• 12 / دی 1397 / 6:25
  • شناسه خبر : 3266

هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی فارس انتخاب شدند

با حکم رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی کشور، چهار نفر اعضای هیات نظارت بر انتخابات نهمین دوره اتاق‌ بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس انتخاب شدند.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، به موجب این انتخاب آقایان محمد غیثی، ناصر محزون، عزیز سجادیان و خانم سکینه سیاحی به عنوان اعضای هیات نظارت بر انتخابات این اتاق برگزیده شدند.

همچنین بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون اتاق‌های بازرگانی ایران؛ با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت آقای علی همتی به عنوان نماینده وزیر در هیات نظارت نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی فارس معرفی شده است.

انتخابات نهمین دوره هیات‌های نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، از ساعت ۸ تا ۱۸ روز شنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۷ در محل اتاق‌های شهرستان برگزار می‌شود.

بر اساس ماده ۱۵ قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، انتخابات هر یک از اتاق‌ها در روز شنبه ۱۱اسفند ماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی فارس برگزار خواهد شد.

در تبصره یک این ماده، اتاق ایران مکلف شده است دو ماه قبل از پــایان هر دوره انتخابات هیئت نمایندگان دوره بعد را برگزار کند بر همین اساس ثبت نام کاندیداهای انتخابات مذکور از روز ۱۱دیماه تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۲۶دیماه در محل مذکور انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تعطیلی بسیاری از دامداری‌های استان فارس در چند ماه‌ گذشته/ کوچک و پرآب شدن بسته های پنیر
روایت تازه از شهدا و مجروحان اقتصادی ناشناخته استان فارس
معافیت واحدهای کسب، پیشه و تجارت از پرداخت عوارض تابلو در فارس

ثبت دیدگاه