرایط وطرح ها هم چیزی جز یه … نیست

امیر دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱

سلام قیمت‌ها در برخی شرایط واقعآ در حق راننده ظلم شده و حتی به استارت زدن خودرو هم نمی‌ارزد ودیگر اینکه چرا مبلغ مسافت‌های جاده ناهموار ویا خاکی با جاده هموار واسفالت یکی است

Ahmad دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۶

تو اهواز کرایه ها مال زمان شاه هست ۲۰درصد کمسیون میگیرن خدا ازتون نگذره

محمدرصا دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۲

سلام عرض ارادت
برادر من چرا کم و زیاد میگید؟
الان من جانباز ۱۵ درصد هستم تا الان تمام کمیسیونها تمام و کمال ازم کسر شده
ضمنا اطلاع هم دادم گفتند شما زیر ۲۵ درصد هستید و مشمول بخشش کمیسیون نمیشوید
حتی به پشتیبانی هم زنگ زدم لطفا پاسخ دهید اگر شرایط بخشیدن کمیسیون را دارم تا پیگیر شوم

سیدمرتضی صادقی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۰

شخصیت کاری ما با دادن امتیاز منفی یک مسافر کاملا از بین میرود باید ۳۰ تا ۴۰ تا مسافر سوار کنی آنهم اگر تمامشان امتیاز مثبت بدهند آنوقت می رسی به خانه اول???? اسنپ با چرک به رُخ نشان دادن عمل مسافر ، حِس احترام را از بین می برد

ناشناس دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۹

فقط اینومیگم رئیس اسنپ این پول هارونمیتونی بخوری..چون خیلی ازرانندهامجبورند تواسنپ کارکنن

ای عباسی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۸

بنزین که نمی دهند حداقل کمسیون را ۷ درصد بگیرند فقط یک طرفه.مگه که بنزین دست دولته.سیستمی.

عباس مرادی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶

با سلام اسنپ وتبسی هیچ ارزشی برا راننده قایل نیستند در حالیکه از عرق جبین راننده دارند سود میبرند تبلیغات کمک خرید هم شایعه بیش نیست با درامد روز ۲۰۰ هزار کی توان خرید لوازم خانگی و..

ناشناس دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹

همش چرتو پرته همش دروغه ما راننده ها فقط داریم کار می‌کنیم که جیبای اسنپو پر کنیم همین هیچی برا راننده نمیمونه الحمدلله که وحشتناکم کرایه هارو آوردن پایین مسیر ۲۰ کیلومتری رو کرایه میزنه ۲۹ هزار تومن که ۶ هزار تومنش میره تو جیب عالیجنابان ۲۳ هزار تومن میمونه آخه یکی نیس بگه جناب رئیس اسنپ بیا بشین پشت فرمون ببینم خودت این مسیرو با این کرایه اصلا ماشینو استارت میزنی که بخوای تازه مسافرم و داری والا بخدا مسخره کردن خودشونو

بهزاد دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۸

کدام طرح معافیت از کمیسیون؟؟؟؟
کدام طرح تشویقی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدام طرح باشگاه رانندگان اسنپ؟؟؟من تا حالا صد بار خواستم از باشگاه مثلا رانندگان روغن بخرم عین صد بار میزنه تمام شده مگه با سرعت نور وسایلتون تمام میشه یا فقط یه دونه از هر چیزی میزارید که اونم خودتون میخریدش.
سفرهای بین استانی هم اینقدر کرایه هاشو کم محاسبه میکنید که از کرایه سر راهی و اتوبوس هم کمتره و اگر کمیسیون هم‌ نگیرید بازم برایه راننده ضرره اون سفر رو انجام بده
چرا اینقدر دروغ میگید

پژمان دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۲

خجالت بکش اعتیاد نداره کم دروغ بگوو….

مسعود از یاسوج دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۲

من احساس میکنم اینایی که نظر میدن باید خیلی به فکر قیامتشون باشند…اگر اسنپ نوبد الان ما چکار میکدیم… توقع دارین اسنپ بیاد مفتی برای من و شما کاسبی راه بیندازه؟؟؟ والا همه تشویقی ها منو داده تا الان….ممنونم آقای خلج عزیز

محمد علی پیوندی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۸

خدا سرشاهده همش .. دروغ میگه ..

بهرام دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰

چرا مزخرفات اینها را گوش میدهید آقا در شیراز کمتر ۱۷ درصد نیست ، طرح تشویق چیه، مثلا امروز برای من ۴۵۰۰۰۰ تومن خالص کار کنم ۸۱۰۰۰ تومن تشویقی بگیرم یعنی چیزی حدود ۵۳۰۰۰۰ تومن با کمسیون، اگر بخواهم موقف شوم ۱۸ ساعت باید کارکنم تا به این کرایه برسم و آنوقت حدود ۲۰ لیتر بنزین ۳۰۰۰ تومن هم مصرف کنم. این چه تشویقیه.آقا شما ثبت نام بفرما خودت و یک هفته کار کن تا دقیق متوجه شوید.بله اگر سهمیه بنزین بود کمی پوشش میداد که اینم با همدستی دولت قطع کردن.بیشرفها

مجتبی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۹

اسنپ‌اینقدر‌…هست‌کرایه‌ازشهربه‌روستا‌روزده‌۲۳‌هزارتومن‌موقع‌برگشت‌زده‌۱۹‌هزارتومن‌‌‌هزارنفرین‌میفرستم‌اخه‌چیطور‌حساب‌میکنی‌‌این‌کرایه‌ها‌مال‌داخل‌شهر‌نه‌بیرون‌شهر‌‌یک‌روز‌میرنه‌۴۰‌تومن‌‌هوا‌گرم‌میزنه‌۲۳‌هزارتومن‌‌تف‌با‌این‌حساب‌کردنتون

سلام دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۰

فقط کلاه سر راننده میزاره فقط دروع هیچ امتیازی به راننده نمیدهد
…تر از همه ااسنپ باکس که فقط کارش جریمه مردم فقط، .. پشت.. یک ریال کمک راننده یا حمایت از راننده نمیشه فقط تبلغ دروغ می کنند

اسدی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۶

همین‌الان‌مسیر‌۹۵‌کیلومتری‌روبرام‌زده‌۱۳۲۰۰۰تومن‌۲۵تومنش‌میشه‌کمیسیون‌۳۰۰۰۰تومن‌هم‌بنزین‌چقدر‌براخودم‌مسیریک‌ساعت‌ونیم‌اصطحلاک‌ماشین‌هم‌هست،حالهمین‌مسیررو‌آژانس‌میره‌۳۵۰‌سرفه‌باکدومه‌من‌که‌دیگه‌کار‌نمیکنم‌فقط‌شدیم‌حمال‌اینا‌خیلی‌از‌مسافرا‌که‌‌کرایه‌نمیدن‌اسنپ‌هم‌که‌تقبل‌نیکنه‌حالا‌اگه‌حرفی‌بزنیم‌حسابمون‌مسدوده‌نه‌براخودت‌روزی‌یه‌سفر‌بیرون‌شهری‌میرم‌اعصاب‌خوردی‌هم‌ندارم

ن م راننده دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۰

بخدا که بیشتر صحبت های.. و ..دروغ است و فقط یک طفه و فقط به نفع شرکت ها و از طرفی مسافر و مسافر هرچه در آخر کار در سیستم به دروغ هم بزند فقط شرکت ها آن را در نظر میگیرند و حق و حقوق راننده را به ناحق پایمال میکنند … وووووااااای‌ بر آنها و فقط خدا به داد راننده های اسنپ و تپسی برسد

مرادی س دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵

اصلا نباید شرکت های بزرگ خودرو اینترنتی با این ها در یک رده قرارداد ، اولا شما باید از ایرانی هایی که در خارج از کشور هستند سوال بفرمایید تا بدانید تاکسی آنلاین در ایران یعنی فقط یک طرفه و فقط به نفع شرکت های اسنپ و تپسی و از طرفی مسافر است ، بالاترین درآمد ها در کشورها مختلف اروپایی حتی آسیایی مانند ترکیه و … رانندگی است و مسافرین بعلت بالا بودن قیمت ها حتی با بهترین شرایط نمی‌توانند از تاکسی اینترنتی و آنلاین استفاده کنند . حتی برای بار و مسافر قوانین دارند و تعداد و مقدار را در نظر گرفته اند حتی خودرو بار مسافر جداگانه است ولی در ایران راننده جرات دارد به مسافر بگوید من مسافرکشی هستم و بارکش یا وانتی نیستم آن وقت مسدودت میکنن ، و یا میگویند چرا از اول کنسل نکردی و … دنبال زنگ زدن به پشتیبانی …در ایران سیستم اسنپ و تپسی نقطه مبدا و نقطه مقصد را از مسافر میپرسد و خط را به همدیگر وصل میکند و مسافت را مثلاً ۵ کیلومتر در نظر میگیرد و مبلغ را بر حسب شلوغی و … محاسبه میکند بدون اینکه آن نقطه به نقطه چند اتوبان وسطش می باشد و یا از خیابان های مختلف باید دور بزند تا به مبدا برسد که گاها آن ۵ کیلومتر برای راننده میشود ۱۴ کیلومتر و هزینه ها و استهلاک راننده چند برابر میشود البته به اینها هزینه کمیسیون را نیز اضافه کنید ، قیمتها پایین و بی صرفه ، هزینه های استهلاک راننده بالا ، قیمت تعمیر و قطعات بالا ، مبلغ بنزین آزاد ، ورود به طرح هر روزه خیابان های تهران تقریبا روزی ۱۲۲ هزار تومان ، هزینه مالیات و … خودرو سالیانه و نابود شدن و فرسودگی شغلی و روحی راننده به کنار .

مرادی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴

اصلا نباید شرکت های بزرگ خودرو اینترنتی با این ها در یک رده قرارداد ، اولا شما باید از ایرانی هایی که در خارج از کشور هستند سوال بفرمایید تا بدانید تاکسی آنلاین در ایران یعنی فقط یک طرفه و فقط به نفع شرکت های اسنپ و تپسی و از طرفی مسافر است ، بالاترین درآمد ها در کشورها مختلف اروپایی حتی آسیایی مانند ترکیه و … رانندگی است و مسافرین بعلت بالا بودن قیمت ها حتی با بهترین شرایط نمی‌توانند از تاکسی اینترنتی و آنلاین استفاده کنند . حتی برای بار و مسافر قوانین دارند و تعداد و مقدار را در نظر گرفته اند حتی خودرو بار مسافر جداگانه است ولی در ایران راننده جرات دارد به مسافر بگوید من مسافرکشی هستم و بارکش یا وانتی نیستم آن وقت مسدودت میکنن ، و یا میگویند چرا از اول کنسل نکردی و … دنبال زنگ زدن به پشتیبانی …در ایران سیستم اسنپ و تپسی نقطه مبدا و نقطه مقصد را از مسافر میپرسد و خط را به همدیگر وصل میکند و مسافت را مثلاً ۵ کیلومتر در نظر میگیرد و مبلغ را بر حسب شلوغی و … محاسبه میکند بدون اینکه آن نقطه به نقطه چند اتوبان وسطش می باشد و یا از خیابان های مختلف باید دور بزند تا به مبدا برسد که گاها آن ۵ کیلومتر برای راننده میشود ۱۴ کیلومتر و هزینه ها و استهلاک راننده چند برابر میشود البته به اینها هزینه کمیسیون را نیز اضافه کنید ، قیمتها پایین و بی صرفه ، هزینه های استهلاک راننده بالا ، قیمت تعمیر و قطعات بالا ، مبلغ بنزین آزاد ، ورود به طرح هر روزه خیابان های تهران تقریبا روزی ۱۲۲ هزار تومان ، هزینه مالیات و … خودرو سالیانه و نابود شدن و فرسودگی شغلی و روحی راننده به کنار .

متین دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۳

…یعنی توهین به شعور و روح و روان راننده…..استسمار گرفتار ترین قشر تو ایران که رانندگی از روی استیصال انتخاب میکنه…..امید وارم روز برسه مدیران این مجموعه خودشون گرفتار همین شغل با همین کیفیت بشن

ناصر دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷

در ایران شرایط یعنی فقط یک طرفه و فقط به نفع شرکت های اسنپ و تپسی و از طرفی مسافر است ، بالاترین درآمد ها در کشورها مختلف اروپایی حتی آسیایی مانند ترکیه و … رانندگی است و مسافرین بعلت بالا بودن قیمت ها حتی با بهترین شرایط نمی‌توانند از تاکسی اینترنتی و آنلاین استفاده کنند . حتی برای بار و مسافر قوانین دارند و تعداد و مقدار را در نظر گرفته اند حتی خودرو بار مسافر جداگانه است ولی در ایران راننده جرات دارد به مسافر بگوید من مسافرکشی هستم و بارکش یا وانتی نیستم آن وقت مسدودت میکنن ، و یا میگویند چرا از اول کنسل نکردی و … دنبال زنگ زدن به پشتیبانی و بازی نبودی و … در ایران سیستم اسنپ و تپسی نقطه مبدا و نقطه مقصد را از مسافر میپرسد و خط را به همدیگر وصل میکند و مسافت را مثلاً ۵ کیلومتر در نظر میگیرد و مبلغ را بر حسب شلوغی و … محاسبه میکند بدون اینکه آن نقطه به نقطه چند اتوبان وسطش می باشد و یا از خیابان های مختلف باید دور بزند تا به مبدا برسد که گاها آن ۵ کیلومتر برای راننده میشود ۱۴ کیلومتر و هزینه ها و استهلاک راننده چند برابر میشود البته به اینها هزینه کمیسیون را نیز اضافه کنید ، قیمتها پایین و بی صرفه ، هزینه های استهلاک راننده بالا ، قیمت تعمیر و قطعات بالا ، مبلغ بنزین آزاد ، ورود به طرح هر روزه خیابان های تهران تقریبا روزی ۱۲۲ هزار تومان ، هزینه مالیات و … خودرو سالیانه و نابود شدن و فرسودگی شغلی و روحی راننده به کنار …. و هزار چیز دیگه ، حال شما بگید ….. خواهشمندم این را به اشتراک بزارید

حسن دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷

از ۱۵ اردیبهشت تا آخر مهرماه کولر بنده یکسره روشن بود اما دریغ از یک ریال پاداش حدود ۹۰ درصد از مسافران هوای مطبوع داخل ماشین را گزارش کردن اما من که ریالی ندیدم

حسن خطیبی نسب دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵

اظهارات مسیولین محترم اسنپ یک فرار رو به جلو بیش نیست میزان معافیت ها و تشویقی ها که هر روز هم سختر می شود با میزان درآمد اصلا قابل مقایسه نیست از طرفی بشدت کاربران استعمار می شوند بابت کنسلی مبلغ ۲۰۰۰تومان از راننده کسر می کنه ولی در قبال لغو از طرف مسافر دو هزار ریال هم نمیده اخیرا هم راننده ها رو تادید به لغو همکاری می کند درحالی که خودعامل اصلی کنسلی هاست مثلا مسافت ۴ دقیقه ای بع قبول ۱۰ دقیقه میشود و…‌‌

محمد دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۴

چرا میگید سفر استانی کمیسون نداره والا از من کمیسون کم میکنه ولی درصد کمتر از داخل شهر ،تازه عوارضی هم باید بدیم

امیرحسین دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۹

دروغه ۲۰ درصد رو کامل میگیره هرچند روز یکبار هم الکی جریمه عملکرد

راننده اسنپ دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۸

دروغ میگه این بی انصاف . کل تابستون رو کولر روشن بودم دریغ از یه ریال پاداش یا تخفیف . طرحهای تشویقی هم بدرد خودش میخوره نصف بیشترش رو پرداخت نمیکنه هیچکس هم پاسخگو نیست . دزدی از جیب راننده

محمد دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۶

اسنپ بجز .. از مسافر و راننده هیچ چیز دیگه ای ندارد حمالی برای راننده سود برای خودش.. به اسنپ

حمید رضا دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۵

کمسیون نوش جونش ولی لامصب چرا کرایه هارو اوردین پایین من خودم به عنوان یک راننده اصلا برام مقرون به صرفه نیست اسنپ کار کنم در صورتی که همه مطلقات خودرو قیمتش ده برابر شده من باید بیشتر کار کنم و کمتر خرج کنم که بتونم استحلاک خورو را پاسخ گو باشم اونم با بنزین ازاد خونه اجاره ای و بچه مدرسه ای خدا به داد ما برسه اصلا به سرفه نیست

احمد رضا دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۴

مدیر عامل این… بگو لیر همه چیز بیا خودت ماشین روشن کن برو کار کن یه روز یه ماه ببینی خودت چه گروهی زدی تو راننده و مسافر چرا دروغ میگی هیچ خدماتی نمیب ه من ترابنت کار میکنم از اسنپ هم اومدم بیرون از کرج تا قم کرایه میزنه ۱/۵۰۰/۰۰۰هزار ۳۵ هزار کمیسیون دفتره بعد اگر اسنپ بود باید ۵۰۰ هزار میدادی.. به شما و مدیر عامل بتان

علی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰

بسه دیگه کم دروغذبگید وبنویسید سفر های بین شهری همون ۲۰ درصد کمیسیون مگیرن بعدشم طرح تشویفی کجاست خجالت بکشید

راشین دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۹

تمام حرفهای مسوولین اسنپ ..،متاسفانه بعضی از رسانه های نزدیک به یک جریان خاص و نزدیک به اسنپ خیلی سریع گفته های مسوولین اسنپ را تا میتوانند بازنشر میدهند،اقا چرا پس توی استرالیا کمیسیون تاکسی های اینترنتی ۷درصد هست و خیلی از کشورهای دیگر.
اسنپ چه خدماتی به راننده میدهد؟تمام اجناسی که گذاشته باتخفیفش از قیمت بازار بالاتره؟
شما که سنگ اسنپ به سینه میزنی (مدیر محترم سایت)چند مرتبه پیگیر بنزین ما راننده های بیچاره شدی؟ایا رفتی مجلس بانماینده ها بحث کنی؟؟؟ایا رفتی دولت با وزرا بحث کنی؟؟؟
معلومه خیرررررررر؟؟؟
فقط برای اینکه رنک سایتت بالا ببری و بینندگانت بیشتر کنی این مسائل رامطرح میکنی،وخودت هم شریک اسنپ هستی؟؟؟؟
تا حالا باچندتا راننده مصاحبه کردی؟؟؟
مرد باش یکبار زنگ بزن به بنده تا همه چی برات روشن کنم.بنده ا… راشین هستم ۶ساله که دائم اسنپ کار میکنم و از اسنپ هیچی ندیدم جز دزدی وحق خوری و……
شماره بنده ۰۹۳۹xxxxهست تماس بگیرید
پس بنزین چی شد؟؟؟؟
کرایه ها چگونه تعیین میشه ؟؟؟؟؟
و…..
…..
…….

علی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۵

همش دورغ هست کمتر به مردم دروغ بگید اسنپ همیشه کنار مردم بوده ولی از راننده حمایت نمیکنه ، ما زاهدان با بنزین لیتری ۱۵ تا ۲۰ تومن کار می‌کنیم پول یک گالن بنزین ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومن هست که اونم در نمیاد با مسافرکشی ،،باشگاه رانندگان با هر مرکزی تو زاهدان قرارداد داره تا میریم برای خدمات کلی به اسنپ و به راننده بدو براه و فحش میدن کجا شما کاری برای رانندگان کردید بگید ما بریم همونجا ،،کمتر دروغ بگید،،

رضا دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰

با سلام ایشالله کرایه هاتونو واقعا درست کنید .دغدغه همه رانندگان کرایه های شناوره بیش از پایینه .کمسیون چون واقعا بالاس با تشکر

هوشنگ دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۹

اسنپ دورغ میگه بیاد ثابت کنم که دورغ میگه اگر واقعا کریه درست باشه چه احتیاجی هست که بالا پایین کنه

علیرضا دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۶

ادمین تمام نظراتو درج کن چقد تو خایه مالی چقد تو دو رو و نون ب نرخ روز خوری

علیرضا دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۳

مدیر عامل بی همه چیز اوبر کلی وام و امکانات ب راننده هاش میدده اینحا قیمتها مال ۳ سال پیشه

یعقوب دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۸

ما ۲سالی است اسنپ کار میکنیم مسولین اسنپ گفتن لاستیک میدیم برای رانندگان ما که ندیدیم همشون چرت

مهدی غلامی دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۹

هیچوقت اسنپ را با اوبر یا شرکت های خارجی مقایسه نکنید قیمت هر کیلومتر برای هر سفر در ایران و کشورهای دیگر را مقایسه کنید هزینه‌های خودرو و نوع خورو را هم در نظر بگیرید

راننده دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸

همش دروغه تهران ۲۰ درصده بیمه رو هم کم میکنن بعدم یه اتفاقی بیفته بیمه به بهانه های بیشمار و بی منطق هیچگونه خدماتی نمیده و راننده باید خسارت پرداخت کنه اسنپ به راننده ها ظلم اشکاری میکنه و هیچ مسئولی جلوش نگرفته

ناشناس دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۶

چرا من که اهواز ۲۰ درصد میدم کولر روشنه همیشه هوا گرم ولی طرف تو مشهد یا اصفهان ۱۵ درصد

سیدجواد حسینی نیا دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۶

خدا .. کنه وقتی از کمیسیون دیگر کشورها سخن میگویید کرایه های افتضاحتون هم بگویید لطفا

مرادجلایری لان دوشنبه , ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۵

هزینه هایه سفر خیلی پایینه اما کمیسیون همیشه ثابته واین یعنی کلاه سر راننده رفته..لطفا دراین خصوص بازنگری بشود.

آخرین اخبار