• 03 / آذر 1398 / 6:28
 • شناسه خبر : 17749

جاماندگان بسته حمایتی دولت از ۸ صبح امروز درخواست خود را در سامانه #۶۳۶۹*ثبت کنند

بسته حمایتی دولت

نوبت سوم «بسته معیشتی» برای ۲۰ میلیون نفر دیگر ساعاتی قبل واریز شد. به این ترتیب طبق آخرین اطلاعیه وزارت رفاه، آن دسته از سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده‌اند اما خود را واجد شرایط می دانند می توانند از ساعت ۸ صبح یکشنبه سوم آذرماه درخواست خود را ثبت و شماره ملی خود را به کد دستوری #۶۳۶۹* ارسال کنند. در این صورت ظرف ۲۴ ساعت برای آنها کد رهگیری ارسال می شود.

به گزارش اول فارس ، نوبت اول برای ۲۰ میلیون نفر در طرح حمایت معیشتی در روز دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه، نوبت دوم برای ۲۰ میلیون دیگر در روز چهارشنبه ۲۹ آبان و نوبت سوم برای ۲۰ میلیون نفر دیگر ساعت ۲۴ شنبه شب (دوم آذرماه) واریز شد.

حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه پیش از این درباره جاماندگان از بسته معیشتی که خود را مستحق دریافت آن می‌دانند، گفته بود که این دسته از افراد تا شنبه صبر کنند و به هیچ دستگاهی مراجعه نکنند و اگر واریزی نداشتند می‌توانند به روش های اعلامی درخواست دهند تا براساس آزمون وسع، درخواستشان بررسی شود؛ لذا شهروندان نگران نباشند.

میرزایی همچنین درباره پیامک‌های ارسالی در خصوص بسته حمایتی هشدار داده و عنوان کرده بود که نه تنها وزارت رفاه بلکه هیچ دستگاه دولتی پیامکی ارسال نمی‌کند لذا هر پیامکی دال بر وضعیت یارانه و بسته حمایتی کلاهبرداری و فیشینگ خواهد بود.

طبق اطلاعیه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی کلیه سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده اند لیکن خود را واجد شرایط می دانند می توانند از ساعت ۸ صبح یکشنبه سوم آذرماه درخواست شماره ملی سرپرست خانوار خود را به کد دستوری #۶۳۶۹* ارسال کنند. در این صورت ظرف ۲۴ ساعت برای آنها کد رهگیری ارسال می شود.

بیشتر بخوانید:

چگونگی واریز ۲۰۰ هزار تومان کمک جبرانی کارکنان

ثبت دیدگاه

 • علی

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۳۹۸

  سلام من یه خانواده ۴نفره هستم خودم ودو تا دخترم یارانه هم میگیرم اما متاسفانه به حساب من هیچ مبلع حمایتی واریز نشده


 • حسین عبادی

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۳۹۸

  باسلام من یک خانواده ۵ نفره هستم مستاجر هستم یارانه میگیرم ولی تاکنون ریالی به حستب بنده ریخته نشده متسفانه کسانی را میشنایم که ریس کارخانه بنده هستش به حساب ایشان ریخته شده خواهشن عدالت رعایت کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۳۹۸

  به حساب مدیر کارخانه من واریز شده اما به حساب من کارگر بدبخت واریز نشده است.


 • حسین ظلالی

  تاریخ : ۶ - آذر - ۱۳۹۸

  کارگرهستم مدتهاست بیکارم بسته حمایتی دریافت نکرده ام