• 28 / مرداد 1399 / 12:38
  • شناسه خبر : 34208

ماجرای عجیب قتل مرد دو‌زنه به دست برادرزن‌هایش

درگیری خانوادگی منجر به کشته شدن 4 کشته و 4 زخمی شد - خبرگزاری برنا

مردی که دو زن داشت، به دست برادران یکی از همسرهایش کشته شد. سرهنگ رسول بهرامی، رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: قتل پایان نزاع و درگیری یک خانواده بود. سه برادر که یک خواهر داشتند، به سبب درگیری به‌وجود‌آمده شوهرخواهرشان را به قتل می‌رسانند.

او ادامه داد: ماجرای این قتل از این قرار است که این سه برادر به ترتیب ۴۸، ۵۰ و ۵۴‌ساله هستند و خواهرشان حدود ۴۰ سال دارد. هر‌کدام از این خواهر و برادرها، سه فرزند دارند که به صورت خانوادگی به شغل بنکداری (تهیه و توزیع آجیل و خشکبار) در داخل بازار مشغول به کار هستند.

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض افزود: خواهر این برادرها حدود ۲۰ سال زندگی مشترک داشته و همان‌طور که به آن اشاره کردم، سه فرزند هم داشت. برادر کوچک‌تر (۴۸‌ساله) شش ماه پیش همسرش را طلاق می‌دهد. شوهر‌ خواهر، داماد این خانواده پس از آنکه دوران عده همسر جدا‌شده برادر‌زنش می‌گذرد، آن خانم را به عقد خود درمی‌آورد و با او ازدواج می‌کند و همین مسئله سبب اختلاف و درگیری بین این خانواده می‌شود.

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض تصریح کرد: دو روز پیش یکی از بستگان این داماد فوت می‌کند و خانواده برای عرض تسلیت به مراسم عزاداری آنها در یکی از شهرستان‌ها می‌رود. از‌آنجایی‌که حضانت فرزندان برادری که از همسرش جدا بود، چهار روز در هفته با پدر بود، این سه فرزند هم همراه پدرشان به مراسم عزاداری می‌روند تا پس از مراسم به همراه مادرشان و شوهر آن (داماد خانواده) به خانه بروند. بهرامی بیان کرد: برادر کوچک‌تر این خانواده زمانی که می‌بیند فرزندانش با همسر سابق و شوهر فعلی که داماد خانواده هم می‌شود، در حال حرکت‌کردن و رفتن به سمت منزل هستند، ناراحت می‌شود و بر اثر شدت عصبانیت با برادران دیگر، با دامادشان درگیر می‌شوند و پس از کتک‌کاری، با هشت ضربه چاقو دامادشان را مصدوم می‌کنند.

به گفته رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض، شهروندان فورا این درگیری را به عوامل ۱۱۰ اعلام می‌کنند و بلافاصله به دلیل اینکه این حادثه در نزدیکی کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض رخ داده بود، مأموران این کلانتری به صحنه می‌روند و پس از انتقال مصدوم به بیمارستان، باخبر می‌شوند که فرد مصدوم درگذشته است و درواقع به قتل رسیده است.

سرهنگ رسول بهرامی تأکید کرد: مأموران کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض پس از اعلام خبر فوت مصدوم، بلافاصله دو نفر از برادران را دستگیر می‌کنند و برادر کوچک‌تر که همسر خود را طلاق داده بود، چون آلت قتاله در خانه او پیدا شده بود، متواری شده و هنوز خبری از محل اختفای او نیست. بهرامی گفت: در نتیجه این درگیری، دو خانم بیوه شدند. ادامه پیگیری و بررسی این پرونده به اداره قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ ارائه شده است.

بیشتر بخوانید:

دستگیری قاتلی که برای سرقت طلاجات ۳ نفر را در فارس به قتل رساند
راز هولناک جسد زن ۵۲ ساله در قعر یک چاه در استان فارس
این زن قاتل بیرحم پسر ۶‌ ساله است؟!

ثبت دیدگاه