چاپ کد خبر: 127232
12 آذر 1402

حتماً باید وزیر کشور به کارت ملی تان گیر بدهد تا شما مراعات کنید؟

همین را می خواستید. حالا دوباره درخواست بدهید و منتظر بمانید تا کارت ملی جدید به دست تان برسد! بزک نمیر بهار میاد … والا کارمندان بانک ها و اداراتی که با کارت ملی سر و کار دارند، سرگیجه گرفته اند با این همه اختلاف در ظاهر

وحید حاج سعیدی روزنامه نگار و طنز نویس و مدیر مسئول ماهنامه مشروح اخبار با ارسال یاداشتی با عنوان جراحی زییایی بنا گوش و به روز کردن کارت ملی! برای اول فارس نوشت:

وحیدی حاج سعیدی

حقیقت امر این کارمندان بانک ها و برخی ادارات که برای انجام امور اداری نیاز به تائید هویت افراد دارند، حق دارند به قیافه یک عده شک کنند و به آنها گیر بدهند! یک عده بلانسبت شما شورش را درآورده اند… آخر هر چیزی هم اندازه ای دارد… کتاب نمی خوانید. رادیو گوش نمی دهید. تلویزیون نگاه نمی کنید. ضرب المثل که به اون گوشی الاغی تان خورده است! ( منظور از گوش الاغی توهین نیست، نوعی عمل جراحی زیبایی است- توضیح نویسنده) از قدیم و ندیم گفته اند اندازه نگه دار که اندازه نکوست… یا اینکه آرایش پیران بود افزون ز جوانان‌/ ‌تعمیر ضرور است بناهای کهن را!
حتماً باید وزیر کشور به کارت ملی تان گیر بدهد تا شما مراعات کنید؟ آن هم در شرایطی که گرفتن کارت ملی از گرفتن گواهینامه کمباین و لودر سخت تر است. یعنی شما خبر ندارید که هنوز چند میلیون نفر در مملکت کارت ملی ندارند و با همان رسید کاغذی امورات شان را سر می کنند! لابد از خودتان می پرسید داستان چیست؟ بله… وقتی از صبح تا غروب در مطب پزشکان زیبایی فر بخورید و دائم در حال کوبیدن و از نو ساختن باشید، معلوم است که از داستان خبر ندارید. اصل داستان به روایت جراید …
وزیر کشور در حاشیه جلسه هیات دولت، در پاسخ به سوالی درخصوص اعلام ثبت احوال درباره افرادی که پس از عمل زیبایی تغییراتی در چهره آن‌ها اتفاق می‌افتد، عنوان کرد: اگر هرگونه عمل زیبایی منجر به تغییر چهره شود و ضوابط مشخصی را که مربوط به عکس افراد روی کارت ملی است از دست بدهند منطقی است که باید تصاویر جدید در روی کارت ملی آن‌ها وجود داشته باشد.
همین را می خواستید. حالا دوباره درخواست بدهید و منتظر بمانید تا کارت ملی جدید به دست تان برسد! بزک نمیر بهار میاد … والا کارمندان بانک ها و اداراتی که با کارت ملی سر و کار دارند، سرگیجه گرفته اند با این همه اختلاف در ظاهر … باور بفرمائید یک عده از خدا بیامرز میکل آنژ، پیکرتراش نابغه عصر طلایی رنسانس، بیشتر در امر پیکر تراشی و سایر مخلفات مربوط به این حوزه تجربه دارند!
این جماعت یک پکیج کامل از اعمال جراحی زیبایی را در این سال ها تجربه کرده اند اما باز هم به دنبال تجربیات جدید تر و تراش بیشتر هستند. از اصلاح خط لبخند، چشم گربه ای، گوش الاغی، اصلاح چشم آسیایی، رفع خنده ی اسبی یا لثه ای، قلوه ای کردن لب پائین، تراش پیشانی، بیبی فیس کردن صورت، پروتز لب و لیفت گونه لب، گرفته تا چال انداختن گونه، رفع انقباض چانه، بروساژ دندان ها، فیس لیفت ومپایر، لیپوساکشن شکمی، زاویه کردن صورت و …
فقط خدا را شکر ظاهراً هنوز این بیت ارزقی هروی به گوش جراحان پلاستیک نرسیده که فرموده «رخسار و قد و زلف و بناگوش یار من/ ماهست بر صنوبر و مشکست بر سمن!» وگرنه علاوه بر تراش غدد بناگوش, عزیزان جراح یک پک کامل زیبایی برای غدد تحت فکی و غدد زیر زبانی هم طراحی می کردند!

شما هم نظر بدهید

چگونه از پوسیدگی ریشه گیاهان در آپارتمان و باغچه جلوگیری و آن را درمان کنیم؟

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱

????????

آخرین اخبار